Архив резултати
ДЛОШ момчета, свободна борба (2-3.06.2018, Разград)
- Понеделник, 04 Юни 2018
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 35 кг | кат. 38 кг | ||||||
1 | Умут Сабриев | "Дан Колов" | Севлиево | 1 | Сали Сашев | "Дан Колов" | Севлиево |
2 | Севлен Незир | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево | 2 | Иван Папазов | "Странджа-2001" | Средец |
3 | Серджан Юсеинов | АСК "Сливен" | Сливен | 3 | Хюсеин Ибрахим | "Лютфи Ахмедов" | Раград |
3 | Антъни Бояджиев | "Бургас" | Бургас | 3 | Марин Маринов | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново |
5 | Дани Спасов | "Илия Павлов" | Велико Търново | 5 | Зейхан Сабриев | "Дан Колов" | Севлиево |
6 | Джанер Ахмед | "Кубадън" | Лозница | 6 | Мутлу Мехмедов | "Олимпиец" | Търговище |
7 | Красимир Василев | "Христо Ставрев" | Свиленград | 7 | Ерджан Неджибов | "Лютфи Ахмедов" | Раград |
8-9 | Нерман Ахмедов | "Олимпиец" | Търговище | 8 | Асен Асенов | "Би Риал" | Сандански |
8-9 | Преслав Стоев | "Дан Колов" | Севлиево | 9 | Андрей Ангелов | "Черноморски сокол" | Варна |
10 | Ангел Алиев | "Армеец-ЦСКА" | София | 10 | Цветелин Димитров | "Локомотив" | Г.Оряховица |
11 | Диян Димчев | "Етър-Виктори-2011" | Велико Търново | ||||
кат. 41 кг | 12-16 | Николай Николай | "Айтос" | Айтос | |||
1 | Таньо Танев | "Станка Златева" | Сливен | 12-16 | Габриеле Кондев | АСК "Сливен" | Сливен |
2 | Атанас Магазянов | "Странджа-2001" | Средец | 12-16 | Доан Фетта | "Агросем" | Острово |
3 | Неждет Исмаилов | "Олимпиец" | Търговище | 12-16 | Серкай Мандиков | "Лудогорска слава" | Глоджево |
3 | Момчил Янакиев | "Дан Колов" | Севлиево | 12-16 | Мартин Желязков | "Румен Павлов" | Стражица |
5 | Раим Раим | "Дан Колов" | Севлиево | 17 | Веселин Великов | "Истър" | Тутракан |
5 | Назиф Адил | "Кубадън" | Лозница | ||||
7 | Ивелин Ивелинов | "Добруджански юнак" | Добрич | кат. 48 кг | |||
8 | Божидар Джоров | "Би Риал" | Сандански | 1 | Станислав Минчев | "Странджа-2001" | Средец |
9-10 | Кристиян Канев | "Берое" | Стара Загора | 2 | Джанер Иляз | "Буря" | Караманци |
9-10 | Айхан Мехмед | "Руен" | Руен | 3 | Мелих Джевдет | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
3 | Селяхидин Селяхидин | "Лютфи Ахмедов" | Разград | ||||
кат. 44 кг | 5 | Мустафа Мъсарлиев | "Левски" | София | |||
1 | Бисер Пенев | "Армеец-ЦСКА" | София | 5 | Ергин Сюлейман | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
2 | Хюсеин Хюсеин | "Руен" | Руен | 7 | Теодосий Няголов | "Дан Колов" | Севлиево |
3 | Сергей Алеков | "Кубадън" | Лозница | 8 | Иван Орешков | "Би Риал" | Сандански |
3 | Али Али Али | "Аркос" | Партизани | 9 | Мартин Христов | "Румен Павлов" | Стражица |
5 | Таркан Алиев | "Юнак-Локомотив" | Русе | 10 | Денис Георгиев | "Атлетик" | Пловдив |
5 | Кирил Кирилов | "Борба" | Шумен | 11 | Емилиян Йорданов | "Юнак-Локомотив" | Русе |
7 | Мюмюн Асенов | "Дан Колов" | Севлиево | 12 | Георги Георгиев | "Берое" | Стара Загора |
