Архив резултати
ДЛОШ свободна борба, юноши (29-30.04.2017, гр. Сливен)
- Понеделник, 01 Май 2017
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 50 кг | кат. 60 кг | ||||||
1 | Юсни Юсниев | "Локомотив" | Г.Оряховица | 1 | Микяй Наим | "Димитровград" | Димитровград |
2 | Рамадан Ахмед | "Крепост" | Стремци | 2 | Никола Левенов | "Тракиец" | Пловдив |
3 | Станислав Атанасов | "Р.Великов-М.Ганев" | В.Търново | 3 | Хюсеин Бекир | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
4 | Пламен Колев | СК Борба и самбо | Ямбол | 3 | Сердар Али | "Левски" | София |
5 | Симеон Велев | "Царевец-Етър-93" | В.Търново | 5 | Никола Стоянов | "Левски" | София |
5 | Димитър Демирев | "Енергетик" | Гълъбово | ||||
кат. 55 кг | 7 | Дилян Димитров | "Добруджански юнак" | Добрич | |||
1 | Мехмед Рамадан | "Армеец-ЦСКА" | София | 8 | Митко Георгиев | "Берое" | Стара Загора |
2 | Генади Маринов | "Армеец-ЦСКА" | София | 9 | Самуил Марков | "Спартак" | Сандански |
3 | Тугай Алиев | "Олимпиец" | Търговище | 10 | Страхил Паралов | "Тракиец" | Пловдив |
3 | Кристиян Пеев | "НСА-Академик" | София | 11 | Денис Христов | "Армеец-ЦСКА" | София |
5 | Николай Миталов | "Армеец-ЦСКА" | София | 12 | Назми Икрамов | АСК "Сливен" | Сливен |
5 | Панайот Диимтров | "Добруджански юнак" | Добрич | 13 | Сертан Хюсеинов | "НСА-Академик" | София |
7 | Петър Петров | "Борба" | Шумен | 14 | Красимир Томов | "Добруджански юнак-96" | Силистра |
8 | Севгин Юсеинов | "Олимпиец" | Търговище | 15 | Петко Петков | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
9 | Ердинай Ердуван | "Добруджански юнак" | Добрич | ||||
кат. 74 кг | |||||||
кат. 66 кг | 1 | Джемал Али | "Армеец-ЦСКА" | София | |||
1 | Веселин Петров | "Димитровград" | Димитровград | 2 | Дургут Тасим | "Берое" | Стара Загора |
2 | Максим Иванов | "Илия Павлов" | В.Търново | 3 | Тургай Юмергюве | "Юнак-Локомотив" | Русе |
3 | Мустафа Мустафа | "Крепост" | Стремци | 3 | Мирослав Иванов | "Димитровград" | Димитровград |
3 | Айдънджан Исов | "Олимпиец" | Търговище | 5 | Джан Бекир | "Крепост" | Стремци |
5 | Тодор Димов | "Етър-Виктори" | В.Търново | 5 | Николай Тодоров | "Берое" | Стара Загора |
5 | Симеон Панайотов | СК Борба и самбо | Ямбол | 7 | Октай Хасан | "Армеец-ЦСКА" | София |
7 | Мартин Цачев | "Илия Павлов" | В.Търново | 8 | Хасан Хасан | "Левски" | София |
8 | Бончо Момъков | "Локомотив" | Г.Оряховица | 9 | Симеон Симеонов | "Черноморски сокол" | Варна |
9 | Чанко Георгиев | АСК "Сливен" | Сливен | 10 | Гьокан Зекерие | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
10 | Бончо Бончев | "Добруджански юнак" | Добрич | 11 | Митко Бонев | "Димитровград" | Димитровград |
11 | Иван Енчев | АСК "Сливен" | Сливен | 12 | Панайот Николов | "Бургас" | Бургас |
12 | Теоман Ибрахим | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 13 | Щерьо Георгиев | "Беласица" | Петрич |
13 | Живко Атанасов | "Бургас" | Бургас | 14 | Мартин Димчев | "Беласица" | Петрич |
14 | Емин Еминоглу | "Асеновец" | Асеновград | 15 | Христо Илиев | "Армеец-ЦСКА" | София |
15 | Делчо Нейчев | "Димитровград" | Димитровград | 16 | Даниел Кадънков | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
16 | Андон Георгиев | "Левски" | София | 17 | Халил Кьойбаш | АСК "Сливен" | Сливен |
17 | Даниел Узунов | АСК "Сливен" | Сливен | 18 | Валентин Валентинов | "Дан Колов" | Елена |
18 | Симеон Химчев | "Добруджански юнак" | Добрич | 19 | Христо Методиев | "Армеец-ЦСКА" | София |
19 | Станислав Станчев | "Дан Колов" | Севлиево | 20 | Никола Лозанов | "Олимпиец" | Търговище |
20-21 | Адем Адем | "Борба" | Шумен | 21 | Жоро Желязков | "Берое" | Стара Загора |
20-21 | Васил Ваканинов | "Би Риал" | Сандански | 22 | Кяшиф Мехмедов | "Борба" | Шумен |
22 | Еркан Яшаров | "Каолин" | Глоджево | 23 | Валентин Димитров | "Берое" | Стара Загора |
24 | Димитър Хънев | "Продан Гарджев" | Бургас | ||||
кат. 84 кг | 25 | Юлджан Мехмед | "Тракиец" | Пловдив | |||
1 | Велико Великов | "Димитровград" | Димитровград | 26-27 | Шенол Мехмедов | "Кубадън" | Лозница |
2 | Живко Василев | "Берое" | Стара Загора | 26-27 | Ферад Мехмедов | АСК "Сливен" | Сливен |
3 | Павел Иванов | "Димитровград" | Димитровград | 29-32 | Ангел Чолаков | "Асеновец" | Асеновград |
