Архив резултати
Държавно лично първенство по свободна борба – момчета (20-22.01.2012 г. - гр. Сливен)
- Сряда, 01 Октомври 2014
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||||
кат. 32 кг | кат. 35 кг | |||||||
1 | Генади Маринов | "Кубадън" | Лозница | 1 | Мустафа Мустафов | "Кубадън" | Лозница | |
2 | Онур Ибрям | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 2 | Мехмед Рамадан | "Асеновец" | Асеновград | |
3 | Пламен Колев | СК Борба и самбо | Ямбол | 3 | Тодор Димов | АСК "Сливен" | Сливен | |
3 | Ахмед Неджмидин | "Кубадън" | Лозница | 3 | Хюсеин Бекир | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
5 | Денчер Ниязиев | "Дан Колов" | Елена | 5 | Ангел Шапков | "Левски" | София | |
5 | Айджан Шукри | "Агросем" | Острово | 5 | Серкан Мехмед | "Айтос" | Айтос | |
7 | Юсуф Адем | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 7 | Бончо Бончев | "Добруджански юнак" | Добрич | |
кат. 38 кг | кат. 42 кг | |||||||
1 | Даниел Ганев | АСК "Сливен" | Сливен | 1 | Светослав Петров | "Армеец-ЦСКА" | София | |
2 | Иван Янков | "Димитровград" | Димитровград | 2 | Павел Иванов | "Димитровград" | Димитровград | |
3 | Алпай Гюра | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 3 | Ангел Георгиев | "Армеец-ЦСКА" | София | |
3 | Серкан Али | "Крепост" | Стремци | 3 | Андрей Сикачев | "Армеец-ЦСКА" | София | |
5 | Сали Салиев | "Олимпиец" | Търговище | 5 | Шенол Мехмедов | "Кубадън" | Лозница | |
5 | Димитър Демирев | "Енергетик" | Гълъбово | 5 | Демир Султанов | "Енергетик" | Гълъбово | |
7 | Петко Петков | "Странджа-2001" | Средец | 7 | Якуб Ниязи | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
8 | Тодор Французол | "Никола Станчев" | Созопол | 8 | Мерсин Апти | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
9 | Никола Деванов | "Тракия-93" | Стамболийски | 9 | Хюсеин Хюсеин | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
10 | Ангел Чолаков | "Асеновец" | Асеновград | 10 | Керим Керимов | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
11 | Тугай Алиев | "Олимпиец" | Търговище | 11 | Мехмед Даудов | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
12 | Сали Маринов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 12 | Станислав Бояджиев | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
13 | Теодор Ханев | "Ловеч" | Ловеч | 13 | Васил Иванов | "Дан Колов" | Елена | |
14 | Басри Мурад | "Крепост" | Стремци | |||||
кат. 47 кг | 15 | Ивайло Иванов | "Черноморски сокол" | Варна | ||||
1 | Микяй Наим | "Димитровград" | Димитровград | 16 | Сюлейман Чолаков | "Дан Колов" | Севлиево | |
2 | Емин Еминоглу | "Локомотив" | Пловдив | 17 | Николай Любенов | "Димитровград" | Димитровград | |
3 | Веселин Петров | "Димитровград" | Димитровград | 18 | Дилян Димитров | "Добруджански юнак" | Добрич | |
3 | Теоман Ибрахим | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 19 | Адлин Юсеинов | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
5 | Начо Хараламбов | СК Борба и самбо | Ямбол | 20 | Хюсеин Хюсеин | "Спартак" | Цар Калоян | |
5 | Алкан Али | "Дан Колов" | Севлиево | 21 | Иван Иванов | "Енергетик" | Гълъбово | |
