Архив резултати
Държавен лично-отборен шампионат по класическа борба – момчета (18-19.05.2012 г. - гр. Враца)
- Сряда, 01 Октомври 2014
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||||
кат. 32 кг | кат. 35 кг | |||||||
1 | Ивайло Радев | "Локомотив-93" | Варна | 1 | Алекси Асенов | "Ловеч" | Ловеч | |
2 | Даниел Борисов | "Ботев-93" | Враца | 2 | Цветелин Борисов | "Ботев-93" | Враца | |
3 | Борислав Иванов | "Тича" | Д.Чифлик | 3 | Страхил Николов | "Ботев-93" | Враца | |
3 | Божидар Вергилов | "Рилски спортист" | Самоков | 3 | Цветомир Георгиев | "Ботев-93" | Враца | |
5 | Коста Костов | "Берое" | Ст.Загора | 5 | Браян Сандов | "Ботев-93" | Враца | |
6 | Калин Славчев | "Ловеч" | Ловеч | 6 | Калоян Денев | "Тича" | Д.Чифлик | |
7 | Мирослав Георгиев | "Ботев-93" | Враца | |||||
кат. 38 кг | ||||||||
1 | Стоян Кубатов | "Левски" | София | кат. 42 кг | ||||
2 | Георги Тодоров | "Ботев-93" | Враца | 1 | Едуард Евтимов | "Ботев-93" | Враца | |
3 | Валентин Димитров | "Рилски спортист" | Самоков | 2 | Мартин Владинов | "Ботев-93" | Враца | |
3 | Димитър Сандов | "ЦСКА-кл.борба" | София | 3 | Стасимир Дойчинов | "Рилски спортист" | Самоков | |
5 | Алекс Саздов | "Славия" | София | 3 | Михаил Велчовски | "Ботев-93" | Враца | |
5 | Милен Неделчев | "Тича" | Д.Чифлик | 5 | Благовест Палазов | "Локомотив" | Пловдив | |
7 | Иво Цветанов | "Миньор" | Перник | 5 | Иван Стоилов | "ЦСКА-кл.борба" | София | |
8 | Веселин Малинов | "Миньор" | Перник | 7 | Емилиян Георгиев | "Левски" | София | |
9 | Мартин Маринов | "Тича" | Д.Чифлик | 8 | Мартин Велев | "Етрополе" | Етрополе | |
9 | Калоян Златев | "Берое" | Ст.Загора | |||||
кат. 47 кг | 10 | Любомир Мъглов | "Атлетик" | Пловдив | ||||
1 | Ивелин Събев | "Класик" | Белене | 11 | Боян Иванов | "Берое" | Ст.Загора | |
2 | Атанас Иванов | "Локомотив-93" | Варна | 12 | Илиян Василев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
3 | Севгин Хасан | "Локомотив-93" | Варна | 13 | Расим Дикмов | "Атлетик" | Пловдив | |
3 | Георги Георгиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 14 | Мартин Владимиров | "Рилски спортист-2000" | Самоков | |
5 | Петър Петров | "Ботев-93" | Враца | 15 | Руси Илиев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | |
5 | Александър Евтимов | "Ботев-93" | Враца | 16 | Петър Петров | "Ботев-93" | Враца | |
7 | Георги Емилов Георгиев | "Рилски спортист" | Самоков | 17 | Мартин Гергинов | "Рилски спортист" | Самоков | |
8 | Никола Аначков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 18 | Владислав Ангелов | "Берое" | Ст.Загора | |
9 | Десислав Дормушев | "Рилски спортист" | Самоков | 19 | Александър Мирчев | "Етрополе" | Етрополе | |
10 | Даниел Тодоров | "Рилски спортист" | Самоков | 20 | Али Али | "Ангел Войвода" | Хасково | |
11 | Цветан Кирилов | "Ботев-93" | Враца | 21 | Денис Мехмедов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |
12 | Калоян Попов | "ЦСКА-кл.борба" | София | |||||
13 | Едуард Крамарски | "ЦСКА-кл.борба" | София | кат. 53 кг | ||||
14 | Яник Кънчашки | "Изобор" | Плевен | 1 | Симеон Даруиш | "Рилски спортист" | Самоков | |
15 | Велидан Хамид | "Тича" | Д.Чифлик | 2 | Даниел Йорданов | "ЦСКА-кл.борба" | София | |
16 | Кральо Камарев | "Берое" | Ст.Загора | 3 | Коста Нанов | "Рилски спортист" | Самоков | |
17 | Денислав Янев | "Локомотив-93" | Варна | 3 | Тодор Ангелов | "Ангел Войвода" | Хасково | |
18 | Стоян Цонев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 5 | Мартин Иванов | "Ботев-93" | Враца | |
19 | Мариян Вълов | "Изобор" | Плевен | 5 | Златомир Емилов | "ЦСКА-кл.борба" | София | |
