Архив резултати
Купа "Самоков", класическа борба – деца (28.11.2012 г. - гр. Самоков)
- Сряда, 01 Октомври 2014
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||||
кат. 30 кг | кат. 42 кг | ||||||||
1 | Даниел Праматаров | "Георги Илиев" | София | 1 | Салех Аббас | "Берое" | Ст. Загора | ||
2 | Георги Аначков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 2 | Величко Величков | "Стоян Николов" | Златица | ||
3 | Едмон Назарян | "Славия" | София | 3 | Васил Колчагов | "Рилски Спортист" | Самоков | ||
4 | Георги Попов | "Рилски Спортист" | Самоков | 3 | Антон Тренев | "Рилски Спортист" | Самоков | ||
5 | Стоян Барев | "Стоян Николов" | Златица | ||||||
кат. 32 кг | 5 | Любчо Асенов | "Славия" | София | |||||
1 | Росен Бакрачев | "Рилски Спортист" | Самоков | 7 | Светослав Шишков | Професионал | |||
2 | Християн Георгиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 8 | Иван Дорянов | "Рилски Спортист" | Самоков | ||
3 | Николай Георгиев | "Ботев-93" | Враца | 9 | Димитър Пенчев | "Атлетик" | Пловдив | ||
3 | Младен Тоев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 10 | Ивайло Казаков | "Берое" | Ст. Загора | ||
5 | Димитър Гечев | "Левски" | София | 11 | Костадин Костадинов | "Дупница" | Дупница | ||
5 | Стефан Янков | "Славия" | София | 12 | Цветелин Йосифов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||
7 | Николай Кръстев | "Рилски Спортист" | Самоков | 13 | Денислав Алексов | "Дупница" | Дупница | ||
8 | Майкъл Дяков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||||||
кат. 47 кг | |||||||||
кат. 35 кг | 1 | Никълъс Сулев | "Левски" | София | |||||
1 | Георги Валентинов | "Ботев-93" | Враца | 2 | Кристиян Илиев | "Ботев-93" | Враца | ||
2 | Алекси Зашев | "Стоян Николов" | Златица | 3 | Борислав Василев | "Миньор" | Перник | ||
3 | Петър Лазаров | "Берое" | Ст. Загора | 3 | Теодор Рангелов | "Локомотив" | Пловдив | ||
3 | Николай Христов | "Локомотив" | Пловдив | 5 | Кирил Биволев | "Рилски Спортист" | Самоков | ||
5 | Герган Василев | "Ботев-93" | Враца | 5 | Джулиян Йорданов | "Берое" | Ст. Загора | ||
5 | Илиян Илиев | "Левски" | София | 7 | Денис Стойков | "Левски" | София | ||
7 | Енис Саров | "Левски" | София | 8 | Християн Стоев | "Славия" | София | ||
8 | Кристиян Манев | "Рилски Спортист" | Самоков | ||||||
9 | Томислав Илиев | "Ботев-93" | Враца | кат. 53 кг | |||||
10 | Серкан Фейзола | "Атлетик-2004" | Куклен | 1 | Никола Спасов | "Ботев-93" | Враца | ||
11 | Никола Костадинов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 2 | Михаил Александров | "Дупница" | Дупница | ||
12 | Пламен Чекоратов | "Левски" | София | 3 | Здравомир Дудев | "Берое" | Ст. Загора | ||
13 | Цветомир Ценов | "Ботев-93" | Враца | 3 | Димитър Кьосев | "Рилски Спортист" | Самоков | ||
14 | Радостин Новков | "Дупница" | Дупница | 5 | Георги Спасов | "Рилски Спортист" | Самоков | ||
15 | Цветан Гечев | "Левски" | София | 6 | Даниел Стоянов | "Дупница" | Дупница | ||
16 | Никола Кръстев | "Ботев-93" | Враца | ||||||
17 | Дениз Йозкан | "Левски" | София | кат. 59 кг | |||||
18 | Даниел Зейнали | "Славия" | София | 1 | Михаил Махарадзе | "Атлетик" | Пловдив | ||
2 | Емил Станоин | "Рилски Спортист" | Самоков | ||||||
кат. 38 кг | 3 | Георги Йорданов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |||||
1 | Русан Ракитов | "Рилски Спортист" | Самоков | 3 | Калоян Павлов | "Рилски Спортист" | Самоков | ||
