Архив резултати
ДЛОШ юноши, свободен стил (28-29.04.2016, гр. Бургас)
- Петък, 29 Април 2016
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 50 кг | кат. 66 кг | ||||||
1 | Генади Маринов | "Кубадън" | Лозница | 1 | Джемал Али | "Армеец-ЦСКА" | София |
2 | Пламен Колев | СК Борба и самбо | Ямбол | 2 | Веселин Петров | "Димитровград" | Димитровград |
3 | Димитър Вичев | "Добруджански юнак-96" | Силистра | 3 | Ибраим Мандев | "НСА-Академик" | София |
4 | Венелин Ангелов | "Царевец-Етър-93" | В.Търново | 3 | Димитър Иванов | "Димитровград" | Димитровград |
5 | Мариян Ивтимиев | "Димитровград" | Димитровград | 5 | Стоян Илев | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
5 | Мустафа Мустафа | "Крепост" | Стремци | ||||
кат. 55 кг | 7 | Якуб Ниязи | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |||
1 | Микяй Наим | "Димитровград" | Димитровград | 8 | Радослав Дойранлиев | "Левски" | София |
2 | Ахмед Неджмидин | "Кубадън" | Лозница | 9 | Георги Петров | "Юнак-Локомотив" | Русе |
3 | Дован Расимов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 10 | Красимир Димитров | АСК "Сливен" | Сливен |
3 | Мехмед Рамадан | "Армеец-ЦСКА" | София | 11 | Мартин Димчев | "Беласица" | Петрич |
5 | Онур Ибрям | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 12 | Теоман Ибрахим | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
5 | Кристиян Пеев | АСК "Сливен" | Сливен | 13 | Ахмед Ахмед | "Черноморски сокол" | Варна |
7 | Мартин Пенчев | "Черноморски сокол" | Варна | 14 | Стилян Иванов | "Продан Гарджев" | Бургас |
8 | Тугай Алиев | "Олимпиец" | Търговище | 15 | Михайло Иванов | "Димитровград" | Димитровград |
9 | Димитър Демирев | "Енергетик" | Гълъбово | 16 | Бойчо Черелов | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
10 | Дилян Димитров | "Добруджански юнак" | Добрич | 17 | Борислав Миталов | "Армеец-ЦСКА" | София |
11 | Калин Димитров | "Царевец-Етър-93" | В.Търново | 18 | Хасан Хасанов | АСК "Сливен" | Сливен |
19 | Ахмед Хасан | "Черноморец-св.борба" | Бургас | ||||
кат. 60 кг | 20 | Дилян Георгиев | СК Борба и самбо | Ямбол | |||
1 | Мустафа Мустафов | "Олимпиец" | Търговище | 21 | Диньо Динев | "Берое" | Стара Загора |
2 | Никола Левенов | "Тракиец" | Пловдив | 26 | Халил Кьойбаш | АСК "Сливен" | Сливен |
3 | Петко Петков | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 27 | Никола Пенов | "Стефан Караджа" | Елхово |
3 | Максим Иванов | "Димитровград" | Димитровград | 28 | Емин Еминоглу | "Димитровград" | Димитровград |
5 | Страхил Паралов | "Тракиец" | Пловдив | 22-25 | Юсуф Халил | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
5 | Тодор Димов | "Етър-Виктори-2011" | В.Търново | 22-25 | Симеон Химчев | "Добруджански юнак" | Добрич |
7 | Пламен Димитров | "Любимец-2015" | Любимец | 22-25 | Пеньо Пенев | "Дан Колов" | Севлиево |
8 | Иван Янков | "Димитровград" | Димитровград | 22-25 | Хасан Хасан | "Левски" | София |
9 | Хюсеин Хюсеин | "Черноморец-св.борба" | Бургас | ||||
10 | Александър Селишки | "Левски" | София | кат. 84 кг | |||
