Архив резултати
Държавно лично първенство по свободна борба – деца (27.02.-02.03.2014 г. - гр.Сливен)
- Сряда, 01 Октомври 2014
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 30 кг | кат. 32 кг | ||||||
1 | Рухан Расим | "Крепост" | Стремци | 1 | Стоян Георгиев | "Димитровград" | Димитровград |
2 | Виктор Нейчев | "Енергетик" | Гълъбово | 2 | Исмаил Помаков | "Локомотив" | Г.Оряховица |
3 | Синан Стоянов | "Черноморски сокол" | Варна | 3 | Иван Стоянов | "Берое" | Стара Загора |
3 | Мариян Димитров | "Никола Станчев" | Созопол | 3 | Николай Петков | АСК "Сливен" | Сливен |
5 | Атанас Иванов | "Стефан Караджа" | Елхово | 5 | Валентин Илиев | "Митекс" | Благоевград |
5 | Валери Стоименов | "Митекс" | Благоевград | 5 | Аксин Живков | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево |
7 | Минчо Минчев | "Загорец" | Нова Загора | 7 | Петър Петков | "Царевец-Етър-2013" | В.Търново |
8 | Димитър Кръстев | "Казанлък" | Казанлък | 8 | Халит Гюлбиев | АСК "Сливен" | Сливен |
9 | Гюней Рахимов | "Асеновец" | Асеновград | 9 | Георги Стаменов | "Димитровград" | Димитровград |
10 | Апостол Денишев | "Беласица" | Петрич | 10 | Емил Янков | "Добруджански юнак" | Добрич |
11 | Йозджан Мехмедов | "Кубадън" | Лозница | 11 | Илкбент Исмаилов | "Олимпиец" | Търговище |
12 | Никола Викторов | "Етър-Виктори-2011" | В.Търново | 12 | Стоян Денишев | "Беласица" | Петрич" |
13 | Пламен Стефанов | "Царевец-Етър-93" | В.Търново | 13 | Христо Маринов | "Никола Станчев" | Созопол |
14 | Станислав Минчев | "Странджа-2001" | Средец | 14 | Ерхан Адем | "Айтос" | Айтос |
15 | Хюсеин Ахмедов | АСК "Сливен" | Сливен | 15 | Шенол Мъсарлиев | "Бистрица" | Абланица |
16 | Ерай Зялкифов | "Кубадън" | Лозница | 16-17 | Анатоли Ангелов | "Дан Колов" | Севлиево |
17 | Гьокан Мустафа | "Руен" | Руен | 16-17 | Васко Василев | "Херкулес" | Ямбол |
18 | Марин Петков | "Илия Павлов" | В.Търново | 18 | Сеит Мустафов | "Олимпиец" | Търговище |
19 | Виктор Запрянов | "Енергетик" | Гълъбово | 19 | Денис Джелилов | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
20 | Христос Мересис | "Локомотив" | Г.Оряховица | 20-21 | Сашко Костадинов | "Спартак" | Сандански |
21 | Филип Атанасов | "Херкулес" | Ямбол | 20-21 | Димитър Димитров | "Юнак-Локомотив" | Русе |
22 | Георги Челебиев | "Стефан Караджа" | Елхово | 22 | Гюнайдън Хюсеин | "Шампиони" | Самуил |
23 | Хюсеин Алиев | "Бели Лом" | Буйново | ||||
24 | Алекс Денев | "Юнак-Локомотив" | Русе | кат. 38 кг | |||
25 | Илиян Янков | "Херкулес" | Ямбол | 1 | Айдън Юмер | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
26 | Цветелин Димов | АСК "Сливен" | Сливен | 2 | Юсуф Исуфов | "Локомотив" | Г.Оряховица |
27-30 | Атанас Магазянов | "Странджа-2001" | Средец | 3 | Християн Димитров | АСК "Сливен" | Сливен |
27-30 | Гюнайдън Димитров | "Локомотив" | Г.Оряховица | 3 | Никола Нейчев | "Димитровград | Димитровград |
27-30 | Венцислав Иванов | "Дан Колов" | Елена | 5 | Шукри Вранчев | "Локомотив" | Пловдив |
