Архив резултати
ДЛОШ кадети, класически стил (9-10.06.2017, гр. Плевен)
- Понеделник, 12 Юни 2017
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 42 кг | кат. 50 кг | ||||||
1 | Кирчо Михайлов | "Крали Бимбалов" | Царево | 1 | Йордан Неджат | "Левски" | София |
2 | Христо Тошев | "Локомотив" | Пловдив | 2 | Илия Мустаков | "Локомотив" | Пловдив |
3 | Денислав Вълчев | "Изобор" | Плевен | 3 | Георги Райнов | "Бургас" | Бургас |
3 | Айхан Алиев | "Ловеч" | Ловеч | ||||
кат. 46 кг | 5 | Николай Тошев | "Локомотив" | Пловдив | |||
1 | Денис Демирев | "Локомотив-93" | Варна | 6 | Ангел Стоянов | "Витяз-Панев" | Варна |
2 | Георги Попов | "Рилски спортист" | Самоков | 7 | Милен Славов | "Миньор" | Перник |
3 | Цветослав Симеонов | "Изобор" | Плевен | ||||
3 | Андриан Красимиров | "Тетевен" | Тетевен | кат. 58 кг | |||
5 | Сюлейман Хашим | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 1 | Иво Илиев | "Изобор" | Плевен |
5 | Антонио Кильов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 2 | Борислав Симеонов | "Изобор" | Плевен |
7 | Денис Ибров | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 3 | Росен Бакрачев | "Рилски спортист" | Самоков |
8-9 | Айджан Али | "Ловеч" | Ловеч | 3 | Георги Аначков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
8-9 | Георги Петров | "Миньор" | Перник | 5 | Мартин Борисов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
10 | Иван Стоев | "Спартак" | Дупница | 5 | Ивайло Тодоров | "Крали Бимбалов" | Царево |
7 | Мариян Тодоров | "Левски" | София | ||||
кат. 54 кг | 8 | Мартин Пеев | "Левски" | София | |||
1 | Цветан Сирашки | "Изобор" | Плевен | 9 | Любомир Владимиров | "Ловеч" | Ловеч |
2 | Николай Дзезов | "Изобор" | Плевен | 10 | Генади Севдалинов | "Тетевен" | Тетевен |
3 | Димитър Димитров | "Тетевен" | Тетевен | 11 | Красимир Пеев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
3 | Кирчо Ат. Михайлов | "Крали Бимбалов" | Царево | 12 | Росен Русев | "Локомотив-93" | Варна |
5 | Димитър Гечев | "Левски" | София | 13 | Тихомир Канавоев | "Витяз-Панев" | Варна |
5 | Васил Цинов | "Бургас" | Бургас | 14 | Алекси Зашев | "Стоян Николов" | Златица |
7 | Стефан Ралчев | "Стоян Николов" | Златица | 15 | Ахмед Ахмедов | "Класик" | Белене |
8 | Райко Райков | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 16-18 | Борислав Георгиев | "Слава" | Монтана |
16-18 | Теодор Вишев | "Ловеч" | Ловеч | ||||
кат. 63 кг | 16-18 | Антоан Иванов | "Миньор" | Перник | |||
1 | Никълъс Сулев | "Левски" | София | 19 | Ангел Добчев | "Локомотив" | Пловдив |
2 | Юлиан Маринов | "Тетевен" | Тетевен | 20 | Даян Митов | "Изобор" | Плевен |
3 | Димитър Петров | "Атлетик" | Пловдив | ||||
3 | Иван Ст. Иванов | "Тетевен" | Тетевен | кат. 69 кг | |||
5 | Виктор Георгиев | "Левски" | София | 1 | Димитър Илиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
5 | Георги Валентинов | "Ботев-93" | Враца | 2 | Теодор Русев | "Бургас" | Бургас |
7 | Георги Георгиев | "Изобор" | Плевен | 3 | Марко Алексиев | "Левски" | София |
8 | Илиан Илиев | "Левски" | София | 3 | Петър Горняшки | "Септември" | София |
9 | Георги Ангелов | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 5 | Галин Иванов | "Спартак" | Варна |
10 | Жоро Добрев | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе | 5 | Кирил Биволев | "Рилски спортист" | Самоков |
11 | Златко Митев | "Крали Бимбалов" | Царево | 7 | Величко Величков | "Стоян Николов" | Златица |
12 | Иван Лилов | "Левски" | Карлово | 8 | Михаил Александров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
13 | Николай Иванов | "Ботев-93" | Враца | 9 | Йордан Данчев | "Изобор" | Плевен |
14 | Христо Христов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 10 | Никола Ганчев | "Тетевен" | Тетевен |
15 | Ангел Алов | "Атлетик" | Пловдив | 11 | Димитър Ангелов | "Ботев-93" | Враца |
16 | Велислав Цветанов | "Изобор" | Плевен | 12 | Иван Др. Иванов | "Тетевен" | Тетевен |
17 | Юлиян Данаилов | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 13 | Русан Ракитов | "Рилски спортист" | Самоков |
18 | Майкъл Дяков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 14 | Димитър Стоянов | "Черноморец-кл. борба" | Бургас |
