Архив резултати
Държавно лично първенство по свободна борба – момчета (11-13.02.2011 г. - гр. Сливен)
- Сряда, 01 Октомври 2014
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 32 кг | кат. 35 кг | ||||||
1 | Серкан Али | "Крепост" | Стремци | 1 | Байрям Шабан | "Крепост" | Стремци |
2 | Ахмед Неджмидин | "Кубадън" | Лозница | 2 | Пламен Нанев | "Херкулес" | Ямбол |
3 | Стефан Петров | "Царевец-Етър'93" | В.Търново | 3 | Сали Салиев | "Олимпиец" | Търговище |
3 | Желязко Христов | "Борба и самбо" | Ямбол | 3 | Бирнур Мустафа | "Крепост" | Стремци |
5 | Димитър Вичев | "Добруджански юнак-96" | Силистра | 5 | Станислав Бояджиев | "Локомотив-93" | Г. Оряховица |
5 | Ефраим Сали | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 5 | Димитър Желев | "Черноморски сокол" | Варна |
кат. 38 кг | 7 | Пресиан Петков | "Берое" | Ст. Загора | |||
1 | Стелиян Ивайлов | "Борба и самбо" | Ямбол | кат. 42 кг | |||
2 | Светослав Петров | "Олимпиец" | Търговище | 1 | Димитър Иванов | "Димитровград" | Димитровград |
3 | Хюсеин Осман | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 2 | Сертан Хюсеинов | "Олимпиец" | Търговище |
3 | Айдън Татар | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 3 | Мартин Гиров | "Сливен" | Сливен |
5 | Ибраим Мандев | "Левски" | София | 3 | Муса Фаик | "Крепост" | Стремци |
5 | Емин Еминоглу | "Локомотив" | Пловдив | 5 | Пламен Желязков | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
7 | Милен Янков | "Ловеч" | Ловеч | 5 | Кристиян Пеев | "Сливен" | Сливен |
8 | Ангел Георгиев | "Армеец-ЦСКА" | София | 7 | Джелил Джелил | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
9 | Владимир Владимиров | "Димитровград" | Димитровград | 8 | Николай Ивайлов | "Борба и самбо" | Ямбол |
10 | Мустафа Мустафа | "Крепост" | Стремци | 9 | Даинис Сали | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
11 | Дилян Георгиев | "Борба и самбо" | Ямбол | 10 | Мартин Пенчев | "Черноморски сокол" | Варна |
12 | Керим Керимов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 11 | Даван Расимов | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
13 | Теодор Стоилов | "Сливен" | Сливен | 12 | Орхан Али | "Ангел Войвода" | Хасково |
14 | Рамадан Хаккъ | "Кубадън" | Лозница | 13 | Юсуф Халил | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
кат. 47 кг | 14 | Георги Данев | "Сливен" | Сливен | |||
1 | Микяй Наим | "Димитровград" | Димитровград | 15 | Сезгин Минчев | "Локомотив-93" | Г. Оряховица |
2 | Михаил Георгиев | "Сливен" | Сливен | 16 | Саид Кадир | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
3 | Мирослав Иванов | "Димитровград" | Димитровград | 17 | Кадир Крумов | "Дан Колов" | В. Преслав |
3 | Хюсеин Ибрямов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 18 | Мехмед Мехмедов | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
5 | Венелин Великов | "Сливен" | Сливен | 19 | Демир Емилов | "Каолин" | Гълъбово |
5 | Джанер Мютви | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 20 | Мехмед Мехмед | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
