Архив резултати
МТ за момчета, кадети, кадетки и девойки (22-23.04.2016 г., гр. Ямбол)
- Четвъртък, 28 Април 2016
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ - МОМЧЕТА | ||||||
кат. 42 кг | кат. 53 кг | |||||
1 | Стоян Георгиев | Димитровград | 1 | Виктор Михов | БиС Ямбол | |
2 | Станислав Атанасов | БиС Ямбол | 2 | Емилиян Филипов | Херкулес Ямбол | |
3 | Николай Георгиев | Средец | 3 | Ангел Минчев | Средец | |
3 | Коста Пеев | Средец | 3 | Георги Жистов | Димитровград | |
5 | Таньо Танев | Н. Загора | 5 | Станимир Янев | Черноморец Бс | |
5 | Николай Петков | Сливен | 5 | Даниел Миндев | Сливен | |
7 | Станислав Минков | Средец | 7 | Марин Иванов | Средец | |
8 | Асен Асенов | БиС Ямбол | 8 | Станислав Боянов | Ст. Загора | |
9 | Стивън Христов | Н. Загора | 9 | Мариян Митев | БиС Ямбол | |
10 | Илия Анков | Н. Загора | 10 | Кольо Димитров | Сливен | |
11 | Ерхан Адем | Черноморец БС | 11 | Серкан Хюсеинов | БиС Ямбол | |
12 | Алдин Фалджи | ПГ Бургас | 12 | Иван Костов | Ст. Загора | |
13 | Теодор Станимиров | Средец | ||||
14 | Божидар Иванов | БиС Ямбол | кат. 59 кг | |||
15 | Окан Мамудов | Македония | 1 | Стилиян Илиев | Димитровград | |
16 | Сали Петров | Сливен | 2 | Теодоси Златев | Гълъбово | |
17 | Денис Стоянов | Гълъбово | 3 | Красимир Стоянов | Средец | |
18 | Дарио Димитров | Македония | 3 | Петко Недев | Черноморец Бс | |
19 | Ненад Панов | Македония | 5 | Филип Стойков | Македония | |
20 | Наимджан Мехмед | Кърджали | 5 | Денис Динев | Гълъбово | |
7 | Ивайло РОйдев | БиС Ямбол | ||||
8 | Генади Иванов | ПГ Бургас | ||||
кат. 47 кг | 9 | НИколай МАринов | ПГ Бургас | |||
1 | Делян Канев | Гълъбово | ||||
2 | Никола Нейчев | Димитровград | ||||
3 | Пламен Петров | БиС Ямбол | кат. 66 кг | |||
3 | Атанас Петров | Димитровград | 1 | Диян Великов | Черноморец БС | |
5 | Ангел Балтов | Сливен | 2 | Мустафа Каеджи | Кърджали | |
5 | Филип Тасев | Македония | 3 | Цветомир Николов | Сливен | |
7 | Юскан Бейсин | Кърджали | 4 | Максим Христов | БиС Ямбол | |
8 | Васил Стамов | Херкулес Ямбол | 5 | Румен Костадинов | БиС Ямбол | |
9 | Умут Рашид | Кърджали | ||||
10 | Никола Стефанов | Сливен | ПОДГОТВИТЕЛНИ ГРУПИ 30 кг. | |||
11 | Енис Мустафа | Кърджали | 1 | Християн Димитров | Херкулес Ямбол | |
12 | Мехмед Мехмед | Черноморец Бс | 2 | Асен Асенов | Херкулес Ямбол | |
13 | Сергей Бонев | Ст. Загора | ||||
14 | Сюлейман Танев | ПГ Бургас | ||||
15 | Денислав Стоянов | БиС Ямбол | ||||
16 | Рейхан Исмаил | Кърджали | ||||
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ - КАДЕТИ | ||||||
кат. 42 кг | кат. 63 кг | |||||
1 | Мустафа Исмедов | БиС Ямбол | 1 | Боби Ников | Димитровград | |
2 | Георги Георгиев | Гълъбово | 2 | Делчо Нейчев | Димитровград | |
3 | Исус Караминков | Херкулес Ямбол | 3 | Иван Енчев | Сливен | |
3 | Симеон Панайотов | БиС Ямбол | ||||
кат. 54 кг | 5 | Иван Иванов | Димитровград | |||
1 | Мехмед Мехмед | Бис Ямбол | 5 | Димитър Димов | Черноморец Бс | |
2 | Джан Демиров | Македония | 7 | Байрам Мехмед | Кърджали | |
3 | Петко Петков | Черноморец Бс | 8 | Баръш Мехмед | Кърджали | |
4 | Христо Стоянов | Херкулес Ямбол | 9 | Кристиян Георгиев | Черноморец Бс | |
5 | Мартин Стоянов | Македония | 10 | Румен Боянов | Н. Загора | |
кат. 69 кг | ||||||
1 | Николай Скендеров | Димитровград | ||||
кат. 60 кг - КАДЕТКИ | 2 | Денис Михайлов | Херкулес Ямбол | |||
1 | Руска Максимова | БиС Ямбол | 3 | Христо Дамянов | Средец | |
2 | Даниела Мореева | Черноморец БС | 3 | Еджевит Коев | Сливен | |
3 | Радост Стоянова | Н. Загора | 5 | Ивилиян Манов | Н. Загора | |
5 | Димитър Динев | Черноморец Бс | ||||
кат. 44 кг - МОМИЧЕТА | 7 | Даниел Кадънков | Средец | |||
1 | Сонгюл Мехмед | Кърджали | ||||
2 | Мима Стоянова | Н. Загора | ||||
3 | Надежда Стоянова | БиС Ямбол | ||||
3 | Елис Ибрям | Кърджали | ||||
5 | Даниела Желева | БиС Ямбол | ||||
6 | Пенка Петрова | Н. Загора | ||||
Най-техничен състезател Мехмед Мехмед кат. 54 кг Борба и самбо Ямбол | ||||||
Най-резултатен състезател Руска Максимова Борба и самбо Ямбол, кат. 60 кг - КАДЕТКИ | ||||||
Най-техничен състезател Виктор Михов, Борба и самбо Ямбол, кат. 53 кг | ||||||
Най-резултатен състезател Делян Канев Гълъбово кат. 47 кг | ||||||
Най-добър чуждестранен състезател - Джан Демиров кат. 54 кг Щип, Македония | ||||||
Главен съдия: Александър Енев | Главен секретар: Али Пъръшмолла |