Архив резултати
Държавно лично първенство по класическа борба – деца (13-15.03.2013 г. - гр. Сливен)
- Сряда, 01 Октомври 2014
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||||
кат. 30 кг | кат. 32 кг | |||||||
1 | Георги Аначков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 1 | Даниел Праматаров | Индивидуално | Индивидуално | |
2 | Кирчо Михайлов | "Крали Бимбалов" | Царево | 2 | Даниел Димитров | "Тича" | Д.Чифлик | |
3 | Едмонд Назарян | "Славия" | София | 3 | Стефан Георгиев | "Тича" | Д.Чифлик | |
3 | Денис Демиров | "Локомотив-93" | Варна | 3 | Васил Цинов | "Бургас" | Бургас | |
5 | Денис Ибров | "Ангел войвода" | Хасково | 5 | Християн Георгиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
5 | Христо Тошев | "Локомотив" | Пловдив | 5 | Христо Стоянов | "Рилски спортист-2000" | Самоков | |
7 | Георги Панов | "Рилски спортист" | Самоков | 7 | Антон Паралов | "Беласица" | Петрич | |
8 | Марин Сърбов | "Торнадо" | Костандрово | 8 | Любомир Владимиров | "Ловеч" | Ловеч | |
9 | Борислав Брънчев | "Ангел войвода" | Хасково | 9 | Герган Василев | "Ботев-93" | Враца | |
10 | Антонино Кильов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 10 | Димитър Гечев | "Левски" | София | |
11 | Сашко Иванов | "Слава" | Монтана | 11 | Павлин Стаменов | "Етрополе" | Етрополе | |
12 | Теодор Вишев | "Ловеч" | Ловеч | 12 | Димитър Семизов | "Берое" | Ст.Загора | |
13 | Живко Коев | "Тича" | Д.Чифлик | 13 | Иван Думков | "Торнадо" | Костандрово | |
14 | Любомир Кирилов | "Слава" | Монтана | 14 | Георги Попов | "Рилски спортист" | Самоков | |
15 | Илия Чанев | "Олимпиец - Ат. Ккомшев" | Карнобат | 15 | Андон Асенов | "Берое" | Ст.Загора | |
16 | Йордан Йорданов | "Олимпиец - Ат. Ккомшев" | Карнобат | 16 | Кристиян Мирчев | "Атлетик" | Пловдив | |
17 | Георги Райнов | "Олимпиец - Ат. Ккомшев" | Карнобат | 17 | Николай Кръстев | "Рилски спортист" | Самоков | |
18 | Виктор Мирчев | "Тича" | Д.Чифлик | 18 | Стефан Ралчев | "Стоян Николов" | Златица | |
19 | Димитри Петков | "Тича" | Д.Чифлик | 19 | Младен Тоев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
20 | Петър Георгиев | "Берое" | Ст.Загора | 20 | Ангел Стоянов | "Локомотив-93" | Варна | |
21 | Стефан Яньов | "Славия" | София | |||||
кат. 35 кг | ||||||||
1 | Георги Валентинов | "Ботев-93" | Враца | кат. 38 кг | ||||
2 | Росен Бакрачев | "Рилски спортист" | Самоков | 1 | Николай Иванов | "Скала-Зверино-2011" | Зверино | |
3 | Николай Костов | "Тича" | Д.Чифлик | 2 | Николай Костадинов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
3 | Николай Георгиев | "Ботев-93" | Враца | 3 | Петър Лазаров | "Берое" | Ст.Загора | |
5 | Стоян Кръстев | "Атлетик-2004" | Куклен | 3 | Стефан Барев | "Стоян Николов" | Златица | |
5 | Тимослав Илиев | "Ботев-93" | Враца | 5 | Християн Манев | "Рилски спортист" | Самоков | |
7 | Марино Цачев | Индивидуално | Индивидуално | 5 | Кольо Колев | "Ангел войвода" | Хасково | |
8 | Иво Илиев | "Изобор" | Плевен | 7 | Димитър Петров | "Атлетик" | Пловдив | |