7 | Валентин Дончев | "Юнак-Локомотив" | Русе | 21 | Антон Марджев | "Локомотив" | Пловдив |
8 | Алпай Юсув | "Юнак-Локомотив" | Русе | 22 | Петър Сабаков | "Берое" | Ст. Загора |
9 | Мартин Гочев | "Берое" | Ст. Загора | 23 | Исмаил Шюкюров | "Сливен" | Сливен |
10 | Дениз Джемил | "Агросем" | Острово | 24 | Николай Петров | "Берое" | Ст. Загора |
11 | Атанас Караджов | "Берое" | Ст. Загора | кат. 53 кг | |||
12 | Християн Василев | "Сливен" | Сливен | 1 | Пресиян Михов | "Сливен" | Сливен |
13 | Начо Хараламбов | "Борба и самбо" | Ямбол | 2 | Стоян Илев | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
14 | Юлиян Гръчки | "Левски" | София | 3 | Иван Дишков | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
15 | Атанас Китанов | "Беласица" | Петрич | 3 | Хюсеин Мустафа | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
16 | Николай Господинов | "Берое" | Ст. Загора | 5 | Алтан Исмаилов | "Олимпиец" | Търговище |
17 | Анатоли Христов | "Дан Колов" | Елена | 5 | Ивелин Иванов | "Черноморски сокол" | Варна |
18 | Георги Георгиев | "Македонска слава" | Благоевград | 7 | Анатоли Чиликов | "Юнак-Локомотив" | Русе |
19 | Драгомир Гуцов | "Дан Колов" | Елена | 8 | Аднан Мурад | "Ангел Войвода" | Хасково |
20 | Кристиян Йорданов | "Шумен" | Шумен | 9 | Мустафа Мустафов | "Олимпиец" | Търговище |
21 | Илиян Георгиев | "Черноморски сокол" | Варна | 10 | Аптула Аптулов | "Олимпиец" | Търговище |
22 | Петър Илиев | "Локомотив-93" | Г. Оряховица | 11 | Ахмед Ахмед | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
23 | Тодор Куромилев | "Борба и самбо" | Ямбол | 12 | Костадин Асенов | "Каолин" | Гълъбово |
24 | Атанас Иванов | "Ангел Войвода" | Хасково | 13 | Иван К. Иванов | "Борба и самбо" | Ямбол |
25 | Красимир Димитров | "Марица-Изток" | Раднево | 14 | Диньо Динев | "Берое" | Ст. Загора |
26 | Александър Радев | "Добруджански юнак-96" | Силистра | 15 | Толка Салиев | "Олимпиец" | Търговище |
27 | Осман Осман | "Шампиони" | Самуил | 16 | Хасан Хасан | "Дан Колов" | В. Преслав |
кат. 59 кг | 17 | Емин Васви | "Добруджански юнак" | Добрич | |||
1 | Въльо Стойков | "Берое" | Ст. Загора | 18 | Преслав Капинчев | "Добруджански юнак-96" | Силистра |
2 | Йозджан Абтула | "Кубадън" | Лозница | 19 | Дилян Руцов | "Славия-2009" | София |
3 | Димитър Караиванов | "Сливен" | Сливен | 20 | Юлиян Митев | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
3 | Стоян Жабов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 21 | Якъб Акъб | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
5 | Преслав Петров | "Юнак-Локомотив" | Русе | 22 | Мирослав Алдинов | "Ловеч" | Ловеч |
5 | Иван С. Иванов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 23 | Иван Иванов | "Дан Колов" | Елена |
7 | Никола Одрински | "Ангел Войвода" | Хасково | 24 | Венцислав Танев | "Ловеч" | Ловеч |
8 | Йордан Йорданов | "Сливен" | Сливен | 25 | Свилен Георгиев | "Добруджански юнак" | Добрич |
9 | Велко Тодоров | "Левски" | София | 26 | Борислав Миталов | "Спартак" | Сандански |
10 | Рафаил Вачев | "Царевец-Етър'93" | В.Търново | 27 | Емил Топалов | "Армеец-ЦСКА" | София |
