Архив резултати
Купа "Самоков" за момчета, момичета и девойки (23.11.2012 г., гр. Самоков)
- Сряда, 01 Октомври 2014
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
МОМЧЕТА | |||||||
кат. 32 кг | кат. 38 кг | ||||||
1 | Божидар Вергилов | "Рилски спортист" | Самоков | 1 | Здравко Димитров | "ЦСКА-кл.борба" | София |
2 | Даниел Борисов | "Ботев-93" | Враца | 2 | Красимир Дормушев | "Рилски спортист" | Самоков |
3 | Давид Кирилов | "Дупница" | Дупница | 3 | Денис Карамустафов | "Атлетик" | Пловдив |
3 | Венислав Каменов | "Ботев-93" | Враца | ||||
кат. 42 кг | 5 | Николай Цветомилов | "ЦСКА-кл.борба" | София | |||
1 | Димитър Сандов | "ЦСКА-кл.борба" | София | 5 | Йордан Йорданов | "Левски" | София |
2 | Емилиян Георгиев | "Левски" | София | 7 | Коста Костов | "Берое" | Ст.Загора |
3 | Станимир Иванов | "Локомотив" | Пловдив | 8 | Ненко Въртанов | "Стоян Николов" | Златица |
3 | Михаил Велчовски | "Ботев-93" | Враца | 9 | Жоро Минков | "Миньор" | Перник |
5 | Мартин Маринов | "ЦСКА-кл.борба" | София | 10 | Методи Димитров | "Ботев-93" | Враца |
5 | Мартин Велев | Ботевград | 11 | Ненко Джамбазов | "Стоян Николов" | Златица | |
7 | Златомир Петров | "Левски" | София | 12 | Спас Спасов | "Стоян Николов" | Златица |
8 | Илия-Теодор Мерджанов | "Локомотив" | Пловдив | 13 | Радослав Чолаков | "Славия" | София |
9 | Христо Димов | "Рилски спортист" | Самоков | ||||
10 | Иво Цветанов | "Миньор" | Перник | кат. 47 кг | |||
11 | Петър Гичев | "Локомотив" | Пловдив | 1 | Стасимир Дойчинов | "Рилски спортист" | Самоков |
12 | Александър Мирчев | "Рилски спортист" | Самоков | 2 | Иван Стоилов | "ЦСКА-кл.борба" | София |
13 | Любомир Вукадинов | "Рилски спортист" | Самоков | 3 | Станимир Тодоров | "Рилски спортист" | Самоков |
14 | Илиян Гегов | "Локомотив" | Пловдив | 3 | Захари Зашев | "Левски" | София |
15 | Росен Вичев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 5 | Денис Кокушев | "Рилски спортист" | Самоков |
16 | Илия Ангелов | "Берое" | Ст.Загора | 5 | Калоян Попов | "ЦСКА-кл.борба" | София |
7 | Момчил Трайков | "Рилски спортист" | Самоков | ||||
кат. 53 кг | 8 | Илиян Василев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |||
1 | Александър Евтимов | "Ботев-934 | Враца | 9 | Даниел Тодоров | "Рилски спортист" | Самоков |
2 | Боян Иванов | "Берое" | Ст.Загора | 10 | Илиян Николов | "Атлетик" | Пловдив |
3 | Алкан Али | "Дан Колов" | Севлиево | 11 | Иван Предьов | "Стоян Николов" | Златица |
3 | Дейвид Янков | "Локомотив" | Пловдив | 12 | Тихомир Димов | "ЦСКА-кл.борба" | София |
5 | Васил Дилински | Ботевград | 13 | Мариян Кондов | "ЦСКА-кл.борба" | София | |
5 | Станимир Чернев | "Левски" | София | 14 | Християн Кременски | "Ботев-93" | Враца |
7 | Костадин Борилков | "ЦСКА-кл.борба" | София | 15 | Иван Лобутов | "Рилски спортист" | Самоков |
8 | Николай Янузов | "Славия" | Славия | 16 | Златан Георгиев | "Стоян Николов" | Златица |
9 | Георги Илиев | "ЦСКА-кл.борба" | София | 17 | Мартин Владимиров | "Рилски спортист" | Самоков |
10-11 | Кристиян Панайотов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||||
10-11 | Тони Карагьозов | "Славия" | София | кат. 59 кг | |||
12 | Мариян Маринов | "Ботев-934 | Враца | 1 | Светослав Николов | "Левски" | София |
13 | Мартин Гергинов | "Рилски спортист" | Самоков | 2 | Златомир Емилов | "ЦСКА-кл.борба" | София |
14 | Ангел Желязков | "Ботев-934 | Враца | 3 | Йордан Худев | "Рилски спортист" | Самоков |
15 | Антон Шкретов | "Рилски спортист" | Самоков | 3 | Наско Георгиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
16 | Георги Георгиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 5 | Юлиян Балиев | "Локомотив" | Пловдив |
17 | Расим Дикмов | "Атлетик" | Пловдив | 5 | Найден Николов | "Рилски спортист" | Самоков |
18 | Владислав Аньосисис | "Берое" | Ст.Загора | 7 | Славин Колев | "Рилски спортист" | Самоков |
19 | Вартан Гарабедян | "Локомотив" | Пловдив | 8 | Димитър Керефин | "Рилски спортист" | Самоков |
20 | Йордан Дамянов | "Атлетик" | Пловдив | 9 | Алекс Балтов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
21 | Теодор Домодинов | "Левски" | София | 10 | Цветомир Йотов | "ЦСКА-кл.борба" | София |
