Архив резултати
Държавен лично-отборен шампионат по свободна борба – кадетки (02-03.05.2012 г. - гр. Бургас)
- Сряда, 01 Октомври 2014
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 38 кг | кат. 40 кг | ||||||
1 | Ани Иванова | "Черноморски сокол" | Варна | 1 | Айнур Ахмед | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
2 | Нина Радкова | "Изобор" | Плевен | ||||
3 | Анелия Чолакова | "Вълко Костов" | Симеоновград | кат. 46 кг | |||
4 | Мартина Николова | "Дан Колов" | В.Преслав | 1 | Нели Иванова | "Черноморски сокол" | Варна |
2 | Силвия Калайджиева | "Херкулес" | Херк. Яб | ||||
кат. 43 кг | 3 | Деница Тенева | "Берое" | Ст.Загора | |||
1 | Миглена Селишка | "Левски" | София | 3 | Мария Маркова | "Берое" | Ст.Загора |
2 | Айше Методиева | "Дан Колов" | Севлиево | 5 | Кристина Тонева | "Дан Колов" | Севлиево |
3 | Нергюл Шабан | "Кубадън" | Лозница | 5 | Полина Алексова | "Славия-2009" | София |
4 | Елена Стоянова | "Приморец" | Аксаково | 7 | Ива Стайкова | "Вълко Костов" | Симеоновград |
5 | Клара Илиева | "Херкулес" | Ямбол | 8 | Айлин Ахмедова | "Кубадън" | Лозница |
9 | Айнъс Мехмедова | "Кубадън" | Лозница | ||||
кат. 49 кг | |||||||
1 | Галя Аначкова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | кат. 52 кг | |||
2 | Диди Иванова | "Херкулес" | Ямбол | 1 | Джуана Генева | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
3 | Бояна Костадинова | "Тракия спорт" | Пловдив | 2 | Виктория Анастасова | "Черноморски сокол" | Варна |
3 | Мара Димова | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 3 | Несрин Юсуфова | "Шампиони" | Самуил |
5 | Милена Димитрова | "Херкулес" | Ямбол | 3 | Дани Иванова | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
5 | Любка Христова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 5 | Богомила Михайлова | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
7 | Албена Григорова | "Дан Колов" | Севлиево | 5 | Стефка Стефанова | "Кубадън" | Лозница |
7 | Ивелина Владимирова | "Рилски спортист-2000" | Самоков | ||||
кат. 56 кг | 8 | Доника Минева | "Славия-2009" | София | |||
1 | Нели Шомева | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 9 | Милена Горчева | "Вълко Костов" | Симеоновград |
2 | Лилия Коджабашева | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 10 | Сибел Осман | "Шампиони" | Самуил |
3 | Теодора Иванова | "Берое" | Ст.Загора | 11 | Мариана Вълчева | "Изобор" | Плевен |
3 | Ива Георгиева | АСК "Сливен" | Сливен | 12 | Райме Хюсню | "Кубадън" | Лозница |
5 | Деница Дикмова | "Вълко Костов" | Симеоновград | ||||
5 | Габриела Пейчева | "Славия-2009" | София | кат. 60 кг | |||
7 | Селда Алкин | "Кубадън" | Лозница | 1 | София Георгиева | "Левски" | София |
8 | Любослава Костова | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 2 | Росица Иванова | "Херкулес" | Ямбол |
3 | Цветомира Стефанова | АСК "Сливен" | Сливен | ||||
кат. 65 кг | 3 | Йоана Бадлу | "Черноморски сокол" | Варна | |||
1 | Елис Манолова | "Армеец-ЦСКА" | София | 5 | Теодора Крушарска | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
2 | Пламена Михалева | "Херкулес" | Ямбол | 5 | Надя Баладжакова | "Славия-2009" | София |
3 | Гергана Крушарска | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 7 | Мирослава Велинова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
3 | Божана Асенова | "Хари Стоев" | Черногорово | 8 | Александра Боянова | "Дан Колов" | Севлиево |
5 | Ани Мишева | "Хари Стоев" | Черногорово | 9 | Красимира Йоргова | "Дан Колов" | Севлиево |
6 | Мариела Тенева | "Димитровград" | Димитровград | 10 | Антония Корназова | "Дан Колов" | Севлиево |
кат. 70 кг | |||||||
1 | Виктория Бобева | "Димитровград" | Димитровград | ||||
2 | Ферихан Алиосманова | "Кубадън" | Лозница | ||||
3 | Шейран Сали | "Кубадън" | Лозница | ||||
Най-технична състезателка - Джуана Генева, СК Борба "Рилски спортист-2000", Самоков, кат. 52 кг | |||||||
Най-резултатна състезателка - Нели Шомева, СК Борба "Васил и Георги Илиеви", Кюстендил, кат. 56 кг | |||||||
Гл. съдия: Н.Кирезиев | Гл.секретар: Али Пъръшмолла |