Архив резултати
ДЛП по свободна борба – момчета (12-13.02.2016 г. - гр. Сливен)
- Неделя, 14 Февруари 2016
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||||
кат. 38 кг | кат. 32 кг | |||||||
1 | Рухан Расим | "Димитровград" | Димитровград | 1 | Атанас Иванов | АСК "Сливен" | Сливен | |
2 | Валентин Вичев | АСК "Сливен" | Сливен | 2 | Виктор Нейчев | "Берое" | Ст.Загора | |
3 | Валентин Илиев | "Митекс" | Благоевград | 3 | Минчо Минчев | "Загорец" | Н.Загора | |
3 | Шенол Мъсърлиев | "Левски" | София | 3 | Селяйтин Бориславов | "Дан Колов" | Севлиево | |
5 | Валентин Гървалов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 5 | Антон Стефанов | "Загорец" | Н.Загора | |
5 | Марин Петков | "Етър-Виктори-2011" | В.Търново | 5 | Салим Салимов | "Агросем" | Острово | |
7 | Гьокхан Рамадан | "Крепост" | Стремци | 7 | Ерай Алиосманов | "Кубадън" | Лозница | |
8 | Илбент Исмаилов | "Олимпиец" | Търговище | 8 | Алекс Георгиев | "Левски" | София | |
9 | Халид Гюлбиев | АСК "Сливен" | Сливен | |||||
10 | Сали Али | "Лютфи Ахмедов" | Разград | кат. 35 кг | ||||
11 | Георги Стаменов | "Димитровград" | Димитровград | 1 | Димитър Кръстев | АСК "Сливен" | Сливен | |
12 | Али Расимов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 2 | Мариян Димитров | "Никола Станчев" | Созопол | |
3 | Хенвяр Сабриев | "Дан Колов" | Севлиево | |||||
4 | Владислав Димитров | "Етър-Виктори-2011" | В.Търново | |||||
5 | Илиян Янков | "Херкулес" | Ямбол | |||||
кат. 47 кг | ||||||||
1 | Ердал Сали | "Локомотив" | Г.Оряховица | кат. 42 кг | ||||
2 | Божидар Дичев | "Загорец" | Н.Загора | 1 | Костадин Гуцев | "Армеец-ЦСКА" | София | |
3 | Дилян Канев | "Берое" | Ст.Загора | 2 | Ангел Балтов | АСК "Сливен" | Сливен | |
3 | Георги Жизгов | "Димитровград" | Димитровград | 3 | Георги Стойчев | "Димитровград" | Димитровград | |
5 | Станислав Вапцаров | "Берое" | Ст.Загора | 3 | Йордан Попов | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
5 | Атанас Атанасов | "Димитровград" | Димитровград | 5 | Никола Стефанов | АСК "Сливен" | Сливен | |
7 | Никола Нейчев | "Димитровград" | Димитровград | 5 | Ивайло Божилов | "Локомотив" | Пловдив | |
8 | Емилиян Филипов | "Херкулес" | Ямбол | 7 | Никола Викторов | "Етър-Виктори-2011" | В.Търново | |
9 | Станимир Янев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 8 | Йоан Чолаков | "Черноморски сокол" | Варна | |
10 | Вилислав Малинов | "Левски" | София | 9 | Йозджан Мехмедов | "Агросем" | Острово | |
11 | Сашко Костадинов | "Армеец-ЦСКА" | София | 10 | Стоян Георгиев | "Димитровград" | Димитровград | |
12 | Исмаил Помаков | "Локомотив" | Г.Оряховица | 11 | Данаил Дилков | "Димитровград" | Димитровград | |
13 | Валентин Стоянов | АСК "Сливен" | Сливен | 12 | Николай Петков | АСК "Сливен" | Сливен | |
14 | Велин Недялков | "Илия Павлов" | В.Търново | 13 | Апостол Денишев | "Беласица" | Петрич | |
15 | Боян Димитров | "Добруджански юнак" | Добрич | 14 | Сергей Бонев | "Берое" | Ст.Загора | |
16 | Батухан Къратлъ | "Олимпиец" | Търговище | 15 | Умут Ахмед | "Ангел Войвода" | Хасково | |
17 | Гюнайдън Димитров | "Локомотив" | Г.Оряховица | 16 | Станислав Атанасов | "Борба и Самбо" | Ямбол | |
18 | Васил Стамов | "Херкулес" | Ямбол | 17 | Таньо Танев | "Загорец" | Н.Загора | |
19 | Лазар Дончев | "Би Риал" | Сандански | 18 | Сали Петров | АСК "Сливен" | Сливен | |
19 | Тодор Левенов | "Тракия-93" | Стамболийски | 19 | Свилен Петков | "Черноморски сокол" | Варна | |