7 | Ташко Тодоров | "Стефан Караджа" | Елхово | 22 | Ивайло Димитров | "Никола Станчев" | Созопол | |
8 | Мартин Пенчев | "Черноморски сокол" | Варна | 23 | Тансер Сали | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
9 | Александър Селишки | "Левски" | София | |||||
10 | Кристиян Пеев | АСК "Сливен" | Сливен | кат. 53 кг | ||||
11 | Любомир Няголов | "Никола Станчев" | Созопол | 1 | Иван Ангелов | АСК "Сливен" | Сливен | |
12 | Севдар Фаик | "Крепост" | Стремци | 2 | Сертан Хюсеинов | "Олимпиец" | Търговище | |
13 | Исмаил Шюкюров | "Стефан Караджа" | Елхово | 3 | Атанас Караджов | "Берое" | Ст.Загора | |
14 | Мустафа Мустафа | "Крепост" | Стремци | 3 | Мирослав Иванов | "Димитровград" | Димитровград | |
15 | Денислав Калоянов | "Локомотив" | Г.Оряховица | 5 | Орхан Али | "Ангел войвода" | Хасково | |
16 | Радослав Качулков | "Странджа-2001" | Средец | 5 | Джанер Лютфи | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
17 | Фикрет Шабан | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 7 | Джелил Джелилов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
18 | Мехмед Мехмед | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 8 | Велико Великов | "Черноморски сокол" | Варна | |
19 | Габриел Михайлов | АСК "Сливен" | Сливен | 9 | Денислав Хаджиев | "Берое" | Ст.Загора | |
20 | Йосиф Асенов | "Ахил" | Петрич | 10 | Красимир Димитров | АСК "Сливен" | Сливен | |
21 | Дилян Георгиев | СК Борба и самбо | Ямбол | 11 | Бойчо Черелов | "Никола Станчев" | Созопол | |
22 | Мартин Цачев | "Царевец-Етър'93" | В.Търново | 12 | Даниел Динев | "Берое" | Ст.Загора | |
23 | Хасан Хасан | "Левски" | София | 13 | Севдалин Коларов | "Ловеч" | Ловеч | |
24 | Галин Колев | "Дан Колов" | Севлиево | 14 | Николай Петров | "Берое" | Ст.Загора | |
25 | Рушан Мустафа | инд. | Паисиево | 15 | Танжуан Сабри | инд. | Паисиево | |
26 | Рамадан Рамаданов | "Айтос" | Айтос | 16 | Джанер Юсеин | "Айтос" | Айтос | |
27 | Теодор Стоилов | "Стефан Караджа" | Елхово | 17 | Мехмед Чакал | "Спартак" | Цар Калоян | |
28 | Гошо Димитров | "Локомотив" | Пловдив | 18 | Денис Ванев | "Никола Станчев" | Созопол | |
29 | Стоян Стоянов | "Приморец" | Аксаково | 19 | Анатоли Христов | "Дан Колов" | Елена | |
30 | Хикмет Онбашиев | "Черноморски сокол" | Варна | 20 | Синан Ахмед | "Крепост" | Стремци | |
31 | Любомир Георгиев | "Димитровград" | Димитровград | 21 | Янаки Иванов | "Миньор" | Раднево | |
22 | Денислав Петров | "Левски" | София | |||||
кат. 59 кг | 23 | Андрей Андреев | "Загорец" | Нова Загора | ||||
1 | Йордан Йорданов | АСК "Сливен" | Сливен | 24 | Дениз Салиев | "Шампиони" | Самуил | |
2 | Ивелин Иванов | "Добруджански юнак" | Добрич | 25 | Бейтула Ибрям | "Добруджански юнак-96" | Силистра | |
3 | Венцислав Ханев | "Ловеч" | Ловеч | 26 | Ивайло Георгиев | "Истър" | Тутракан | |
3 | Тончо Тончев | "Димитровград" | Димитровград | 27 | Стелиян Петков | "Добруджански юнак" | Добрич | |
5 | Ерман Ибрахим | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 28 | Цветан Шангов | "Славия-2009" | София | |
