Архив резултати
Държавен лично-отборен шампионат по свободна борба – кадетки (11-12.04.2014 г. - гр. Сливен)
- Сряда, 01 Октомври 2014
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||||
кат. 38 кг | кат. 40 кг | |||||||
1 | Ненка Петкова | "Загорец" | Н.Загора | 1 | Даяна Кундрева | "Дан Колов" | Севлиево | |
2 | Албена Любомирова | "Класик" | Белене | 2 | Галя Иванова | "Стафан Караджа" | Елхово | |
3 | Михаела Димитрова | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |||||
кат. 46 кг | ||||||||
кат. 43 кг | 1 | Петранка Петкова | "Черноморски сокол" | Варна | ||||
1 | Лора Петрова | "Илия Павлов" | В.Търново | |||||
2 | Надежда Димова | "Черноморец-св.борба" | Бургас | кат. 49 кг | ||||
3 | Йоанна Минкова | "Дан Колов" | Севлиево | 1 | Еми Атанасова | "Изобор" | Плевен | |
4 | Станимира Малчева | "Херкулес" | Ямбол | 2 | Цветелина Василева | СА "Ставен" | Сливен | |
3 | Катрин Иванова | "Ботев-93" | Враца | |||||
кат. 52 кг | 3 | Мерилин Иванова | "Ботев-93" | Враца | ||||
1 | Николета Лунджова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 5 | Ипек Хакъ | "Шампиони" | Самуил | |
2 | Теодора Либчева | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 5 | Делина Петрова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
3 | Катерина Маринова | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 7 | Илияна Илиева | "Херкулес" | Ямбол | |
3 | Мирела Димитрова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 8 | Александра Миланова | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
5 | Ваня Георгиева | "Херкулес" | Ямбол | 9 | Десислава Иванова | "Дан Колов" | Севлиево | |
6 | Михаела Темелкова | "Багаин" | Силистра | |||||
кат. 60 кг | ||||||||
кат. 56 кг | 1 | Пенка Лалева | "Багаин" | Силистра | ||||
1 | Паулина Коджабашева | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 2 | Ипек Адем | "Шампиони" | Самуил | |
2 | Ивелина Петрова | "Сливен" | Сливен | 3 | Севел Алкан | "Кубадън" | Лозница | |
3 | Беатрис Борисова | "Левски" | София | |||||
3 | Людмила Крумова | СА "Ставен" | Сливен | кат. 65 кг | ||||
5 | Ана Даскалова | "Борба и самбо" | Ямбол | 1 | Полин Валева | СА "Ставен" | Сливен | |
5 | Йорданка Петрова | "Багаин" | Силистра | 2 | Недка Петрова | "Черноморски сокол" | Варна | |
7 | Емилия Бахрачева | "Рилски спортист" | Самоков | 3 | Натали Младенова | "Ботев-93" | Враца | |
8 | Наталия Торлозова | "Борба и самбо" | Ямбол | 3 | Бахтенур Мехмедова | "Кубадън" | Лозница | |
9 | Моника Илиева | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 5 | Мерел Ахмед | "Шампиони" | Самуил | |
10 | Мария Иванова | "Херкулес" | Ямбол | 5 | Семра Шахирова | "Олимпиец" | Търговище | |
7 | Изел Мехмедова | "Кубадън" | Лозница | |||||
кат. 70 кг | ||||||||
1 | Денислава Димитрова | "Илия Павлов" | В.Търново | Отборно класиране | ||||
2 | Десислава Йонкова | "Стафан Караджа" | Елхово | 1 | "Черноморец-св.борба" - Бургас | 77 т. | ||
2 | АСК "Сливен" - Сливен | 29 т. | ||||||
3 | "Левски" - София | 28 т. | ||||||
Най-технична състезателка - Полин Валева, кат. 65 кг., СА "Ставен", гр. Сливен | ||||||||
Най-резултатна състезателка - Паулина Коджабашева, кар, 56 кг., "Черноморец-св.борба", гр. Бургас | ||||||||
Гл. съдия: М.Марков | Гл. секретар:Али Пъръшмолла |