Архив резултати
Държавен лично-отборен шампионат по класическа борба – кадети (15-17.06.2012 г. - гр. Самоков)
- Сряда, 01 Октомври 2014
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||||
кат. 42 кг | кат. 46 кг | ||||||||
1 | Недялко Петров | "Левски" | София | 1 | Нестър Нестъров | "Локомотив-93" | Варна | ||
2 | Димитър Андонов | "ЦСКА-кл.борба" | София | 2 | Венслав Ангелов | "Ангел Войвода" | Хасково | ||
3 | Иван Г. Иванов | "Слава" | Монтана | 3 | Ромео Драгов | "Миньор" | Перник | ||
4 | Радослав Мъглов | "Атлетик" | Пловдив | 4 | Константин Куртев | "Рилски Спортист" | Самоков | ||
5 | Нурхан Ферад | "Ангел Войвода" | Хасково | ||||||
кат. 54 кг | |||||||||
кат. 50 кг | 1 | Йото Христов | "Левски" | София | |||||
1 | Кънчо Емилов | "Локомотив" | Пловдив | 2 | Александър Бозов | "Локомотив" | Пловдив | ||
2 | Августин Спасов | "Рилски Спортист" | Самоков | 3 | Любослав Любомиров | "Миньор" | Перник | ||
3 | Андрей Георгиев | "Локомотив-93" | Варна | 3 | Светльо Вутов | "Левски" | София | ||
3 | Дейвид Димитров | "Слава" | Монтана | 5 | Йордан Петков | "Черноморец" | Бургас | ||
5 | Венцислав Илиев | "Левски" | София | 5 | Даниел Цветанов | "Миньор" | Перник | ||
5 | Димитър Димтров | "Ловеч" | Ловеч | 7 | Стефан Мирчев | "Изобор" | Плевен | ||
7 | Мирослав Виячев | "ЦСКА-кл.борба" | София | 8 | Иивън Колеяв | "Берое" | Ст.Загора | ||
8 | Панчо Панчев | "Черноморец" | Бургас | 9 | Съби Димитров | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | ||
9 | Марио Миланов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 10 | Димитър Илиев | "Дупница" | Дупница | ||
11 | Светльо Асенов | "НСА-Академик" | София | ||||||
кат. 58 кг | 12 | Валентин Гулев | "Класик" | Белене | |||||
1 | Станислав Луков | "ЦСКА-кл.борба" | София | ||||||
2 | Габриел Григоров | "Ботев-93" | Враца | кат. 63 кг | |||||
3 | Муса Кехайов | "Левски" | София | 1 | Сали Сали | "Левски" | София | ||
3 | Неделчо Димитров | "ЦСКА-кл.борба" | София | 2 | Диян Котленски | "ЦСКА-кл.борба" | София | ||
5 | Красимир Димитроев | "Берое" | Ст.Загора | 3 | Росиян Дермански | "Ловеч" | Ловеч | ||
5 | Бейхан Идрисов | "Класик" | Белене | 3 | Стефан Ханков | "Локомотив" | Пловдив | ||
7 | Илиян Стефанов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 5 | Тихомир Тонев | "Берое" | Ст.Загора | ||
8 | Кънчо Раднев | "Славия" | София | 5 | Марио Иванов | "Изобор" | Плевен | ||
9 | Владимир Валдимиров | "Ловеч" | Ловеч | 7 | Емил Николов | "Черноморец" | Бургас | ||
10 | Никола Николов | "ЦСКА-кл.борба" | София | 8 | Косьо Иванов | "Берое" | Ст.Загора | ||
11 | Хюсеин Юсеин | "Черноморец" | Бургас | 9 | Валентин Събев | "Локомотив-93" | Варна | ||
12 | Оливър Карамелски | "Ботев-93" | Враца | 10 | Василиос Карапас | "Берое" | Ст.Загора | ||
13 | Димитър Михайлов | "Атлетик" | Пловдив | 11 | Иваниел Бонев | "Рилски Спортист" | Самоков | ||
14 | Марио Марков | "Славия" | София | 12 | Георги Петров | "Ботев-93" | Враца | ||
15 | Тихомир Красимиров | "Ангел Войвода" | Хасково | 13 | Цветелин Радков | "Миньор" | Перник | ||
16 | Станислав Желев | "Берое" | Ст.Загора | 14 | Марио Кръстанов | "НСА-Академик" | София | ||
17 | Лазар Йотов | "Изобор" | Плевен | 15 | Теодор Димов | "Етрополе" | Етрополе | ||
18 | Методи Методиев | "Рилски Спортист" | Самоков | 16 | Тони Георгиев | "Класик" | Белене | ||
19 | Марио Калпазанов | "Изобор" | Плевен | 17 | Денис Златев | "Атлетик" | Пловдив | ||
20 | Аптула Аптула | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 18 | Калоян Диков | "Черноморец" | Бургас | ||
21 | Ивайло Русинов | "Изобор" | Плевен | 19 | Александър Манолов | "Ив. Илиев" | София | ||
22 | Хасан Хасанов | "Локомотив-93" | Варна | ||||||
23 | Тодор Петров | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | кат. 76 кг | |||||
24 | Християн Ханчев | "Стоян Николов" | Златица | 1 | Щерьо Щерев | "ЦСКА-кл.борба" | София | ||
25 | Илия Танев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 2 | Николай Иванов | "Рилски Спортист" | Самоков | ||
26 | Даниел Балтов | "Локомотив" | Пловдив | 3 | Веско Шехтов | "Локомотив" | Пловдив | ||
3 | Веселин Попов | "Ботев-93" | Враца | ||||||
кат. 69 кг | 5 | Никола Павлов | "Левски" | София | |||||