5 | Тасим Юсеин | "Крепост" | Стремци | 29 | Тезджан Али | "Олимпиец" | Търговище | |
7 | Джамал Али | "Асеновец" | Асеновград | 30 | Деян Калов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
8 | Халил Чауш | "Тракиец" | Пловдив | 31 | Хюсеин Ахмедов | "Олимпиец" | Търговище | |
9 | Диньо Динев | "Берое" | Ст.Загора | 32 | Димитър Кънев | "Никола Станчев" | Созопол | |
10 | Венелин Великов | АСК "Сливен" | Сливен | 33 | Любомир Маринов | "Дан Колов" | Елена | |
11 | Алтан Исмаилов | "Олимпиец" | Търговище | 34 | Ниязи Хасан | "Ангел войвода" | Хасково | |
12 | Димитър Арабаджиев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 35 | Юлиян Сашев | АСК "Сливен" | Сливен | |
13 | Васил Боев | "Приморец" | Аксаково | 36 | Димитър Ковачев | СК Борба и самбо | Ямбол | |
14 | Сергей Филипов | "Локомотив" | Г.Оряховица | 37 | Ферат Мехмедов | АСК "Сливен" | Сливен | |
15 | Стоян Стоянов | "Истър" | Тутракан | 38 | Димчо Каишев | "Никола Станчев" | Созопол | |
16 | Християн Димитров | "Странджа-2001" | Средец | |||||
17 | Александър Иванов | "Левски" | София | кат. 66 кг | ||||
18 | Борислав Миталов | "Армеец-ЦСКА" | София | 1 | Сашо Андреев | "Истър" | Тутракан | |
19 | Иван Стефанов | АСК "Сливен" | Сливен | 2 | Стоян Стоянов | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
20 | Дилян Руцов | "Славия-2009" | София | 3 | Виктор Данев | АСК "Сливен" | Сливен | |
21 | Дельо Михалев | "Берое" | Ст.Загора | 3 | Руси Минев | "Берое" | Ст.Загора | |
22 | Ивайло Нанчев | "Царевец-Етър'93" | В.Търново | 5 | Момчил Бинбелов | "Левски" | София | |
23 | Симеон Химчев | "Добруджански юнак" | Добрич | 5 | Толга Салиев | "Олимпиец" | Търговище | |
24 | Сюлман Сюлюман | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 7 | Веско Трендафилов | "Локомотив" | Пловдив | |
25 | Валентин Валентинов | "Дан Колов" | Елена | 8 | Иван Василев | "Истър" | Тутракан | |
26 | Николай Пеев | "Загорец" | Нова Загора | 9 | Мартин Иванов | "Царевец-Етър'93" | В.Търново | |
27 | Господин Иванов | "Загорец" | Нова Загора | 10 | Иван Сауков | "Спартак" | Сандански | |
28 | Ивалин Иванов | "Черноморски сокол" | Варна | 11 | Сейхан Чаушев | "Никола Станчев" | Созопол | |
29 | Драган Георгиев | "Димитровград" | Димитровград | 12 | Мирослав Андреев | "Дан Колов" | Севлиево | |
30 | Александър Илиев | "Асеновец" | Асеновград | 13 | Басри Мехмед | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
31 | Станислав Димитров | "Приморец" | Аксаково | 14 | Мехмед Сопотлиев | "Дан Колов" | Севлиево | |
32 | Иван Юруков | "Ахил" | Петрич | 15 | Богомил Бонев | "Димитровград" | Димитровград | |
33 | Халил Ниязи | "Шампиони" | Самуил | 16 | Христо Денчев | "Димитровград" | Димитровград | |
34 | Златко Добринов | "Ангел войвода" | Хасково | 17 | Иван Иванов | АСК "Сливен" | Сливен | |
18 | Николай Василев | "Стефан Караджа" | Елхово | |||||
кат. 73 кг | 19 | Константин Димитров | "Тракия-93" | Стамболийски | ||||
1 | Реджеп Юмер | "Асеновец" | Асеновград | 20 | Иван Михов | "Херкулес" | Ямбол | |
2 | Ахмед Караали | "Юнак-Локомотив" | Русе | 21 | Свилен Георгиев | "Добруджански юнак" | Добрич | |
