Архив резултати
Държавно лично първенство по класическа борба, мъже (15.01.2012 г. - гр. София)
- Сряда, 01 Октомври 2014
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 55 кг | кат. 60 кг | ||||||
1 | Александър Костадинов | "Ловеч" | Ловеч | 1 | Иво Ангелов | "Ловеч" | Ловеч |
2 | Николай Вичев | "Левски" | София | 2 | Румен Савчев | "Ловеч" | Ловеч |
3 | Венелин Венков | "Ловеч" | Ловеч | 3 | Радослав Палчев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
3 | Халил Атанасов | "Изобор" | Плевен | 3 | Радослав Василев | "Левски" | София |
5 | Радостин Шиндов | "НСА-Академик" | София | 5 | Венцислав Георгиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
5 | Светлин Шиндов | "НСА-Академик" | София | 5 | Петър Георгиев | "НСА-Академик" | НСА-Академик |
7 | Севдалин Савков | "Славия" | София | 7 | Васко Сашев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
8 | Михаил Петков | "Рилски спортист" | Самоков | 8 | Андрей Борисов | "Левски" | София |
9 | Виктор Вълков | "Славия" | София | 9 | Венцислав Денчев | "Изобор" | Плевен |
10 | Сашо Маринов | "Локомотив-93" | Варна | 10 | Марио Михайлов | "НСА-Академик" | София |
11 | Йордан Анев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 11 | Станислав Пенков | "Локомотив-93" | Варна |
12 | Кристиян Гайдаров | "Рилски спортист" | Самоков | 12 | Вазген Хачатрян | "Славия" | София |
13 | Владимир Божилов | "Миньор" | Перник | 13 | Антон Димитров | "Локомотив-93" | Варна |
14 | Георги Захариев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 14 | Пламен Динков | "НСА-Академик" | София |
15 | Емил Кепов | "Рилски спортист" | Самоков | 15 | Ралин Цаков | "ЦСКА-кл.борба" | София |
16 | Стоян Щерев | "НСА-Академик" | София | 16 | Ерол Али | "Ангел войвода" | Хасково |
17 | Ивайло Карамански | "Рилски спортист" | Самоков | 17 | Наско Георгиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
18 | Борислав Кривачки | "Миньор" | Перник | ||||
19 | Едуард Бодуров | "Мадан" | Мадан | ||||
кат. 66 кг | кат. 74 кг | ||||||
1 | Емилиян Тодоров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 1 | Илиян Георгиев | "Ловеч" | Ловеч |
2 | Илхан Мюмюнов | "Локомотив" | Пловдив | 2 | Даниел Александров | "НСА-Академик" | София |
3 | Милен Димитров | "НСА-Академик" | София | 3 | Атанас Колев | "Славия" | София |
3 | Пламен Петров | "Ловеч" | Ловеч | 3 | Марио Доцин | "Левски" | София |
5 | Майкъл Измирлийски | "Рилски спортист" | Самоков | 5 | Пламен Палев | "НСА-Академик" | София |
5 | Свилен Костадинов | "НСА-Академик" | София | 5 | Стефан Дюлгеров | "Левски" | София |
7 | Стоян Чобанов | "Ангел войвода" | Хасково | 7 | Васил Славов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
8 | Петър Илчев | "Рилски спортист" | Самоков | 8 | Томи Димитров | "Левски" | София |
9 | Емилиян Недев | "НСА-Академик" | София | 9 | Марио Борисов | "Миньор" | Перник |
10 | Валентин Цветков | "НСА-Академик" | София | 10 | Димитър Стойчев | "Изобор" | Плевен |
11 | Ивайло Войков | "НСА-Академик" | София | 11 | Иван Загоров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
12 | Озкан Рашид | "Локомотив" | Пловдив | 12 | Салих Кехайов | "ЦСКА-кл.борба" | София |
13 | Момчил Сирашки | "ЦСКА-кл.борба" | София | 13 | Илия Алексов | "НСА-Академик" | София |
