Архив резултати
Държавeн лично-отборен шампионат по свободна борба – кадети (8-10.06.2012 г. - гр. Бургас)
- Сряда, 01 Октомври 2014
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 42 кг | кат. 46 кг | ||||||
1 | Райчо Райков | "Кубадън" | Лозница | 1 | Байрам Шабан | "Крепост" | Стремци |
2 | Кристиян Йовчев | "Царевец-Етър'93" | В.Търново | 2 | Николай Ивайлов | СК Борба и самбо | БиС Ямбол |
3 | Младен Филипов | "Локомотив" | Г.Оряховица | 3 | Милен Янков | "Ловеч" | Ловеч |
3 | Ибрахим Гюлбиев | АСК "Сливен" | Сливен | 3 | Танджу Сали | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
5 | Димитър Вичев | "Добруджански юнак-96" | Силистра | 5 | Онур Ахмед | "Шампиони" | Самуил |
6 | Желязко Христов | СК Борба и самбо | Ямбол | 5 | Ружди Ружди | "Добруджански юнак-96" | Добрич |
7 | Гьокан Руфат | "Шампиони" | Самуил | ||||
кат. 50 кг | кат. 54 кг | ||||||
1 | Димитър Иванов | "Димитровград" | Димитровград | 1 | Айджан Ахмед | "Армеец-ЦСКА" | София |
2 | Айджан Раимов | "Олимпиец" | Търговище | 2 | Александър Димитров | "Левски" | София |
3 | Стелиян Ивайлов | СК Борба и Самбо | Ямбол | 3 | Ибраим Мандев | "Левски" | София |
3 | Адем Рамис | "Левски" | София | 3 | Мартин Гочев | "Берое" | Ст.Загора |
5 | Валентин Дончев | "Юнак-Локомотив" | Русе | 5 | Алпай Юсуф | "Юнак-Локомотив" | Русе |
5 | Юсуф Халил | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 5 | Аднан Мурад | "Ангел войвода" | Хасково |
7 | Пламен Желязков | "Никола Станчев" | Созопол | 7 | Костадин Асенов | "Енергетик" | Гълъбово |
8 | Елиян Илиев | "Армеец-ЦСКА" | София | 8 | Ангел Радев | "Ангел войвода" | Хасково |
9 | Джунеит Исмаилов | "Кубадън" | Лозница | 9 | Георги Георгиев | "Армеец-ЦСКА" | София |
10 | Адем Нурали | АСК "Сливен" | Сливен | 10 | Сезер Сефер | "Юнак-Локомотив" | Русе |
11 | Хюсеин Осман | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 11 | Еюп Еюп | "Люфи Ахмедов" | Разград |
12 | Християн Шангов | "Славия-2009" | София | 12 | Костадин Димитров | "Никола Станчев" | Созопол |
13 | Ахмед Ахмед | "Шампиони" | Самуил | 13 | Атанас Дуков | "Черноморски сокол" | Варна |
14 | Осман Руфат | "Шампиони" | Самуил | 14 | Мартин Гиров | АСК "Сливен" | Сливен |
15 | Саид Кадир | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 15 | Александър Радев | "Добруджански юнак-96" | Силистра |
16 | Ивелин Михайлов | "Добруджански юнак-96" | Силистра | ||||
кат. 58 кг | 17 | Сабри Сабриев | "Кубадън" | Лозница | |||
1 | Пресиян Михов | АСК "Сливен" | Сливен | 18 | Георги Цанев | "Славия-2009" | София |
2 | Въльо Стойков | "Берое" | Ст.Загора | ||||
3 | Мехмед Шерифов | "Кубадън" | Лозница | кат. 63 кг | |||
3 | Михаил Георгиев | АСК "Сливен" | Сливен | 1 | Евелин Русев | "Берое" | Ст.Загора |
5 | Георги Стойков | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 2 | Мирослав Христов | "Берое" | Ст.Загора |
5 | Пламен Минчев | "Дан Колов" | Елена | 3 | Иван Бойчев | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
7 | Ертан Керимов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 3 | Неджиб Неджиб | "Руен" | Руен |
8 | Емил Топалов | "Армеец-ЦСКА" | София | 5 | Стоян Жабов | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
9 | Гюнай Исмаилов | "Кубадън" | Лозница | 5 | Юсеин Хасан | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
10 | Иван Дишков | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 7 | Кръстьо Костов | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
11 | Денис Ахмедов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 8 | Невзат Хрюстем | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
