Архив резултати
Държавно лично първенство по свободна борба – момичета (26-27.01.2012 г. - гр. Сливен)
- Сряда, 01 Октомври 2014
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||||
кат. 30 кг. | кат. 48 кг | |||||||
1 | Михаела Димитрова | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 1 | Николета Лунджова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
2 | Джеврие Салим | "Кубадън" | Лозница | |||||
кат. 32 кг. | 3 | Даниела Мореева | "Черноморец-св.борба" | Бургас | ||||
1 | Даяна Кундрева | "Дан Колов" | Севлиево | 3 | Божана Йорданова | "Берое" | Ст. Загора | |
2 | Станимира Малчева | "Херкулес" | Ямбол | 5 | Илияна Илиева | "Херкулес" | Ямбол | |
3 | Марияна Карпова | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 6 | Ефидан Салиева | "Дан Колов" | Севлиево | |
кат. 34 кг. | кат. 52 кг. | |||||||
1 | Елена Михайлова | "Херкулес" | Ямбол | 1 | Александрина Кашинова | "Рилски спортист-2000" | Самоков | |
2 | Маргарита Уингова | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 2 | Сезен Белберова | "Юнак Локомотив" | Русе | |
3 | Илияна Христова | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |||||
кат. 37 кг. | 3 | Ивелина Петрова | "Сливен" | Сливен | ||||
1 | Гинка Тодорова | "Тича" | Д. Чифлик | 5 | Зина Сандева | "Херкулес" | Ямбол | |
2 | Елеонора Георгиева | "Дан Колов" | Севлиево | 5 | Катерина Маринова | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
3 | Надежда Димова | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 7 | Елиф Мустафова | "Кубадън" | Лозница | |
8 | Нели Иванова | "Загорец" | Н. Загора | |||||
кат. 40 кг. | 9 | Теодора Трифонова | "Сливен" | Сливен | ||||
1 | Фатме Мандева | "Левски" | София | 10 | Беатрис Борисова | "Берое" | Ст. Загора | |
2 | Петранка Петкова | "Черноморски сокол" | Варна | 11 | Биляна Красимирова | "Дан Колов" | Севлиево | |
3 | Атанаска Русева | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |||||
4 | Десислава Господинова | "Берое" | Ст. Загора | кат. 57 кг. | ||||
5 | Ивелина Димова | "Херкулес" | Ямбол | 1 | Юлияна Янева | "Херкулес" | Ямбол | |
2 | Светлана Янчева | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |||||
кат. 44 кг. | 3 | Салиха Хюсеинова | "Лютфи Ахмедов" | Разград | ||||
1 | Мария Маринска | "Левски" | София | 3 | Паулина Коджабашева | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
2 | Еми Бисерова | "Изобор' | Плевен | 5 | Десислава Стойкова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
3 | Кремена Петрова | "Сливен" | Сливен | 5 | Натали Младенова | "Ботев-93" | Враца | |
3 | Юлияна Иванова | "Берое" | Ст. Загора | 7 | Михаела Иванова | "Херкулес" | Ямбол | |
5 | Деяна Аначкова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 8 | Сузана Ел Таба | "Славия-2009" | София | |
5 | Христинка Илиева | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 9 | Мелвин Кула | "Кубадън" | Лозница | |
7 | Илона Ангелова | "Ботев-93" | Враца | |||||
8 | Златка Ангелова | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |||||
кат. 62 кг. | кат. + 62 кг. | |||||||
1 | Нели Георгиева | "Димитровград" | Димитровград | 1 | Рая Николова | "Сливен" | Сливен | |
2 | Недка Петрова | "Черноморски сокол" | Варна | 2 | Мария Радева | "Дан Колов" | В. Преслав | |
3 | Биляна Дудова | "Дарк Енджълс" | София | 3 | Изел Мехмедова | "Кубадън" | Лозница | |
4 | Марияна Добрева | "Стефан Караджа" | Елхово | 4 | Дониана Петкова | "Сливен" | Сливен | |
5 | Соня Костадинова | "Кубадън" | Лозница | 5 | Бахтенур Мехмедова | "Кубадън" | Лозница | |
Най-технична състезателка - Фатме Мандева, кт. 40 кг., "Левски", София | ||||||||
Най-резултатна състезателка - Александрина Кашинова, кат. 52 кг., "Рилски Спортист 2000" Самоков | ||||||||
Гл. секретар: А. Пъръшмолла | Гл. съдия: И. Радков |