Архив резултати
Държавeн лично-отборен шампионат по свободна борба – кадети (09-11.06.2011 г. - гр. Бургас)
- Сряда, 01 Октомври 2014
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 42 кг | кат. 46 кг | ||||||
1 | Танджу Сали | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 1 | Християн Йорданов | "Добруджански юнак" | Добрич |
2 | Христо Георгиев | "Левски" | София | 2 | Айджан Ахмед | "Армеец-ЦСКА" | София |
3 | Адем Нурали | АСК "Сливен" | Сливен | 3 | Айджан Раимов | "Олимпиец" | Търговище |
4 | Кристиян Йовчев | "Царевец-Етър'93" | В.Търново | 3 | Адем Рамиз | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
5 | Менду Керим | "Олимпиец" | Търговище | ||||
кат. 50 кг | 5 | Емин Ислям | "Юнак-Локомотив" | Русе | |||
1 | Росен Атанасов | СК Борба и самбо | Ямбол | 7 | Сезер Сефер | "Юнак-Локомотив" | Русе |
2 | Евгени Любенов | "Олимпиец" | Търговище | 8 | Денис Мехмед | "Кубадън" | Лозница |
3 | Любослав Любенов | "Олимпиец" | Търговище | 9 | Тургай Фейзулла | "Шампиони" | Самуил |
3 | Димитър Желев | "Добруджански юнак" | Добрич | 10 | Сабри Сабриев | "Кубадън" | Лозница |
5 | Реджеб Чобанов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 11 | Николай Сяров | "Ловеч" | Ловеч |
5 | Денис Шакиров | АСК "Сливен" | Сливен | 12 | Ангел Радев | "Ангел войвода" | Хасково |
7 | Мехмед Алиев | "Дан Колов" | Севлиево | ||||
8 | Ангел Илиев | "Дан Колов" | Севлиево | кат. 54 кг | |||
9 | Сюлейман Шериф | "Армеец-ЦСКА" | София | 1 | Мохамед Махмуд | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
10 | Джуниет Исмаилов | "Кубадън" | Лозница | 2 | Юмит Реджеб | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
11 | Ертан Керимов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 3 | Шюкри Шюкриев | "Армеец-ЦСКА" | София |
12 | Хюсеин Хюсеин | "Шампиони" | Самуил | 3 | Георги Стойков | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
13 | Елиян Илиев | "Армеец-ЦСКА" | София | 5 | Наим Юсеин | "Тракиец" | Пловдив |
14 | Стоян Курумилев | СК Борба и самбо | Ямбол | 5 | Екрам Мюмюнов | АСК "Сливен" | Сливен |
15 | Стоимен Айвазов | "Локомотив" | Пловдив | 7 | Бисер Чиликов | "Юнак-Локомотив" | Русе |
16 | Селятин Нхеин | "Добруджански юнак-96" | Силистра | 8 | Михаил Йончев | "Левски" | София |
9 | Акиф Идризов | "Олимпиец" | Търговище | ||||
кат. 58 кг | 10 | Иво Айвазов | "Локомотив" | Пловдив | |||
1 | Ахмед Али | "Левски" | София | 11 | Александър Димитров | "Левски" | София |
2 | Пламен Минчев | "Дан Колов" | Елена | 12 | Атанас Пенков | "Добруджански юнак-96" | Силистра |
3 | Иван Бойчев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 13 | Гюнай Исмаилов | "Кубадън" | Лозница |
3 | Кръстьо Костов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 14 | Веселин Василев | "Добруджански юнак" | Добрич |
5 | Невзат Хрюстем | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 15 | Ибрахим Ибрам | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
5 | Риза Ризов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 16 | Мехмед Баковлуев | "Каолин-2000" | Глоджево |
7 | Мирослав Караджов | "Олимпиец" | Търговище | 17 | Кемал Ниязи | "Локомотив" | Пловдив |
8 | Кемран Назифов | "Шумен" | Шумен | 18 | Стоян Живков | "Царевец-Етър'93" | В.Търново |
9 | Идриз Мехмедов | "Кубадън" | Лозница | 19 | Георги Илиев | "Дан Колов" | Елена |