20 | Рамадан Осман | "Юнак-Локомотив" | Русе | 19 | Георги Дюлгеров | "Армеец-ЦСКА" | София | |
21 | Стоян Денишев | "Беласица" | Петрич | 19 | Даниел Тактаков | "Беласица" | Петрич | |
22 | Ениз Мустафа | "Борба-Кърджали" | Кърджали | 22 | Йосиф Андреев | "Шампиони" | Самуил | |
23 | Иван Стамков | "Берое" | Ст.Загора | 23 | Илия Анков | "Загорец" | Н.Загора | |
24 | Наргин Ахмед | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 23 | Алдин Фалджъ | "Продан Гарджев" | Бургас | |
25 | Митко Китанов | "Армеец-ЦСКА" | София | 23 | Айджан Адем | "Кубадън" | Лозница | |
26 | Метин Камбуров | "Локомотив" | Пловдив | 23 | Наимджан Мехмед | "Борба-Кърджали" | Кърджали | |
27 | Виктор Стоянов | "Черноморски сокол" | Варна | |||||
28 | Гюней Рахимов | "Асеновец" | Асеновград | кат. 53 кг | ||||
29 | Йордан Касабов | Р.Великов-М.Ганев" | В.Търново | 1 | Юсуф Исуфов | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
30 | Юлиян Димитров | "Би Риал" | Сандански | 2 | Виктор Михов | "Борба и Самбо" | Ямбол | |
30 | Сюлейман Кабаклиев | "Продан Гарджев" | Бургас | 3 | Диан Димитров | "Херкулес" | Ямбол | |
32 | Денислав Стоянов | "Борба и Самбо" | Ямбол | 3 | Божидар Динев | "Димитровград" | Димитровград | |
32 | Игор Балканжански | "Левски" | София | 5 | Кристиян Янков | "Ангел Войвода" | Хасково | |
34 | Денис Джелилов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 5 | Дейвид Димитров | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
34 | Милеслав Милков | "Черноморски сокол" | Варна | 7 | Шукри Вранчев | "Локомотив" | Пловдив | |
36 | Милен Петков | "Димитровград" | Димитровград | 8 | Айхан Шабан | "Шампиони" | Самуил | |
36 | Павел Василев | "Тракиец" | Пловдив | 9 | Октай Заид | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
36 | Мехмед Мехмед | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 10 | Амза Тиракъ | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
36 | Хакан Уланов | "Локомотив" | Пловдив | 11 | Серкан Сюлейман | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
36 | Николай Стефанов | "Етър-Аякс" | В.Търново | 12 | Еркан Зия | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
36 | Тихомир Димитров | "Кубадън" | Лозница | 13 | Даниел Миндев | АСК "Сливен" | Сливен | |
42 | Иван Иванов | "Марица-Изток" | Раднево | 14 | Ангел Минчев | "Странджа-2001" | Средец | |
15 | Алекс Щерев | "Левски" | София | |||||
16 | Алейдин Каранфилов | "Кубадън" | Лозница | |||||
17 | Ертуран Ремзи | "Лудогорец" | Паисиево | |||||
кат. 59 кг | 18 | Алкин Ахмедов | "Олимпиец" | Търговище | ||||
1 | Радостин Боев | АСК "Сливен" | Сливен | 19 | Георги Василев | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
2 | Александър Димитров | "Добруджански юнак" | Добрич | 20 | Венцеслав Николов | "Черноморски сокол" | Варна | |
3 | Мехмед Джевдет | "Борба" | Шумен | 21 | Марин Иванов | "Странджа-2001" | Средец | |
3 | Стилиян Илиев | "Димитровград" | Димитровград | 22 | Пламен Петров | "Борба и Самбо" | Ямбол | |
5 | Денис Желев | "Илия Павлов" | В.Търново | 23 | Георги Славков | "Славия-2009" | София | |
5 | Георги Петров | АСК "Сливен" | Сливен | 24 | Стилиян Калчев | "Гладиатор" | Овощник | |
7 | Красимир Димов | "Странджа-2001" | Средец | 25 | Денислав Динев | "Етър-Виктори-2011" | В.Търново | |
8 | Ростислав Александров | "Добруджански юнак" | Добрич | 26 | Юмер Юмер | "Руен" | Руен | |
