Архив резултати
ДЛОШ по свободна борба – деца (13-15.05.2015 г. - гр. Сливен)
- Вторник, 19 Май 2015
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 30 кг | кат. 32 кг | ||||||
1 | Мариян Димитров | "Никола Станчев" | Созопол | 1 | Рухан Расим | "Крепост" | Стремци |
2 | Зейхан Сабриев | "Дан Колов" | Севлиево | 2 | Станислав Минчев | "Странджа-2001" | Средец |
3 | Хенвяр Сабриев | "Дан Колов" | Севлиево | 3 | Гьокденис Шюкриев | "Кубадън" | Лозница |
3 | Кристиян Канев | "Енергетик" | Гълъбово | 3 | Ивайло Петров | "Никола Станчев" | Созопол |
5 | Салих Ибрахимов | "Кубадън" | Лозница | 5 | Алекс Денев | "Юнак-Локомотив" | Русе |
5 | Селяйтин Бориславов | "Дан Колов" | Севлиево | 5 | Виктор Нейчев | "Енергетик" | Гълъбово |
7 | Сали Сашев | "Дан Колов" | Севлиево | 7 | Марин Маринов | "Етър-Виктори-2011" | ЕВ-ВТ |
8 | Илия Тодоров | "Стефан Караджа" | Елхово | 8 | Владислав Димитров | "Етър-Виктори-2011" | ЕВ-ВТ |
9 | Умут Сабриев | "Дан Колов" | Севлиево | 9 | Мехмед Мехмедов | "Дан Колов" | В.Преслав |
10 | Александър Иванов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 10 | Александър Тодоров | "Царевец-Етър-93" | Велико Търново |
11 | Алекс Георгиев | "Иван Илиев" | София | 11 | Гинчо Далев | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
12 | Дани Спасов | "Истър" | Тутракан | 12 | Мирослав Борисов | "Добруджански юнак" | Добрич |
13 | Салих Старков | "Кубадън" | Лозница | 13 | Мустафа Мъсарлиев | "Бистрица-Абланица" | Абланица |
14 | Коста Далев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 14 | Валентин Вичев | АСК "Сливен" | Сливен |
15 | Антъни Бояджиев | "Никола Станчев" | Созопол | 15 | Александър Вангелов | "Димитровград" | Димитровград |
16 | Ертан Ибрахимов | "Езерче" | Езерче | ||||
17 | Неждет Исмаилов | "Олимпиец" | Търговище | кат. 38 кг | |||
18 | Гьокан Мустафа | "Руен" | Руен | 1 | Георги Стойчев | "Димитровград" | Димитровград |
19 | Ерджан Донев | "Дан Колов" | Севлиево | 2 | Николай Бинков | "Странджа-2001" | Средец |
20 | Мюмюн Асенов | "Дан Колов" | Севлиево | 3 | Исмаил Помаков | "Локомотив" | Г.Оряховица |
21 | Павлин Иванов | "Локомотив" | Г.Оряховица | 3 | Станислав Вапцаров | "Берое" | Стара Загора |
22 | Никола Георгиев | "Стефан Караджа" | Елхово | 5 | Йордан Касабов | "Етър-Виктори-2011" | В.Търново |
23 | Ростислав Харизанов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 5 | Егемен Митад | "Езерче" | Езерче |
24 | Леон Вълков | "Истър" | Тутракан | 7 | Милен Канев | "Димитровград" | Димитровград |
25 | Антон Стефанов | "Загорец" | Нова Загора | 8 | Ерхан Адем | "Айтос" | Айтос |
9 | Гюнайдън Хусеин | "Шампиони" | Самуил | ||||
кат. 35 кг | 10 | Денислав Глинджурски | "Митекс" | Благоевград | |||
1 | Иван Стоянов | "Берое" | Стара Загора | 11 | Радомир Стоянов | "Берое" | Стара Загора |
2 | Димитър Кръстев | АСК "Сливен" | Сливен | 12 | Йоан Чолаков | "Черноморски сокол" | Варна |
