Архив резултати
Държавeн лично-отборен шампионат по класическа борба - Юноши (26-27.04.2012 г. - гр. Бургас)
- Сряда, 01 Октомври 2014
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 50 кг | кат. 55 кг | ||||||
1 | Детелин Димитров | "Левски" | София | 1 | Николай Вичев | "Левски" | София |
2 | Георги Захариев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 2 | Михаил Петков | "Рилски спортист" | Самоков |
3 | Емил Кепов | "Рилски спортист" | Самоков | 3 | Йордан Анев | "Васил и Георги Илиев" | Кюстендил |
3 | Петър Петров | "Левски" | София | 3 | Стефан Григоров | "Слава" | Монтана |
5 | Тончо Тончев | "Ангел войвода" | Хасково | 5 | Стоян Апостолов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
5 | Станислав Йорданов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 5 | Петър Иванов | "Локомотив-93" | Варна |
7 | Павлин Спасов | "Миньор" | Перник | 7 | Стоян Щерев | "НСА-Академик" | София |
8 | Кристиян Иванов | "Миньор" | Перник | 8 | Кристиян Гайдаров | "Рилски спортист" | Самоков |
9 | Виктор Вълков | "Славия" | София | ||||
кат. 60 кг | 10 | Илиян Кичуков | "Атлетик" | Пловдив | |||
1 | Халил Атанасов | "Изобор" | Плевен | 11 | Милен Морарски | "Рилски спортист" | Самоков |
2 | Радослав Василев | "Левски" | София | ||||
3 | Христо Стоянов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | кат. 66 кг | |||
3 | Наско Георгиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 1 | Петър Алучев | "Локомотив" | Пловдив |
5 | Андрей Борисов | "Левски" | София | 2 | Валентин Цветков | "НСА-Академик" | София |
5 | Васко Сашев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 3 | Радослав Цаков | "ЦСКА-кл.борба" | София |
7 | Павел Панайотов | "Изобор" | Плевен | 3 | Майкъл Измирлийски | "Рилски спортист" | Самоков |
8 | Кольо Колев | "Ангел войвода" | Хасково | 5 | Дуран Зинал | "Ангел войвода" | Хасково |
9 | Ерол Али | "Ангел войвода" | Хасково | 5 | Благовест Борисов | "НСА-Академик" | София |
10 | Момчил Сирашки | "ЦСКА-кл.борба" | София | 7 | Емил Стойнев | "Рилски спортист" | Самоков |
11 | Петко Драгийски | "Атлетик" | Пловдив | 8 | Ахмед Тахир | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
12 | Ралин Цаков | "ЦСКА-кл.борба" | София | 9 | Били Евтимов | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
13 | Ивайло Карамански | "Рилски спортист" | Самоков | 10 | Станко Стаматов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
14 | Костадин Мандев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 11 | Рангел Борисов | "Миньор" | Перник |
15 | Венцислав Денчев | "Изобор" | Плевен | 12 | Йоан Генчев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
16 | Алекс Шейнов | "Славия" | София | 13 | Димитър Павлов | "Рилски спортист" | Самоков |
17 | Ангел Пехливанов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 14 | Милен Богданов | "Атлетик" | Пловдив |
18 | Марио Чачов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 15 | Петър Иванов | "Слава" | Монтана |
19 | Пламен Динков | "НСА-Академик" | София | 16 | Димитър Христов | "ЦСКА-кл.борба" | ЦСКА |
20 | Владимир Божилов | "Миньор" | Перник | 17 | Димитър Тенев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
21 | Илиян Парушев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 18 | Мартин Борисов | "Левски" | София |
22 | Станислав Пенков | "Локомотив-93" | Варна | 19 | Филип Калайджиев | "Левски" | София |
20 | Тони Василев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||||
кат.74 кг | 21 | Озкан Рашид | "Локомотив" | Пловдив | |||
1 | Марио Доцин | "Левски" | София | 22 | Атанас Атанасов | "Изобор" | Плевен |
2 | Шериф Мехмедов | "НСА-Академик" | София | 23 | Станислав Маринов | "Витяз-Панев" | Варна |
3 | Кристиян Тошков | "Левски" | София | 24 | Исус Методиев | "Берое" | Ст.Загора |
3 | Владимир Георгиев | "Рилски спортист" | Самоков | 25 | Здравко Тодоров | "Класик" | Белене |
5 | Васил Владимиров | "НСА-Академик" | София | ||||
5 | Стефан Дюлгеров | "Левски" | София | кат. 84 кг | |||