12 | Мустафа Мустафов | "Олимпиец" | Търговище | 9 | Айсун Йонузов | "Олимпиец" | Търговище |
13 | Мирослав Алдинов | "Ловеч" | Ловеч | 10 | Георги Русев | "Локомотив" | Пловдив |
14 | Кемран Назифов | "Шумен" | Шумен | 11 | Милен Калчев | "Берое" | Ст.Загора |
15 | Идриз Мехмедов | "Кубадън" | Лозница | 12 | Никола Одрински | "Берое" | Ст.Загора |
16 | Атила Хайриев | "Юнак-Локомотив" | Русе | 13 | Тейфик Алиман | "Дан Колов" | Севлиево |
17 | Георги Илиев | "Дан Колов" | Елена | 14 | Хюсеин Мустафа | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
18 | Живко Хънев | "Никола Станчев" | Созопол | 15 | Георги Стойчев | "Никола Станчев" | Созопол |
19 | Георги Пайов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 16 | Методи Ангелов | "Царевец-Етър'93" | В.Търново |
20 | Иво Айвазов | "Локомотив" | Пловдив | 17 | Цветелин Кирилов | "Дан Колов" | Севлиево |
21 | Михаил Йончев | "Левски" | София | 18 | Преслав Петров | "Юнак-Локомотив" | Русе |
22 | Ахмед Ахмед | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 19 | Стоян Илев | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
23 | Кристиян Йорданов | СК Борба | Шумен | 20 | Андон Андонов | "Добруджански юнак-96" | Силистра |
24 | Динко Русев | "Никола Станчев" | Созопол | 21 | Юзджан Неджип | "Ангел войвода" | Хасково |
25 | Сали Тодоров | "Стефан Караджа" | Елхово | 22 | Ричард Огнянов | "Загорец" | Нова Загора |
26 | Сали Мустафов | "Олимпиец" | Търговище | 23 | Михаил Слободанов | "Истър" | Тутракан |
27 | Краси Енчев | "Славия-2009" | София | 24 | Александър Колев | "Дан Колов" | Севлиево |
28 | Ангел Илиев | "Дан Колов" | Севлиево | 25 | Денислав Бадавров | "Димитровград" | Димитровград |
29 | Емин Васви | "Черноморски сокол" | Варна | 26 | Джихан Мустафа | "Каолин" | Глоджево |
27 | Ибрахим Ибрям | "Лютфи Ахмедов" | Разград | ||||
кат. 69 кг | 28 | Йордан Атанасов | "Добруджански юнак-96" | Силистра | |||
1 | Сабри Сабриев | "Армеец-ЦСКА" | София | 29 | Николай Енински | "Стефан Караджа" | Елхово |
2 | Енгин Исмаил | "Ангел войвода" | Хасково | 30 | Даниел Ангелов | СК Борба | Шумен |
3 | Мехмед-Йосеф Бакър | АСК "Сливен" | Сливен | 31 | Росен Иванов | "Дан Колов" | Севлиево |
3 | Валентин Омайников | АСК "Сливен" | Сливен | 32 | Андрей Дочев | СК Борба | Шумен |
5 | Гюьокан Мехмедов | "Локомотив" | Пловдив | ||||
5 | Пламен Цветанов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | кат. 76 кг | |||
7 | Шакир Хасан | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 1 | Джейхан Ебазер | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
8 | Ахмед Кадовлуев | "Юнак-Локомотив" | Русе | 2 | Йордан Кунгалов | "Левски" | София |
9 | Гюкан Ниязи | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 3 | Денислав Калеканов | "Локомотив" | Пловдив |
10 | Георги Димитров | "Ангел войвода" | Хасково | 3 | Пламен Карчев | "Берое" | Ст.Загора |
11 | Мурат Молла | "Истър" | Тутракан | 5 | Николай Сачаров | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
12 | Йордан Господинов | "Черноморски сокол" | Варна | 5 | Ради Радев | АСК "Сливен" | Сливен |
13 | Али Али | "Руен" | Руен | 7 | Стефан Георгиев | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
14 | Виктор Златков | "Левски" | София | 8 | Михаил Миленков | "Славия-2009" | София |
15 | Илхан Енверов | АСК "Сливен" | Сливен | 9 | Петър Петров | "Добруджански юнак-96" | Силистра |
16 | Мехмедали Тефик | "Руен" | Руен | 10 | Веселин Славов | "Димитровград" | Димитровград |
17 | Айсун Юсуфов | "Олимпиец" | Търговище | 11 | Галин Георгиев | АСК "Сливен" | Сливен |
18 | Йозджан Абтулов | "Кубадън" | Лозница | 12 | Мариян Ганев | АСК "Сливен" | Сливен |