3 | Георги Стаменов | "Димитровград" | Димитровград | 13 | Петър Петков | "Царевец-Етър-93" | В.Търново |
3 | Юсеин Ахмедов | АСК "Сливен" | Сливен | 14 | Серкан Хаджиахмедов | "Езерче" | Езерче |
5 | Георги Дюлгеров | "Армеец-ЦСКА" | София | 15 | Стивън Христов | "Миньор" | Раднево |
5 | Таньо Танев | "Загорец" | Нова Загора | 16 | Никола Стефанов | АСК "Сливен" | Сливен |
7 | Валентин Илиев | "Митекс" | Благоевград | 17 | Мартин Попов | "Истър" | Тутракан |
8 | Виктор Запрянов | "Енергетик" | Гълъбово | 18 | Кольо Колев | "Миньор" | Раднево |
9 | Сали Салим | "Руен" | Руен | 19 | Перикъл Алексиев | "Асеновец" | Асеновград |
10 | Георги Николов | АСК "Сливен" | Сливен | 20 | Ердан Кабилов | "Приморец" | Аксаково |
11 | Мерин Ремзиев | "Юнак-Локомотив" | Русе | 21 | Айджан Адем | "Кубадън" | Лозница |
12 | Костадин Иванов | "Никола Станчев" | Созопол | 22 | Иван Иванов | "Енергетик" | Гълъбово |
13 | Емил Христов | "Дан Колов" | Елена | 23 | Николай Петков | АСК "Сливен" | Сливен |
14 | Теодор Кадънков | "Странджа-2001" | Средец | 24 | Станислав Атанасов | "Стефан Караджа" | Елхово |
15 | Асан Асенов | СК Борба и самбо | Ямбол | 25 | Камен Стоянов | "Юнак-Локомотив" | Русе |
16 | Нури Нуриев | "Кубадън" | Лозница | 26 | Светослав Петров | "Приморец" | Аксаково |
17 | Денис Стоянов | "Енергетик" | Гълъбово | 27 | Алпай Хасанов | СК Борба | Шумен |
18 | Михаил Лазаров | "Царевец-Етър-93" | В.Търново | 28 | Данко Данков | "Енергетик" | Гълъбово |
19 | Наимджан Мехмед | "Кърджали" | Кърджали | 29 | Милеслав Милков | "Черноморски сокол" | Варна |
20 | Гьокхан Рамадан | "Крепост" | Стремци | 30 | Иван Димов | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
21 | Ивелин Иванов | "Локомотив" | Г.Оряховица | 31 | Симеон Петков | "Берое" | Стара Загора |
22 | Галин Христов | "Миньор" | Раднево | 32 | Садулах Кьорюмер | "Асеновец" | Асеновград |
23 | Йозджан Мехмедов | "Кубадън" | Лозница | 33 | Хервет Иб | "Айтос" | Айтос |
24 | Спас Зихов | "Митекс" | Благоевград | 34 | Ангел Иванов | "Славия-2009" | София |
25 | Сеид Мустафов | "Олимпиец" | Търговище | 35 | Димитър Китанов | "Митекс" | Благоевград |
26 | Сергей Алеков | "Кубадън" | Лозница | 36 | Рейхан Исмаил | "Кърджали" | Кърджали |
27 | Живко Чолаков | "Продан Гарджев" | Бургас | 37 | Сали Петров | АСК "Сливен" | Сливен |
28 | Валентин Гарвалов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 38 | Митко Митков | СК Борба, самбо,джудо | Видин |
39 | Георги Георгиев | "Царевец-Етър-93" | В.Търново | ||||
кат. 42 кг | 40 | Фуркан Исов | СК Борба | Шумен | |||
1 | Божидар Динев | "Димитровград" | Димитровград | 41 | Красимир Анев | "Марица-Изток" | МИ-Раднево |
2 | Дилян Канев | "Енергетик" | Гълъбово | 42 | Емрин Хасанов | "Шампиони" | Самуил |
3 | Иван Стамов | "Берое" | Стара Загора | 43 | Сейфула Мехмед | "Шампиони" | Самуил |