27-30 | Селяйтин Бориславов | "Дан Колов" | Севлиево | 5 | Георги Жистов | "Димитровград | Димитровград |
31 | Нураи Ахмедов | "Олимпиец" | Търговище | 7 | Митко Митев | "Енергетик" | Гълъбово |
8 | Марин Иванов | "Странджа-2001" | Средец | ||||
кат. 35 кг | 9 | Диан Димитров | "Херкулес" | Ямбол | |||
1 | Велислав Маринов | "Левски" | София | 10 | Симеон Шидеров | "Никола Станчев" | Созопол |
2 | Сергей Бонев | "Берое" | Стара Загора | 11-12 | Станислав Валцаров | "Берое" | Стара Загора |
3 | Ердан Сали | "Локомотив" | Г.Оряховица | 11-12 | Преслав Върбанов | "Илия Павлов" | В.Търново |
3 | Емилиян Филипов | "Херкулес" | Ямбол | 13-14 | Джанер Сали | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево |
5 | Рамадан Рамадан | "Хан Аспарух" | Исперих | 13-14 | Хасан Хасан | "Руен" | Руен |
5 | Костадин Гуцев | "Армеец-ЦСКА" | София | 15 | Джанер Юсмен | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
7 | Ангел Балтов | АСК "Сливен" | Сливен | 16 | Мехмед Мехмед | "Руен" | Руен |
8 | Юсеин Юсеин | СК Борба и самбо | Ямбол | 17 | Милен Канев | "Димитровград | Димитровград |
9 | Денислав Глинджурски | "Митекс" | Благоевград | 18-19 | Петър Горняшки | "Славия-2009" | София |
10 | Димитър Китанов | "Митекс" | Благоевград | 18-19 | Васил Стамов | "Херкулес" | Ямбол |
11 | Таньо Танев | "Загорец" | Нова Загора | 20 | Никола Стефанов | "Левски" | София |
12 | Никола Стефанов | АСК "Сливен" | Сливен | 21 | Метин Камбуров | "Бистрица" | Абланица |
13 | Николай Бинков | "Странджа-2001" | Средец | 22 | Стоян Радичев | "Локомотив" | Г.Оряховица |
14 | Божидар Динев | "Димитровград" | Димитровград | 23-27 | Мерт Беядин | "Добруджански юнак-96" | Силистра |
15 | Ертуан Ремзи | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево | 23-27 | Боян Димитров | "Добруджански юнак" | Добрич |
16 | Тодор Кадънков | "Странджа-2001" | Средец | 23-27 | Дейвид Димитров | "Юнак-Локомотив" | Русе |
17-18 | Янко Христов | "Черноморски сокол" | Варна | 23-27 | Мустафа Мустафа | "Руен" | Руен |
17-18 | Станислав Атанасов | "Стефан Караджа" | Елхово | 23-27 | Ахмед Ахмедов | "Руен" | Руен |
19 | Георги Дюлгеров | "Ахил" | Петрич | 28 | Илиан Лазаров | "Ахил" | Петрич |
20 | Иван Стамов | "Берое" | Стара Загора | 29-31 | Красен Иванов | "Стефан Караджа" | Елхово |
21 | Божидар Танев | "Загорец" | Нова Загора | 29-31 | Серкан Сюлейман | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
22 | Иван Стойков | АСК "Сливен" | Сливен | 29-31 | Димо Иванов | "Берое" | Стара Загора |
23 | Емил Димитров | "Митекс" | Благоевград | 32-33 | Георги Василев | "Юнак-Локомотив" | Русе |
24 | Семих Сабри | "Кубадън" | Лозница | 32-33 | Сава Желязков | "Берое" | Стара Загора |
25 | Мартин Манчев | "Миньор" | Раднево | 34 | Тихомир Димитров | "Кубадън" | Лозница |
26 | Михаил Лазаров | "Царевец-Етър-93" | В.Търново | ||||
27 | Светлозар Бенев | "Юнак-Локомотив" | Русе | кат. 47 кг | |||