10 | Валентин Дончев | "Царевец-Етър-93" | В.Търново | 1 | Евелин Русев | "Берое" | Стара Загора |
12 | Александър Радев | "Добруджански юнак-96" | Силистра | 2 | Димитър Караиванов | "НСА-Академик" | София |
13 | Бончо Бончев | "Добруджански юнак" | Добрич | 3 | Хаят Джемал | "Добруджански юнак-96" | Силистра |
14-16 | Самуил Марков | "Би Риал" | Сандански | 3 | Велико Великов | "Димитровград" | Димитровград |
14-16 | Хюсеин Бекир | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 5 | Антонио Грозев | "Славия-2009" | София |
14-16 | Мариян Желязков | "Любимец-2015" | Любимец | 5 | Алтан Исмаилов | "Олимпиец" | Търговище |
17 | Пресиан Петков | "Берое" | Стара Загора | 7 | Богомил Бонев | "Димитровград" | Димитровград |
18 | Сертан Хюсеинов | "Олимпиец" | Търговище | 8 | Павел Иванов | "Димитровград" | Димитровград |
9 | Георги Арабаджиев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | ||||
кат. 74 кг | 10 | Анатоли Христов | АСК "Сливен" | Сливен | |||
1 | Михаил Георгиев | АСК "Сливен" | Сливен | 11 | Реджеп Юмер | "Армеец-ЦСКА" | София |
2 | Джан Бекир | "Крепост" | Стремци | 12 | Иван Иванов | АСК "Сливен" | Сливен |
3 | Пресиян Михов | "НСА-Академик" | София | 13 | Ангел Русенов | "Тракиец" | Пловдив |
3 | Мирослав Иванов | "Димитровград" | Димитровград | 14 | Димитър Владимиров | "Черноморски сокол" | Варна |
5 | Хюсеин Мустафа | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 15 | Иван Георгиев | "Тополовград" | Тополовград |
5 | Въльо Стойков | "Загорец" | Нова Загора | 16 | Стойчо Вълчев | "Димитровград" | Димитровград |
7 | Ивелин Иванов | "Добруджански юнак" | Добрич | 17 | Руси Минев | "Берое" | Стара Загора |
8 | Николай Господинов | "Берое" | Стара Загора | 18 | Георги Димитров | "НСА-Академик" | София |
9 | Денислав Бадавров | "Димитровград" | Димитровград | 19 | Андрей Андреев | "Би Риал" | Сандански |
10 | Живко Василев | "Берое" | Стара Загора | 20 | Денислав Петров | "Би Риал" | Сандански |
11 | Николай Тодоров | "Берое" | Стара Загора | 21 | Иван Иванов | "Енергетик" | Гълъбово |
12 | Шенол Мехмедов | "Кубадън" | Лозница | 22 | Ахмед Караали | "Юнак-Локомотив" | Русе |
13 | Пламен Динулов | "Ловеч" | Ловеч | 23 | Николай Панайотов | "Царевец-Етър-93" | В.Търново |
14 | Адинан Хасан | СК Борба | Шумен | 24 | Алпай Исмаил | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
15 | Илиян Гълъбов | "НСА-Академик" | София | 25 | Марчело Кючуков | АСК "Сливен" | Сливен |
16 | Мартин Ваканин | "Левски" | София | 26-34 | Иван Чиликов | "НСА-Академик" | София |
17 | Николай Петров | "Берое" | Стара Загора | 26-34 | Мехмед Чакал | "Спартак" | Цар Калоян |
18 | Радослав Качулков | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 26-34 | Танжуан Сабри | "Добруджански юнак-96" | Силистра |
19 | Хюсеин Хюсеинов | "Спартак" | Цар Калоян | 26-34 | Георги Ангелов | "Любимец-2015" | Любимец |
20 | Христо Пальонов | "Любимец-2015" | Любимец | 26-34 | Светослав Гинев | "Тополовград" | Тополовград |
21 | Валентин Валентинов | "Дан Колов" | Елена | 26-34 | Цветелин Кирилов | "Дан Колов" | Севлиево |