22 | Християн Илиев | "Стоян Николов" | Златица | 11 | Александър Грозданов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
23 | Марио Славейков | "Миньор" | Перник | 12 | Лъчезар Златанов | "Стоян Николов" | Златица |
24 | Георги Георгиев | "Дупница" | Дупница | 13 | Кристов Тодоров | "Ботев-93" | Враца |
25 | Димитър Димитров | "Миньор" | Перник | 14 | Кирил Гълъбов | "Дупница" | Дупница |
15 | Иван Казаков | "Атлетик" | Пловдив | ||||
кат. 66 кг | |||||||
1 | Красимир Крумов | "Рилски спортист" | Самоков | кат. 73 кг | |||
2 | Пламен Михайлов | "Берое" | Ст.Загора | 1 | Радослав Пишимаров | "Левски" | София |
3 | Харалампи Няголов | "Локомотив" | Пловдив | 2 | Димитър Георгиев | "Професионал" | София |
3 | Златан Клашнов | "Локомотив" | Пловдив | 3 | Кристиян Димитров | "Берое" | Ст.Загора |
5 | Тома Томов | "Стоян Николов" | Златица | 3 | Стас Серафимов | "Левски" | София |
5 | Петко Николов | "Стоян Николов" | Златица | 5 | Мартин Владимиров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
7 | Алекс Велев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 5 | Стефан Стоев | "Славия" | София |
8 | Христо Красимиров | "Локомотив" | Пловдив | 7 | Делян Алишахи | "Левски" | София |
8 | Милчо Мирославов | "Рилски спортист" | Самоков | ||||
кат. 85 кг | 9 | Мартин Кирилов | "Миньор" | Перник | |||
1 | Асен Петров | "Професионал" | София | 10 | Димитър Христов | "Рилски спортист" | Самоков |
2 | Енчо Аврамов | "Атлетик" | Пловдив | 11 | Георги Василев | "Дупница" | Дупница |
3 | Ивайло Петров | "Ботев-93" | Враца | 12 | Димитър Керефин | "Рилски спортист" | Самоков |
3 | Борислав Генчов | "Рилски спортист" | Самоков | ||||
5 | Радослав Каймаканов | "Рилски спортист" | Самоков | кат. + 85 кг | |||
5 | Александър Димитров | "Славия" | София | 1 | Симон Франсис | "Славия" | София |
7 | Христо Петров | "Локомотив" | Пловдив | 2 | Ангел Сираков | "Професионал" | София |
8 | Йордан Атанасов | "Дупница" | Дупница | 3 | Георги Аврамов | "Атлетик" | Пловдив |
9 | Симеон Кръстев | "Славия" | София | 3 | Теодор Александров | "Атлетик" | Пловдив |
5 | Любослав Балов | "Стоян Николов" | Златица | ||||
5 | Румен Грозданов | "Миньор" | Перник | ||||
7 | Марио Мануилов | "Рилски спортист" | Самоков | ||||
8 | Алекс Иванов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||||
Купа "Самоков" - Стасимир Дойчинов, кат. 47 кг, СК Борба "Рилски спортист", Самоков | |||||||
Най-техничен състезател - Красимир Крумов, кат. 66 кг, СК Борба "Рилски спортист", Самоков | |||||||
Най-резултатен състезател - Александър Евтимов", кат. 53 кг, СК Борба "Ботев-93", Враца | |||||||
МОМИЧЕТА | |||||||
кат. 44 кг | кат. 48 кг | ||||||
1 | Илона Илиева | "Ботев-93" | Враца | 1 | Деяна Аначкова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
2 | Нина Андонова | "Рилски спортист" | Самоков | 2 | Евгения Павлова | "Ботев-93" | Враца |
3 | Елеонора Георгиева | "Дан Колов" | Севлиево | 3 | Ирина Павлова | "Ботев-93" | Враца |
4 | Катрин Иванова | "Ботев-93" | Враца | 4 | Благовеста Даскалова | "Рилски спортист" | Самоков |
5 | Бетина Колева | "Берое" | Ст.Загора | 5 | Красимира Андонова | "Рилски спортист" | Самоков |
кат. 52 кг | кат. 57 кг | ||||||
1 | Александрина Кашинова | "Рилски спортист" | Самоков | 1 | Теодора Спасова | "Рилски спортист" | Самоков |
2 | Марияна Маринчова | "Дан Колов" | Севлиево | 2 | Божана Йорданова | "Берое" | Ст.Загора |
3 | Гергана Вешнова | "Рилски спортист" | Самоков | 3 | Барбара Иванова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
3 | Юлиана Иванова | "Берое" | Ст.Загора | ||||
5 | Моника Георгиева | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||||
6 | Лорена Павлова | "Ботев-93" | Враца | ||||
Купа "Самоков" - Александрина Кашинова, кат. 44 кг, СК Борба "Рилски спортист", Самоков | |||||||
ДЕВОЙКИ | |||||||
кат. 48 кг | кат. 51 кг | ||||||
1 | Ивона Горова | "Рилски спортист" | Самоков | 1 | Джуана Генова | "Рилски спортист" | Самоков |
2 | Айше Методиева | "Дан Колов" | Севлиево | 2 | Галя Аначкова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
3 | Мерелин Иванова | "Ботев-93" | Враца | 3 | Гергана Василева | "Ботев-93" | Враца |
4 | Мирела Ангелова | "Ботев-93" | Враца | ||||
Гл.съдия: Иван Костадинов /п/ | Гл.секретар: Али Пъръшмолла /п/ |