Архив резултати
XVIII Международен турнир по борба класически стил, кадети "Васил и Георги Илиеви", 18-19.04.2013 г. - гр. Кюстендил
- Сряда, 01 Октомври 2014
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||||
кат.42 кг | кат.46 кг | |||||||
1 | Димитър Андонов | "ЦСКА-кл.борба" | София | 1 | Валентин Димитров | "Рилски Спортист" | Самоков | |
2 | Алекси Асенов | "Ловеч" | Ловеч | 2 | Алекс Саздов | "Славия" | София | |
3 | Ивайло Радев | "Локомотив-93" | Варна | 3 | Стоян Кубатов | "Левски" | София | |
4 | Цветелин Борисов | "Ботев-93" | Враца | 3 | Габриел Иванов | "Слава" | Монтана | |
5 | Йоан Спасов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 5 | Асен Асенов | "Ловеч" | Ловеч | |
5 | Трайче Нацев | Македония | Македония | |||||
кат.50 кг | 7 | Константин Куртев | "Рилски Спортист" | Самоков | ||||
1 | Едуард Евтимов | "Ботев-93" | Враца | |||||
2 | Мартин Вадинов | "Ботев-93" | Враца | кат.54 кг | ||||
3 | Калоян Златев | "Берое" | Ст.Загора | 1 | Дейвид Димитров | "Слава" | Монтана | |
3 | Севгин Хасан | "Локомотив-93" | Варна | 2 | Коста Нанов | "Рилски Спортист" | Самоков | |
5 | Марио Миланов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 3 | Десислав Дормушев | "Рилски Спортист" | Самоков | |
5 | Никола Аначков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 3 | Даниел Николов | "Ботев-93" | Враца | |
7 | Озган Кариманов | Македония | Македония | 5 | Петър Петров | "Ботев-93" | Враца | |
5 | Александър Бозов | "Локомотив" | Пловдив | |||||
кат.58 кг | 7 | Горан Михайлов | Македония | Македония | ||||
1 | Валентин Григоров | "Локомотив-93" | Варна | 8 | Антонио Георгиев | Македония | Македония | |
2 | Симеон Даруиш | "Рилски Спортист" | Самоков | 9 | Венцилсав Ангелов | "Ангел Войвода" | Хасково | |
3 | Александър Стоянов | Македония | Македония | 10 | Александър Евтимов | "Ботев-93" | Враца | |
3 | Благовест Кендеров | "Локомотив" | Пловдив | 11 | Дейвид Велчев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
5 | Даниел Цветанов | "Миньор" | Перник | 12 | Йордан Нонов | "Левски" | София | |
5 | Ийвън Колев | "Берое" | Ст.Загора | 13 | Атанас Иванов | "Локомотив-93" | Варна | |
7 | Тодор Мелконян | "Славия" | София | |||||
8 | Нургин Ахмед | "Ангел Войвода" | Хасково | |||||
кат.63 кг | ||||||||
кат.69 кг | 1 | Красимир Крумов | "Рилски Спортист" | Самоков | ||||
1 | Красимир Димитров | "Берое" | Ст.Загора | 2 | Никола Николов | "ЦСКА-кл.борба" | София | |
2 | Владимир Стойччев | "Рилски Спортист" | Самоков | 3 | Димитър Димитров | "Левски" | София | |
3 | Чолич Данило | Сърбия | Сърбия | 3 | Иван Георгиев | "Рилски Спортист" | Самоков | |
3 | Емил Апостолов | "Рилски Спортист" | Самоков | 5 | Евгени Велинов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
5 | Сюлейман Сюлейман | "Локомотив" | Пловдив | 5 | Неделчо Димиторв | "ЦСКА-кл.борба" | София | |
5 | Ивайло Георгиев | "Ботев-93" | Враца | 7 | Габриел Григоров | "Ботев-93" | Враца | |
7 | Слави Въжарски | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 8 | Междун Ахмедов | "Локомотив-93" | Варна | |
8 | Юлиян Андреев | "Ловеч" | Ловеч | 9 | Стефан Ханков | "Локомотив" | Пловдив | |
9 | Александър Донев | Македония | Македония | 10 | Костадин Попов | "ЦСКА-кл.борба" | София | |
10 | Красимир Загорчев | "Славия" | София | 11 | Мартин Иванов | "Ботев-93" | Враца | |
11 | Кристиян Димитров | "Берое" | Ст.Загора | 12 | Васил ПЕнев | "Рилски Спортист" | Самоков | |
12 | Мариян Арабаджийски | "Торнадо" | Костандово | 13 | Милян Джунинович | Сърбия | Сърбия | |
кат.76 кг | кат.85 кг | |||||||
1 | Иво Кьосев | "Рилски Спортист" | Самоков | 1 | Денислав Златев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
2 | Арман Аркелян | "Славия" | София | 2 | Николай Иванов | "Рилски Спортист" | Самоков | |
3 | Алекс Радинович | Сърбия | Сърбия | 3 | Мирослав Илиев | "Рилски Спортист" | Самоков | |
3 | Васе Спасов | Македония | Македония | 3 | Денис Георгиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
5 | Жарко Дицков | Сърбия | Сърбия | 5 | Даниел Куртев | "Берое" | Ст.Загора | |
5 | Благовест Любенов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 5 | Семин Варетин | "Ангел Войвода" | Хасково | |
7 | Томислав Тодоров | "Слава" | Монтана | 7 | Михаил Николов | Македония | Македония | |
кат.100 кг | ||||||||
1 | Евгени Генчев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |||||
2 | Георги Кръстев | "Ботев-93" | Враца | |||||
3 | Радослав Георгиев | "Берое" | Ст.Загора | |||||
3 | Ивайло Костов | "Левски" | София | |||||
5 | Милен Милчев | "Локомотив-93" | Варна | |||||
5 | Венислав Понтич | "Ботев-93" | Враца | |||||
7 | Красимир Стоянов | "Миньор" | Перник | |||||
Най-добре представил се български състезател и носител на златният пояс - Евгени Генчев, кат. 100 кг., Кюстендил | ||||||||
Най-добре представил се чуждестранен състезател - Александър Стоянов, кат. 58 кг., Македония | ||||||||
Гл. Секретар: П. Лазов | Гл. Съдия: В. Райчев |