3 | Николай Нейчев | "Димитровград" | Димитровград | 44 | Димитър Петров | "Приморец" | Аксаково |
5 | Рамадан Осман | "Юнак-Локомотив" | Русе | 45 | Олджай Юлфед | "Шампиони" | Самуил |
5 | Сашко Костадинов | "Армеец-ЦСКА" | София | 46 | Емре Ниязиев | "Спартак" | Цар Калоян |
7 | Мустафа Мустафа | "Руен" | Руен | 47 | Иван Стойков | АСК "Сливен" | Сливен |
8 | Бирджан Гюлсевим | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево | 48 | Алдин Фалджъ | "Продан Гарджев" | Бургас |
9 | Семих Сабри | "Агросем" | Острово | ||||
10 | Тодор Левенов | "Тракиец" | Пловдив | кат. 47 кг | |||
11 | Деян Ветов | "Левски" | София | 1 | Виктор Михов | СК Борба и самбо | Ямбол |
12 | Валентин Стоянов | АСК "Сливен" | Сливен | 2 | Юмер Юмер | "Руен" | Руен |
13 | Ертуран Ремзи | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево | 3 | Християн Стефанов | "Юнак-Локомотив" | Русе |
14 | Енис Мустафа | "Кърджали" | Кърджали | 3 | Дейвид Димитров | "Юнак-Локомотив" | Русе |
15 | Светлозар Бенев | "Юнак-Локомотив" | Русе | 5 | Емилиян Филипов | "Херкулес" | Ямбол |
16 | Денислав Стоянов | СК Борба и самбо | Ямбол | 5 | Георги Тропчев | "Спартак" | Сандански |
17 | Кристиян Стоянов | "Дан Колов" | Елена | 7 | Велин Недялков | "Илия Павлов" | В.Търново |
18 | Алекандър Александров | "Царевец-Етър-93" | В.Търново | 8 | Никола Андреев | "Черноморски сокол" | Варна |
19 | Метин Камбуров | "Локомотив" | Пловдив | 9 | Петър Михов | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
20 | Ениз Махмуд | "Кърджали" | Кърджали | 10 | Марин Иванов | "Странджа-2001" | Средец |
21 | Илия Анков | "Загорец" | Нова Загора | 11 | Диан Димитров | "Херкулес" | Ямбол |
22 | Божидар Балев | СК Борба,самбо,джудо | Видин | 12 | Йордан Тетрадев | "Етър-Виктори" | В.Търново |
23 | Росен Николов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 13 | Адриан Денев | "Истър" | Тутракан |
24 | Гюлджан Хасан | "Асеновец" | Асеновград | 14 | Благой Лачев | "Ловеч" | Ловеч |
25 | Павел Василев | "Тракиец" | Пловдив | 15 | Кристиян Димов | "Димитровград" | Димитровград |
26 | Тихомир Димитров | "Кубадън" | Лозница | 16 | Невзат Делиибрям | "Спартак" | Цар Калоян |
27 | Мехмед Мехмед | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 17 | Иван Марчоков | "Локомотив" | Пловдив |
28 | Кристиян Христов | "Етър-Виктори-2011" | В.Търново | 18 | Мариян Митев | СК Борба и самбо | Ямбол |
29 | Дамян Йорданов | "Марица-Изток" | Раднево | 19 | Айхан Шабан | "Шампони" | Самуил |
30 | Юлиян Ангелов | "Дан Колов" | В.Преслав | 20 | Едис Джеват | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево |
31 | Мартин Бойчев | СК Борба,самбо,джудо | Видин | 21 | Михаил Николов | "Асеновец" | Асеновград |
32 | Сюлейман Кабаклиев | "Продан Гарджев" | ПГ-Бургас | 22 | Хюсеин Хюсеин | "Айтос" | Айтос |
33 | Бейтула Бейтулов | "Айтос" | Айтос | 23 | Даниел Куцаров | "Продан Гарджев" | Бургас |
