Архив резултати
Държавен лично-отборен шампионат по свободна борба – кадетки (04-05.05.2011 г. - гр. Стара Загора)
- Сряда, 01 Октомври 2014
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 38 кг | кат. 40 кг | ||||||
1 | Айнур Ахмед | "Кубадън" | Лозница | 1 | Деница Тенева | "Берое" | Стара Загора |
2 | Никол Нанова | "Дупница" | Дупница | 2 | Нели Иванова | "Черноморски сокол" | Варна |
3 | Анелия Чолакова | "Вълко Костов" | Симеоновград | 3 | Мергюл Шабан | "Кубадън" | Лозница |
4 | Мартина Николова | "Дан Колов" | В.Преслав | ||||
кат. 46 кг | |||||||
кат. 43 кг | 1 | Ивона Горова | "Рилски спортист-2000" | Самоков | |||
1 | Бистра Светославова | "Ангел войвода" | Хасково | 2 | Диди Иванова | "Херкулес" | Ямбол |
2 | Мария Младенова | "Херкулес" | Ямбол | 3 | Кристина Тонева | "Дан Колов" | Севлиево |
3 | Айлин Ахмедова | "Кубадън" | Лозница | 3 | Десислава Иванова | "Черноморски сокол" | Варна |
5 | Мартина Господинова | "Дан Колов" | Севлиево | ||||
кат. 49 кг | 6 | Айнъс Мехмедова | "Кубадън" | Лозница | |||
1 | Елица Янкова | "Левски" | София | ||||
2 | Ивана Димитрова | "Черноморец-св.борба" | Бургас | кат. 52 кг | |||
3 | Галя Аначкова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 1 | Джейлян Ахмед | "Юнак-Локомотив" | Русе |
3 | Гергана Василева | Ботев-93" | Враца | 2 | Джоана Генева | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
5 | Петя Михайлова | "Кубадън" | Лозница | 3 | Хюлия Мустафова | "Дунав" | Сливо поле |
7 | Теодора Петрова | "Ангел войвода" | Хасково | 4 | Райме Хюсню | "Кубадън" | Лозница |
8 | Гергана Георгиева | "Дан Колов" | Севлиево | ||||
кат. 60 кг | |||||||
кат. 56 кг | 1 | Мирослава Велинова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |||
1 | Нели Шомева | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 2 | Стефка Стефанова | "Кубадън" | Лозница |
2 | Йоана Аламдари-Бадлу | "Черноморски сокол" | Варна | 3 | Леман Мустафова | "Дан Колов" | В.Преслав |
3 | Лилия Коджабашева | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 3 | Шерифе Али | "Ангел войвода" | Хасково |
3 | Бонка Бонева | "Дунав" | Сливо поле | 5 | Ина Шиварова | "Дан Колов" | Севлиево |
5 | Ева Карамфилова | "Черноморски сокол" | Варна | 5 | Гергана Крушарска | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
5 | Лейля Великова | "Кубадън" | Лозница | 7 | Деница Дикмова | "Вълко Костов" | Симеоновград |
7 | Мария Калайджиева | "Херкулес" | Ямбол | 8 | Цвета Бойкова | "Атлетик" | Пловдив |
8 | Марияна Петрова | "Ботев-93" | Враца | 9 | Кесбан Еролова | "Дунав" | Сливо поле |
9 | Мервин Исмаил | "Юнак-Локомотив" | Русе | 10 | Християна Маркова | "Дан Колов" | Севлиево |
10 | Илейха Ахмедова | "Дан Колов" | Севлиево | 11 | Александра Боянова | "Дан Колов" | Севлиево |
11 | Сияна Ташкова | СК Борба и самбо | Ямбол | ||||
12 | Анита Йорданова | "Рилски спортист-2000" | Самоков | кат. 70 кг | |||
13 | Теди Радева | "Дан Колов" | Севлиево | 1 | Хаджер Юмер | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
2 | Венислава Петрова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||||
кат. 65 кг | 3 | Айсел Халил | "Дан Колов" | В.Преслав | |||
1 | Виктория Бобева | "Димитровград" | Димитровград | 3 | Сузана Даруиш | "Дан Колов" | В.Преслав |
2 | София Георгиева | "Черноморски сокол" | Варна | 5 | Ферихан Алиосманова | "Кубадън" | Лозница |
3 | Адриана Сюлейман | "Дунав" | Сливо поле | 6 | Ива Зарзалиева | "Локомотив" | Г.Оряховица |
3 | Синдия Никова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||||
5 | Анифа Мустафова | "Дан Колов" | В.Преслав | ||||
5 | Найме Фаик | "Крепост" | Стремци | ||||
7 | Цветелина Сапунджиева | "Херкулес" | Ямбол | ||||
Най-технична състезателка - Елица Янкова, кат. 49 кг, СК Борба "Левски", София | |||||||
Най-резултатна състезателка - Виктория Бобева, кат. 65 кг, СК Борба "Димитровград", Дгр | |||||||
Гл. съдия: Иван Радков | Гл.секретар: Али Пъръшмолла |