3 | Велко Тодоров | "Левски" | София | 22 | Хасан Хасанов | "Олимпиец" | Търговище | |
3 | Иван Иванов | "Берое" | Ст.Загора | 23 | Иван Иванов | СК Борба и самбо | Ямбол | |
5 | Аднан Ахмед | "Олимпиец" | Търговище | 24 | Стилиян Пейчев | АСК "Сливен" | Сливен | |
5 | Емил Лазаров | АСК "Сливен" | Сливен | 25 | Жулиен Тотев | "Херкулес" | Ямбол | |
7 | Стилиян Иванов | "Миньор" | Раднево | 26 | Дженгиз Реджеб | "Крепост" | Стремци | |
8 | Хасан Чакъров | "Агросем" | Острово | 27 | Тодор Тодоров | АСК "Сливен" | Сливен | |
9 | Ивелин Стоянов | АСК "Сливен" | Сливен | 28 | Светлин Костадинов | "Черноморски сокол" | Варна | |
10 | Ереджеп Ереджеп | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 29 | Хаят Джемал | "Добруджански юнак" | Силистра | |
11 | Антон Златков | "Спартак" | Сандански | 30 | Ренан Осман | инд. | Паисиево | |
12 | Георги Георгиев | "Димитровград" | Димитровград | |||||
13 | Мартин Ваканин | "Спартак" | Сандански | кат. 85 кг | ||||
14 | Стоян Стоянов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 1 | Адил Челеби | "Дан Колов" | Севлиево | |
15 | Кристиян Василев | "Истър" | Тутракан | 2 | Иван Георгиев | "Димитровград" | Димитровград | |
16 | Пеньо Господинов | "Стефан Караджа" | Елхово | 3 | Йонко Балабанов | "Енергетик" | Гълъбово | |
17 | Джанер Тефик | "Шампиони" | Самуил | 3 | Драгомир Димов | "Димитровград" | Димитровград | |
5 | Брайко Брайков | "Странджа-2001" | Средец | |||||
кат. +85 кг | 5 | Алиша Иванов | "Айтос" | Айтос | ||||
1 | Васко Василев | "Никола Станчев" | Созопол | 7 | Орхан Яфес | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
2 | Денис Георгиев | "Славия-2009" | София | 8 | Димитър Кабаков | "Херкулес" | Ямбол | |
3 | Серткан Ибрямов | "Олимпиец" | Търговище | 9 | Петър Христов | "Дан Колов" | Севлиево | |
3 | Георги Траков | "Асеновец" | Асеновград | 10 | Кирил Балабанов | "Никола Станчев" | Созопол | |
5 | Богдан Димитров | "Славия-2009" | София | 11 | Георги Пенев | "Загорец" | Нова Загора | |
5 | Стоян Димов | АСК "Сливен" | Сливен | 12 | Георги Готев | "Олимпиец" | Търговище | |
7 | Румен Руменов | "Царевец-Етър'94" | В.Търново | 13 | Стоян Караиванов | "Стефан Караджа" | Елхово | |
8 | Иван Георгиев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 14 | Николай Божинов | "Ахил" | Петрич | |
9 | Айкут Адем | инд. | Паисиево | 15 | Калоян Петров | "Царевец-Етър'93" | В.Търново | |
10 | Семо Рачев | "Локомотив" | Г.Оряховица | 16 | Живко Панков | СК Борба и самбо | Ямбол | |
11 | Кирил Капитански | "Левски" | София | 17 | Иво Тодоров | "Ахил" | Петрич | |
12 | Джошкун Меджит | инд. | Паисиево | 18 | Александър Мунев | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
13 | Мариян Георгиев | "Миньор" | Раднево | 19 | Осман Кадир | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
14 | Генади Ленчев | СК Борба и самбо | Ямбол | 20 | Алпай Исмаил | "Шампиони" | Самуил | |
Най-техничен състезател - Микяй Наим, кат. 47 кг, СК Борба "Димитровград", Димитровград | ||||||||
Най-резултатен състезател - Иван Ангелов, кат. 53 кг, АСК "Сливен", Сливен | ||||||||
Гл.съдия: /М. Гочев/ | Гл. секретар: М. Мутафчиев |