2 | Виктор Ковачки | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 5 | Цветомир Шуманов | "Рилски Спортист" | Самоков | ||
3 | Даниел Вуков | "Рилски Спортист" | Самоков | 6 | Стфан Щерев | "Дупница" | Дупница | ||
3 | Стефан Барев | "Стоян Николов" | Златица | 7 | Ивайло Мурджев | "Рилски Спортист" | Самоков | ||
5 | Иван Богоев | "Рилски Спортист" | Самоков | ||||||
5 | Георги Стойнев | "Рилски Спортист" | Самоков | кат. 66 кг | |||||
7 | Виктор Шуманов | "Рилски Спортист" | Самоков | 1 | Васил Василев | "Славия" | София | ||
8 | Денис Стефанов | "Ботев-93" | Враца | 2 | Димитър Илиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||
9 | Йоан Матуски | "Дупница" | Дупница | 3 | Бано Върбанов | "Ботев-93" | Враца | ||
3 | Здравко Ников | "Рилски Спортист" | Самоков | ||||||
кат. +73 кг | 5 | Румен Балабанов | "Рилски Спортист" | Самоков | |||||
1 | Венелин Веселинов | "Рилски Спортист" | Самоков | 5 | Иван Глушков | "Левски" | София | ||
2 | Емил Ганчевски | "Атлетик" | Пловдив | 7 | Габриел Василев | "Ботев-93" | Враца | ||
3 | Александър Гогев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 8 | Божидар Стоянов | "Професионал" | София | ||
3 | Кристиян Лещански | "Дупница" | Дупница | ||||||
5 | Александър Стефанов | "Дупница" | Дупница | ||||||
6 | Радостин Колев | "Славия" | София | ||||||
7 | Людмил Атанасов | "Славия" | София | ||||||
Най-техничен състезател - Даниел Праматаров,кат 30 кг. "Георги Илиев", София | |||||||||
Най-резултатен състезател - Венелин Веселинов, кат. +73 кг, "Рилски Спортист" Самоков | |||||||||
Приз "Купа Сакомов" - Русан Ракитов, кат. 38 кг., "Рилски Спортист", Самоков | |||||||||
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ - Подготвителна група | |||||||||
кат. 32 кг | кат. 47 кг | ||||||||
1 | Иван Стоянов | "Берое" | Ст. Загора | 1 | Михаил Мелехов | "Дупница" | Дупница | ||
2 | Стефан Ралчев | "Стоян Николов" | Златица | 2 | Пламен Захариев | "Славия" | София | ||
3 | Рафед Рашид | "Локомотив" | Пловдив | 3 | Борислав Челебиев | "Рилски Спортист-2000" | Самоков | ||
3 | Али Хатем | "Славия" | София | 4 | Адис Кемал | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||
5 | Калоян Костадинов | "Стоян Николов" | Златица | ||||||
5 | Тихомир Димитров | "Ботев-93" | Враца | кат. 55 кг | |||||
7 | Христо Стоянов | "Рилски Спортист-2000" | Самоков | 1 | Димитър Ковачки | "Рилски Спортист-2000" | Самоков | ||
8 | Христо Тошев | "Локомотив" | Пловдив | 2 | Николай Брайнов | "Стоян Николов" | Златица | ||
9 | Петър Костадинов | "Рилски Спортист-2000" | Самоков | 3 | Стилиян Даков | "Професионал" | София | ||
10 | Николай Малинин | "Рилски Спортист-2000" | Самоков | 3 | Светослав Атанасов | "Дупница" | Дупница | ||
11 | Роберто Владов | "Славия" | София | 5 | Иван Георгиев | "Рилски Спортист-2000" | Самоков | ||
6 | Георги Бошняков | "Рилски Спортист-2000" | Самоков | ||||||
кат. 35 кг | |||||||||
1 | Атанас Терзийски | "Рилски Спортист-2000" | Самоков | кат. 66 кг | |||||
2 | Денис Василев | "Ботев-93" | Враца | 1 | Димитър Георгиев | "Стоян Николов" | Златица | ||
3 | Стоян Николов | "Рилски Спортист-2000" | Самоков | 2 | Мартин Стоянов | "Рилски Спортист-2000" | Самоков | ||
4 | Арис Кемал | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 3 | Християн Керефейн | "Рилски Спортист-2000" | Самоков | ||
Гл. секретар: Али Пъръшмолла | Гл.съдия: И. Костадинов |