Архив резултати
ДЛОШ по свободна борба - мъже (4-5.07.2015, гр. Пловдив)
- Неделя, 05 Юли 2015
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 57 кг | кат. 61 кг | ||||||
1 | Георги Вангелов | "Армеец-ЦСКА" | София | 1 | Владимир Дубов | "Славия-2009" | София |
2 | Стоян Илиев | "Руен" | Руен | 2 | Емин Еминоглу | "Димитровград" | Димитровград |
3 | Красимир Кръстанов | "Илия Павлов" | В.Търново | 3 | Хасан Хасанов | "АСК Сливен" | Сливен |
3 | Мехмед Фераим | "НСА-Академик" | София | 3 | Димитър Иванов | "Димитровград" | Димитровград |
5 | Димитър Желев | "Добруджански юнак" | Добрич | 5 | Деян Ангелов | "Етър-Виктори-2001" | В.Търново |
5 | Байрям Шабан | "Левски" | София | 5 | Димитър Димитров | "Руен" | Руен |
7 | Християн Йорданов | "Левски" | София | 7 | Шюкри Шюкриев | СК Борба | Шумен |
8 | Александър Димитров | "Левски" | София | 8 | Исмаил Реджеб | "Асеновец" | Асеноврад |
9 | Деян Пеев | "Черноморец-св.борба" | София | 9 | Сертан Хюсеинов | "Олимпиец" | Търговище |
10 | Милен Янков | "Ловеч" | Ловеч | 10 | Георги Стамов | "Борба и Самбо" | Ямбол |
11 | Серкан Али | "Левски" | София | 11 | Ремзи Осман | "Езерче" | Езерче |
12 | Юрий Георгиев | "НСА-Академик" | София | ||||
13 | Кристиян Пеев | "АСК Сливен" | Сливен | кат. 70 кг | |||
1 | Мирослав Киров | "Армеец-ЦСКА" | София | ||||
кат. 65 кг | 2 | Георги Златов | "Славия-2009" | София | |||
1 | Николай Куртев | "Руен" | Руен | 3 | Хасан Молла | "НСА-Академик" | София |
2 | Бойчо Бойчев | "НСА-Академик" | София | 3 | Кемал Софта | "Илия Павлов" | В.Търново |
3 | Мишел Михайлов | "Локомотив" | Г.Оряховица | 5 | Стойчо Мануров | "АСК Сливен" | Сливен |
3 | Радослав Великов | "Левски" | София | 5 | Мирослав Иванов | "Димитровград" | Димитровград |
5 | Велико Люцканов | "Ловеч" | Ловеч | 7 | Христо Ицов | "Руен" | Руен |
5 | Александър Стоянов | "Каолин" | Глоджево | 8 | Пламен Дончев | "Локомотив" | Г.Оряховица |
7 | Мирослав Алдинов | "Ловеч" | Ловеч | 9 | Михаил Георгиев | "АСК Сливен" | Сливен |
8 | Верхат Ангелов | "Дан Колов" | Севлиево | 10 | Найден Иванов | "Тракиец" | Пловдив |
9 | Кемран Назифов | СК Борба | Шумен | 11 | Мирослав Кирилов | "Тракиец" | Пловдив |
10 | Даниел Бочуков | "Левски" | Карлово | 12 | Илия Илиев | "Борба и Самбо" | Ямбол |
11 | Ерман Ибрахим | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 13 | Валентин Черешков | "Тракиец" | Пловдив |
14 | Адинан Хасан | "Олимпиец" | Търговище | ||||
кат. 74 кг | 15 | Пламен Бъчваров | "НСА-Академик" | София | |||
1 | Георги Иванов | "Армеец-ЦСКА" | София | 16 | Денислав Бадавров | "Димитровград" | Димитровград |
2 | Иван Деливерски | "Локомотив" | Пловдив | 17 | Мохамед-Йосеф Бакър | "АСК Сливен" | Сливен |
3 | Октай Салим | "НСА-Академик" | София | 18 | Ивелин Иванов | "Добруджански юнак" | Добрич |
3 | Христо Христов | "Руен" | Руен | 19 | Георги Русев | "Локомотив" | Пловдив |
5 | Кирил Михалев | "НСА-Академик" | София | 20 | Тодор Тодоров | "Левски" | Карлово |
