Архив резултати
ДЛП жени (15-16.02.2018, гр. Сливен)
- Петък, 16 Февруари 2018
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||||
кат. 50 кг | кат. 53 кг | |||||||
1 | Фатме Мандева | "Левски" | София | 1 | Миглена Селишка | "Левски" | София | |
2 | Пепа Димитрова | "Херкулес" | Ямбол | 2 | Кремена Петрова | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
3 | Бетина Колева | "Берое" | Ст.Загора | 3 | Галя Иванова | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
3 | Еми Атанасова | "НСА-Академик" | София | 3 | Кристина Велева | "Тракиец" | Пловдив | |
5 | Силвия Митева | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | 5 | Веселина Йорданова | "Дан Колов" | Севлиево | |
5 | Ивана Димитрова | "НСА-Академик" | София | 5 | Теодора Либчева | "НСА-Академик" | София | |
7 | Бойка Иванова | "Ботев-93" | Враца | 7 | Кристина Кирилова | "Рилски спортист-2000" | Самоков | |
8 | Десислава Асенова | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 8 | Миглена Никифорова | "Славия-2009" | София | |
9 | Ани Иванова | "НСА-Академик" | София | 9 | Невена Стоянова | "Бургас" | Бургас | |
10 | Беатрис Борисова | "Берое" | Ст.Загора | |||||
11 | Иванка Барутчийска | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | кат. 55 кг | ||||
12 | Даниела Крумова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 1 | Сезен Белберова | "Левски" | София | |
13 | Димитринка Сергеева | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | 2 | Мариела Желязкова | "Странджа-2001" | Средец | |
13 | Даяна Кундрева | "Дан Колов" | Севлиево | 3 | Весела Бръмчева | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | |
15 | Сияна Петрова | "Бургас" | Бургас | 4 | Илияна Христова | "Атлетик" | Пловдив | |
15 | Преслава Василева | "Бургас" | Бургас | 5 | Мария Джурова | "Етър-Виктори-2011" | В.Търново | |
15 | Алберта Спасова | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 6 | Ива Георгиева | "Загорец" | Н.Загора | |
кат. 59 кг | кат. 57 кг | |||||||
1 | Мими Христова | "Левски" | София | 1 | Евелина Николова | "НСА-Академик" | София | |
2 | Биляна Дудова | "Юнак-Локомотив" | Русе | 2 | Александрина Кашинова | "Левски" | София | |
3 | Цветомира Стефанова | "Дан Колов" | Севлиево | 3 | Ана Махарадзе | "Атлетик" | Пловдив | |
4 | Инесс Малишева | "НСА-Академик" | София | 4 | Мариела Танева | "Рилски спортист-2000" | Самоков | |
5 | Марияна Маринчева | "Царевец-Етър-93" | В.Търново | |||||
кат. 65 кг | ||||||||
кат. 62 кг | 1 | Елина Васева | "Юнак-Локомотив" | Русе | ||||
1 | Тайбе Юсеин | "Левски" | София | 2 | Габриела Пейчева | "Левски" | София | |
2 | Йоана Маринкова | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 3 | Моника Илиева | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
3 | Рая Кьосева | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 4 | Милена Въчкова | "Херкулес" | Ямбол | |
3 | Виктория Бобева | "Юнак-Локомотив" | Русе | 5 | Вероника Попова | "НСА-Академик" | София | |
5 | Вероника Стайкова | "НСА-Академик" | София | 6 | Руска Максимова | "Борба и Самбо" | Ямбол | |
5 | Живка Иванова | "Херкулес" | Ямбол | |||||
7 | Валентина Самартзи | "Юнак-Локомотив" | Русе | кат. 72 кг | ||||
8 | Росица Георгиева | "Славия-2009" | София | 1 | Габриела Гигова | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
9 | Симона Дончева | "Локомотив" | Г.Оряховица | 2 | Каролина Василева | "Ботев-93" | Враца | |
10 | Ели Величкова | "Атлетик" | Пловдив | 3 | Офелия Туджарова | "Славия-2009" | София | |
4 | Красимира Панчева | "Рилски спортист-2000" | Самоков | |||||
кат. 68 кг | кат. 76 кг | |||||||
1 | София Георгиева | "Левски" | София | 1 | Боряна Борисова | "НСА-Академик" | София | |
2 | Изабела Христова | "Юнак-Локомотив" | Русе | 2 | Денислава Димитрова | "НСА-Академик" | София | |
3 | Рая Николова | "Сливен" | Сливен | 3 | Златка Жекова | "Бургас" | Бургас | |
4 | Христина Стоянова | "Херкулес" | Ямбол | 4 | Йоана Стоичкова | "Рилски спортист-2000" | Самоков | |
Най-технична състезателка - Миглена Селишка, кат. 53 кг, "Левски" София | ||||||||
Най-резултатна състезателка - Фатме Мандева, 50 кг, "Левски" София | ||||||||
Гл.съдия: М. Гочев | Гл.секретар: Али Пъръшмолла |