20 | Георги Петков | "Ботев-93" | Враца | 7 | Стефан Казърбасанов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | |
21 | Стивън Василев | "Ботев-93" | Враца | 8 | Радослав Недков | "Класик" | Белене | |
22 | Георги Илиев | "ЦСКА-кл.борба" | София | 9 | Харалампи Няголов | "Локомотив" | Пловдив | |
23 | Благовест Кирков | "Ботев-93" | Враца | 10 | Димитър Керефеин | "Рилски спортист" | Самоков | |
24 | Никълъс Кръстев | "Ботев-93" | Враца | 11 | Иван Нецов | "Атлетик" | Пловдив | |
25 | Николай Янузов | "Славия" | София | 12 | Стефан Митев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |
26 | Михаел Генев | "Изобор" | Плевен | 13 | Сашо Диков | "Изобор" | Плевен | |
27 | Петко Михайлов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 14 | Алберт Иванов | "Ботев-93" | Враца | |
28 | Алпай Бекир | "Ангел Войвода" | Хасково | 15 | Стоян Илиев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |
29 | Йордан Дамянов | "Атлетик" | Пловдив | 16 | Иван Казаков | "Атлетик" | Пловдив | |
30 | Георги Георгиев | "Слава" | Монтана | 17 | Наско Георгиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
18 | Даниел Николов | "Ботев-93" | Враца | |||||
кат. 59 кг | 19 | Алекс Балтов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||||
1 | Валентин Григиров | "Локомотив-93" | Варна | 20 | Марио Славейков | "Миньор" | Перник | |
2 | Сюлейман Сюлейман | "Локомотив" | Пловдив | 21 | Васил Дилински | "Етрополе" | Етрополе | |
3 | Емил Апостолов | "Рилски спортист" | Самоков | 22 | Даниел Василев | "Локомотив-93" | Варна | |
3 | Междин Ахмедов | "Локомотив-93" | Варна | 23 | Дейвид Велчов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
5 | Цветомир Йотов | "ЦСКА-кл.борба" | София | 24 | Димитър Лазаров | "Атлетик" | Пловдив | |
5 | Благовест Кендеров | "Локомотив" | Пловдив | 25 | Енгин Джафер | "Ангел Войвода" | Хасково | |
7 | Красимир Крумов | "Рилски спортист" | Самоков | 26 | Александър Ковачки | "Рилски спортист" | Самоков | |
8 | Светослав Николов | "Левски" | София | 27 | Нуртин Ахмед | "Ангел Войвода" | Хасково | |
9 | Евгени Велинов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 28 | Християн Димитров | "Локомотив-93" | Варна | |
10 | Красимир Загорчев | "Славия" | София | 29 | Митко Деянов | "Ангел Войвода" | Хасково | |
11 | Найден Николов | "Етрополе" | Етрополе | 30 | Димитър Нончев | "Рилски спортист-2000" | Самоков | |
12 | Васил Пенев | "Рилски спортист" | Самоков | 31 | Андон Андонов | "Рилски спортист-2000" | Самоков | |
13 | Костадин Николов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 32 | Мюмюн Чалъшкан | "Ангел Войвода" | Хасково | |
14 | Антон Михов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |||||
15 | Никола Костов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | кат. 66 кг | ||||
16 | Димитър Димитров | "Ангел Войвода" | Хасково | 1 | Кирил Милов | "Левски" | София | |
17 | Силвестър Янковч | "Класик" | Белене | 2 | Владимир Стойчев | "Рилски спортист" | Самоков | |
18 | Атанас Димитров | "Рилски спортист" | Самоков | 3 | Михаил Хасърбасанов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |
19 | Ивайло Георгиев | "Ботев-93" | Враца | 3 | Станислав Пелов | "Левски" | София | |
20 | Мехмед Рангелов | "Ангел Войвода" | Хасково | 5 | Димитър Христов | "Рилски спортист" | Самоков | |
21 | Ростислав Гайдарски | "Класик" | Белене | 5 | Златан Клатков | "Локомотив" | Пловдив | |
22 | Тодор Мелконян | "Славия" | София | 7 | Виктор Борисов | "Миньор" | Перник | |
23 | Петър Стойчев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 8 | Борислав Велинов | "Славия" | София | |