5 | Пламен Киров | "Юнак-Локомотив" | Русе | 21 | Ивайло Лумбев | "НСА-Академик" | София |
7 | Николай Ганчев | "Дан Колов" | Елена | 22 | Хюсеин Ганиев | "Каолин" | Глоджево |
8 | Ибрахим Моллахалил | "Асеновец" | Асеноврад | ||||
9 | Георги Златев | "Тракиец" | Пловдив | кат. 86 кг | |||
10 | Радослав Дачин | "НСА-Академик" | София | 1 | Георги Средков | "Локомотив" | Пловдив |
11 | Христо Генджов | "Етър-Виктори-2001" | В.Търново | 2 | Светослав Димитров | "Черноморец-св.борба" | София |
12 | Христо Струмин | "Славия-2009" | София | 3 | Руси Минев | "Берое" | Ст.Загора |
3 | Милан Благоев | "Руен" | Руен | ||||
кат. 97 кг | 5 | Евелин Русев | "Берое" | Ст.Загора | |||
1 | Михаил Ганев | "Левски" | София | 5 | Ирен Юруков | "НСА-Академик" | София |
2 | Мюрен Мурад | "Руен" | Руен | 7 | Хаят Джемал | "Юнак-Локомотив" | Русе |
3 | Драгомир Стойчев | "Добруджански юнак" | Добрич | 8 | Пенчо Дочев | "Добруджански юнак" | Добрич |
3 | Айлин Ашим | СК Борба | Шумен | 9 | Богомил Бонев | "Димитровград" | Димитровград |
5 | Ахмед Доруков | "Езерче" | Езерче | 10 | Кенан Мурад | "НСА-Академик" | София |
5 | Кирил Ханджийски | "Би Реал" | Сандански | 11 | Неделчо Неделчев | "НСА-Академик" | София |
7 | Иван Благоев | "Руен" | Руен | 12 | Танер Ридванов | СК Борба | Шумен |
8 | Кръстин Бояджиев | "Локомотив" | Пловдив | 13 | Владимир Петков | "НСА-Академик" | София |
9 | Ведат Исмаилов | "Олимпиец" | Търговище | 14 | Виктор Данев | "АСК Сливен" | Сливен |
10 | Мустафа Гърдов | "Езерче" | Езерче | 15 | Стоян Стоянов | "Локомотив" | Г.Оряховица |
11 | Румен Алдинов | "Ловеч" | Ловеч | 16 | Юмит Сармаджиев | "Каолин" | Глоджево |
17 | Орхан Генджев | "Каолин" | Глоджево | ||||
кат. 125 кг | 18 | Антонио Грозев | "Славия-2009" | София | |||
1 | Гюрай Хамдиев | "Юнак-Локомотив" | Русе | 19 | Ертан Керимов | "Каолин" | Глоджево |
2 | Божидар Бояджиев | "Руен" | Руен | 20 | Николай Керимов | "Левски" | Карлово |
3 | Васил Христов | "Локомотив" | Пловдив | 21 | Гьокан Мустафа | СК Борба | Шумен |
3 | Мариян Тодоров | "НСА-Академик" | София | 22 | Венцислав Владинов | "Тракиец" | Пловдив |
5 | Илия Енев | "Марек" | Дупница | 23 | Константин Иаанов | "Дан Колов" | Севлиево |
5 | Васил Желев | "Дан Колов" | Севлиево | ||||
7 | Гюлхан Юсуф | "Спартак" | Ц.Калоян | ||||
8 | Добромир Дерменджиев | "Марек" | Дупница | ||||
9 | Васил Балазов | "Илия Павлов" | В.Търново | ||||
10 | Атанас Дончев | "Дан Колов" | Севлиево | ||||
11 | Марчо Марков | "Херкулес" | Ямбол | ||||
12 | Айдън Даудов | "Дан Колов" | Севлиево | Отборно класиране | |||
13 | Али Пашов | "Езерче" | Езерче | 1 | "Руен" | Руен | 63 т. |
14 | Юсен Юсеинов | "Дан Колов" | Севлиево | 2 | "НСА-Академик" | София | 54 т. |
15 | Гюлхан Ислям | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 3 | "Левски" | София | 31 т. |
Най-техничен състезател - Мирослав Киров, кат. 70 кг, "Армеец-ЦСКА", София | |||||||
Най-резултатен състезател - Георги Средков, кат. 86, "Локомотив" Пловдив | |||||||
Гл. Съдия: В.Гецов | Гл. Секретар: П. Лазов |