Архив резултати
ДЛОШ свободна борба юноши (18-21.04.2019, гр. Ловеч)
- Неделя, 21 Април 2019
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 53 кг | кат. 57 кг | ||||||
1 | Петър Петров | "Борба" | Шумен | 1 | Мехмед Мехмед | СК Борба и самбо | Ямбол |
2 | Никола Викторов | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново | 2 | Цветан Мустафов | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
3 | Йордан Попов | "Локомотив" | Г.Оряховица | 3 | Костадин Гуцев | "Армеец-ЦСКА" | София |
4 | Петко Петков | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 3 | Амза Тиракъ | "Лудогорска слава" | Глоджево |
5 | Росен Николаев | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново | 5 | Юзнур Мехмедов | "Агросем" | Острово |
6 | Марин Петков | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново | 5 | Якуб Мехмед | "Черноморски сокол" | Варна |
7 | Рамадан Рамадан | "Лютфи Ахмедов" | Разград | ||||
8 | Стоян Стоянов | "Левски" | София | ||||
кат. 61 кг | 9 | Богомил Колаков | "Димитровград" | Димитровград | |||
1 | Стилян Илиев | "Димитровград" | Димитровград | 10 | Еркан Салиев | "Каолин-2000" | Глоджево |
2 | Николай Миталов | "Би Риал" | Сандански | 11 | Атанас Иванов | АСК "Сливен" | Сливен |
3 | Атанас Толумов | "Локомотив" | Пловдив | ||||
3 | Сергей Бонев | "Берое" | Стара Загора | кат. 65 кг | |||
5 | Ердинг Таукчу | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 1 | Иван Бадавров | "Димитровград" | Димитровград |
5 | Денислав Динев | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново | 2 | Алиш Алиш | "Армеец-ЦСКА" | София |
7 | Ибрям Ибрямов | АСК "Сливен" | Сливен | 3 | Ердал Сали | "Локомотив" | Г.Оряховица |
8 | Ердинай Ердуван | "Добруджански юнак" | Добрич | 3 | Димитър Тодоров | "Димитровград" | Димитровград |
9 | Димитър Рандев | АСК "Сливен" | Сливен | 5 | Митко Георгиев | "НСА-Академик" | София |
10 | Станимир Янев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 5 | Павлин Ничев | "Черноморски сокол" | Варна |
дк | Велислав Малинов | "Левски" | София | 7 | Радостин Боев | АСК "Сливен" | Сливен |
8 | Никола Стоянов | "Димитровград" | Димитровград | ||||
9 | Илия Иванов | "Добруджански юнак" | Добрич | ||||
кат. 70 кг | 10 | Симеон Панайотов | "Армеец-ЦСКА" | София | |||
1 | Тургай Февзи | "НСА-Академик" | София | 11 | Димитър Димов | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
2 | Николай Димитров | "Армеец-ЦСКА" | София | 12 | Цанко Ганчев | "Локомотив" | Г.Оряховица |
3 | Делчо Нейчев | "Димитровград" | Димитровград | 13 | Ивайло Божилов | "Локомотив" | Пловдив |
3 | Иван Бербер | "НСА-Академик" | София | 14 | Джем Данаилов | "Каолин-2000" | Глоджево |
5 | Айдън Юмер | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 15 | Сечкин Юмер | "Борба" | Шумен |
5 | Еркан Зия | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 16 | Океан Асенов | "Румен Павлов" | Стражица |
7 | Велислав Маринов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 17 | Янко Пеев | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново |
8 | Алкин Ахмедов | "Олимпиец" | Търговище | ||||
9 | Милен Давидов | "Юнак-Локомотив" | Русе | кат. 79 кг | |||
10 | Шукри Вранчев | "Локомотив" | Пловдив | 1 | Октай Хасан | "НСА-Академик" | София |
11 | Тамерланд Руфатов | "Лудогорска слава" | Глоджево | 2 | Христо Методиев | "Би Риал" | Сандански |
12 | Кристиян Панайотов | "Берое" | Стара Загора | 3 | Христо Илиев | "Армеец-ЦСКА" | София |
13 | Милен Алиев | "Армеец-ЦСКА" | София | 3 | Боби Ников | "Димитровград" | Димитровград |
14 | Назми Ибрямов | АСК "Сливен" | Сливен | 5 | Георги Жисгов | "Димитровград" | Димитровград |
15 | Мерт Видоглу | "Тракиец" | Пловдив | 5 | Антон Паралов | "Локомотив" | Пловдив |