14 | Росен Грозданов | "НСА-Академик" | София | 14 | Антон Георгиев | "Рилски спортист" | Самоков |
15 | Даниел Симеонов | "Рилски спортист" | Самоков | 15 | Галин Галчов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
16 | Били Евтимов | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 16 | Златко Атанасов | "ЦСКА-кл.борба" | София |
17 | Кирил Гошев | "Атлетик" | Пловдив | 17 | Борислав Иванов | "Левски" | Карлово |
18 | Петър Алучев | "Локомотив" | Пловдив | 18 | Благовест Борисов | "НСА-Академик" | София |
19 | Димитър Христов | "ЦСКА-кл.борба" | София | 19 | Шериф Мехмедов | "НСА-Академик" | София |
20 | Емил Стойнев | "Рилски спортист" | Самоков | 20 | Христо Стоилов | "НСА-Академик" | София |
21 | Кирил Петрунов | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 21 | Васил Владимиров | "НСА-Академик" | София |
22 | Ален Мирчев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 22 | Тунай Бекир | "НСА-Академик" | София |
23 | Иван Иванов | "Локомотив-93" | Варна | 23 | Кристиян Тошков | "Левски" | София |
24 | Радослав Цаков | "ЦСКА-кл.борба" | София | 24 | Люсиен Илиев | "Изобор" | Плевен |
25 | Мартин Борисов | "Левски" | София | 25 | Ивайло Съйков | "НСА-Академик" | София |
26 | Димитър Павлов | "Рилски спортист" | Самоков | 26 | Цветомир Милев | "Локомотив-93" | Варна |
27 | Чавдар Караджов | "Левски" | Карлово | 27 | Петър Събев | "ЦСКА-кл.борба" | София |
28 | Николай Николов | "Берое" | Стара Загора | ||||
кат. 84 кг | 29 | Пламен Атанасов | "Рилски спортист" | Самоков | |||
1 | Николай Байряков | "Локомотив" | Пловдив | 30 | Мариян Данаилов | "Рилски спортист" | Самоков |
2 | Христо Маринов | "Ловеч" | Ловеч | 31 | Румен Лазаров | "Рилски спортист-2000" | Самоков-2000 |
3 | Николай Добрев | "Ловеч" | Ловеч | 32 | Владимир Георгиев | "Рилски спортист" | Самоков |
3 | Юлиян Алдимиров | "Рилски спортист" | Самоков | 33 | Пламен Вешев | "Рилски спортист" | Самоков |
5 | Боян Загоров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 34 | Станислав Миланов | "Рилски спортист-2000" | Самоков-2000 |
5 | Борислав Тодоров | "Рилски спортист" | Самоков | 35 | Манол Иванов | "Рилски спортист-2000" | Самоков-2000 |
7 | Юлиян Георгиев | "Ботев-93" | Враца | 36 | Мирослав Чакъров | "Левски" | Карлово |
8 | Антонио Вражев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 37 | Кирил Станев | "Левски" | София |
9 | Николай Николов | "Ботев-93" | Враца | 38 | Цветомир Кременски | "Ботев-93" | Враца |
10 | Красимир Николов | "Ангел войвода" | Хасково | 39 | Станчо Станчев | "ЦСКА-кл.борба" | София |
11 | Георги Златев | "Берое" | Стара Загора | 40 | Георги Иванов | "Изобор" | Плевен |
12 | Айрън Рамадановски | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 41 | Георги Станев | "Левски" | София |
13 | Мариян Димитров | "НСА-Академик" | София | ||||
14 | Ради Недков | "НСА-Академик" | София | кат. 96 кг | |||
15 | Марио Костов | "ЦСКА-кл.борба" | София | 1 | Владислав Методиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
16 | Христо Бураджиев | "Локомотив" | Пловдив | 2 | Виктор Цанов | "НСА-Академик" | София |
17 | Галин Василев | "Берое" | Стара Загора | 3 | Даниел Банков | "Ботев-93" | Враца |
18 | Борис Налбантов | "ЦСКА-кл.борба" | ЦСКА | 3 | Калоян Динчев | "Ловеч" | Ловеч |