11 | Мехмедали Тефик | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 28 | Пламен Иванов | "Юнак-Локомотив" | Русе |
12 | Христо Денчев | "Димитровград" | Димитровград | 29 | Иван Михов | "Херкулес" | Ямбол |
13 | Борис Николаев | "Дан Колов" | Севлиево | 30 | Ричард Огнянов | "Загорец" | Н. Загора |
14 | Георги Георгиев | "Сливен" | Сливен | 31 | Краси Енчев | "Славия-2009" | София |
15 | Иван Иванов | "Етър-Аякс" | В.Търново | 32 | Андон Димитров | "Сливен" | Сливен |
16 | Хаят Джемал | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 33 | Стоян Стоянов | "Локомотив-93" | Г. Оряховица |
17 | Динко Русев | "Загорец" | Н. Загора | 34 | Йордан Грозев | "Миньор" | Раднево |
18 | Метхан Мехмедов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 35 | Ерман Ибрахим | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
19 | Виктор Данев | "Сливен" | Сливен | 36 | Сонер Илияз | "Шампиони" | Самуил |
20 | Георги Конов | "Добруджански юнак-96" | Силистра | 37 | Момчил Бинбелов | "Левски" | София |
21 | Мартин Иванов | "Царевец-Етър'93" | В.Търново | 38 | Осман Османов | "Олимпиец" | Търговище |
22 | НАим Наим | "Олимпиец" | Търговище | 39 | Димитър Христов | "Беласица" | Петрич |
23 | Иван Сауков | "Левски" | София | 40 | Йордан Гинчев | "Локомотив-93" | Г. Оряховица |
24 | Иван Щърбев | "Спартак" | Сандански | 41 | Свилен Димитров | "Добруджански юнак-96" | Силистра |
25 | Цани Кръстев | "Сливен" | Сливен | 42 | Сашо Георгиев | "Армеец-ЦСКА" | София |
26 | Кирил Георгиев | "Ахил" | Петрич | 43 | Еюб Еюб | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
27 | Мехмед Мусов | "Олимпиец" | Търговище | 44 | Мерт Хюсеин | "Дан Колов" | В. Преслав |
28 | Ангел Балтаджиев | "Армеец-ЦСКА" | София | 45 | Ибрям Мехмедов | "Каолин" | Глоджево |
29 | Веско Трендафилов | "Локомотив" | Пловдив | 46 | Пламен Стойчев | "Юнак-Локомотив" | Русе |
30 | Стоян Стоянов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 47 | Калчо Тодоров | "Марица-Изток" | Раднево |
кат. 66 кг | 48 | Бисез Иванов | "Добруджански юнак-96" | Силистра | |||
1 | Юсеин Асан | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 49 | Ивалин Д. Иванов | "Черноморски сокол" | Варна |
2 | Илхан Енверов | "Дан Колов" | Севлиево | 50 | Иван Пенков | "Добруджански юнак-96" | Силистра |
3 | Евелин Русев | "Берое" | Ст. Загора | 51 | Димитър Арабаджиев | "Стефан Караджа" | Елхово |
3 | Ахмед Кадолуев | "Юнак-Локомотив" | Русе | ||||
5 | Адинан Хасан | "Олимпиец" | Търговище | кат. 73 кг | |||
5 | Мариян Ганев | "Сливен" | Сливен | 1 | Стафан Георгиев | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
7 | Живко Желязков | "Димитровград" | Димитровград | 2 | Веселин Славов | "Димитровград" | Димитровград |
8 | Павлин Тодоров | "Сливен" | Сливен | 3 | Мехмед Топалов | "Юнак-Локомотив" | Русе |
9 | Ахмед Карали | "Юнак-Локомотив" | Русе | 3 | Момчил Колев | "Сливен" | Сливен |
10 | Марин Куцаров | "Сливен" | Сливен | 5 | Георги Настев | "Спартак" | Сандански |
11 | Георги Димитров | "Ангел Войвода" | Хасково | 5 | Димитър Китанов | "Спартак" | Сандански |
12 | Исмаил Мехмедов | "Олимпиец" | Търговище | 7 | Илиян Димитров | "Сливен" | Сливен |
