Версия за печат

  Първенство Възраст Домакин Стил
ЯНУАРИ
10 - 11 ДЛП юноши   Бургас кл.
11 ДЛП девойки   ж.
12-13 ДЛП юноши   св.
24 - 25 ДЛП (55,60,63,67,72,77,82,87,97,130) мъже   Сливен кл.
25 ДЛП (50,53,55,57,59,62,65,68,72,76) жени   жени
26 - 27 ДЛП (57,61,65,70,74,79,86,92,97,125) мъже   св.
31 ДЛП момичета, кадетки   Г. Оряховица ж.
ФЕВРУАРИ
01 Зимен турнир по народна борба мъже   Асеновград св.
07-10 МТ "П.Сираков-Ив. Илиев" юноши, девойки (19-23 г.)   Благоевград св., кл., ж.
21 - 24 ДЛП момчета   Сливен кл., св.
28.2.-03.03. МТ "Дан Колов - Никола Петров" мъже, жени   Русе св., кл., ж.
МАРТ
4 - 10 Европейско първенство юноши , девойки до 23 г.   Нови Сад, Сърбия кл., св., ж.
7 - 10 ДЛП кадети   Бургас св., кл.
15 - 17 МТ "Злати Динев Ройдев" момчета   Гълъбово св.
23 - 24 ДЛП деца   Сливен кл., св.
29 - 30 Турнир "Динко Петров" кадети, кадетки по покана Стара Загора кл., св., ж.
  Турнир "Кольо Узунов"   по покана Стара Загора кл.
  Турнир "Данко Дачев"   по покана Бургас кл.
АПРИЛ
8 - 14 Европейско първенство мъже, жени   Букурещ, Румъния кл., св., ж.
13 ДЛОШ момичета, кадетки   Бургас ж
18 - 19 ДЛОШ юноши   Ловеч кл.
19 ДЛОШ девойки   ж.
20 - 21 ДЛОШ юноши   св.
24 - 25 ДЛОШ кадети   Стара Загора/Ловеч св. кл.
  Турнир "Ив.Кръстев-П.Дерменджиев"   по покана Ямбол св.
МАЙ
4 Турнир "Васил и Георги Илиеви" кадети   Кюстендил кл.
18 - 19 ДЛОШ деца   Г. Оряховица кл., св.
24 Турнир   по покана Стремци св.
26 Турнир   по покана Руен св.
29 - 30 ДЛОШ (55,60,63,67,72,77,82,87,97,130) мъже   Враца кл.
30 ДЛОШ (50,53,55,57,59,62,65,68,72,76) жени   ж.
31.05.-01.06. ДЛОШ (57,61,65,70,74,79,86,92,97,125) мъже   св.
  Турнир "Станчо Колев" деца по покана Стара Загора св.
ЮНИ
3 - 9 Европейско първенство юноши , девойки до 20 г.   Понтеведра, Испания кл., св., ж.
7 - 8 ДЛОШ момчета   Петрич/Перник св., кл.
17 - 23 Европейско първенство кадети, кадетки   Фаенца, Италия кл., св., ж.
  Турнир "Еню Вълчев-Димитър Чифудов"   по покана Тополовград св.
  ХХІ Турнир "Димитър Добрев" деца по покана с. Езерче св.
  Турнир "Стоян Николов"   по покана Златица кл.
21 - 30 Европейски игри мъже, жени   Минск, Беларус кл., ж., св.
28 - 30 Европейско първенство момчета, момичета  U15   Краков, Полша св., ж., кл.
ЮЛИ
29.07. - 04.08. Световно първенство кадети, кадетки   София, България кл., ж., св.
  Турнир "Крали Бимбалов"   по покана Царево кл.
  Турнир по плажна борба юн.,дев.,мъже,жени по покана Шкорпиловци св., ж.
АВГУСТ
12 - 18 Световно първенство юноши, девойки до 20 г.   Талин, Естония кл., ж., св.
СЕПТЕМВРИ
14 - 22 Световно първенство мъже, жени   Астана, Казахстан кл., ж., св.
  Турнир "Георги Райков" кадети по покана Копривщица кл.
  Турнир "Петър Мънев-Тодор Генчев"   по покана Белене кл.
  Турнир "Никола Станчев"   по покана Твърдица св.
  Турнир "Продан Гарджев"   по покана Средец св.
  Турнир "Олимпиец-Ат.Комшев"   по покана Карнобат кл.
  Турнир "Никола Илчев"   по покана Стара Загора св.
ОКТОМВРИ
8 - 13 Световно първенство ветерани   Тбилиси, Грузия св., кл.
28.10.-3.11. Световно първенство юноши, девойки до 23 г.   Татабаня, Унгария кл., ж., св.
  МТ "Русенски легенди" - отборен кадети   Русе св.
  Турнир "6-те Великденски ангела"   по покана Симеоновград св.
  Турнир "Лютфи Ахмедов" момчета   Разград св.
  Турнир "Иво Ангелов"   по покана Перник кл.
  Турнир "Стоте войводи" кадети по покана Сливен св.
  Турнир "Серафим Бързаков"   по покана Петрич св.
  Турнир "Новозагорска слава" деца, момчета по покана Нова Загора св.
  Турнир деца по покана Айтос св.
  Купа "Пловдив   по покана Пловдив кл., св.
НОЕМВРИ
  Турнир "Янчо Патриков" деца, момчета по покана София св.
  Турнир "Олимпийска слава"   по покана Бургас св.
  Турнир "Пламен Боцев"   по покана Враца кл., ж.
  Купа "Самоков" деца,момч.,кадети,кадетки, юноши Самоков кл., ж.
ДЕКЕМВРИ
  Турнир "Освобождение" деца, момчета, кадети по покана Плевен кл.
  Турнир "Еню Вълчев"   по покана Димитровград св.
  Турнир "Никола Петров" деца по покана Горна Оряховица св.