34 | Божидар Иванов | СК Борба и самбо | Ямбол | 24 | Димитър Бенев | "Черноморски сокол" | Варна |
35 | Кристиян Билчев | "Юнак-Локомотив" | Русе | 25 | Димитър Ганев | "Царевец-Етър-93" | В.Търново |
36 | Никола Илиев | "Стефан Караджа" | Елхово | 26 | Мартин Господинов | "Илия Павлов" | В.Търново |
37 | Мерт Беядин | "Добруджански юнак-96" | Силистра | 27 | Марин Драганов | "Марица-Изток" | Раднево |
38 | Мустафа Мустафов | "Спартак" | Цар Калоян | 28 | Серкан Хюсеинов | СК Борба и самбо | Ямбол |
39 | Иван Иванов | "Миньор" | Раднево | 29 | Рамадан Рамадан | "Асеновец" | Асеновград |
40 | Шабан Амзов | "Бистрица" | Абланица | 30 | Батухан Каратлъ | "Олимпиец" | Търговище |
41 | Ерай Татар | "Кубадън" | Лозница | 31 | Мартин Зарзаланов | "Царевец-Етър-93" | В.Търново |
42 | Реджеб Ангелов | "Кубадън" | Лозница | 32 | Даниел Михайлов | СК Борба,самбо,джудо | Видин |
43 | Алпер Аптула | "Истър" | Тутракан | 33 | Наргин Ахмед | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево |
44 | Тодор Петров | "Продан Гарджев" | Бургас | 34 | Ахмед Ахмедов | "Шампони" | Самуил |
45 | Ахтер Мустафа | СК Борба | Шумен | 35 | Хасан Хасан | "Руен" | Руен |
36 | Селман Карасюлейман | "Спартак" | Цар Калоян | ||||
кат. 53 кг | |||||||
1 | Алейдин Каранфилов | "Кубадън" | Лозница | кат. 59 кг | |||
2 | Васил Методиев | "Армеец-ЦСКА" | София | 1 | Мелих Мехмед | "Кърджали" | Кърджали |
3 | Ростислав Александров | "Добруджански юнак" | Добрич | 2 | Николай Папазов | АСК "Сливен" | Сливен |
3 | Николай Маринов | "Продан Гарджев" | Бургас | 3 | Динчер Шефкетов | "Олимпиец" | Търговище |
5 | Пламен Петров | СК Борба и самбо | Ямбол | 3 | Мустафа Кафеджи | "Кърджали" | Кърджали |
5 | Красимир Димов | "Странджа-2001" | Средец | 5 | Генади Иванов | "Продан Гарджев" | Бургас |
7 | Георги Петров | АСК "Сливен" | Сливен | 5 | Красимир Шонов | "Локомотив" | Пловдив |
8 | Кристиян Димитров | "Добруджански юнак" | Добрич | 7 | Хакан Юмер | "Асеновец" | Асеновград |
9 | Денис Желев | "Илия Павлов" | В.Търново | 8 | Серхат Ферадов | "Олимпиец" | Търговище |
10 | Тугай Фахредин | "Добруджански юнак-96" | Силистра | 9 | Стефан Киров | "Продан Гарджев" | Бургас |
11 | Димо Стоянов | "Продан Гарджев" | Бургас | 10 | Тони Павлов | АСК "Сливен" | Сливен |
12 | Велико Великов | "Странджа-2001" | Средец | 11 | Банчо Банков | АСК "Сливен" | Сливен |
13 | Алекс Щерев | "Левски" | София | 12 | Иван Николов | "Локомотив" | Г.Оряховица |
14 | Ивайло Ройдев | СК Борба и самбо | Ямбол | 13 | Радостин Вангелов | "Добруджански юнак" | Добрич |
15 | Аспарух Влахов | "Спартак" | Сандански | 14 | Жулиен Косев | "Марица-Изток" | Раднево |
16 | Николай Карапетров | "Никола Станчев" | Созопол | 15 | Толга Мехмед | СК Борба | Шумен |
17 | Ибрям Осман | "Айтос" | Айтос | 16 | Георги Лазаров | "Спартак" | Сандански |