28 | Сейфула Мехмед | "Шампиони" | Самуил | 1 | Ивайло Христов | "Странджа-2001" | Средец |
29 | Нури Нуриев | "Кубадън" | Лозница | 2 | Мартин Стоянов | АСК "Сливен" | Сливен |
30-31 | Беркай Хасан | "Айтос" | Айтос | 3 | Гюрджан Осман | "Хан Аспарух" | Исперих |
30-31 | Владимир Загоров | АСК "Сливен" | Сливен | 3 | Радостин Боев | АСК "Сливен" | Сливен |
32 | Данаил Делков | "Димитровград" | Димитровград | 5 | Страхил Юриев | "Ангел войвода" | Хасково |
33-35 | Калин Тодоров | "Стефан Караджа" | Елхово | 5 | Станислав Иванов | "Казанлък" | Казанлък |
33-35 | Виктор Стоянов | "Черноморски сокол" | Варна | 7 | Алек Пеев | "Берое" | Стара Загора |
33-35 | Камен Стоянов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 8 | Николай Маринов | "Продан Гарджев" | Бургас |
36 | Мустафа Аликузу | "Каолин-2000" | Глоджево | 9 | Александър Димитров | "Добруджански юнак" | Добрич |
37-41 | Наимджан Мехмед | индивидуално | 10 | Пламен Петров | СК Борба и самбо | Ямбол | |
37-41 | Зия Джикаров | "Бистрица" | Абланица | 11 | Валентин Стоянов | "Загорец" | Нова Загора |
37-41 | Дилян Канев | "Енергетик" | Гълъбово | 12 | Емре Рашит | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево |
37-41 | Йоан Чолаков | "Черноморски сокол" | Варна | 13 | Ахмед Ахмедов | "Кубадън" | Лозница |
37-41 | Олджай Юлфед | "Шампиони" | Самуил | 14 | Мехмед Ахмед | "Айтос" | Айтос |
15 | Светлин Каменов | "Никола Станчев" | Созопол | ||||
кат. 42 кг | 16 | Стойчо Вълчев | "Енергетик" | Гълъбово | |||
1 | Стилян Илиев | "Димитровград" | Димитровград | 17 | Тодор Тодоров | "Юнак-Локомотив" | Русе |
2 | Атанас Атанасов | "Димитровград" | Димитровград | 18-19 | Генади Иванов | "Продан Гарджев" | Бургас |
3 | Амза Тиракъ | "Юнак-Локомотив" | Русе | 18-19 | Селман Карасюлейман | "Спартак" | Цар Калоян |
3 | Хасан Хюсеинов | "Агросем" | Острово | 20-21 | Денислав Стоянов | "Херкулес" | Ямбол |
5 | Биджан Гюлсевин | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево | 20-21 | Тугай Фахредин | "Добруджански юнак" | Силистра |
5 | Петър Михов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 22-24 | Жулиен Иванов | "Марица-Изток" | МИ-Раднево |
7 | Мерт Славов | "Ангел войвода" | Хасково | 22-24 | Ивайло Михов | "Стефан Караджа" | Елхово |
8 | Иван Марчоков | "Асеновец" | Асеновград | 22-24 | Динчер Шефкетов | "Олимпиец" | Търговище |
9 | Алкин Ахмедов | "Олимпиец" | Търговище | 25 | Георги Гуглев | "Асеновец" | Асеновград |
10 | Даниел Чираков | АСК "Сливен" | Сливен | 26-27 | Алтай Кадир | "Димитровград" | Димитровград |
11 | Даниел Миндев | АСК "Сливен" | Сливен | 26-27 | Велико Великов | "Странджа-2001" | Средец |
12 | Виктор Михов | СК Борба и самбо | Ямбол | 28 | Кристиян Димов | "Димитровград" | Димитровград |
13 | Динко Колев | "Марица-Изток" | Раднево | 29 | Петър Кютокчиев | "Беласица" | Петрич |
14 | Юмер Юмер | "Руен" | Руен | ||||
15 | Еркан Зия | "Хан Аспарух" | Исперих | кат. 59 кг | |||