19 | Иван Иванов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 13 | Мехмед Топалов | "Юнак-Локомотив" | Русе |
20 | Иван Маринов | "Дан Колов" | Елена | 14 | Димитър Караиванов | АСК "Сливен" | Сливен |
21 | Илия Ханев | "Ловеч" | Ловеч | 15 | Атанас Буланов | "Никола Станчев" | Созопол |
22 | Янаки Янакиев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 16 | Иван Николов | АСК "Сливен" | Сливен |
23 | Тодор Иванов | АСК "Сливен" | Сливен | 17 | Николай Чолаков | СК Борба и самбо | Ямбол |
24 | Мехмед Мехмед | "Никола Станчев" | Созопол | 18 | Борис Големечков | "Славия-2009" | София |
25 | Жечко Жеков | "Черноморски сокол" | Варна | 19 | Дженгиз Рахмис | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
26 | Аднан Хасан | "Олимпиец" | Търговище | 20 | Йосиф Големечков | "Славия-2009" | София |
27 | Динчер Ахмед | "Добруджански юнак-96" | Силистра | 21 | Стефан Георгиев | "Черномрски сокол" | Варна |
28 | Ахмет Таталиев | "Дан Колов" | Севлиево | 22 | Гочо Поптолев | "Никола Станчев" | Созопол |
29 | Нурхан Халил | "Добруджански юнак-96" | Силистра | 23 | Кирил Казъмски | "Армеец-ЦСКА" | София |
30 | Рангел Савов | "Локомотив" | Пловдив | 24 | Синан Мурадов | "Каолин" | Глоджево |
31 | Стивън Стоянов | "Левски" | София | ||||
32 | Теодор Мишевски | АСК "Сливен" | Сливен | кат. 100 кг | |||
33 | Светослав Демирев | "Добруджански юнак" | Добрич | 1 | Радомир Атанасов | "Берое" | Ст.Загора |
2 | Георги Ванчев | "Ангел войвода" | Хасково | ||||
кат. 85 кг | 3 | Тихомир Иванов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |||
1 | Билгин Юмеров | "Армеец-ЦСКА" | София | 3 | Идает Идает | "Кубадън" | Лозница |
2 | Георги Настев | "Ахил" | Петрич | 5 | Даил Тахиров | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
3 | Гюнер Зейнал | "Ангел войвода" | Хасково | 5 | Гюлхан Исуфов | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
3 | Момчил Колев | АСК "Сливен" | Сливен | 7 | Денис Бахри | "Левски" | София |
5 | Сашо Зоев | "Загорец" | Нова Загора | 8 | Мирослав Василев | "Локомотив" | Г.Оряховица |
5 | Ведат Исмаилов | "Олимпиец" | Търговище | 9 | Христо Пальонов | "Любимец-95" | Любимец |
7 | Манол Генчев | "Никола Станчев" | Созопол | 10 | Трифон Станчев | "Никола Станчев" | Созопол |
8 | Мехмед Мехмедов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 11 | Сали Бейтула | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
9 | Калин Костадинов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 12 | Сано Руждиев | "Царевец-Етър'93" | В.Търново |
10 | Мерт Емин | "Локомотив" | Пловдив | 13 | Кирил Кирилов | "Царевец-Етър'93" | В.Търново |
11 | Ангел Сидеров | "Армеец-ЦСКА" | София | ||||
12 | Валентин Петков | "Етър-Аякс" | В.Търново | кат. +100 кг | |||
13 | Стефан Сотиров | "Левски" | София | 1 | Мартин Кибаров | "Никола Станчев" | Созопол |
14 | Димитър Александров | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 2 | Нергюн Джинали | "Юнак-Локомотив" | Русе |
15 | Атанас Атанасов | АСК "Сливен" | Сливен | 3 | Георги Матанов | "Казанлък" | Казанлък |
16 | Фахри Фахри | "Добруджански юнак-96" | Силистра | 4 | Бойко Арсенков | "Славия-2009" | София |
17 | Христин Данев | СК Борба и самбо | Ямбол | 5 | Веледин Есат | "Царевец-Етър'93" | В.Търново |
Отборно класиране | |||||||
1 | "Черноморец-св.борба", Бургас | 60 т. | |||||
2 | АСК "Сливен", Сливен | 57 т. | |||||
3 | СК Борба "Берое", Ст. Загора | 54 т. | |||||
Най-техничен състезател - Пресиян Михов, кат. 58 кг, АСК "Сливен", гр. Сливен | |||||||
Най-резултатен състезател - Сабри Сабри, кат. 69 кг, СК Борба "Армеец-ЦСКА" | |||||||
Гл.съдия: М. Марков /п/ | Гл.секретар: Али Пъръшмолла /п/ |