9 | Илиан Илиев | "Левски" | София | 8 | Цветан Сирашки | "Изобор" | Плевен | |
10 | Николай Христов | "Локомотив" | Пловдив | 9 | Юсню Юсню | "Ангел войвода" | Хасково | |
11 | Али Хатем | "Славия" | София | 10 | Росан Ракитов | "Рилски спортист" | Самоков | |
12 | Иван Илиев | "Слава" | Монтана | 11 | Алекси Зашев | "Стоян Николов" | Златица | |
13 | Кевин Балиев | "Торнадо" | Костандрово | 12 | Виктор Ковачки | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
14 | Йордан Касъмов | "Атлетик-2004" | Куклен | 13 | Ахмед Ахмедов | "Класик" | Белене | |
15 | Цветомир Цвнов | "Ботев-93" | Враца | 14 | Ерик Смоков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
16 | Стоян Колев | "Ангел войвода" | Хасково | 15 | Георги Антонов | "Ангел войвода" | Хасково | |
17 | Серкан Фейзула | "Атлетик" | Пловдив | 16 | Иоан Матуски | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
18 | Ангел Добчев | "Локомотив" | Пловдив | 17 | Христо Димитров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
19 | Теодор Марков | "Ботев-93" | Враца | 18 | Георги Стойнев | "Рилски спортист" | Самоков | |
20 | денис Василев | "Ботев-93" | Враца | 19 | Кристиян Денев | "Атлетик" | Пловдив | |
21 | Цветан Гечев | "Левски" | София | 20 | Енчо Сандев | "Олимпиец - Ат. Ккомшев" | Карнобат | |
22 | Майкъл Дяков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 21 | Петър Матрев | "Атлетик-2004" | Куклен | |
23 | Георги Шенов | "Етрополе" | Етрополе | 22 | Виктор Шуманов | "Рилски спортист" | Самоков | |
24 | Радостин Новков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 23 | Стоян Николов | "Рилски спортист-2000" | Самоков | |
25 | Антон Танков | "Беласица" | Петрич | 24 | Денис Стефанов | "Ботев-93" | Враца | |
26 | Николай Малинин | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 25 | Николай Георгиев | "Ботев-93" | Враца | |
27 | Димо Димитров | "Тича" | Д.Чифлик | 26 | Иван Иванов | Индивидуално | Индивидуално | |
28 | Гиню Бойдев | "Ангел войвода" | Хасково | 27 | Антон Семизов | "Берое" | Ст.Загора | |
29 | Даниел Зейнали | "Славия" | София | 28 | Александър Ангелов | "Класик" | Белене | |
29 | Иван Богоев | "Рилски спортист" | Самоков | |||||
кат. 42 кг | 30 | Даниел Вуков | "Рилски спортист" | Самоков | ||||
1 | Васил Кичагов | "Рилски спортист" | Самоков | 31 | Николай Стоянов | "Крали Бимбалов" | Царево | |
2 | Сточо Димов | "Тича" | Д.Чифлик | |||||
3 | Величко Величков | "Стоян Николов" | Златица | кат. 47 кг | ||||
3 | Димитър Атанасов | "Бургас" | Бургас | 1 | Кристиян Илиев | "Ботев-93" | Враца | |
5 | Ивайло Александров | "Слава" | Монтана | 2 | Теодор Рангелов | "Локомотив" | Пловдив | |
5 | Димитър Пенчев | "Атлетик" | Пловдив | 3 | Борислав Василев | "Миньор" | Перник | |
7 | Теодор Русев | "Локомотив-93" | Варна | 3 | Никълъс Сулев | "Левски" | София | |
8 | Кирил Биволев | "Рилски спортист" | Самоков | 5 | Светослав Шишков | "Професионал" | София | |
9 | Иван Дорянов | "Рилски спортист" | Самоков | 5 | Александър Маршаков | "Класик" | Белене | |
10 | Милчо Тодоров | "Тича" | Д.Чифлик | 7 | Георги Петров | "Скала-Зверино-2011" | Зверино | |