16 | Егор Гордиенко | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 1 | Кирил Пърцев | "Беласица" | Петрич |
17 | Никола Тодоров | "Продан Гарджев" | Бургас | 2 | Румен Костадинов | СК Борба и самбо | Ямбол |
18 | Ибрям Осман | "Айтос" | Айтос | 3 | Ибрям Касим | "Юнак-Локомотив" | Русе |
19 | Кристиян Янков | "Ангел войвода" | Хасково | 3 | Юмер Селяйдин | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево |
20 | Николай Славов | "Продан Гарджев" | Бургас | 5 | Стефан Киров | "Продан Гарджев" | Бургас |
21 | Стефан Стефанов | "Ангел войвода" | Хасково | 5 | Теодоси Златев | "Енергетик" | Гълъбово |
22 | Мехмед Джеврет | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 7 | Сезаи Садула | "Айтос" | Айтос |
23 | Ивайло Ройдев | СК Борба и самбо | Ямбол | 8 | Адем Осман | "Айтос" | Айтос |
24 | Адриан Георгиев | "Юнак-Локомотив" | Русе | 9 | Магриот Маринов | "Черноморец-св.б." | Бургас |
25 | Бойчо Петров | "Черноморски сокол" | Варна | 10 | Вито Кьосев | "Спартак" | Сандански |
26 | Джанет Реджеп | "Асеновец" | Асеновград | 11 | Нурай Йосифов | "Юнак-Локомотив" | Русе |
27 | Антон Паралов | "Локомотив" | Пловдив | 12 | Айхан Сабри | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево |
28 | Марин Колев | "Царевец-Етър-93" | В.Търново | 13 | Михаил Генов | "Добруджански юнак" | Добрич |
29 | Нергин Ахмед | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево | 14-15 | Николай Тодоров | "Продан Гарджев" | Бургас |
30 | Светослав Делев | "Левски" | София | 14-15 | Ерай Кабилов | "Каолин-2000" | Глоджево |
31-35 | Мариян Митев | СК Борба и самбо | Ямбол | 16-17 | Йоан Карамфилов | "Спартак" | Сандански |
31-35 | Октай Заид | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 16-17 | Банчо Банков | АСК "Сливен" | Сливен |
31-35 | Александър Александров | "Царевец-Етър-93" | В.Търново | 18-19 | Христофор Томчев | "Дан Колов" | Севлиево |
31-35 | Айхан Шабан | "Шампиони" | Самуил | 18-19 | Виктор Лучков | "Ахил" | Петрич |
31-35 | Дейвид Владимиров | "Славия-2009" | София | ||||
36 | Християн Дойчев | "Херкулес" | Ямбол | кат. 66 кг | |||
37 | Серкан Хюсеинов | СК Борба и самбо | Ямбол | 1 | Тихомир Стоянов | "Берое" | Стара Загора |
38 | Местан Халил | "Хан Аспарух" | Исперих | 2 | Георги Иванов | "Димитровград" | Димитровград |
39-42 | Ангел Илиев | АСК "Сливен" | Сливен | 3 | Александър Балабанов | "Никола Станчев" | Созопол |
39-42 | Васил Георгиев | "Спартак" | Сандански | 3 | Артур Савчев | "Ловеч" | Ловеч |
39-42 | Рамадан Рамадан | "Юнак-Локомотив" | Русе | 5 | Даниел Гълъбов | "Дан Колов" | Севлиево |
39-42 | Аспарух Влахов | "Спартак" | Сандански | 5 | Тодор Господинов | "Асеновец" | Асеновград |
43 | Огнян Татаров | "Царевец-Етър-93" | В.Търново | 7 | Мехмед Мехмед | "Агросем" | Острово |
44 | Велин Недялков | "Илия Павлов" | В.Търново | 8 | Стоян Стоянов | "Марица-Изток" | МИ-Раднево |
45 | Безо Атанасов | "Марица-Изток" | Раднево | 9 | Георги Георгиев | "Локомотив" | Г.Оряховица |