18 | Виктор Стоянов | "Берое" | Стара Загора | 17 | Онур Салиф | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево |
19 | Християн Стоянов | "Черноморски сокол" | Варна | ||||
20 | Айхан Азиз | "Асеновец" | Асеновград | кат. 73 кг | |||
21 | Хасан Ескиджиев | "Езерче" | Езерче | 1 | Йоан Карамфилов | "Спартак" | Сандански |
22 | Реджеп Реджеп | "Айтос" | Айтос | 2 | Георги Иванов | "Димитровград" | Димитровград |
23 | Али Сюлейман | "Спартак" | Цар Калоян | 3 | Толга Исмаил | "Юнак-Локомотив" | Русе |
24 | Жулиен Иванов | "Марица-Изток" | Раднево | 3 | Теодоси Златев | "Енергетик" | Гълъбово |
25 | Ерен Хамед | СК Борба | Шумен | 5 | Йордан Йорданов | "Добруджански юнак" | Добрич |
5 | Симеон Ангелов | "Академик-2012" | Свищов | ||||
кат. 66 кг | 7 | Матей Стоянов | "Добруджански юнак" | Добрич | |||
1 | Кирил Пърцев | "Армеец-ЦСКА" | София | 8 | Иван Деведжиев | "Тракия-93" | Стамболийски |
2 | Мики Стамболиев | "Бистрица" | Абланица | 9 | Георги Георгиев | "Локомотив" | Г.Оряховица |
3 | Нурай Йосифов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 10 | Фериджан Фарадин | "Локомотив" | Г.Оряховица |
3 | Борис Дечков | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 11 | Денис Кямилов | "Олимпиец" | Търговище |
5 | Явор Янев | "Димитровград" | Димитровград | 12 | Мартин Стоянов | "Загорец" | Нова Загора |
5 | Енислав Радев | "Добруджански юнак" | Добрич | 13 | Веселин Пеев | "Дан Колов" | Елена |
7 | Михаил Генов | "Добруджански юнак" | Добрич | 14 | Даниел Стоянов | "Черноморски сокол" | Варна |
8 | Адем Осман | "Айтос" | Айтос | 15 | Васил Каранлъков | "Тракия-93" | Стамболийски |
9 | Неджиб Неджиб | "Добруджански юнак-96" | Силистра | 16 | Стилиян Сотиров | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
10 | Георги Петров | "Берое" | Стара Загора | 17 | Диян Добрев | "Локомотив" | Г.Оряховица |
11 | Иван Мехмед | "Айтос" | Айтос | ||||
12 | Юсуф Юсуфов | "Спартак" | Цар Калоян | ||||
кат. +73 кг | |||||||
1 | Алекс Аргиров | "Тракиец" | Пловдив | ||||
2 | Осман Реджеб | "Агросем" | Острово | ||||
3 | Павлин Николов | "Черноморски сокол" | Варна | ||||
3 | Радослав Колев | "Добруджански юнак-96" | Силистра | ||||
5 | Тейнур Хасанов | СК Борба и самбо | Ямбол | ||||
5 | Веселин Василев | "Добруджански юнак" | Добрич | ||||
7 | Диян Михайлов | "Продан Гарджев" | Бургас | ||||
8 | Петър Гарванлиев | "Истър" | Тутракан | ОТБОРНО КЛАСИРАНЕ: | |||
9 | Даниел Стефанов | "Дан Колов" | Елена | 1 | "Димитровград", Димитровград | 55 т. | |
10 | Кристиян Смаов | "Ахил" | Петрич | 2 | "Юнак-Локомотив", Русе | 44 т. | |
11 | Мюмюн Дурмушали | "Кърджали" | Кърджали | 3 | "Енергетик", Гълъбово | 34 т. | |
Най-техничен състезател - Виктор Михов, кат. 47 кг, СК Борба и самбо, гр. Ямбол | |||||||
Най-резултатен състезател - Георги Стойчев, кат. 38 кг, СК Борба "Димитровград, Димитровград | |||||||
Гл. съдия: Валентин Гецов | Гл.секретар: Али Пъръшмолла |