pdfВерсия за печат

Първенство Възраст Домакин Стил
ЯНУАРИ
9 - 10 ДЛП юноши Сливен кл.
10 ДЛП девойки ж.
11 - 12 ДЛП юноши св.
23 - 24 ДЛП (55,60,63,67,72,77,82,87,97,130) мъже София кл.
24 ДЛП (50,53,55,57,59,62,65,68,72,76) жени жени
25 - 26 ДЛП (57,61,65,70,74,79,86,92,97,125) мъже св.
30.01.-02.02. ДЛП момчета Г. Оряховица кл. св.
ФЕВРУАРИ
1 Зимен турнир по народна борба мъже Асеновград св.
06 - 09 ДЛП кадети Бургас кл., св.
10 - 16 Европейско първенство мъже, жени Рим, Италия кл., св., ж.
15 ДЛП момичета, кадетки Г. Оряховица ж.
21 - 22 ДЛП деца Сливен св., кл.
МАРТ
6-7 ДЛОШ момчета Петрич/Самоков св. кл.
14 - 15 МТ "Злати Динев Ройдев" момчета Гълъбово св.
19 - 22 І-ва Олимпийска квалификация мъже, жени Будапеща, Унгария кл., св., ж.
19 - 20 ДЛОШ юноши Бургас кл.
20 ДЛОШ девойки ж.
21 - 22 ДЛОШ юноши св.
27 - 28 Турнир "Динко Петров" кадети, кадетки по покана Стара Загора кл., св., ж.
- Турнир "Кольо Узунов" по покана Стара Загора кл.
- Турнир "Данко Дачев" по покана Бургас кл.
АПРИЛ
9 - 12 МТ "Дан Колов - Никола Петров" мъже, жени Пловдив св., кл., ж.
25 Турнир "Васил и Георги Илиеви" кадети по покана Кюстендил кл.
30.4. - 03.05. ІІ-ра Олимпийска квалификация мъже, жени София св., ж., кл.
- Турнир "Млади Данколовци" по покана Севлиево св.
- Турнир "Ив.Кръстев-П.Дерменджиев" по покана Ямбол св.
МАЙ
1 - 3 Балканско първенство U15, кадети Лутраки, Гърция св., кл., ж
9 ДЛОШ момичета, кадетки Бургас ж
14 - 17 МТ "П.Сираков-Ив. Илиев" юноши, девойки (19-23 г.) Самоков св., кл., ж.
20 - 23 ДЛОШ кадети Сливен кл., св.
24 Турнир по покана Стремци св.
28 - 29 ДЛОШ (55,60,63,67,72,77,82,87,97,130) мъже Ловеч св.
29 ДЛОШ (50,53,55,57,59,62,65,68,72,76) жени ж.
30 - 31 ДЛОШ (57,61,65,70,74,79,86,92,97,125) мъже кл.
31 Турнир по покана Руен св.
- Турнир "Станчо Колев" деца по покана Стара Загора св.
ЮНИ
04 - 07 Европейско първенство момчета, момичета U15 Варна (СОК Камчия"), България кл., св., ж.
13 ДЛОШ деца Ловеч/Г. Оряховица кл., св.
15 - 21 Европейско първенство кадети, кадетки Катовице, Полша кл., св., ж.
29.06. - 05.07. Европейско първенство юноши, девойки до 20 г. Скопие, Македония кл., св., ж.
- Турнир "Еню Вълчев-Димитър Чифудов" по покана Тополовград св.
- ХХІІ Турнир "Димитър Добрев" деца по покана с. Езерче св.
- Турнир "Стоян Николов" по покана Златица кл.
ЮЛИ
13 - 19 Европейско първенство юноши, девойки до 23 г. Залцбург, Австрия кл., ж., св.
- Турнир "Крали Бимбалов" по покана Царево кл.
- Турнир по плажна борба юн.,дев.,мъже,жени по покана Шкорпиловци св., ж.
АВГУСТ
02.08. - 08.08. Олимпийски игри мъже, жени Токио, Япония кл., ж., св.
17 - 23 Световно първенство кадети, кадетки Татабаня, Унгария кл., ж., св.
СЕПТЕМВРИ
7 - 13 Световно първенство юноши, девойки до 20 г. Белград, Сърбия кл., ж., св.
- Турнир "Георги Райков" кадети по покана Копривщица кл.
- Турнир "Петър Мънев-Тодор Генчев" по покана Белене кл.
- Турнир "Никола Станчев" по покана Твърдица св.
- Турнир "Продан Гарджев" по покана Средец св.
- Турнир "Олимпиец-Ат.Комшев" по покана Карнобат кл.
- Турнир "Никола Илчев" по покана Стара Загора св.
ОКТОМВРИ
- МТ "Русенски легенди" - отборен кадети Русе св.
- Турнир "6-те Великденски ангела" по покана Симеоновград св.
- Турнир "Лютфи Ахмедов" момчета Разград св.
- Турнир "Иво Ангелов" по покана Перник кл.
- Турнир "Стоте войводи" кадети по покана Сливен св.
- Турнир "Серафим Бързаков" по покана Петрич св.
- Турнир "Новозагорска слава" деца, момчета по покана Нова Загора св.
- Турнир деца по покана Айтос св.
- Купа "Пловдив" по покана Пловдив кл., св.
20 - 25 Световно първенство ветерани Лутраки, Гърция св., кл.
27.10.-01.11. Световно студентско първенство мъже, жени Нижни Новгород, Русия кл., ж., св.
НОЕМВРИ
23 - 29 Световно първенство юноши, девойки до 23 г. Тампере, Финландия кл., ж., св.
- Турнир "Янчо Патриков" деца, момчета по покана София св.
- Турнир "Олимпийска слава" по покана Бургас св.
- Турнир "Пламен Боцев" по покана Враца кл., ж.
- Купа "Самоков" деца,момч.,кадети,кадетки, юноши Самоков кл., ж.
ДЕКЕМВРИ
- Турнир "Освобождение" деца, момчета, кадети по покана Плевен кл.
- Турнир "Еню Вълчев" по покана Димитровград св.
- Турнир "Никола Петров" деца по покана Горна Оряховица св.

ЗАБЕЛЕЖКА
ДЛП и ДЛОШ за момичета, кадетки, девойки, жени и деца се провеждат в един ден
(Меренето за деца - вечерта преди състезанието)
Управителният съвет запазва правото си на промени.
Предложения за дати на състезания и домакинства за 2021 г. от клубовете ще се приемат в БФ Борба до 20 септември 2020 г.