19-20 | Цветелин Йосифов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 15 | Ивайло Александров | "Слава" | Монтана |
19-20 | Дейвид Балджиев | "Левски" | София | 16 | Иван Димитров | "Спартак" | Дупница |
21 | Михаил Михайлов | "Ловеч" | Ловеч | 17 | Давид Кочев | "Левски" | София |
22 | Слави Стоянов | "Бургас" | Бургас | 18 | Спас Говедаров | "Левски" | София |
23-27 | Юсню Юсню | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 19 | Йордан Велков | "Левски" | София |
23-27 | Стоян Стоянов | "Бургас" | Бургас | 20 | Димитър Стоев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
23-27 | Цветелин Генчев | "Берое" | Стара Загора | 21-24 | Денислав Мишев | "Камен Лозанов" | Плевен |
23-27 | Николай Костадинов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 21-24 | Стивън Илиев | "Изобор" | Плевен |
23-27 | Ивайло Казаков | "Берое" | Стара Загора | 21-24 | Сабо Стайков | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
28 | Самуил Пандлеев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 21-24 | Николай Шидеров | "Атлетик" | Пловдив |
25 | Стоян Барев | "Стоян Николов" | Златица | ||||
кат. 76 кг | |||||||
1 | Борислав Василев | "Рилски спортист" | Самоков | ||||
2 | Кирчо Стоянов | "Левски" | София | кат. 85 кг | |||
3 | Валери Алексиев | "Тетевен" | Тетевен | 1 | Калоян Павлов | "Левски" | София |
3 | Марио Алексиев | "Левски" | София | 2 | Олег Миров | "ЦСКА-кл.борба" | София |
5 | Емил Станоин | "Рилски спортист" | Самоков | 3 | Румен Балабанов | "Рилски спортист" | Самоков |
5 | Кристиян Стоев | "Бургас" | Бургас | 3 | Румен Димитров | "Класик" | Белене |
7 | Ивайло Иванов | "Локомотив" | Пловдив | 5 | Славчо Попов | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
8 | Севдалин Алдинов | "Левски" | София | 5 | Никола Василев | "Ловеч" | Ловеч |
9 | Тодор Димитров | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 7 | Иван Дорянов | "ЦСКА-кл.борба" | София |
10 | Галин Етимов | "Атлетик" | Пловдив | 8 | Сивен Сивенов | "Берое" | Стара Загора |
11 | Боян Георгиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 9 | Мирослав Атанасов | "Миньор" | Перник |
12 | Бахри Емин | "Септември" | София | 10 | Георги Чакъров | "Берое" | Стара Загора |
13 | Антонио Нешев | "Септември" | София | 11 | Александър Маршаков | "Класик" | Белене |
14 | Радостин Горанов | "Изобор" | Плевен | 12 | Здравко Ников | "Рилски спортист" | Самоков |
15 | Енис Шкрета | "Дупница" | Дупница | ||||
16 | Теодор Рангелов | "Левски" | София | кат. 100 кг | |||
17 | Николай Михайлов | "Ловеч" | Ловеч | 1 | Игнат Миленов | "Тетевен" | Тетевен |
18 | Сашо Методиев | "Дупница" | Дупница | 2 | Венелин Веселинов | "Рилски спортист" | Самоков |
19-20 | Радослав Русев | "Ангел войвода" | Хасково | 3 | Камен Петров | "Тетевен" | Тетевен |
19-20 | Мирослав Георгиев | "Локомотив-93" | Варна | 3 | Илиян Василев | "Берое" | Стара Загора |
5 | Димитър Грозев | "ЦСКА-кл.борба" | София | ||||
5 | Драгомир Петров | "ЦСКА-кл.борба" | София | ||||
кат. +100 кг | 7 | Николай Чотов | "Стоян Николов" | Златица | |||
1 | Кристислав Радев | "Бургас" | Бургас | 8 | Денис Стойков | "Левски" | София |
2 | Антонио Гавраилов | "Миньор" | Перник | 9 | Петър Христов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
3 | Ивайло Дражев | "Бургас" | Бургас | 10 | Бойко Йовичин | "Рилски спортист" | Самоков |
3 | Александър Гогев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 11-13 | Тони Пейзанов | "Класик" | Белене |
5 | Петър Трифонов | "Берое" | Стара Загора | 11-13 | Иван Игнатов | "Левски" | София |
5 | Кристиян Любомиров | "Слава" | Монтана | 11-13 | Йордан Станоев | "Спартак" | Дупница |
7 | Радостин Колев | "Славия" | София | 14 | Кирил Кирчев | "Слава" | Монтана |
8 | Тодор Динев | "Локомотив-93" | Варна | 15 | Георги Петров | "Левски" | София |
Отборно класиране | |||||||
1 | "Левски" | София | 74 т. | ||||
2 | "Тетевен" | Тетевен | 61 т. | ||||
3 | "Изобор" | Плевен | 60 т. | ||||
Най-резултатен състезател - Никълъс Сулев, кат. 63 кг, СК Борба "Левски", София | |||||||
Най-техничен състезател - Иво Илиев, кат. 58 кг, СК Борба "Изобор", Плевен | |||||||
Гл. съдия: Иван Ламбов | Гл. секретар: Али Пъръшмолла |