8 | Денислав Попов | "Локомотив" | Г.Оряховица | 13 | Станьо Николов | "Никола Станчев" | Созопол |
9 | Христо Христов | "Локомотив" | Г.Оряховица | 14 | Деян Ангелов | "Стефан Караджа" | Елхово |
10 | Николай Грънчаров | "Кубадън" | Лозница | 15-16 | Димитър Атанасов | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
11 | Ангел Куцаров | "Истър" | Тутракан | 15-16 | Николай Кръстев | "Локомотив" | Г.Оряховица |
17 | Йордан Йорданов | "Черноморски сокол" | Варна | ||||
кат. 52 кг | |||||||
1 | Дянко Дянков | "Берое" | Стара Загора | кат. 57 кг | |||
2 | Ерхан Адем | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 1 | Иван Стоянов | "Берое" | Стара Загора |
3 | Емил Христов | "Дан Колов" | Елена | 2 | Петър Петков | "Локомотив" | Г.Оряховица |
3 | Стивън Христов | АСК "Сливен" | Сливен | 3 | Галин Христов | "Берое" | Стара Загора |
5 | Християн Илиев | "Странджа-2001" | Средец | 3 | Живко Чолаков | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
5 | Симар Лютфи | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево | 5 | Камен Стоянов | "Юнак-Локомотив" | Русе |
7 | Айкан Сеид | "Локомотив" | Пловдив | 5 | Ахмед Ахмед | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
8 | Николай Бинков | "Странджа-2001" | Средец | 7 | Давид Колев | "Берое" | Стара Загора |
9 | Йордан Йорданов | "Стефан Караджа" | Елхово | 8 | Костадин Иванов | "Бургас" | Бургас |
10-11 | Валери Негрянов | "Истър" | Тутракан | 9 | Ашот Погосян | "Армеец-ЦСКА" | София |
10-11 | Гьокденис Шюкриев | "Кубадън" | Лозница | 10 | Ивайло Петров | "Никола Станчев" | Созопол |
12 | Светослав Петров | "Черноморски сокол" | Варна | 11 | Росен Николов | "Руен" | Руен |
13 | Ъшък Шюкрю | "Айтос" | Айтос | 12 | Светослав Йорданов | "Добруджански юнак" | Добрич |
14 | Симеон Ангелов | "Борба" | Шумен | 13-14 | Халил Халил | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
15 | Хълми Хълми | "Агросем" | Острово | 13-14 | Христо Ташев | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
16 | Радомир Стоянов | "Берое" | Стара Загора | 15 | Георги Момчев | "Странджа-2001" | Средец |
17 | Виктор Запрянов | "Енергетик" | Гълъбово | 16 | Бирджан Гюлсевим | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево |
18 | Богомил Михайлов | "Добруджански юнак" | Добрич | 17 | Ефкан Коджаалиев | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
19-20 | Милко Колев | "Стефан Караджа" | Елхово | 18 | Ахтер Юсуфов | "Агросем" | Острово |
19-20 | Светослав Иванов | "Черноморски сокол" | Варна | 19 | Кристиян Калев | СК Борба и самбо | Ямбол |
21 | Калоян Петков | "Истър" | Тутракан | 20 | Алпай Хасанов | "Борба" | Шумен |
22-23 | Раиф Костанцалъ | "Езерче" | Езерче | 21-25 | Николай Нейков | "Румен Павлов" | Стражица |
22-23 | Момчил Петров | "Румен Павлов" | Стражица | 21-25 | Иван Димов | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
24 | Реджеб Шефкъ | "Борба" | Шумен | 21-25 | Диан Жеков | "Добруджански юнак" | Добрич |
21-25 | Милчо Иванов | "Би Риал" | Сандански | ||||