9 | Николай Маринов | "Продан Гарджев" | Бургас | 27 | Айдън Юмер | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
10 | Мерт Славов | "Ангел Войвода" | Хасково | 28 | Георги Тропчев | "Би Риал" | Сандански | |
11 | Хасан Хюсеинов | "Агросем" | Острово | 29 | Преслав Върбанов | "Илия Павлов" | В.Търново | |
12 | Мустафа Салим | "Руен" | Руен | 30 | Никола Тодоров | "Продан Гарджев" | Бургас | |
13 | Тодор Тодоров | "Марица-Изток" | Раднево | 31 | Мехмед Мехмед | "Руен" | Руен | |
14 | Станислав Иванов | "Казанлък" | Казанлък | 32 | Всил Георгиев | "Би Риал" | Сандански | |
15 | Генади Иванов | "Продан Гарджев" | Бургас | 33 | Хасан Осман | "Руен" | Руен | |
16 | Петко Недев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 34 | Хюсеин Хюсеин | "Айтос" | Айтос | |
17 | Атанас Толутов | "Тракия-93" | Стамболийски | 35 | Християн Димитров | АСК "Сливен" | Сливен | |
18 | Кольо Димитров | АСК "Сливен" | Сливен | 36 | Александър Петков | "Дан Колов" | Елена | |
19 | Християн Стефанов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 37 | Гюнджан Хасан | "Асеновец" | Асеновград | |
20 | Давид Йорданов | "Етър-Аякс" | В.Търново | 38 | Сейгула Мехмед | "Шампиони" | Самуил | |
21 | Светослав Делев | "Левски" | София | 39 | Огнян Байрактаров | "Локомотив" | Пловдив | |
22 | Васил Методиев | "Армеец-ЦСКА" | София | 40 | Димитър Иванов | "Черноморски сокол" | Варна | |
23 | Алекс Петров | "Юнак-Локомотив" | Русе | 40 | Христо Траев | "Асеновец" | Асеновград | |
24 | Валентин Симеонов | "Гладиатор" | Овощник | 40 | Никола Андреев | "Черноморски сокол" | Варна | |
24 | Хасан Хасан | "Руен" | Руен | 40 | Димитър Бенев | "Черноморски сокол" | Варна | |
24 | Цветослав Иванов | "Черноморски сокол" | Варна | 40 | Шабан Шабан | "Руен" | Руен | |
27 | Исмет Далимустафа | "Юнак-Локомотив" | Русе | |||||
28 | Аспарух Влахов | "Левски" | София | кат. 66 кг | ||||
29 | Теодор Мартинов | Р.Великов-М.Ганев" | В.Търново | 1 | Страхил Юриев | "Ангел Войвода" | Хасково | |
30 | Иван Селимски | "Локомотив" | Пловдив | 2 | Румен Костадинов | "Борба и Самбо" | Ямбол | |
31 | Тугай Фахредин | "Добруджански юнак-96" | Силистра | 3 | Мустафа Кафеджи | "Борба-Кърджали" | Кърджали | |
32 | Адил Мехмедали | "Ангел Войвода" | Хасково | 3 | Диян Великов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
33 | Мустафа Мустафа | "Айтос" | Айтос | 5 | Айхан Сабри | "Лудогорец" | Паисиево | |
34 | Стефан Стефанов | "Берое" | Ст.Загора | 5 | Емануил Минчев | "Берое" | Ст.Загора | |
34 | Георги Бояджиев | "Етър-Аякс" | В.Търново | 7 | Мехмед Ахмед | "Руен" | Руен | |
34 | Християн Димитров | "Димитровград" | Димитровград | 8 | Банчо Банков | АСК "Сливен" | Сливен | |
34 | Денис Рамадан | "Асеновец" | Асеновград | 9 | Николай Папазов | АСК "Сливен" | Сливен | |
34 | Ивайло Ройдев | "Борба и Самбо" | Ямбол | 10 | Васил Радулов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
34 | Николай Карапетров | "Никола Станчев" | Созопол | 11 | Динчер Шефкетов | "Олимпиец" | Търговище | |
12 | Цветомир Николов | АСК "Сливен" | Сливен | |||||
13 | Денис Динев | "Берое" | Ст.Загора | |||||
кат. 73 кг | 14 | Юмер Селятин | "Лудогорец" | Паисиево | ||||
1 | Кирил Пърцев | "Армеец-ЦСКА" | София | 15 | Мусти Пиргов | "Левски" | София | |
2 | Енай Османов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 16 | Теодоси Златев | "Берое" | Ст.Загора | |
3 | Тихомир Стоянов | "Берое" | Ст.Загора | 17 | Максим Христов | "Борба и Самбо" | Ямбол | |