13 | Стоян Атанасов | "Спартак" | Сандански | 8 | Орхан Яфез | "Шампиони" | Самуил |
14 | Борис Даракчиев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 9 | Денислав Бадавров | "Димитровград" | Димитровград |
15 | Теодор Мищевски | "Борба и самбо" | Ямбол | 10 | Мартин Димов | "Сливен" | Сливен |
16 | Благовест Патралев | "Спартак" | Сандански | 11 | Хасан Чакъров | "Агросем" | Острово |
17 | Ивелин Стоянов | "Сливен" | Сливен | 12 | Иван Маринов | "Дан Колов" | Елена |
18 | Никола Кючуков | "Сливен" | Сливен | 13 | Ереджеп Ереджеп | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
19 | Георги Георгиев | "Димитровград" | Димитровград | 14 | Георги Илиев | "Сливен" | Сливен |
20 | Юзджан Неджиб | "Ангел Войвода" | Хасково | 15 | Драгомир Димов | "Димитровград" | Димитровград |
21 | Стилян Иванов | "Миньор" | Раднево | 16 | Димитър Кабаков | "Херкулес" | Ямбол |
22 | Нурхан Халил | "Добруджански юнак-96" | Силистра | 17 | Борислав Големечков | "Славия-2009" | София |
23 | Борис Борисов | "Херкулес" | Ямбол | 18 | Онур Осман | "Агросем" | Острово |
кат. 85 кг | 19 | Марио Вълчев | "Беласица" | Петрич | |||
1 | Калин Костадинов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 20 | Стоян Караиванов | "Стефан Караджа" | Елхово |
2 | Сали Бейтола | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 21 | Гюнай Мехмедов | "Олимпиец" | Търговище |
3 | Онур Мюмюн | "Черноморски сокол" | Варна | 22 | Петър Петров | "Добруджански юнак-96" | Силистра |
3 | Ведат Исмаилов | "Олимпиец" | Търговище | ||||
5 | Иван Георгиев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | кат. +85 кг | |||
5 | Ахмед Ивов | "Дан Колов" | Севлиево | 1 | Радомир Атанасов | "Берое" | Ст. Загора |
7 | Иван А. Георгиев | "Димитровград" | Димитровград | 2 | Йоан Цонев | "Юнак-Локомотив" | Русе |
8 | Осман Кадир | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 3 | Нергюн Джинали | "Юнак-Локомотив" | Русе |
9 | Стоян Милушев | "Беласица" | Петрич | 3 | Мехмед Мехмедов | "Олимпиец" | Търговище |
10 | Стефан Янков | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 5 | Васко Василев | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
11 | Александър Здравков | "Юнак-Локомотив" | Русе | 5 | Иван Златев | "Сливен" | Сливен |
12 | Фахри Фахри | "Добруджански юнак-96" | Силистра | 7 | Георги Траков | "Асеновец" | Асеновтрад |
13 | Владислав Стефанов | "Добруджански юнак-96" | Силистра | 8 | Виктор Христов | "Юнак-Локомотив" | Русе |
14 | Аднан Ахмед | "Олимпиец" | Търговище | 9 | Еньо Рачев | "Локомотив-93" | Г. Оряховица |
15 | Вайсел Индже | "Локомотив" | Пловдив | 10 | Иван Иванов | "Добруджански юнак-96" | Силистра |
16 | Генади Ленчев | "Стефан Караджа" | Елхово | ||||
17 | Октай Осман | "Добруджански юнак-96" | Силистра | ||||
18 | Николай Божинов | "Ахил" | Петрич | ||||
Гл. Съдия: Л. Александров | Гл. Секретар: М. Мутафчиев | ||||||
Най-техничен състезател - Микяй Наим, кат. 47 кг, СКБ "Димитровград", гр. Димитровград | |||||||
Най-резултатен състезател - Пресиян Михов, кат. 53 кг., АСК "Сливен", гр. Сливен |