11 | Цветелин Йосифов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 8 | Салех Аббас | "Берое" | Ст.Загора | |
12 | Христо Христов | "Тича" | Д.Чифлик | 9 | Господин Киров | "Олимпиец - Ат. Ккомшев" | Карнобат | |
13 | Антон Тренев | "Рилски спортист" | Самоков | 10 | Христо Димитров | "Локомотив" | Пловдив | |
14 | Красимир Георгиев | "Ангел войвода" | Хасково | 11 | Ивайло Пейзанов | "Класик" | Белене | |
15 | Сейнан Гоцев | "Левски" | София | 12 | Никола Ганчев | "Ловеч" | Ловеч | |
16 | Иван Лилов | "Левски" | Карлово | 13 | Тихомир Канавоев | "Локомотив-93" | Варна | |
17 | Георги Георгиев | "Ботев-93" | Враца | 14 | Кристиян Иванов | "Рилски спортист" | Самоков | |
18 | Атанас Мудев | "Олимпиец - Ат. Ккомшев" | Карнобат | 15 | Кристиян Владимиров | "Рилски спортист-2000" | Самоков | |
19 | Валери Алексиев | "Изобор" | Плевен | 16 | Спас Говедаров | "ЦСКА-кл. борба" | ЦСКА | |
20 | Гюкан Юсеин | "Ангел войвода" | Хасково | 17 | Тодор Манчев | "Олимпиец - Ат. Ккомшев" | Карнобат | |
21 | Виктор Георгиев | "Тича" | Д.Чифлик | 18 | Йордан Митрев | "Олимпиец - Ат. Ккомшев" | Карнобат | |
22 | Любчо Асенов | "Славия" | София | 19 | Християн Стоев | "Славия" | София | |
23 | Стоян Барев | "Стоян Николов" | Златица | 20 | Гюнер Недим | "Ангел войвода" | Хасково | |
24 | Марко Алексиев | Индивидуално | Индивидуално | 21 | Евгени Евгениев | "Скала-Зверино-2011" | Зверино | |
25 | Румен Димитров | "Класик" | Белене | |||||
26 | Иван Иванов | Индивидуално | Индивидуално | кат. 59 кг | ||||
27 | Иван Гайтанов | "Бургас" | Бургас | 1 | Ивайло Дражев | "Бургас" | Бургас | |
28 | Васил Малчев | "Крали Бимбалов" | Царево | 2 | Михаил Махарадзе | "Атлетик" | Пловдив | |
3 | Кристослав Радев | "Бургас" | Бургас | |||||
кат. 53 кг | 3 | Калоянм Павлов | "Рилски спортист" | Самоков | ||||
1 | Никола Спасов | "Ботев-93" | Враца | 5 | Дейвид Пешев | "Етрополе" | Етрополе | |
2 | Марио Алексиев | Индивидуално | Индивидуално | 5 | Георги Йорданов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
3 | Ангел Християнов | "Берое" | Ст.Загора | 7 | Светлин Софрониев | "Слава" | Монтана | |
3 | Габриел Георгиев | "Класик" | Белене | 8 | Ивайло Мурдиев | "Рилски спортист" | Самоков | |
5 | Цветан Мичевски | "Ловеч" | Ловеч | 9 | Тони Пейзанов | "Класик" | Белене | |
5 | Емил Станоин | "Рилски спортист" | Самоков | 10 | Александър Карачомаков | "Атлетик" | Пловдив | |
7 | Александър Малинов | "Тича" | Д.Чифлик | 11 | Цветомир Шуманов | "Рилски спортист" | Самоков | |
8 | Емилян Лазаров | "Ботев-93" | Враца | 12 | Робин Муртазали | "Ангел войвода" | Хасково | |
9 | Ростислав Макариев | "Слава" | Монтана | 13 | Борислав Лалев | "Атлетик" | Пловдив | |
10 | Димитър Василев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 14 | Димитър Ковачки | "Рилски спортист-2000" | Самоков | |
11 | Християн Вънеков | "Локомотив" | Пловдив | 15 | Радослав Радоев | "Тича" | Д.Чифлик | |
12 | Кристиян Стойков | "Бургас" | Бургас | 16 | Габриел Василев | "Ботев-93" | Враца | |
