Архив резултати
Държавно лично първенство по свободна борба – кадетки (26-27.01.2012 г. - гр. Сливен)
- Сряда, 01 Октомври 2014
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||||
кат. 38 кг | кат. 52 кг | |||||||
1 | Ани Иванова | "Черноморски сокол" | Варна | 1 | Джоана Генева | "Рилски Спортист 2000" | Самоков | |
2 | Нина Радкова | "Изобор" | Плевен | 2 | Виктория Анастасова | "Черноморски сокол" | Варна | |
3 | Айнур Ахмед | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 3 | Ива Георгивева | "Сливен" | Сливен | |
4 | Мартина Николова | "Дан Колов" | В. Преслав | 4 | Теодора Иванова | "Берое" | Ст. Загора | |
кат. 40 кг | кат. 56 кг | |||||||
1 | Николинка Стефанова | "Сливен" | Сливен | 1 | Нели Шомева | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
2 | Деница Генева | "Берое" | Ст. Загора | 2 | Дани Иванова | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
3 | Габриела Пейчева | "Славия-2009" | София | |||||
кат. 43 кг | 3 | Цветомира Стефанова | "Сливен" | Сливен | ||||
1 | Миглена Селишка | "Левски" | София | 5 | Селда Алкин | "Кубадън" | Лозница | |
2 | Нели Иванова | "Черноморски сокол" | Варна | 6 | Александра Боянова | "Дан Колов" | Севлиево | |
3 | Айше Методиева | "Дан Колов" | Севлиево | |||||
4 | Веселина Петрова | "Ботев-93" | Враца | кат. 60 кг | ||||
1 | София Георгиева | "Левски" | София | |||||
кат. 46 кг | 2 | Росица Иванова | "Херкулес" | Ямбол | ||||
1 | Силвия Калайджиева | "Херкулес" | Ямбол | 3 | Йоана Бадлу | "Черноморски сокол" | Варна | |
2 | Мария Маркова | "Берое" | Ст. Загора | 3 | Мирослава Велинова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
3 | Кристина Тонева | "Дан Колов" | Севлиево | 5 | Стефка Стефанова | "Кубадън" | Лозница | |
6 | Лилия Коджабашева | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |||||
кат. 49 кг | ||||||||
1 | Галя Аначкова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | кат. 65 кг | ||||
2 | Албена Григорова | "Дан Колов" | Севлиево | 1 | Елис Манолова | "Армеец-ЦСКА" | София | |
3 | Полина Алексиева | "Славия-2009" | София | 2 | Надя Баладжакова | "Славия-2009" | София | |
3 | Диди Иванова | "Херкулес" | Ямбол | 3 | Маринела Тенева | "Димитровград" | Димитровград | |
5 | Бояна Костадинова | "Тракия спорт" | Пловдив | 4 | Антония Корназова | "Дан Колов" | Севлиево | |
6 | Мара Димова | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |||||
кат. 70 кг | ||||||||
1 | Виктория Бобева | "Димитровград" | Димитровград | |||||
2 | Ферихан Алиосманова | "Кубадън" | Лозница | |||||
Най-технична състезателка - Миглена Селишка, кат.43 кг, "Левски" София | ||||||||
Най-резултатна състезателка - Елис Манолова, кат. 65 кг., "Армеец-ЦСКА" София | ||||||||
Гл. секретар: А. Пъръшмолла | Гл. съдия: И. Радков |