ЯНУАРИ Първенство Възраст Домакин Стил
9 - 10 ДЛП юноши   Сливен кл.
10 ДЛП девойки   ж.
11 - 12 ДЛП юноши   св.
23 - 24 ДЛП (55,60,63,67,72,77,82,87,97,130) мъже   София кл.
24 ДЛП (50,53,55,57,59,62,65,68,72,76) жени   жени
25 - 26 ДЛП (57,61,65,70,74,79,86,92,97,125) мъже   св.
30.01.-02.02. ДЛП момчета   Г. Оряховица кл. св.
ФЕВРУАРИ            
1 Зимен турнир по народна борба мъже   Асеновград св.
06 - 09 ДЛП кадети   Бургас кл., св.
10 - 16 Европейско първенство мъже, жени   Рим, Италия кл., св., ж.
15 ДЛП момичета, кадетки   Г. Оряховица ж.
21 - 22 ДЛП деца   Сливен св., кл.
           
           
СЕПТЕМВРИ      
10 - 13 ДЛОШ кадети   Сливен кл., св.
19 ДЛОШ момичета, кадетки   Бургас ж.
24 - 25 ДЛОШ юноши   Сливен кл.
25 ДЛОШ девойки   ж.
26 - 27 ДЛОШ юноши   св.
  Турнир "Георги Райков" кадети по покана Копривщица кл.
  Турнир "Петър Мънев-Тодор Генчев"   по покана Белене кл.
  Турнир "Никола Станчев"   по покана Твърдица св.
  Турнир "Продан Гарджев"   по покана Средец св.
  Турнир "Олимпиец-Ат.Комшев"   по покана Карнобат кл.
  Турнир "Никола Илчев"   по покана Стара Загора св.
ОКТОМВРИ      
03 - 04 ДЛОШ деца   Ловеч/Г. Оряховица кл., св.
5 - 11 Европейско първенство кадети, кадетки   Спала, Полша кл., св., ж.
15 - 16 ДЛОШ (57,61,65,70,74,79,86,92,97,125) мъже   Ловеч св.
16 ДЛОШ (50,53,55,57,59,62,65,68,72,76) жени   ж.
17 - 18 ДЛОШ (55,60,63,67,72,77,82,87,97,130) мъже   кл.
19 - 25 Европейско първенство юноши, девойки до 20 г.   Скопие, Македония кл., св., ж.
23 - 24 ДЛОШ момчета   Петрич/Самоков св. кл.
  МТ "Русенски легенди" - отборен кадети   Русе св.
  Турнир "6-те Великденски ангела"   по покана Симеоновград св.
  Турнир "Лютфи Ахмедов" момчета   Разград св.
  Турнир "Иво Ангелов"   по покана Перник кл.
  Турнир "Стоте войводи" кадети по покана Сливен св.
  Турнир "Серафим Бързаков"   по покана Петрич св.
  Турнир "Александър Томов"   по покана Сандански св.
  Турнир "Новозагорска слава" деца, момчета по покана Нова Загора св.
  Турнир деца по покана Айтос св.
  Купа "Пловдив"   по покана Пловдив кл., св.
НОЕМВРИ      
23 - 29 Световно първенство юноши, девойки до 23 г.   Тампере, Финландия кл., ж., св.
  Турнир "Янчо Патриков" деца, момчета по покана София св.
  Турнир "Олимпийска слава"   по покана Бургас св.
  Турнир "Пламен Боцев"   по покана Враца кл., ж.
  Купа "Самоков" деца,момч.,кадети,кадетки, юноши   Самоков кл., ж.
ДЕКЕМВРИ      
4 - 10 Световно първенство юноши, девойки до 20 г.   Белград, Сърбия кл., ж., св.
12 - 20 Световно първенство мъже, жени   Белград, Сърбия кл., ж., св.
  Турнир "Освобождение" деца, момчета, кадети по покана Плевен кл.
  Турнир "Еню Вълчев"   по покана Димитровград св.
  Турнир "Никола Петров" деца по покана Горна Оряховица св.