3 | Васко Ганин | "Гладиатор" | Овощник | 18 | Алекс Соколов | "Левски" | София | |
5 | Мелих Мехмед | "Борба-Кърджали" | Кърджали | 19 | Ахмед Сюлейманов | "Кубадън" | Лозница | |
5 | Рамадан Рамадан | "Ангел Войвода" | Хасково | 20 | Ибрям Касим | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
7 | Сезер Фераим | "Добруджански юнак" | Добрич | 21 | Красимир Шомов | "Локомотив" | Пловдив | |
8 | Сергин Юсеин | "Добруджански юнак-96" | Силистра | 22 | Кристиян Ярославов | АСК "Сливен" | Сливен | |
9 | Мехмед Джамбаз | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 23 | Мирослав Николов | "Продан Гарджев" | Бургас | |
10 | Мерт Мехмедов | "Борба" | Шумен | 24 | Георги Лазаров | "Би Риал" | Сандански | |
11 | Стоян Велев | "Дан Колов" | Елена | 25 | Антон Паралов | "Тракиец" | Пловдив | |
12 | Ерхан Елиман | "Руен" | Руен | 26 | Хакан Юмер | "Асеновец" | Асеновград | |
13 | Мики Стамболиев | "Локомотив" | Пловдив | 26 | Иван Мехмед | "Айтос" | Айтос | |
14 | Адем Осман | "Айтос" | Айтос | 28 | Бекир Хасан | "Руен" | Руен | |
15 | Даниел Стоянов | "Черноморски сокол" | Варна | 28 | Иван Игнатов | "Гладиатор" | Овощник | |
15 | Симеон Ангелов | "Академик" | Свищов | |||||
17 | Мартин Димитров | "Левски" | София | кат. 85 кг | ||||
1 | Денис Крумов | "Добруджански юнак-96" | Силистра | |||||
2 | Йоан Карамфилов | "Би Риал" | Сандански | |||||
кат. +85 кг | 3 | Йовчо Георгиев | "Добруджански юнак" | Добрич | ||||
1 | Стоян Йорданов | "Никола Станчев" | Созопол | 3 | Мустафа Мозак | "Лудогорец" | Паисиево | |
2 | Николай Дончев | "Казанлък" | Казанлък | 5 | Георги Георгиев | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
3 | Иво Иванов | "Добруджански юнак-96" | Силистра | 5 | Съби Парашкевов | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
3 | Алекс Аргиров | "Тракиец" | Пловдив | 7 | Илиян Димитров | "Беласица" | Петрич | |
5 | Петър Неделчев | Р.Великов-М.Ганев" | В.Търново | 8 | Емин Емин | "Борба" | Шумен | |
5 | Мехмед Мехмед | "Агросем" | Острово | 9 | Сонер Хамидов | "Борба" | Шумен | |
7 | Осман Реджеп | "Агросем" | Острово | 10 | Георги Иванов | "Димитровград" | Димитровград | |
8 | Павлин Николов | "Черноморски сокол" | Варна | 11 | Нурай Йосифов | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
9 | Иван Кьосев | "Левски" | София | 12 | Александър Балабанов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
10 | Алекси Иванов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 13 | Толга Исмаилов | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
11 | Мюмюн Дормушали | "Борба-Кърджали" | Кърджали | 14 | Веселин Василев | "Добруджански юнак" | Добрич | |
12 | Георги Ангелов | "Би Риал" | Сандански | 15 | Матей Стоянов | "Добруджански юнак" | Добрич | |
13 | Николай Петров | АСК "Сливен" | Сливен | 15 | Иван Деведжиев | "Локомотив" | Пловдив | |
14 | Зелкиф Зелкиф | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 15 | Георги Г. Георгиев | "Беласица" | Петрич | |
15 | Ангел Методиев | "Беласица" | Петрич | 18 | Георги Велев | "Левски" | София | |
16 | Тодор Парашкевов | "Продан Гарджев" | Бургас | 19 | Теодор Трифонов | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
Най-техничен състезател - Радостин Боев, кат. 59 кг, АСК "Сливен" | ||||||||
Най-резултатен състезател - Ердал Сали, кат. 47 кг, "Локомотив" Горна Оряховица | ||||||||
Гл. Съдия: Д.Христов | Гл. Секретар: Х. Харалампиев |