10 | Шамил Куракаев | "Славия-2009" | София | 20 | Реджеб Реджеб | "Шампиони" | Самуил |
11 | Шакир Хасан | "Лютфи Ахмедов" | Разград | ||||
12 | Стойко Петров | "Черноморски сокол" | Варна | кат. 63 кг | |||
13 | Мехмед Шерифов | "Кубадън" | Лозница | 1 | Нурхан Ибрям | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
14 | Добрин Добрев | АСК "Сливен" | Сливен | 2 | Мохамед Бакър | АСК "Сливен" | Сливен |
15 | Айсун Йонузов | "Олимпиец" | Търговище | 3 | Кадир Кадир | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
16 | Методи Ангелов | "Царевец-Етър'93" | В.Търново | 3 | Йълмаз Тасим | "Армеец-ЦСКА" | София |
17 | Тейфик Алиман | "Дан Колов" | Севлиево | 5 | Георги Русев | "Локомотив" | Пловдив |
18 | Милен Калчев | "Берое" | Ст.Загора | 5 | Вилиян Илиянов | АСК "Сливен" | Сливен |
19 | Юджел Васви | "Шумен" | Шумен | 7 | Пламен Цветанов | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
20 | Генчо Генчев | "Загорец" | Нова Загора | 8 | Руско Русков | "Олимпиец" | Търговище |
9 | Хюсеин Джахидов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | ||||
кат. 69 кг | 10 | Али Али | "Руен" | Руен | |||
1 | Хюсеин Ахмед | "Левски" | София | 11 | Янко Огнянов | АСК "Сливен" | Сливен |
2 | Енгин Исмаил | "Ангел войвода" | Хасково | 12 | Георги Стойков | "Левски" | София |
3 | Малин Костадинов | "Левски" | София | 13 | Насуф Хюсеинов | "Кубадън" | Лозница |
3 | Сабри Сабриев | "Армеец-ЦСКА" | София | 14 | Гьокан Ниязи | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
5 | Стоян Стоянов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 15 | Гьокан Мустафа | "Кубадън" | Лозница |
5 | Мехмед Мехмедов | "Кубадън" | Лозница | 16 | Енис Ахмед | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
7 | Джейхан Ебазер | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 17 | Айсун Сабриев | "Олимпиец" | Търговище |
8 | Димитър Вълчев | АСК "Сливен" | Сливен | 18 | Мирослав Христов | "Берое" | Ст.Загора |
9 | Гюнай Исмаилов | "Олимпиец" | Търговище | 19 | Валентин Омайников | АСК "Сливен" | Сливен |
10 | Даниел Тодоров | АСК "Сливен" | Сливен | 20 | Мюждат Мурад | "Локомотив" | Лок. Пд |
11 | Галин Георгиев | АСК "Сливен" | Сливен | 21 | Михаил Слободанов | "Истър" | Тутракан |
12 | Николай Чолаков | СК Борба и самбо | Ямбол | 22 | Мустафа Мустафа | "Черноморски сокол" | Варна |
13 | Виктор Златков | "Левски" | София | 23 | Ахмед Ахмедов | "Олимпиец" | Търговище |
14 | Гьокан Мехмедов | "Локомотив" | Пловдив | 24 | Илия Ханев | "Ловеч" | Ловеч |
15 | Светослав Демирев | "Добруджански юнак" | Добрич | 25 | Стивън Стоянов | "Левски" | София |
16 | Джанер Исмаил | "Каолин-2000" | Глоджево | 26 | Росен Иванов | "Дан Колов" | Севлиево |
17 | Енис Ферадов | "Ангел войвода" | Хасково | 27 | Андон Андонов | "Добруджански юнак" | Силистра |
18 | Георги Илиев | АСК "Сливен" | Сливен | 28 | Момчил Михайлов | "Царевец-Етър'93" | В.Търново |
19 | Йордан Господинов | "Черноморски сокол" | Варна | 29 | Неджати Неджати | "Добруджански юнак" | Добрич |
20 | Тодор Иванов | АСК "Сливен" | Сливен | 30 | Баню Ангелов | "Шумен" | Шумен |
21 | Хюсеин Хюсеин | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 31 | Ахмед Халилов | "Шампиони" | Самуил |
22 | Айхан Хасанов | "Кубадън" | Лозница | ||||
23 | Николай Костов | "Черноморски сокол" | Варна | кат. 76 кг | |||
24 | Николай Кръстев | АСК "Сливен" | Сливен | 1 | Младен Василев | "Армеец-ЦСКА" | София |
