Архив резултати
ДЛОШ по свободна борба – кадетки (8-9.04.2015 г. - гр. Сливен)
- Четвъртък, 09 Април 2015
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 38 кг | кат. 40 кг | ||||||
1 | Виктория Божинова | "Ботев-93" | Враца | 1 | Гинка Тодорова | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
2 | Пенка Петкова | "Загорец" | Нова Загора | 2 | Силвия Митева | "Ангел войвода" | Хасково |
3 | Пламена Бунарова | "Черноморец-св.борба" | Бургас | ||||
4 | Анджела Господинова | "Класик" | Белене | ||||
кат. 43 кг | кат. 46 кг | ||||||
1 | Атанаска Русева | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 1 | Лора Петрова | "Илия Павлов" | В.Търново |
2 | Йоанна Минкова | "Дан Колов" | Севлиево | 2 | Раймял Зиберова | "Дан Колов" | Севлиево |
3 | Невяна Минчева | "Дунав" | Сливо поле | 3 | Катрин Иванова | "Ботев-93" | Враца |
3 | Саша Слишкова | "Бобошево" | Бобошево | 4 | Мария Христова | АСК "Сливен" | Сливен |
5 | Синем Мехмедова | "Дунав" | Сливо поле | 5 | Денка Светозарова | "Тича" | Д.чифлик |
5 | Албена Любомирова | "Класик" | Белене | ||||
7 | Маргарита Спасова | "Рилски спортист-2000" | Самоков | ||||
кат. 49 кг | кат. 52 кг | ||||||
1 | Кремена Петрова | АСК "Сливен" | Сливен | 1 | Файгуша Фръндева | "Ставен" | Сливен |
2 | Весела Бръмчева | "Ангел войвода" | Хасково | 2 | Деяна Аначкова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
3 | Цветелина Василева | "Ставен" | Сливен | 3 | Стела Ангелова | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
4 | Цветелина Петрова | "Етър-Виктори-2011" | В.Търново | 3 | Радост Танева | "Загорец" | Нова Загора |
5 | Ебру Невзат | "Приморец" | Аксаково | 5 | Симона Виноградова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
5 | Божана Йорданова | "Берое" | Стара Загора | ||||
7 | Емилия Бакрачева | "Рилски спортист-2000" | Самоков | ||||
8 | Моника Илиева | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||||
кат. 56 кг | 9 | Лидия Великова | "Багаин" | Силистра | |||
1 | Александрина Кашинова | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 10 | Ширин Пъндък | "Кубадън" | Лозница |
2 | Диана Георгиева | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 11 | Илияна Христова | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
3 | Сезен Белберова | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 12 | Ипек Хакъ | "Шампиони" | Самуил |
3 | Наталия Торлозова | СК Борба и самбо | Ямбол | ||||
5 | Мариана Маринчова | "Царевец-Етър-2011" | В. Търново | кат. 60 кг | |||
5 | Михаела Темелкова | "Багаин" | Силистра | 1 | Йоана Маринкова | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
7-8 | Теодора Либчева | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 2 | Юлиана Иванова | "Берое" | Стара Загора |
7-8 | Иванка Стоянова | "Тича" | Д.чифлик | 3 | Пенка Лалева | "Багаин" | Силистра |
4 | Даниела Мореева | "Черноморец-св.борба" | Бургас | ||||
5 | Демира Донева | "Тракия спорт" | Пловдив | ||||
кат. 65 кг | кат. 70 кг | ||||||
1 | Юлияна Янева | СК Борба и самбо | Ямбол | 1 | Дониана Петрова | "Ставен" | Сливен |
2 | Юлджан Алиева | "Дан Колов" | Севлиево | 2 | Бахтенур Мехмедова | "Кубадън" | Лозница |
3 | Росица Георгиева | "Славия-2009" | София | 3 | Полин Балева | "Ставен" | Сливен |
4 | Цветелина Филипова | "Тракия спорт" | Пловдив | ||||
Най-технична състезателка - Юлияна Янева, СК Борба и самбо, гр. Ямбол, кат. 65 кг | |||||||
Най-резултатна състезателка - Кремена Петрова, АСК "Сливен", гр. Сливен, кат. 49 кг | |||||||
Гл. съдия: В. Гецов | Гл.секретар: Али Пъръшмолла |