24 | Симеон Байрактаров | "Левски" | Карлово | 9 | Йоан Петров | "Класик" | Белене | |
10 | Костадин Попов | "ЦСКА-кл.борба" | София | |||||
кат. 73 кг | 11 | Стефан Пенев | "ЦСКА-кл.борба" | София | ||||
1 | Миндо Димитров | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 12 | Кристиян Янев | "Левски" | София | |
2 | Християн Петров | "Левски" | София | 13 | Делян Алишахи | "Левски" | София | |
3 | Нецбидин Мехмед | "Ангел Войвода" | Хасково | 14 | Рамадан Юмер | "Атлетик" | Пловдив | |
3 | Радослав Пишимаров | "Левски" | София | 15 | Райко Войков | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |
5 | Енчо Аврамов | "Атлетик" | Пловдив | 16 | Стефан Стоев | "Славия" | София | |
5 | Теодор Чифлиджанов | "Рилски спортист" | Самоков | 17 | Искрен Торториков | "Класик" | Белене | |
7 | Петко Кунаров | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 18 | Димитър Митранов | "Берое" | Ст.Загора | |
8 | Димитър Георгиев | "Тича" | Д.Чифлик | 19 | Димитър Керефейн | "Рилски спортист-2000" | Самоков | |
9 | Денис Янчев | "Левски" | София | 20 | Даниел Николов | "Изобор" | Плевен | |
10 | Фейсал Борисов | "Славия" | София | 21 | Кристиян Димитров | "Берое" | Ст.Загора | |
11 | Йордан Александров | "Слава" | Монтана | 22 | Даниел Найденов | "Изобор" | Плевен | |
12 | Тони Тодоров | "Слава" | Монтана | 23 | Михаил Томов | "Слава" | Монтана | |
13 | Лъчезар Чонов | "Левски" | Карлово | 24 | Радослав Петков | "Слава" | Монтана | |
14 | Арман Аракелян | "Славия" | София | |||||
15 | Людмил Русков | "Миньор" | Перник | кат. 85 кг | ||||
16 | Мирослав Илиев | "Рилски спортист" | Самоков | 1 | Николай Пиронков | "Локомотив" | Пловдив | |
17 | Благовест Любенов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 2 | Илиян Райчев | "Левски" | София | |
18 | Янислав Иванов | "Ботев-93" | Враца | 3 | Мартин Кирилов | "Миньор" | Перник | |
19 | Стоян Казиски | "Левски" | Карлово | 3 | Радослав Георгиев | "Берое" | Ст.Загора | |
20 | Берк Сали | "Локомотив-93" | Варна | 5 | Коста Костов | "Локомотив-93" | Варна | |
21 | Христо Петров | "Локомотив" | Пловдив | 5 | Йордан Славев | "Рилски спортист" | Самоков | |
22 | Ивелин Дойчев | "Берое" | Ст.Загора | 7 | Борислав Генчов | "Рилски спортист" | Самоков | |
23 | Стоян Стоянов | "Славия" | София | 8 | Любомир Христов | "Берое" | Ст.Загора | |
24 | Севги Николов | "Ангел Войвода" | Хасково | 9 | Теодор Тодоров | "Ангел Войвода" | Хасково | |
25 | Антъни Бояджиев | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 10 | Мустафа Мустафа | "Ангел Войвода" | Хасково | |
26 | Мартин Ганчев | "ЦСКА-кл.борба" | София | 11 | Иван Петров | "Ботев-93" | Враца | |
27 | Антоан Георгиев | "Слава" | Монтана | 12 | Асен Петров | "Левски" | София | |
кат. +85 кг | ||||||||
1 | Тедор Александров | "Атлетик" | Пловдив | 7 | Александър Стойчев | "Локомотив" | Пловдив | |
2 | Симон Франсис | "Славия" | София | 8 | Ангел Сираков | "Професионал" | София | |
3 | Милен Милчев | "Локомотив-93" | Варна | 9 | Ивайло Василев | "Миньор" | Перник | |
3 | Георги Аврамов | "Атлетик" | Пловдив | 10 | Иван Димитров | "Берое" | Ст.Загора | |
5 | Румен Грозданов | "Миньор" | Перник | 11 | Димитър Върсанов | "Ангел Войвода" | Хасково | |
5 | Спасимир Соколов | "ЦСКА-кл.борба" | София | 12 | Александър Димитров | "Славия" | София | |
Най-техничен състезател - Едуард Евтимов, кат. 42 кг., "Ботев-93", Враца | ||||||||
Най-резултатен състезател - Симеон Даруиш, кат. 53 кг., "Рилски Спортист", Самоков | ||||||||
ОТБОРНО КЛАСИРАНЕ | точки | |||||||
1 | "Ботев-93" | Враца | 82 | |||||
2 | "Рилски Спортист" | Самоков | 77 | |||||
3 | "Левски" | София | 63 |