25 | Хасан Гюлер | "Шумен" | Шумен | 2 | Мехмед Мехмедов | "Олимпиец" | Търговище |
26 | Жулиян Желязков | "Черноморски сокол" | Варна | 3 | Шорай Хасан | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
27 | Тошо Димитров | "Ангел войвода" | Хасково | 3 | Пламен Карчев | "Берое" | Ст.Загора |
28 | Антъни Йовев | "Славия-2009" | София | 5 | Недко Георгиев | СК Борба и самбо | Ямбол |
29 | Мурат Молла | "Истър" | Тутракан | 5 | Иво Дженков | "Добруджански юнак" | Добрич |
30 | Ергюн Ахмед | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 7 | Иван Николов | АСК "Сливен" | Сливен |
31 | Денислав Калеканов | "Локомотив" | Пловдив | 8 | Никола Николов | АСК "Сливен" | Сливен |
9 | Шукри Шукриев | АСК "Сливен" | Сливен | ||||
кат. 85 кг | 10 | Живко Драгиев | "Казанлък" | Казанлък | |||
1 | Стефан Цанков | "Казанлък" | Казанлък | 11 | Хюсеин Хюсеин | "Руен" | Руен |
2 | Петър Петров | "Левски" | София | 12 | Иван Боев | "Дан Колов" | Елена |
3 | Билгин Юмеров | "Армеец-ЦСКА" | София | 13 | Мехмед Мехмедов | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
3 | Ангел Гочев | "Никола Станчев" | Созопол | 14 | Красимир Георгиев | "Берое" | Ст.Загора |
5 | Тихомир Иванов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 15 | Исмет Мехмед | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
5 | Дженгис Рамис | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 16 | Ради Радев | АСК "Сливен" | Сливен |
7 | Николай Сачаров | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 17 | Диян Николов | "Добруджански юнак" | Добрич |
8 | Михаил Миленков | "Славия-2009" | София | 18 | Йордан Кунгалов | "Левски" | София |
9 | Денис Бахри | "Левски" | София | 19 | Бейхан Мурад | "Асеновец" | Асеновград |
10 | Денис Лашков | "Славия-2009" | София | 20 | Драгомир Свиленов | "Добруджански юнак-96" | Силистра |
11 | Красимир Райков | "Царевец-Етър'93" | В.Търново | 21 | Николай Гъдев | "Казанлък" | Казанлък |
12 | Петър Петров | "Добруджански юнак" | Добрич | 22 | Сашо Зоев | "Загорец" | Нова Загора |
13 | Георги Ванчев | "Ангел войвода" | Хасково | ||||
14 | Емил Кавунски | "Черноморски сокол" | Варна | кат. 100 кг | |||
1 | Мариян Тодоров | "Черноморец-св.борба" | Бургас | ||||
кат. +100 кг | 2 | Юнуз Юнуз | "Левски" | София | |||
1 | Дейвид Петров | "Левски" | София | 3 | Васил Балазов | АСК "Сливен" | Сливен |
2 | Георги Матанов | "Локомотив" | Пловдив | 3 | Тотьо Митев | "Берое" | Ст.Загора |
3 | Идает Идает | "Кубадън" | Лозница | 5 | Хюсеин Хюсеин | "Юнак-Локомотив" | Русе |
3 | Стефан Георгиев | "Черноморски сокол" | Варна | 5 | Гюлхан Исуфов | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
5 | Иван Русев | "Черноморски сокол" | Варна | 7 | Таньо Зафиров | "Левски" | София |
6 | Иван Шейнов | "Левски" | София | 8 | Нурай Юнуз | "Ангел войвода" | Хасково |
7 | Росен Митев | "Херкулес" | Ямбол | 9 | Тодор Тодоров | "Царевец-Етър"93" | В.Търново |
10 | Веледин Есат | "Царевец-Етър"93" | В.Търново | ||||
Отборно класиране | |||||||
1 | "Лютфи Ахмедов", Разград | 75 т. | |||||
2 | "Левски", София | 64 т. | |||||
3 | "Черноморец-св.борба", Бургас | 64 т. | |||||
Най-техничен състезател - Хюсеин Ахмед, кат. 69 кг, "Левски", София | |||||||
Най-резултатен състезател - Мариян Тодоров, кат. 100 кг, "Черноморец-св.борба", Бургас | |||||||
Гл.съдия: Н. Кирезиев /п/ | Гл.секретар: Али Пъръшмолла /п/ |