кат. 62 кг | 21-25 | Христо Костов | "Димитровград" | Димитровград | |||
1 | Мустафа Мустафа | "Станка Златева" | Сливен | 26 | Алпер Аптула | "Истър" | Тутракан |
2 | Денис Стоянов | "Енергетик" | Гълъбово | 27 | Шезаи Топал | "Спартак" | Цар Калоян |
3 | Алпай Ферат | "Буря" | Караманци | ||||
3 | Гюрсес Кямил | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево | кат. 68 кг | |||
5 | Никола Илиев | СК Борба и самбо | Ямбол | 1 | Исмаил Паша | "Олимпиец" | Търговище |
5 | Иляз Илязов | "Аркос" | Партизани | 2 | Велико Великов | "Странджа-2001" | Средец |
7 | Онур Махмуд | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 3 | Мариян Николов | "Берое" | Стара Загора |
8 | Мартин Маринов | "Локомотив" | Г.Оряховица | 3 | Ерол Галип | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
9 | Стелиян Николов | "Румен Павлов" | Стражица | 5 | Веселин Ганев | "Продан Гарджев" | Бургас |
10 | Габриел Георгиев | "Румен Павлов" | Стражица | 5 | Тициян Колев | "Черноморски сокол" | Варна |
11 | Николай Колев | "Юнак-Локомотив" | Русе | 7 | Диян Дончев | АСК "Сливен" | Сливен |
12 | Михаил Михов | "Армеец-ЦСКА" | София | 8 | Благой Лачев | "Ловеч" | Ловеч |
13 | Стоян Шимов | "Локомотив" | Пловдив | 9 | Джейхан Мустафа | "Олимпиец" | Търговище |
14 | Красен Иванов | "Стефан Караджа" | Елхово | 10 | Емре Илязов | "Спартак" | Цар Калоян |
15 | Димитрий Карамалак | "Илия Павлов" | Велико Търново | 11 | Александър Александров | "Р.Великов-М.Ганев" | Велико Търново |
16-18 | Толга Али | "Спартак" | Цар Калоян | 12 | Божидар Иванов | СК Борба и самбо | Ямбол |
16-18 | Валентин Стоянов | "Приморец" | Аксаково | 13 | Георги Христов | "Илия Павлов" | Велико Търново |
16-18 | Фуркан Исов | "Борба" | Шумен | 14 | Невзат Делибрям | "Спартак" | Цар Калоян |
19 | Ибраим Шейнов | "Атлетик" | Пловдив | 15 | Стефан Шафков | "Би Риал" | Сандански |
20-23 | Георги Беановски | "Р.Великов-М.Ганев" | Велико Търново | 16 | Виктор Стефанов | "Олимпиец" | Търговище |
20-23 | Руен Стоилов | "Черноморски сокол" | Варна | 17 | Мустафа Мустафов | "Спартак" | Цар Калоян |
20-23 | Георги Георгиев | "Царевец-Етър-93" | Велико Търново | 18 | Станимир Господинов | "Продан Гарджев" | Бургас |
20-23 | Енислав Господинов | "Берое" | Стара Загора | 19-21 | Бейтула Бейтулов | "Айтос" | Айтос |
24 | Берай Сибрели | "Спартак" | Цар Калоян | 19-21 | Али Мустафа | "Продан Гарджев" | Бургас |
25 | Тихомир Бончев | "Дан Колов" | Севлиево | 19-21 | Емил Александров | "Славия-2009" | София |
22 | Габриел Демирев | "Айтос" | Айтос | ||||
кат. 75 кг | 23-25 | Даниел Сали | "Стефан Караджа" | Елхово | |||
1 | Жулиен Иванов | АСК "Сливен" | Сливен | 23-25 | Кристиян Кънев | АСК "Сливен" | Сливен |
2 | Тони Павлов | АСК "Сливен" | Сливен | 23-25 | Али Сюлейман | "Спартак" | Цар Калоян |
3 | Едис Джеват | "Добруджански юнак" | Добрич | DQ | Серхат Ферадов | "Олимпиец" | Търговище |
3 | Даниел Любенов | "Р.Великов-М.Ганев" | Велико Търново | ||||
5 | Георги Петров | "Берое" | Стара Загора | кат. 85 кг | |||
