Архив резултати
15-ти международен турнир по свободна борба за момчета ("Лютфи Ахмедов" - 12-13.10.2012 г., гр. Разград)
- Сряда, 01 Октомври 2014
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||||
кат. 32 кг | кат. 35 кг | |||||||
1 | Онур Ибрям | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 1 | Мурат Бекташ | Истанбул | TUR | |
2 | Юсни Манафов | "Локомотив" | Г.Оряховица | 2 | Айджан Шукри | "Агросем" | Острово | |
3 | Нурла Ахмедов | "Олимпиец" | Търговище | 3 | Хюсеин Бекир | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
3 | Пламен Колев | СК Борба и самбо | Ямбол | 3 | Сойкан Макас | Одрин | TUR | |
5 | Исин Хюсеин | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 5 | Ахмед Ахмед | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
5 | Фуркан Чай | Одрин | TUR | 5 | Красимир Томов | "Добруджански юнак-96" | Силистра | |
7 | Еге Йълмаз | Одрин | TUR | 7 | Ахмед Ахмедов | "Олимпиец" | Търговище | |
8 | Йусуф Адем | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 8 | Емрах Кая | Одрин | TUR | |
9 | Юзнур Мехмедов | "Агросем" | Острово | 9 | Кадир Мустафа | "Шампиони" | Самуил | |
кат. 38 кг | кат. 42 кг | |||||||
1 | Мустафа Мустафов | "Кубадън" | Лозница | 1 | Тодор Димов | АСК "Сливен" | Сливен | |
2 | Фуркан М. Чете | Одрин | TUR | 2 | Justus Wydmuch | Lukenwalder | GER | |
3 | Тансер Сали | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 3 | Сали Маринов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
3 | Генади Маринов | "Кубадън" | Лозница | 3 | Хюсеин Хюсеин | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
5 | Мустафа Ай | Одрин | TUR | 5 | Хакан Хюсеинов | "Кубадън" | Лозница | |
5 | Мертай Дернекчи | Одрин | TUR | 5 | Иван Енчев | АСК "Сливен" | Сливен | |
7 | Гьокан Зекерие | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 7 | Мирослав Петков | "Добруджански юнак-96" | Силистра | |
8 | Арда Аъч | Одрин | TUR | 8 | Михаил Пенев | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
9 | Севгин Хюсеинов | "Олимпиец" | Търговище | 9 | Георги Георгиев | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
10 | Шамил Гюл | Истанбул | TUR | |||||
кат. 47 кг | 11 | Адлин Юсеинов | "Юнак-Локомотив" | Русе | ||||
1 | Якуб Ниязи | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 12 | Ивайло Иванов | "Черноморски сокол" | Варна | |
2 | Угур Лафчи | Истанбул | TUR | 13 | Цветелин Спасов | "Олимпиец" | Търговище | |
3 | Абдулбаки Кара | Одрин | TUR | |||||
3 | Тургай Юмергюве | "Каолин-2000" | Глоджево | кат. 53 кг | ||||
5 | Мехмед Месудов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 1 | Никола Стоянов | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
5 | Тугай Алиев | "Олимпиец" | Търговище | 2 | Енес Куш | Истанбул | TUR | |
7 | Серкан Макас | Одрин | TUR | 3 | Теоман Ибрахим | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
8 | Християн Тодоров | АСК "Сливен" | Сливен | 3 | Алкан Али | "Дан Колов" | Севлиево | |
9 | Мехмед Даудов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 5 | Октай Хасанов | "Олимпиец" | Търговище | |
10 | Смаил Смаилов | СК Борба и самбо | Ямбол | 5 | Till Neumann | Lukenwalder | GER | |
11 | Даниел Ганев | АСК "Сливен" | Сливен | 7 | Баръш Йълдъз | Истанбул | TUR | |
12 | Шенол Мехмедов | "Кубадън" | Лозница | 8 | Севен Али | "Агросем" | Острово | |
13 | Алиджан Алиев | "Агросем" | Острово | 9 | Дженгиз Дервиш | Одрин | TUR | |
14 | Ахмед Ахмед | "Черноморски сокол" | Варна | 10 | Бюнйамин Йоздемир | Одрин | TUR | |