3 | Иван Стефанов | АСК "Сливен" | Сливен | 29-32 | Николай Златев | "Добруджански юнак-96" | Силистра |
5 | Иван Сидеров | "Левски" | София | 29-32 | Ахмед Абди | "Тракиец" | Пловдив |
5 | Зафер Кулов | АСК "Сливен" | Сливен | 29-32 | Фарис Фаик | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
7 | Алпай Исмаил | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 28 | Радко Николов | "Локомотив" | Г.Оряховица |
8 | Айхан Хаджиев | АСК "Сливен" | Сливен | 33-35 | Сава Иванов | АСК "Сливен" | Сливен |
9 | Мартин Ваканин | "Левски" | София | 33-35 | Тодор Дачев | "Бургас" | Бургас |
10 | Марчело Кючуков | АСК "Сливен" | Сливен | 33-35 | Даниел Ганев | АСК "Сливен" | Сливен |
11 | Стилиан Иванов | "Загорец" | Нова Загора | ||||
12 | Анатоли Христов | "Дан Колов" | Елена | кат. 96 кг | |||
13 | Александър Илиев | "Асеновец" | Асеновград | 1 | Адел Бакър | АСК "Сливен" | Сливен |
14 | Николай Панайотов | "Царевец-Етър-93" | В.Търново | 2 | Ивайло Нанчев | "Илия Павлов" | В.Търново |
15 | Благовест Тропчев | "Би Риал" | Сандански | 3 | Антон Златков | "Левски" | София |
16 | Богомил Бонев | "Димитровград" | Димитровград | 3 | Драгомир Димов | "НСА-Академик" | София |
17 | Ангел Шопов | "Локомотив" | Пловдив | 5 | Изет Гавазов | "Локомотив" | Пловдив |
18 | Исмет Кьоров | "Локомотив" | Пловдив | 5 | Георги Арабаджиев | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
19 | Велин Иванов | "Бургас" | Бургас | 7 | Стойчо Диков | "Добруджански юнак" | Добрич |
20 | Светослав Гинев | "НСА-Академик" | София | 8 | Божидар Тодоров | "Тракиец" | Пловдив |
21-22 | Християн Тодоров | "Левски" | София | 9 | Хаят Джемал | "Добруджански юнак-96" | Силистра |
21-22 | Антоний Радков | "Добруджански юнак-96" | Силистра | 10 | Васил Спасов | "Дан Колов" | Севлиево |
23 | Габриел Михайлов | АСК "Сливен" | Сливен | 11 | Танер Ридванов | "Борба" | Шумен |
24 | Ангел Русенов | "Тракиец" | Пловдив | 12 | Георги Саракостов | АСК "Сливен" | Сливен |
25-27 | Душан Каменов | "Левски" | София | 13 | Даниел Динев | Димитровград" | Димитровград |
25-27 | Бейхан Рамадан | "Ангел войвода-Хаскоов" | Хасково | 14 | Николай Митев | "Берое" | Стара Загора |
25-27 | Трифон Петров | "Дан Колов" | Севлиево | 15 | Йонко Балабанов | "Берое" | Стара Загора |
28 | Хюсеин Хюсеин | "Черноморски сокол" | Варна | 16 | Иван Иванов | "Берое" | Стара Загора |
29 | Денислав Петков | "Етър-Виктори-2011" | В.Търново | 17 | Тодор Чанев | "Бургас" | Бургас |
30-31 | Лятиф Мехмед | "Продан Гарджев" | Бургас | 18-19 | Хюсеин Мустафа | СК Борба и самбо | Ямбол |
30-31 | Антон Иванов | "Бургас" | Бургас | 18-19 | Драгослав Цветков | "Царевец-Етър-93" | В.Търново |
20 | Жулиен Жеков | "Енергетик" | Гълъбово | ||||
21 | Георги Траков | "Асеновец" | Асеновград | ||||
22 | Цветелин Станев | АСК "Сливен" | Сливен | ||||
кат. 120 кг | |||||||
1 | Даниел Веселинов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 9 | Мехмед Мехмед | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
2 | Константин Димитров | "Тракиец" | Пловдив | 10 | Мухамед Мухамед | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
3 | Светлин Костадинов | АСК "Сливен" | Сливен | 11 | Мехмед Сопотлиев | "Дан Колов" | Севлиево |
3 | Иван Георгиев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 12 | Велко Томов | "Би Риал" | Сандански |
5 | Костадин Костов | АСК "Сливен" | Сливен | 13 | Али Али | "Кубадън" | Лозница |
5 | Сертан Ахмед | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 14 | Алиша Иванов | "Айтос" | Айтос |
7 | Камен Атанасов | "Димитровград" | Димитровград | 15 | Калоян Петров | "Царевец-Етър-93" | В.Търново |
8 | Никола Корчев | "НСА-Академик" | София | 16 | Марио Дянков | "Царевец-Етър-93" | В.Търново |
Най-техничен състезател - Микяй Наим, кат. 60 кг, СК Борба "Димитровград", Димитроград | |||||||
Най-резултатен състезател - Джемал Али, кат. 74 кг, СК Борба "Армеец-ЦСКА", София | |||||||
ОТБОРНО | точки | ||||||
1 | "Димитровград", Дгр | 50 т. | Купа "Продан Гарджев" | ||||
2 | АСК "Сливен", Сливен | 44 т. | |||||
3 | "Армеец-ЦСКА", София | 39 т. | |||||
Гл. съдия: Димо Христов | Гл. секретар: Али Пъръшмолла |