13 | Илиян Лазаров | "Ботев-93" | Враца | 17 | Иван Илиев | "Олимпиец - Ат. Ккомшев" | Карнобат | |
14 | Здравомир Дудев | "Берое" | Ст.Загора | 18 | Милен Торториков | "Класик" | Белене | |
15 | Божидар Ризов | "Ловеч" | Ловеч | |||||
16 | Севделин Аладинов | "Изобор" | Плевен | кат. 66 кг | ||||
17 | Марио Морфов | "Бургас" | Бургас | 1 | Димитър Илиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
18 | Георги Станчев | "Етрополе" | Етрополе | 2 | Румен Балабанов | "Рилски спортист" | Самоков | |
19 | Алекс Нешев | "Миньор" | Перник | 3 | Петрослав Иванов | "Стоян Николов" | Златица | |
20 | Димитър Илиев | "Тича" | Д.Чифлик | 3 | Димитър Стоев | "Ангел войвода" | Хасково | |
21 | Николай Аспарухов | "ЦСКА-кл. борба" | ЦСКА | 5 | Божидар Вълев | "ЦСКА-кл. борба" | ЦСКА | |
22 | Денис Стойков | "Левски" | София | 5 | Бано Върбанов | "Ботев-93" | Враца | |
23 | Пламен Захариев | "Славия" | София | 7 | Васко Василев | "Славия" | София | |
24 | Никола Брайнов | "Стоян Николов" | Златица | 8 | Мартин Стоянов | "Рилски спортист-2000" | Самоков | |
25 | Кристиян Шапликов | "Ангел войвода" | Хасково | 9 | Виктор Дойчев | "Ловеч" | Ловеч | |
26 | Кирил Кирчев | "Слава" | Монтана | 10 | Радослав Павлов | "Миньор" | Перник | |
27 | Велислав Стоичков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 11 | Цветослав Галев | "Рилски спортист-2000" | Самоков | |
28 | Михаил Александров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 12 | Стилян Иванов | "Тича" | Д.Чифлик | |
29 | Даниел Манолов | "Олимпиец - Ат. Ккомшев" | Карнобат | 13 | Иван Стоянов | "Олимпиец - Ат. Ккомшев" | Карнобат | |
30 | Радослав Русев | "Ангел войвода" | Хасково | 14 | Иван Иванов | "Тича" | Д.Чифлик | |
31 | Алекс Йорданов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 15 | Галин Етмов | "Атлетик-2004" | Куклен | |
32 | Теодор Трифонов | "Олимпиец - Ат. Ккомшев" | Карнобат | 16 | Иван Глушков | "Левски" | София | |
33 | Иван Василев | "Олимпиец - Ат. Ккомшев" | Карнобат | 17 | Здравко Ников | "Рилски спортист" | Самоков | |
34 | Христо Цветанов | "Слава" | Монтана | |||||
кат. 73 кг | ||||||||
кат. +73 кг | 1 | Димитър Георгиев | "Стоян Николов" | Златица | ||||
1 | Радослав Колев | "Славия" | София | 2 | Михаил-Асен Тодоров | "Берое" | Ст.Загора | |
2 | Венелин Веселинов | "Рилски спортист" | Самоков | 3 | Кристиян Пандов | "Тича" | Д.Чифлик | |
3 | Александър Гогев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 4 | Кристиян Керефеин | "Рилски спортист-2000" | Самоков | |
3 | Кристиян Любомиров | "Слава" | Монтана | 5 | Мартин Софрониев | "Слава" | Монтана | |
5 | Цветелин Цветанов | "Слава" | Монтана | |||||
5 | Емил Ганчевски | "Атлетик" | Пловдив | |||||
7 | Даниел Запрянов | "Атлетик" | Пловдив | |||||
8 | Драгомир Петров | "Локомотив-93" | Варна | |||||
9 | Иван Георгиев | "Класик" | Белене | |||||
Най-техничен състезател - Ивайло Дражев, кат. 59 кг., "Бургас", Бургас | ||||||||
Най-резултатен състезател - Никола Спасов, кат.53 кг., "Ботев-93", Враца | ||||||||
Гл. секретар: П. Лазов | Гл. съдия: И. Костадинов |