Архив резултати
МТ "Васил и Георги Илиеви", 23.04.2017, Кюстендил
- Събота, 22 Април 2017
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||||
кат.42 кг | кат.46 кг | |||||||
1 | Даниел Праматаров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 1 | Денис Демирев | "Локомотив-93" | Варна | |
2 | Тримис Панатиотис | Гърция | Greece | 2 | Khachidze Dimitri | Грузия | Georgia | |
3 | Христо Тошев | "Локомотив" | Пловдив | 3 | Кирчо Илиев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |
3 | Кирчо Т. Михайлов | "Крали Бимбалов" | Царево | 3 | Георги Попов | "Рилски спортист" | Самоков | |
5 | Сашко Иванов | "Слава" | Монтана | 5 | Димитър Симизов | "Берое" | Ст. Загора | |
5 | Райко Стоянов | "Крали Бимбалов" | Царево | 5 | Адриян Романов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
7 | Деян Асенов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 7 | Антонио Кильов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
8 | Георги Петров | "Миньор" | Перник | |||||
кат.50 кг | 9 | Букис Фотис | Гърция | Greece | ||||
1 | Йордан Неджат | "Левски" | София | 10 | Цветан Симеонов | "Изобор" | Плевен | |
2 | Ochigava Luka | Грузия | Georgia | |||||
3 | Илия Мустаков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | кат.54 кг | ||||
3 | Tokhadze Giorgi | Грузия | Georgia | 1 | Георги Аначков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
5 | Парацидис Андонис | Гърция | Greece | 2 | Цветан Сирашки | "Изобор" | Плевен | |
6 | Виктор Станев | "Локомотив-93" | Варна | 3 | Кирчо А. Михайлов | "Крали Бимбалов" | Царево | |
3 | Младен Стоев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |||||
кат.58 кг | 5 | Николай Дзезов | "Изобор" | Плевен | ||||
1 | Иво Илиев | "Изобор" | Плевен | 6 | Илиан Илиев | "Левски" | София | |
2 | Ниикополус Георгиус | Гърция | Greece | |||||
3 | Ивайло Тодоров | "Крали Бимбалов" | Царево | кат.63 кг | ||||
3 | Pertaia Giorgi | Грузия | Georgia | 1 | Никълъс Сулев | "Левски" | София | |
5 | Антоан Иванов | "Миньор" | Перник | 2 | Сотириядис Георгиос | Гърция | Greece | |
5 | Росен Бакрачев | "Рилски спортист" | Самоков | 3 | Алекса Илич | Сърбия | Serbia | |
7 | Khurtsidze Anzonj | Грузия | Georgia | 3 | Кирил Биволев | "Рилски спортист" | Самоков | |
8 | Николай Иванов | "Ботев-93" | Враца | 5 | Георги Кирилов | "Ботев-93" | Враца | |
9 | Петър Делчев | "Ангел Войвода" | Хасково | 5 | Христо Христов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |
10 | Борислав Синеонов | "Изобор" | Плевен | 7 | Николай Костадинов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
11 | Мартин Борисов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 8 | Дейвид Балджиев | "Левски" | София | |
12 | Петър Петров | "Дупцица" | Дупница | 9 | Meladze Malkhaz | Грузия | Georgia | |
10 | Георги Антонов | "Ангел Войвода" | Хасково | |||||
кат.76 кг | 11 | Бранко Лудошки | Сърбия | Serbia | ||||
1 | Tsopurashvili Giorgi | Грузия | Georgia | 12 | Жоро Добрев | "Сунгурларска долина" | Сунгурларе | |
2 | Теодор Рангелов | "Левски" | София | 13 | Деян Митов | "Изобор" | Плевен | |
3 | Севдалин Алдинов | "Левски" | София | 14 | Петър Горняшки | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
3 | Миткас Алексис | Гърция | Greece | 15 | Димитър Стефчов | "Локомотив-93" | Варна | |
5 | Ивайло Иванов | "Локомотив" | Пловдив | 16 | Ивайло Александров | "Слава" | Монтана | |
5 | Mshviladze Nikoloz | Грузия | Georgia | 17 | Майкъл Даков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
7 | Антонио Нешев | "Сптември" | София | 18 | Георги Георгиев | "Изобор" | Плевен | |
8 | Марио Алексиев | "Левски" | София | 19 | Даниел Василев | "Славия" | София | |
9 | Боян Георгиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 20 | Виктор Георгиев | "Левски" | София | |
10 | Димитър Стоев | "Ангел Войвода" | Хасково | 21 | Цветан Йосифов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
11 | Енис Шкретов | "Дупцица" | Дупница | 22 | Игор Гаврилович | Сърбия | Serbia | |
23 | Юсню Юсню | "Ангел Войвода" | Хасково | |||||
кат.85 кг | ||||||||
1 | Пагалидис Илиас | Гърция | Greece | кат.69 кг | ||||
2 | Калоян Павлов | "Левски" | София | 1 | Димитър Илиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
3 | Иван Добрянов | "ЦСКА-кл.борба" | София | 2 | Николадис Димитриос | Гърция | Greece | |
3 | Олег Миров | "ЦСКА-кл.борба" | София | 3 | Спас Говедаров | "Левски" | София | |
5 | Славчо Монов | "Ангел Войвода" | Хасково | 3 | Shpetishvili Giorgi | Грузия | Georgia | |
5 | Кирчо Стоянов | "Левски" | София | 5 | Димитър Стоянов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |
7 | Румен Балабанов | "Рилски спортист" | Самоков | 5 | Радослав Русев | "Ангел Войвода" | Хасково | |
8 | Vashakidze Jemal | Грузия | Georgia | 7 | Емил Станоин | "Рилски спортист" | Самоков | |
9 | Metreveli Lasha | Грузия | Georgia | 8 | Марко Алексиев | "Левски" | София | |
10 | Iashvili Temur | Грузия | Georgia | 9 | Велислав Цветанов | "Изобор" | Плевен | |
11 | Немава Ракич | Сърбия | Serbia | 10 | Давид Кочев | "Левски" | София | |
12 | Мартин Миков | "Сптември" | София | 11 | Сашо Методиев | "Дупцица" | Дупница | |
12 | Кевин Горов | "Миньор" | Перник | |||||
кат.100 кг | 13 | Михаил Александров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||||
1 | Zoidze Giorgi | Грузия | Georgia | 14 | Росан Ракитов | "Рилски спортист" | Самоков | |
2 | Кристислав Радев | "Бургас" | Бургас | 15 | Михаил Мелехов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
3 | Молопулос Костас | Гърция | Greece | 16 | Сабо Стойков | "Рилски спортист" | Самоков | |
3 | Венелин Веселинов | "Рилски спортист" | Самоков | 17 | Иво Стоянов | "Славия" | София | |
5 | Димитър Грозев | "ЦСКА-кл.борба" | София | 18 | Ивайло Казаков | "Берое" | Ст.Загора | |
5 | Денис Стойков | "Левски" | София | |||||
7 | Илиян Василев | "Берое" | Ст.Загора | |||||
8 | Драгомир Петров | "ЦСКА-кл.борба" | София | |||||
9 | Димитър Пепелджийски | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |||||
Най-добре представил се български състезател и носител на златният пояс - Димитър Илиев, кат. 69 кг., "Васил и Георги Илиеви" Кюстендил | ||||||||
Най-добре представил се чуждестранен състезател - Пагалидис Илиас, кат. 85 кг, Гърция | ||||||||
Гл. Съдия: Л. Кандиларов | Гл. Секретар: П. Лазов |