5 | Али Дживджар | "Езерче" | Езерче | 1 | Местан Халил | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
7 | Дилян Господинов | "Димитровград" | Димитровград | 2 | Сурай Руфат | "Юнак-Локомотив" | Русе |
8 | Стефан Киров | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 3 | Иван Марчоков | "Локомотив" | Пловдив |
9 | Цветелин Стоянов | "Румен Павлов" | Стражица | 3 | Неджиб Неджиб | "Добруджански юнак-96" | Силистра |
10 | Гьокан Мюзекяров | "Кубадън" | Лозница | 5 | Радослав Колев | "Добруджански юнак-96" | Силистра |
11 | Кристиян Димов | "Димитровград" | Димитровград | 5 | Мехмед Мехмед | "Продан Гарджев" | Бургас |
12 | Сали Салиев | "Олимпиец" | Търговище | 7 | Вели Антонов | "Би Риал" | Сандански |
13 | Александър Стоянов | "Славия-2009" | София | 8 | Кристиян Петрушев | "Би Риал" | Сандански |
14 | Виктор Дечев | "Станка Златева" | Сливен | 9 | Георги Станков | "Локомотив" | Пловдив |
15 | Октай Хасанов | "Олимпиец" | Търговище | 10 | Ерай Чапар | "Лудогорска слава" | Глоджево |
16 | Джан Арсов | АСК "Сливен" | Сливен | 11-12 | Диян Добрев | "Локомотив" | Г.Оряховица |
17 | Стефан Цонев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 11-12 | Мартин Йорданов | "Румен Павлов" | Стражица |
18 | Ахмед Ахмедов | "Кубадън" | Лозница | 13-14 | Павел Дундин | "Царевец-Етър-93" | Велико Търново |
19 | Мартин Наков | "Левски" | София | 13-14 | Емре Хюсеинов | "Спартак" | Цар Калоян |
20 | Ерен Халид | "Борба" | Шумен | 15 | Тодор Йорданов | АСК "Сливен" | Сливен |
21 | Толга Мехмед | "Борба" | Шумен | ||||
22 | Владислав Богославов | "Приморец" | Аксаково | ||||
кат. +85 кг | |||||||
1 | Кристиан Димитров | "Добруджански юнак" | Добрич | 11 | Велислав Младенов | "Би Риал" | Сандански |
2 | Радостин Павлов | АСК "Сливен" | Сливен | 12 | Алесандър Венков | "Левски" | София |
3 | Осман Боянов | АСК "Сливен" | Сливен | 13-15 | Николай Мурджев | СК Борба и самбо | Ямбол |
3 | Даниел Стефанов | "Дан Колов" | Елена | 13-15 | Красимир Козанов | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
5 | Васил Калчев | АСК "Сливен" | Сливен | 13-15 | Антоан Къдрев | "Р.Великов-М.Ганев" | Велико Търново |
5 | Светлин Ташуков | "Берое" | Стара Загора | 16-17 | Али Заим | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево |
7 | Момчил Янков | "Р.Великов-М.Ганев" | Велико Търново | 16-17 | Цветомир Гемеджиев | АСК "Сливен" | Сливен |
8 | Емрах Юмеров | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 18 | Емрах Стефанов | "Дан Колов" | Елена |
9-10 | Мартин Милков | "Юнак-Локомотив" | Русе | 19 | Емилиян Бухлев | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
9-10 | Никола Спиридонов | "Р.Великов-М.Ганев" | Велико Търново | 20 | Стойчо Стойчев | "Румен Павлов" | Стражица |
Най-техничен състезател - Иван Стоянов, кат. 57 кг, СК Борба "Берое", Стара Загора | |||||||
Най-резултатен състезател - Местан Халил, кат. 85 кг, СК Борба "Лютфи Ахмедов", Разград | |||||||
Гл.съдия: А. Згрипаров | Гл. секретар: Али Пъръшмолла |