Архив резултати
МТ "Злати Динев Ройдев", 9-11.03.2018 г., Гълъбово
- Сряда, 14 Март 2018
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 38 кг. | кат. 41 кг. | ||||||
1 | Kobuashvili Daviti | Грузия | 1 | Гугешвили Лука | Грузия | ||
2 | Дмитро Хубанов | Украйна | 2 | Стефан Шерифов | Македония | ||
3 | Gyurasits Mate | Унгария | 3 | Кристиян Канев | "Енергетик" | Гълъбово | |
3 | Умут Сабриев | "Дан Колов" | Севлиево | 3 | Неждет Исмаилов | "Олимпиец" | Търговище |
5 | Stefan Stoyanovski | Македония | 5 | Христо Христов | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
5 | Иван Папазов | "Странджа-2001" | Средец | 5 | Лумиа Паоло | Италия | |
7 | Асен Асенов | "Би Риал" | Сандански | 7 | Божидар Джоров | "Би Риал" | Сандански |
8 | Rostyslav Boruts | Украйна | 8 | Гомбоз Алекс | Унгария | ||
9 | Доан Фетта | "Агросем" | Острово | 9 | Таньо Танев | "Станка Златева" | Сливен |
10 | Дани Спасов | "Илия Павлов" | Велико Търново | 10-11 | Петър Насевски | Македония | |
11 | Сали Сашев | "Дан Колов" | Севлиево | 10-11 | Атанас Магазянов | "Странджа-2001" | Средец |
12 | Джанер Ахмед | "Кубадън" | Лозница | 12 | Денислав Папов | "Локомотив" | Г.Оряховица |
13 | Цветелин Димитров | "Локомотив" | Г.Оряховица | 13 | Момчил Янакиев | "Дан Колов" | Севлиево |
14-15 | Серкай Мандиков | "Лудогорска слава" | Глоджево | ||||
14-15 | Емре Ердуванов | "Борба" | Shumen | кат. 48 кг. | |||
1 | Барсонидзе Безхани | Грузия | |||||
кат. 44 кг. | 2 | Рейн Вилмоз | Унгария | ||||
1 | Бесир Алили | Македония | 3 | Джанер Иляз | "Буря" | Караманци | |
2 | Горгритчани Гиорги | Грузия | 3 | Станислав Минчев | "Странджа-2001" | Средец | |
3 | Емилиян Йорданов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 5 | Халми Халми | "Агросем" | Острово |
4 | Димитър Атанасов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 5 | Лубрано Дани | Италия | |
5 | Маник Давид | Унгария | 7 | Милитано Антонио | Италия | ||
6 | Сергей Алеков | "Кубадън" | Лозница | 8 | Бисер Пенев | "Армеец-ЦСКА" | София |
7 | Stoycho Yonkov | "Любимец-2015" | Любимец | 9-10 | Харви Ридингс | Великобритания | |
9-10 | Раиф Костанцалъ | "Езерче" | Езерче | ||||
кат. 52 кг. | 11 | Иван Орешков | "Би Риал" | Сандански | |||
1 | Куркхули Гиди | Грузия | |||||
2 | Дели Марсел | Унгария | кат. 57 кг. | ||||
3 | Дянко Дянков | "Енергетик" | Гълъбово | 1 | Иван Стоянов | "Енергетик" | Гълъбово |
3 | Кис Бенедек | Унгария | 2 | Ерхан Адем | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
5 | Матруло Рафаеле | Италия | 3 | Начкебиа Гиорги | Грузия | ||
5 | Николай Бинков | "Странджа-2001" | Средец | 3 | Петър Петков | "Локомотив" | Г.Оряховица |
7 | Радомир Стоянов | "Енергетик" | Гълъбово | 5 | Жочим Марк | Унгария | |
8 | Гьокденис Шукриев | "Кубадън" | Лозница | 5 | Алпай Хасанов | "Борба" | Шумен |
9 | Касо Раул | Италия | 7 | Ванон Бажрами | Македония | ||
10 | Айкан Сеид | "Локомотив" | Пловдив | 8 | Николини Габриеле | Италия | |
11 | Виктор Запрянов | "Енергетик" | Гълъбово | 9 | Галин Христов | "Берое" | Стара Загора |
12-14 | Реджеб Шефкъ | "Борба" | Шумен | 10 | Милчо Иванов | "Би Риал" | Сандански |
12-14 | Дарио Димитров | Македония | 11 | Георги Момчев | "Странджа-2001" | Средец | |
12-14 | Симеон Ангелов | "Борба" | Шумен | 12 | Комароми Виктор | Унгария | |
15 | Християн Илиев | "Странджа-2001" | Средец | 13 | Франчи Флавио | Италия | |
14-16 | Давид Колев | "Берое" | Стара Загора | ||||
кат. 62 кг. | 14-16 | Стивън Христов | АСК "Сливен" | Сливен | |||