10 | Павел Райков | "Продан Гарджев" | Бургас | ||||
кат. 53 кг | 11 | Беркан Хюсеин | "Хан Аспарух" | Исперих | |||
1 | Емануил Минчев | "Берое" | Стара Загора | 12 | Георги Каралилов | "Енергетик" | Гълъбово |
2 | Алейдин Каранфилов | "Кубадън" | Лозница | 13-15 | Добромир Недялков | "Дан Колов" | Севлиево |
3 | Кольо Димитров | АСК "Сливен" | Сливен | 13-15 | Матей Стоянов | "Добруджански юнак" | Добрич |
3 | Ахмед Слейманов | "Кубадън" | Лозница | 13-15 | Христо Петлички | "Спартак" | Сандански |
5 | Диян Великов | "Продан Гарджев" | Бургас | 16 | Васил Каранлъков | "Тракия-93" | Стамболийски |
5 | Кристиан Димитров | "Добруджански юнак" | Добрич | 17 | Радостин Павлов | АСК "Сливен" | Сливен |
7 | Петко Недев | "Продан Гарджев" | ПГ-Бургас | 18 | Галин Петров | АСК "Сливен" | Сливен |
8 | Христо Петров | "Странджа-2001" | Средец | 19 | Васил Калчев | АСК "Сливен" | Сливен |
9 | Радостин Вангелов | "Добруджански юнак" | Добрич | ||||
10 | Реджеб Реджеб | "Айтос" | Айтос | кат. +73 кг | |||
11-12 | Хакан Юмер | "Асеновец" | Асеновград | 1 | Алекс Аргиргов | "Тракиец" | Пловдив |
11-12 | Стоян Велев | "Дан Колов" | Елена | 2 | Тодор Василев | "Берое" | Стара Загора |
13 | Исмет Делимустафа | "Спартак" | Цар Калоян | 3 | Йовчо Георгиев | "Добруджански юнак" | Добрич |
14-15 | Ерик Саргсян | "Юнак-Локомотив" | Русе | 3 | Николай Петров | АСК "Сливен" | Сливен |
14-15 | Кристиян Кънев | АСК "Сливен" | Сливен | 5 | Никола Димов | "Добруджански юнак" | Добрич |
16 | Николай Карапетров | "Никола Станчев" | Созопол | 5 | Веселин Василев | "Добруджански юнак" | Добрич |
17 | Виктор Христов | "Дан Колов" | Севлиево | 7 | Георги Бангов | "Продан Гарджев" | Бургас |
8 | Тунай Ахмед | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево | ||||
кат. 73 кг | 9 | Кан Мехмед | "Шампиони" | Самуил | |||
1 | Стоян Йорданов | "Никола Станчев" | Созопол | 10-13 | Съби Парашкевов | "Юнак-Локомотив" | Русе |
2 | Йордан Шкалов | "Митекс" | Благоевград | 10-13 | Иво Иванов | "Добруджански юнак-96" | Силистра |
3 | Маноел Манолов | "Марица-Изток" | Раднево | 10-13 | Осман Реджеп | "Агросем" | Острово |
3 | Денис Крумов | "Добруджански юнак-96" | Силистра | 10-13 | Теодор Трифонов | "Юнак-Локомотив" | Русе |
5 | Стефан Пеев | "Енергетик" | Гълъбово | 14-15 | Даниел Запрянов | "Асеновец" | Асеновград |
5 | Галин Иванов | "Черноморски сокол" | Варна | 14-15 | Велислав Николаев | "Бели Лом" | Буйново |
7 | Павел Георгиев | "Славия-2009" | София | ||||
8 | Зелкиф Зелкиф | "Хан Аспарух" | Исперих | ||||
9 | Емир Мухсин | "Хан Аспарух" | Исперих | ||||
10 | Сезер Фераим | "Добруджански юнак" | Добрич | ||||
11 | Мирослав Алексиев | "Продан Гарджев" | Бургас | ||||
Най-резултатен състезател - Рухан Расим, кат. 30 кг, СК Борба "Крепост", Стремци | |||||||
Най-техничен състезател - Стилян Илиев, кат. 42 кг, СК Борба "Димитровград, Дгр | |||||||
Гл. съдия: Светлен Генчев | Гл.секретар: Али Пъръшмолла |