16 | Кристиян Ярославов | АСК "Сливен" | Сливен | 7 | Кольо Димитров | АСК "Сливен" | Сливен |
17 | Стилиян Калчев | "Казанлък" | Казанлък | 8 | Васил Радулов | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
18 | Йоан Георгиев | "Румен Павлов" | Стражица | 9 | Максим Христов | СК Борба и самбо | Ямбол |
19 | Гюнер Мустафа | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 10 | Емануил Минчев | "Берое" | Стара Загора |
11 | Осман Халибрям | "Черноморец-св.борба" | Бургас | ||||
12 | Борислав Колев | "Илия Павлов" | Велико Търново | ||||
кат. 74 кг | 13 | Георги Димитров | "Тракиец" | Пловдив | |||
1 | Илия Христов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 14 | Стивън Стоянов | "Армеец-ЦСКА" | София |
2 | Айдънджан Исов | "Олимпиец" | Търговище | 15 | Айхан Рафетов | "Черноморски сокол" | Варна |
3 | Киро Михов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 16 | Симеон Аргиров | "Тракиец" | Пловдив |
3 | Иван Енчев | АСК "Сливен" | Сливен | 17 | Цветомир Николов | АСК "Сливен" | Сливен |
5 | Никола Кавалджиев | "Славия-2009" | София | ||||
5 | Александър Димитров | "Добруджански юнак" | Добрич | кат. 86 кг | |||
7 | Галин Ангелов | "Локомотив" | Г.Оряховица | 1 | Мерт Славов | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
8 | Йордан Петров | "Дан Колов" | Елена | 2 | Столе Ефтимов | "НСА-Академик" | София |
9 | Христо Георгиев | "Румен Павлов" | Стражица | 3 | Антон Иванов | "НСА-Академик" | София |
10 | Иван Иванов | "Димитровград" | Димитровград | 3 | Георги Ангелов | "Димитровград" | Димитровград |
11 | Станислав Иванов | "Казанлък" | Казанлък | 5 | Йордан Георгиев | "Олимпиец" | Търговище |
12 | Христо Стоянов | "Херкулес" | Ямбол | 5 | Светослав Делев | "Левски" | София |
13 | Айхан Сабри | "Кубадън" | Лозница | 7 | Стелиян Христакиев | "Добруджански юнак" | Добрич |
8 | Кристиян Георгиев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | ||||
9 | Чавдар Минев | АСК "Сливен" | Сливен | ||||
кат. 92 кг | 10 | Теодор Трифонов | "Юнак-Локомотив" | Русе | |||
1 | Божидар Тодоров | "НСА-Академик" | София | 11 | Станимир Димитров | АСК "Сливен" | Сливен |
2 | Денис Михайлов | СК Борба и самбо | Ямбол | 12 | Антоний Радков | "Добруджански юнак" | Силистра |
3 | Магриот Маринов | "Бургас" | Бургас | 13 | Юмер Гюлсевим | "Кубадън" | Лозница |
3 | Мариян Владимиров | "Черноморски сокол" | Варна | ||||
5 | Мустафа Мозак | "Лютфи Ахмедов" | Разград | кат. 125 кг | |||
5 | Георги Велев | "Левски" | София | 1 | Даниел Веселинов | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
7 | Йовчо Георгиев | "Добруджански юнак" | Добрич | 2 | Въчо Делчев | "Димитровград" | Димитровград |
8 | Петър Неделчев | "Р.Великов-М.Ганев" | Велико Търново | 3 | Константин Костов | "Херкулес" | Ямбол |
3 | Мухамед Мухамед | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | ||||
5 | Мехмед Мехмед | "Айтос" | Айтос | ||||
кат. 97 кг | 5 | Стефан Тодоров | "Херкулес" | Ямбол | |||
1 | Цветан Евтимов | АСК "Сливен" | Сливен | 7 | Иван Кьосев | "Левски" | София |
2 | Велин Иванов | "Бургас" | Бургас | 8 | Ивайло Димитров | "Загорец" | Нова Загора |
3 | Васко Ганин | "Казанлък" | Казанлък | 9 | Алпай Фаиков | "Каолин-2000" | Глоджево |
4 | Борис Трендафилов | "Армеец-ЦСКА" | София | 10 | Мариян Милетиев | "Тракиец" | Пловдив |
Най-техничен състезател - Тургай Февзи, кат. 70 кг, СК Борба "НСА-Академик", София | Отборно класиране: | ||||||
Най-резултатен състезател - Октай Хасан, кат. СК Борба "НСА-Академик", София | 1. Димитровград | 150 т. | |||||
2. НСА-Академик | 135 т. | ||||||
3. Черноморец-св.борба | 107 т. | ||||||
Гл.съдия: /М. Гочев/ | Гл.секретар: Али Пъръшмолла |