1 | Балас Балинт | Унгария | 14-16 | Ангел Кърколичев | "Любимец-2015" | Любимец | |
2 | Самкхарадзе Торнике | Грузия | 17 | Иван Димов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
3 | Денис Стоянов | "Енергетик" | Гълъбово | ||||
3 | Перикъл Алексиев | "Локомотив" | Пловдив | кат. 68 кг. | |||
5 | Ерол Галип | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 1 | Кучашвили Давид | Грузия | |
5 | Онур Махмуд | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 2 | Жулиен Иванов | АСК "Сливен" | Сливен |
7 | Мустафа Мустафа | "Станка Златева" | Сливен | 3 | Серхат Ферадов | "Олимпиец" | Търговище |
8 | Никола Илиев | СК Борба и самбо | Ямбол | 3 | Ризмайер Мартон | Унгария | |
9 | Николай Колев | "Юнак-Локомотив" | Русе | 5 | Велико Великов | "Странджа-2001" | Средец |
10 | Елведин Фета | Македония | 5 | Георги Христов | "Илия Павлов" | В.Търново | |
11 | Ахмет Каракурт | Турция | 7 | Лирим Муслиу | Македония | ||
12 | Христо Ташев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 8 | Мартин Костадинов | Македония | |
13 | Алпай Ферат | "Буря" | Караманци | 9 | Александър Александров | "Р.Великов-М.Ганев" | В.Търново |
14 | Четин Мустафов | "Олимпиец" | Търговище | 10 | Виктор Дечев | "Станка Златева" | Сливен |
15 | Фуркан Исов | "Борба" | Шумен | 11 | Мариян Николов | "Енергетик" | Гълъбово |
16 | Живко Чолаков | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 12 | Зсиновски Петер | Унгария | |
17 | Христо Костов | "Димитровград" | Димитровград | 13 | Веселин Ганев | "Продан Гарджев" | Бургас |
18 | Енислав Господинов | "Берое" | Stara Zagora | 14 | Диян Дончев | АСК "Сливен" | Сливен |
19-20 | Станимир Господинов | "Продан Гарджев" | Бургас | 15 | Стефан Шафков | "Би Риал" | Сандански |
19-20 | Мартин Маринов | "Локомотив" | Г.Оряховица | ||||
21 | Стефан Димитров | Македония | кат. 85 кг. | ||||
1 | Иван Марчоков | "Локомотив" | Пловдив | ||||
кат. 75 кг. | 2 | Базадзе Левани | Грузия | ||||
1 | Пественидзе Ника | Грузия | 3 | Муамет Рамадани | Македония | ||
2 | Даниел Любенов | "Р.Великов-М.Ганев" | В.Търново | 3 | Бороси Хенрик | Унгария | |
3 | Тони Павлов | АСК "Сливен" | Сливен | 5 | Димитър Василев | "Странджа-2001" | Средец |
3 | Кристиян Димов | "Енергетик" | Гълъбово | 5 | Сурай Руфат | "Юнак-Локомотив" | Русе |
5 | Дилян Господинов | "Димитровград" | Димитровград | 7 | Радослав Колев | "Добруджански юнак" | Силистра |
5 | Али Дживджар | "Езерче" | Ezerche | 8 | Диян Добрев | "Локомотив" | Г.Оряховица |
7 | Исмаил Паша | "Олимпиец" | Търговище | 9 | Емилиян Бухлев | "Продан Гарджев" | Бургас |
8 | Ерен Халид | "Борба" | Шумен | 10 | Тодор Йорданов | АСК "Сливен" | Сливен |
9 | Божидар Славов | "Любимец-2015" | Любимец | 11 | Хасан Ескиджи | "Езерче" | Езерче |
10-11 | Стефан Цонев | "Продан Гарджев" | Бургас | 12 | Стефан Криво | "Продан Гарджев" | Бургас |
10-11 | Гьокан Мюзекяров | "Кубадън" | Лозница | 13-14 | Мехмед Мехмед | "Продан Гарджев" | Бургас |
12 | Джан Арсов | АСК "Сливен" | Сливен | 13-14 | Косу Давиде | Италия | |
13 | Де Бенедитис Гулиано | Италия | |||||
14 | Толга Мехмед | "Борба" | Шумен | ||||
Най-техничен състезател - Бесир Алили, Македония, кат. 44 кг | |||||||
Най-резултатен състезател - Иван Марчоков, България, кат. 85 кг | |||||||
Най-добър чуждестранен състезател - Давит Кучуашвили, Грузия, кат. 68 кг | |||||||
Приз Купа "Злати Динев Ройдев" - Иван Стоянов, България, кат. 57 кг | |||||||
Най-добър съдия - Иван Николов, България | |||||||
Гл. секретар: Али Пъръшмолла | Гл. съдия: Светлен Генчев |