22 | Габриел Михайлов | АСК "Сливен" | Сливен | 26-34 | Мехмед Мехмед | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
23 | Димитър Арабаджиев | "Никола Станчев" | Созопол | 26-34 | Стоян Жабов | "Никола Станчев" | Созопол |
24 | Венелин Великов | АСК "Сливен" | Сливен | 26-34 | Мариян Ганев | "НСА-Академик" | София |
25 | Желязко Недялков | СК Борба и самбо | Ямбол | 35 | Галин Христов | "Добруджански юнак" | Добрич |
26 | Димитър Хънев | "Продан Гарджев" | Бургас | 36 | Александър Здравков | "НСА-Академик" | София |
27-29 | Хюсеин Ганиев | "Каолин-2000" | Глоджево | 37 | Петър Кандилов | "Продан Гарджев" | Бургас |
27-29 | Трифон Петров | "Дан Колов" | Севлиево | ||||
27-29 | Даниел Димитров | "Черноморски сокол" | Варна | кат. 96 кг | |||
30 | Александър Илиев | "Асеновец" | Асеновград | 1 | Ведат Исмаилов | "Олимпиец" | Търговище |
31-33 | Верхат Ангелов | "Дан Колов" | Севлиево | 2 | Ивайло Нанчев | "Илия Павлов" | В.Търново |
31-33 | Ахмед Ахмед | "Айтос" | Айтос | 3 | Петър Саваков | "НСА-Академик" | София |
31-33 | Иван Дишнов | "Продан Гарджев" | Бургас | 3 | Драгомир Димов | "Димитровград" | Димитровград |
34 | Йордан Йорданов | АСК "Сливен" | Сливен | 5 | Джошкун Меджит | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
5 | Константин Димитров | "Тракиец" | Пловдив | ||||
кат. 120 кг | 7 | Стефан Георгиев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |||
1 | Нергюн Джинали | "Юнак-Локомотив" | Русе | 8 | Преслав Георгиев | "Академик-2012" | Свищов |
2 | Веселин Славов | "Димитровград" | Димитровград | 9 | Виктор Данев | АСК "Сливен" | Сливен |
3 | Гюнер Зейнал | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 10 | Свилен Георгиев | "Берое" | Стара Загора |
3 | Иван Георгиев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 11 | Адел Бакър | АСК "Сливен" | Сливен |
5 | Денис Георгиев | "Славия-2009" | София | 12 | Йонко Балабанов | "Берое" | Стара Загора |
5 | Калин Костадинов | "Продан Гарджев" | Бургас | 13 | Стилиян Иванов | "Загорец" | Нова Загора |
7 | Радомир Атанасов | "Загорец" | Нова Загора | 14 | Антон Златков | "Левски" | София |
8 | Брайко Брайков | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 15 | Кирил Кирилов | "Царевец-Етър-93" | В.Търново |
9 | Милен Дишлев | "Царевец-Етър-93" | В.Търново | 16 | Мерсин Апти | "Езерче" | Езерче |
10 | Калоян Петров | "Царевец-Етър-93" | В.Търново | 17 | Станислав Петков | "Продан Гарджев" | Бургас |
11 | Калоян Захариев | "Дан Колов" | Елена | 18-20 | Борислав Савов | "Дан Колов" | Севлиево |
12 | Якуб Зекерия | "Продан Гарджев" | Бургас | 18-20 | Десислав Димитров | "Ловеч" | Ловеч |
13 | Алиша Иванов | "Айтос" | Айтос | 18-20 | Танер Ридванов | СК Борба | Шумен |
14 | Васко Василев | "Продан Гарджев" | Бургас | 21 | Цветелин Георгиев | "Царевец-Етър-93" | В.Търново |
Най-техничен състезател - Мустафа Мустафов, СК Борба "Олимпиец", Търговище, кат. 60 кг | |||||||
Най-резултатен състезател - Евелин Русев, СК Борба "Берое", Стара Загора, кат. 84 кг | |||||||
Гл. съдия: В. Гецов | Гл. секретар: Али Пъръшмолла |