15 | Даниел Димитров | "Черноморски сокол" | Варна | 11 | Атакан Макас | Одрин | TUR | |
16 | Мурад Месудов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 12 | Октай Кадиров | "Олимпиец" | Търговище | |
17 | Мерт Идриз | "Шампиони" | Самуил | 13 | Севди Чиликов | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
18 | Адил Кабилов | "Каолин-2000" | Глоджево | 14 | Til Hubner | Lukenwalder | GER | |
19 | Феим Мустафов | "Кубадън" | Лозница | 15 | Атанас Димитров | "Добруджански юнак-96" | Силистра | |
16 | Мерсин Апти | "Юнак-Локомотив" | Русе | |||||
кат. 59 кг | 17 | Хюсеин Адемов | "Юнак-Локомотив" | Русе | ||||
1 | Велико Великов | "Черноморски сокол" | Варна | |||||
2 | Хасан Хасанбашев | "Юнак-Локомотив" | Русе | кат. 66 кг | ||||
3 | Есис Чираков | "Каолин-2000" | Глоджево | 1 | Мухарем Фидан | Истанбул | TUR | |
3 | Хамза Гюнейсу | Истанбул | TUR | 2 | Дельо Михалев | "Берое" | Ст.Загора | |
5 | Мехмед Мехмед | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 3 | Вейсел Чолак | Одрин | TUR | |
5 | Waleri Syrissov | Lukenwalder | GER | 3 | Иван Стефанов | АСК "Сливен" | Сливен | |
7 | Сали Сали | "Добруджански юнак-96" | Силистра | 5 | Десислав Димитров | "Добруджански юнак-96" | Силистра | |
8 | Айхан Хаджиев | АСК "Сливен" | Сливен | 5 | Мирослав Андреев | "Дан Колов" | Севлиево | |
9 | Мерт Тултакча | Одрин | TUR | 7 | Сертан Ахмед | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
10 | Мехмед Чакал | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 8 | Айбарс Буюкхатиплер | Одрин | TUR | |
11 | Sven Menze | Lukenwalder | GER | 9 | Ибрахим Ибрахимов | "Кубадън" | Лозница | |
12 | Павел Павлов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 10 | Иса Ибрямов | "Кубадън" | Лозница | |
13 | Никола Лозанов | "Олимпиец" | Търговище | |||||
14 | Исмет Исмедов | "Олимпиец" | Търговище | кат. 73 кг | ||||
15 | Валентин Георгиев | "Шампиони" | Самуил | 1 | Иван Иванов | "Берое" | Ст.Загора | |
16 | Толга Бейзат | "Добруджански юнак-96" | Силистра | 2 | Басри Мехмед | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
17 | Танжу Мехмедов | "Олимпиец" | Търговище | 3 | Емре Каяджик | Одрин | TUR | |
18 | Трифон Петров | "Дан Колов" | Севлиево | 3 | Вейсин Джанферов | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
19 | Реджеб Реджеб | "Агросем" | Острово | 5 | Рейхан Хасан | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
5 | Светлин Костадинов | "Черноморски сокол" | Варна | |||||
7 | Ариф Ариф | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |||||
8 | Антоний Радев | "Добруджански юнак-96" | Силистра | |||||
кат. 85 кг | ||||||||
1 | Корай Йълмаз | Истанбул | TUR | кат. + 85 кг | ||||
2 | Исмаил Дурхан | Истанбул | TUR | 1 | Стоян Димов | АСК "Сливен" | Сливен | |
3 | Микаил Яша | Одрин | TUR | 2 | Серткан Ибрямов | "Олимпиец" | Търговище | |
3 | Marvin Prondzinski | Lukenwalder | GER | 3 | Ханди Съткъ | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
5 | Георги Готев | "Олимпиец" | Търговище | 4 | Кристиян Михайлов | "Добруджански юнак-96" | Силистра | |
6 | Алпай Синан | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 5 | Едиз Еюбов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
Най-техничен състезател - Якуб Ниязи, кат. 47 кг, СК Борба "Лютфи Ахмедов", Разград | ||||||||
Най-резултатен състезател - Велико Великов, кат. 59 кг, СК Борба "Черноморски сокол", Варна | ||||||||
Гл.съдия: Левон Александров | Гл.секретар: Али Пъръшмолла |