Архив резултати
ДЛОШ девойки (09-10.04.2016 г., Сливен)
- Събота, 23 Април 2016
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 44 кг | кат. 48 кг | ||||||
1 | Фатме Мандева | "Левски" | София | 1 | Атанаска Русева | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
2 | Даяна Кундрева | "Дан Колов" | Севлиево | 2 | Димитрина Танева | "Загорец" | Нова Загора |
3 | Ани Иванова | "Черноморски сокол" | Варна | 3 | Веселина Николова | "Локомотив" | Г.Оряховица |
3 | Десислава Господинова | "Изобор" | Плевен | 3 | Теодора Либчева | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
5 | Йоанна Минкова | "Дан Колов" | Севлиево | 5 | Катрин Иванова | "Ботев-93" | Враца |
5 | Гинка Тодорова | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 6 | Янка Делчева | "Кърджали" | Кърджали |
7 | Надежда Димова | "Черноморец-св.борба" | Бургас | ||||
8 | Грета Колева | "Дан Колов" | Севлиево | кат. 51 кг | |||
8 | Айлян Алибашева | "Дан Колов" | Севлиево | 1 | Еми Атанасова | "Левски" | София |
10 | Елеонора Георгиева | "Дан Колов" | Севлиево | 2 | Миглена Никифорова | "Славия-2009" | София |
11 | Глория Коева | "Дан Колов" | Севлиево | 3 | Кремена Петрова | АСК "Сливен" | Сливен |
12 | Алберта Спасова | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 3 | Илияна Христова | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
5 | Таня Атанасова | "Бургас" | Бургас | ||||
кат. 55 кг | 5 | Емилия Бакрачева | "Рилски спортист-2000" | Самоков | |||
1 | Александрина Кашинова | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 7 | Мирела Димитрова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
2 | Йорданка Петрова | "Багаин" | Силистра | 8 | Цветелина Райкова | "Дан Колов" | Севлиево |
3 | Беатрис Борисова | "Левски" | София | 9 | Кристина Лазарова | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
3 | Борислава Генова | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 10 | Ипек Хакъ | "Шампиони" | Самуил |
5 | Михаела Темелкова | "Багаин" | Силистра | 11 | Любов Атемин | "Атлетик" | Пловдив |
5 | Мариела Танева | "Рилски спортист-2000" | Самоков | ||||
7 | Мара Димова | "Черноморец-св.борба" | Бургас | кат. 59 кг | |||
8 | Николета Лунджова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 1 | Биляна Дудова | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
9 | Наталия Торлозова | СК Борба и самбо | Ямбол | 1 | Росица Иванова | "Херкулес" | Ямбол |
2 | Илияна Димитрова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||||
кат. 63 кг | 3 | Николина Илиева | "Приморец" | Аксаково | |||
1 | Юлиана Янева | СК Борба и самбо | Ямбол | 3 | Ивелина Петрова | АСК "Сливен" | Сливен |
2 | Нели Георгиева | "Димитровград" | Димитровград | 5 | Здравка Попова | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
3 | Юлджан Алиева | "Дан Колов" | Севлиево | 5 | Моника Илиева | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
3 | Никол Георгиева | "Ботев-93" | Враца | 7 | Ипек Адем | "Шампиони" | Самуил |
5 | Пенка Лалева | "Багаин" | Силистра | ||||
6 | Мирела Ангелова | "Ботев-93" | Враца | ||||
кат. 72 кг | |||||||
кат. 67 кг | 1 | Боряна Борисова | "Рилски спортист-2000" | Самоков | |||
1 | Рая Николова | АСК "Сливен" | Сливен | 2 | Изел Мехмедова | "Кубадън" | Лозница |
2 | Цветомира Стефанова | "Дан Колов" | Севлиево | 3 | Станимира Октавиянова | "Багаин" | Силистра |
3 | Мерел Ахмед | "Шампиони" | Самуил | 4 | Джемиле Ниньова | "Дан Колов" | Севлиево |
Най-технична състезателка - Фатме Мандева, СК Борба "Левски", София, кат. 44 кг | |||||||
Най-резултатна състезателка - Александрина Кашинова, СК Борба "Р.спортист-2000", Самоков, кат. 55 кг | |||||||
Забележка: С решение на Управителния съвет на БФ Борба се присъжда 1-во място на Биляна Дудова, кат. 59 кг | |||||||
с оглед участието й в Олимпийска квалификация, Жренянин, Сърбия | |||||||
Гл. съдия: М. Гочев | Гл.секретар: Али Пъръшмолла |