19 | Юри Асенов | "Изобор" | Плевен | 5 | Красимир Ненков | "Левски" | София |
20 | Атанас Искренов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 5 | Венцислав Солункин | "НСА-Академик" | София |
21 | Мануил Русев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 7 | Иван Цанков | "ЦСКА-кл.борба" | София |
22 | Христо Павлов | "НСА-Академик" | София | 8 | Живко Христов | "Локомотив-93" | Варна |
23 | Георги Въжарски | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 9 | Димчо Димчев | "НСА-Академик" | София |
24 | Борислав Боздански | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 10 | Марсел Цветанов | "Славия" | София |
25 | Александър Деянов | "Мадан" | Мадан | 11 | Ивайло Върбев | "Рилски спортист" | Самоков |
26 | Васил Василев | "Рилски спортист-2000" | Самоков-2000 | 12 | Кирил Тодоров | "Рилски спортист" | Самоков |
27 | Ангел Ценов | "НСА-Академик" | София | 13 | Димитър Спаиски | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
28 | Антон Милослов | "Славия" | София | 14 | Иван Иванов | "Рилски спортист" | Самоков |
29 | Мариян Атанасов | "Рилски спортист" | Самоков | 15 | Иван Пенков | "ЦСКА-кл.борба" | София |
30 | Любослав Стоименов | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 16 | Янислав Колев | "ЦСКА-кл.борба" | София |
31 | Николай Найденов | "ЦСКА-кл.борба" | София | 17 | Петър Петров | "НСА-Академик" | София |
32 | Леонид Христов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 18 | Илиян Радуванов | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
33 | Тони Танчев | "Левски" | Карлово | 19 | Димитър Ангелов | "Локомотив-93" | Варна |
34 | Ивелин Ибришимов | "Изобор" | Плевен | ||||
35 | Костадин Щерьов | "Рилски спортист-2000" | Самоков | ||||
36 | Владимир Стефанов | "Изобор" | Плевен | ||||
37 | Спас Шуманов | "Рилски спортист" | Самоков | ||||
кат. 120 кг | |||||||
1 | Милослав Методиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 11 | Илиян Иванов | "Миньор" | Перник |
2 | Георги Петков | "Ботев-93" | Враца | 12 | Момчил Димитров | "НСА-Академик" | София |
3 | Иван Иванов | "Ловеч" | Ловеч | 13 | Мартин Димитров | "ЦСКА-кл.борба" | София |
3 | Тодор Михов | "Ангел войвода" | Хасково | 14 | Пламен Маринов | "НСА-Академик" | София |
5 | Михаил Павлов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 15 | Илиян Илиев | "Левски" | София |
5 | Петър Бандров | "Рилски спортист" | Самоков | 16 | Мартин Борисов | "Левски" | София |
7 | Николай Кашинов | "Рилски спортист" | Самоков | 17 | Юри Асенов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
8 | Златомир Димитров | "НСА-Академик" | София | 18 | Атанас Качулков | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
9 | Красимир Васев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 19 | Ангел Кочов | "НСА-Академик" | София |
10 | Асен Табаков | "Ангел войвода" | Хасково | ||||
Най-техничен състезател - Иво Ангелов, кат. 60 кг, СК Борба "Ловеч", гр. Ловеч | |||||||
Най-резултатен състезател - Емилиян Тодоров, кат. 66 кг, СК Борба "Васил и Георги Илиеви", Кюстендил | |||||||
Абсолютен шампион - Владислав Методиев, кат. 96 кг, СК Борба "Васил и Георги Илиеви", Кюстендил | |||||||
Гл. съдия: Я. Костадинов /п/ | Гл.секретар: М.Мутафчиев /п/ |