7 | Цветомир Иванов | "Славия" | София | 1 | Николай Добрев | "Ловеч" | Ловеч |
8 | Стилиян Илиев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 2 | Айрън Рамадановски | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
9 | Георги Иванов | "Изобор" | Плевен | 3 | Мариян Атанасов | "Рилски спортист" | Самоков |
10 | Тунай Бекир | "НСА-Академик" | София | 3 | Борис Налбантов | "ЦСКА-кл.борба" | София |
11 | Пламен Вешев | "Рилски спортист" | Самоков | 5 | Юри Асенов | "Изобор" | Плевен |
12 | Пламен Атанасов | "Рилски спортист" | Самоков | 5 | Светослав Петров | "Славия" | София |
13 | Ален Мирчев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 7 | Борислав Тодоров | "Рилски спортист" | Самоков |
14 | Иван Пейзанов | "Класик" | Белене | 8 | Николай Найденов | "ЦСКА-кл.борба" | София |
15 | Дейвид Бонев | "Берое" | Ст.Загора | 9 | Борислав Боздански | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
16 | Люсиен Илиев | "Изобор" | Плевен | 10 | Мариян Димитров | "НСА-Академик" | София |
17 | Димитър Стойчев | "Изобор" | Плевен | 11 | Благовест Линджов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
18 | Мариян Данаилов | "Рилски спортист" | Самоков | 12 | Генди Желязков | "Локомотив-93" | Варна |
19 | Петър Илчев | "Рилски спортист" | Самоков | 13 | Георги Златев | "Берое" | Ст.Загора |
20 | Иван Пановски | "Атлетик" | Пловдив | 14 | Атанас Искренов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
21 | Иван Добрев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 15 | Христо Бураджиев | "Локомотив" | Пловдив |
22 | Станислав Миланов | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 16 | Христо Христов | "Класик" | Белене |
23 | Георги Гърдев | "Берое" | Ст.Загора | 17 | Красимир Николов | "Ангел войвода" | Хасково |
24 | Цветомир Владимиров | "Локомотив-93" | Варна | 18 | Ивелин Иврешимов | "Изобор" | Плевен |
25 | Галин Господинов | "Берое" | Ст.Загора | 19 | Галин Галчов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
26 | Дамян Митев | "Атлетик-2004" | Куклен | 20 | Георги Въжарски | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
27 | Станчо Станчев | "ЦСКА-кл.борба" | София | 21 | Светослав Николов | "Класик" | Белене |
28 | Николай Чочоров | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 22 | Ивайло Ценов | "Класик" | Белене |
29 | Байрям Юсеин | "Атлетик-2004" | Куклен | ||||
30 | Ивелин Иванов | "Слава" | Монтана | кат. 120 кг | |||
1 | Иван Цанков | "ЦСКА-кл.борба" | София | ||||
кат. 96 кг | 2 | Сотир Беков | "Левски" | София | |||
1 | Илиян Газепов | "Локомотив" | Пловдив | 3 | Атанас Качулков | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
2 | Янислав Колев | "ЦСКА-кл.борба" | София | 3 | Ангел Кочов | "НСА-Академик" | София |
3 | Добрин Николов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 5 | Миша Аракелян | "Славия" | София |
3 | Виктор Цанов | "НСА-Академик" | София | 5 | Росен Панев | "Левски" | София |
5 | Антон Вардаров | "Рилски спортист" | Самоков | 7 | Ивайло Иванов | "Рилски спортист" | Самоков |
5 | Валентин Захариев | "Левски" | София | 8 | Петър Начев | "ЦСКА-кл.борба" | София |
7 | Кристиян Христов | "Миньор" | Перник | 9 | Александър Иванов | "Атлетик" | Пловдив |
8 | Валери Назърски | "Миньор" | Перник | 10 | Мартин Борисов | "Левски" | София |
9 | Живко Христов | "Локомотив-93" | Варна | 11 | Димитър Карталски | "Славия" | София |
10 | Младен Видински | "Ангел войвода" | Хасково | 12 | Милен Златаров | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
13 | Пламен Маринов | "НСА-Академик" | София | ||||
14 | Павел Павлов | "Миньор" | Перник | ||||
15 | Ангел Якимов | "Левски" | София | ||||
16 | Славчо Трайков | "Миньор" | Перник | ||||
Най-техничен състезател - Илиян Газепов, СК Борба "Локомотив", Пловдив, кат. 96 кг | |||||||
Най-резултатен състезател - Марио Доцин, СК Борба "Левски", кат. 74 кг | |||||||
Гл. съдия: Н. Кирезиев | Гл. секретар: Али Пъръшмолла |