За първи път предстои държавен шампионат за полицаи, който ще бъде в столичната зала "Диана" от 28 до 30 септември.

Надпреварата ще бъде за мъже в класическия и свободен стил.

Най-добрите ще направят заявка за включване в отбора за участие на европейското първенство в Хърватия през месец ноември.