Архив резултати
ДЛП, момичета (16-17.01.2016 г. - гр. Горна Оряховица)
- Неделя, 17 Януари 2016
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||||
кат. 32 кг | кат. 34 кг | |||||||
1 | Ралица Димитрова | "Тича" | Долни Чифлик | 1 | Нурджан Исмаил | "Дан Колов" | Велики Преслав | |
2 | Меган Димчева | "Димитровград" | Димитровград | 2 | Кристияна Крумова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
3 | Светослава Николова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |||||
кат. 37 кг | 3 | Ралица Барутчийска | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||||
1 | Надежда Асенова | "Дан Колов" | В.Преслав | 5 | Елеонора Атанасова | "Вълко Костов" | Симеоновград | |
2 | Жулиета Желязкова | "Дан Колов" | В.Преслав | 5 | Тонка Петрова | "Берое" | Стара Загора | |
3 | Цветелина Цветанова | "Класик" | Белене | |||||
4 | Стела Дакова | Стефан Караджа" | Елхово | кат. 40 кг | ||||
1 | Аделина Момъкова | "Локомотив" | Горна Оряховица | |||||
кат. 44 кг | 2 | Цветелина Ценова | "Ботев-93" | Враца | ||||
1 | Жулиета Бонева | "Загорец" | Нова Загора | 3 | Катерина Манчова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
2 | Християна Димитрова | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 3 | Симона Борисова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
3 | Силвия Дончева | "Класик" | Белене | 5 | Нерлин Иванова | "Дан Колов" | В.Преслав | |
3 | Цветелина Дамянова | "Атлетик" | Пловдив | 5 | Петя Стоянова | АСК Сливен | Сливен | |
5 | Пенка Петкова | "Загорец" | Нова Загора | 7 | Айлен Ахмедова | "Олимпиец" | Търговище | |
5 | Мелтен Мехмед | "Руен" | Руен | 8 | Росица Бимбелова | "Никола Станчев" | Созопол | |
7 | Стефка Василева | "Дан Колов" | Елена | 9 | Анелия Асенова | "Тича" | Долни Чифлик | |
8 | Джансу Кязимова | "Дан Колов" | Елена | 10 | Елмаз Бейямиева | "Шампиони" | Самуил | |
9 | Тюлин Таир | "Руен" | Руен | |||||
10 | Габриела Доцова | "Рилски спортист-2000" | Самоков | кат. 48 кг | ||||
11 | Рая Страхилова | "Вълко Костов" | Симеоновград | 1 | Ирена Бинкова | "Странджа-2001" | Средец | |
2 | Йоанна Петрова | "Левски" | София | |||||
кат. 52 кг | 3 | Мария Ангелова | "Ботев-93" | Враца | ||||
1 | Румяна Бонева | "Левски" | София | 3 | Кристина Кирилова | "Дан Колов" | Елена | |
2 | Атанаска Петрова | "Странджа-2001" | Средец | 5 | Анка Пеева | "Тича" | Долни Чифлик | |
3 | Габриела Великова | "Херкулес" | Ямбол | 5 | Невзие Фаит | "Тича" | Долни Чифлик | |
3 | Недрет Симеонова | Стефан Караджа" | Елхово | 7 | Габриела Йорчева | "Етър-Аякс" | Велико Търново | |
5 | Ирена Ценкова | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 8 | Моника Барутчийска | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
5 | Фатме Шабан | "Шампиони" | Самуил | 9 | Румяна Спасова | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | |
7 | Станимира Танева | "Загорец" | Нова Загора | 10 | Биляна Бориславова | "Ботев-93" | Враца | |
8 | Моника Миткова | "Изобор" | Плевен | 11 | Мирослава Георгиева | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
9 | Сибел Алипиева | "Дан Колов" | В.Преслав | 12 | Радостина Димитрова | "Тича" | Долни Чифлик | |
10 | Тони Вълева | "Вълко Костов" | Симеоновград | 13 | Мария Барутска | "Рилски спортист-2000" | Самоков | |
11 | Мелтен Манаф | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 14 | Лили Венкова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
12 | Мартина Казакова | "Бургас" | Бургас | 15 | Мария Генова | "Локомотив" | Горна Оряховица | |
16-17 | Светла Атанасова | "Тича" | Долни Чифлик | |||||
кат. 57 кг | 16-17 | Емилия Ангелова | "Тича" | Долни Чифлик | ||||
1 | Таня Тенева | "Димитровград" | Димитровград | |||||
2 | Никол Ангелова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | кат. 62 кг | ||||
3 | Теодора Милкова | "Дунав" | Сливо поле | 1 | Елица Петкова | "Локомотив" | Горна Оряховица | |
3 | Кристина Мечкова | "Казанлък" | Казанлък | 2 | Моника Ангелова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
5 | Дияна Боева | "Никола Станчев" | Созопол | 3 | Петя Либчева | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
5 | Ванеса Маринова | "Ботев-93" | Враца | 3 | Хурхаят Идрисова | "Класик" | Белене | |
7 | Ванеса Калоянова | "Странджа-2001" | Средец | 5 | Йоана Костова | "Бобошево" | Бобошево | |
8 | Мириян Василева | "Вълко Костов" | Симеоновград | 5 | Иванка Йорданова | Стефан Караджа" | Елхово | |
9 | Жана Новакова | "Митекс" | Благоевград | 7 | Боряна Димитрова | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | |
10-11 | Насифе Таир | "Руен" | Руен | 8 | Ивелина Долчинкова | "Локомотив" | Горна Оряховица | |
10-11 | Деница Тодорова | "Шампиони" | Самуил | 9 | Виктория Митева | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
12 | Мария Тандова | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 10 | Габриела Василева | "Херкулес" | Ямбол | |
13 | Теодора Александрова | "Дунав" | Сливо поле | 11 | Христомира Долчинкова | "Локомотив" | Горна Оряховица | |
12 | Мюрвет Хасанова | "Тича" | Долни Чифлик | |||||
кат. 70 кг | 13 | Нели Иванова | "Дан Колов" | В.Преслав | ||||
1 | Сузана Миланова | АСК Сливен | Сливен | 14 | Стела Жекова | "Тича" | Долни Чифлик | |
2 | Ивелина Пенева | "Дан Колов" | Севлиево | |||||
3 | Жанета Георгиева | "Димитровград" | Димитровград | |||||
3 | Ива Данчова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |||||
5 | Ралица Антонова | Стефан Караджа" | Елхово | |||||
5 | Ниляй Бейти | "Шампиони" | Самуил | |||||
Най-технична състезателка - Аделина Момъкова, кат. 40 кг., "Локомотив" Горна Оряховица | ||||||||
Най-резултатна състезателка - Румяна Бонева, кат. 52 кг, "Левски" София | ||||||||
Гл. секретар: Х.Харалампиев | Гл. съдия: И. Ламбов |