1 | Мустафа Бошнаков | "ЦСКА-кл.борба" | София | 5 | Марио Стоянов | "Рилски Спортист" | Самоков | ||
2 | Димитър Димитров | "Черноморец" | Бургас | 7 | Стоян Стоянов | "Берое" | Ст.Загора | ||
3 | Йоан Димитров | "Левски" | София | 8 | Любослав Величков | "НСА-Академик" | София | ||
3 | Иво Кьосев | "Рилски Спортист" | Самоков | 9 | Димитър Ников | "Рилски Спортист" | Самоков | ||
5 | Петър Дойчинов | "Атлетик" | Пловдив | 10 | Емил Тодоров | "Класик" | Белене | ||
5 | Пламен Данчев | "Ангел Войвода" | Хасково | 11 | Велимир Христов | "Ив. Илиев" | София | ||
7 | Иван Шиваров | "Берое" | Ст.Загора | 12 | Деян Георгиев | "Левски" | София | ||
8 | Християн Тодоров | "ЦСКА-кл.борба" | София | 13 | Георги Момчев | "Локомотив-93" | Варна | ||
9 | Иван Чакъров | "Локомотив" | Пловдив | 14 | Денис Георгиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||
10 | Атанас Аркадев | "Изобор" | Плевен | 15 | Даниел Стефанов | "Левски" | София | ||
11 | Мариян Павлов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 16 | Петьо Генев | "Рилски Спортист" | Самоков | ||
12 | Олег Стоянов | "Рилски Спортист" | Самоков | 17 | Бони Стоев | "Левски" | Карлово | ||
13 | Владимир Босилков | "Класик" | Белене | 18 | Веселин Благоев | "Славия" | София | ||
14 | Юлиян Андреев | "Ловеч" | Ловеч | 19 | Християн Христов | "Локомотив-93" | Варна | ||
15 | Тодор Кънчашки | "Изобор" | Плевен | 20 | Станислав Иванов | "Изобор" | Плевен | ||
16 | Божидар Митев | "Берое" | Ст.Загора | 21 | Димитър Георгиев | "Етрополе" | Етрополе | ||
17 | Красимир Тодоров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 22 | Семин Варетин | "Ангел Войвода" | Хасково | ||
18 | Идрис Пашалиев | "Левски" | София | 23 | Кристиян Горов | "Дупница" | Дупница | ||
19 | Слави Въжарски | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 24 | Цветан Борисов | "Рилски Спортист" | Самоков | ||
20 | Велин Аврамов | "НСА-Академик" | София | 25 | Пенко Павлов | "Изобор" | Плевен | ||
кат. 85 кг | кат. 100 кг | ||||||||
1 | Евгени Генчев | "Рилски Спортист" | Самоков | 1 | Трифон Агов | "Локомотив" | Пловдив | ||
2 | Денислав Златев | "Берое" | Ст.Загора | 2 | Борислав Петров | "Левски" | София | ||
3 | Иван Аврамов | "Левски" | София | 3 | Ивайло Костов | "Левски" | София | ||
3 | Васил Костадинов | "Черноморец" | Бургас | 3 | Георги Кръстев | "Ботев-93" | Враца | ||
5 | Симеон Ганчев | "Локомотив-93" | Варна | 5 | Стефан Андреев | "Левски" | София | ||
5 | Еманоил Трайков | "Етрополе" | Етрополе | 5 | Тодор Танев | "Берое" | Ст.Загора | ||
7 | Мартин Иванов | "Миньор" | Перник | 7 | Илиян Борисов | "Слава" | Монтана | ||
8 | Никола Михайлов | "Левски" | София | 8 | Петър Кюков | "Ботев-93" | Враца | ||
9 | Максим Дойчинов | "Изобор" | Плевен | 9 | Венислав Пантич | "Ботев-93" | Враца | ||
10 | Стефан Кръстев | "Славия" | София | 10 | Иво Георгиев | "Миньор" | Перник | ||
11 | Георги ЛАмбрев | "Локомотив" | Пловдив | 11 | Васил Бимбалов | "Черноморец" | Бургас | ||
12 | Венцислав Петков | "Локомотив-93" | Варна | 12 | Алекс Венциславов | "Миньор" | Перник | ||
13 | Йордан Златков | "Славия" | София | 13 | Деян Спасов | "Берое" | Ст.Загора | ||
14 | Денислав Нинов | "ЦСКА-кл.борба" | София | 14 | Красимир Стоянов | "Миньор" | Перник | ||
15 | Александър Георгиев | "Левски" | София | 15 | Никола Трънчев | "ЦСКА-кл.борба" | София | ||
16 | Иван Ушанов | "Стоян Николов" | Златица | 16 | Томи Филипов | "Левски" | София | ||
17 | Даниел Куртев | "Берое" | Ст.Загора | 17 | Никола Левенов | "Атлетик" | Пловдив | ||
18-19 | Кристиян Нинов | "НСА-Академик" | София | ||||||
18-19 | Ростислав Атанасов | "Стоян Николов" | Златица | кат. + 100 кг | |||||
1 | Йордан Кръсиев | "Локомотив" | Пловдив | ||||||
2 | Ивайло Шуполов | "Славия" | София | ||||||
3 | Иван Иванов | "Берое" | Ст.Загора | ||||||
3 | Василен Василев | "Слава" | Монтана | ||||||
5 | Георги Георгиев | "Ловеч" | Ловеч | ||||||
5 | Георги Славов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | ||||||
7 | Георги Пенев | "Левски" | София | ||||||
8 | Денислав Пекачев | "Миньор" | Перник | ||||||
Отборно класиране | 9 | Мартин Симеонов | "Миньор" | Перник | |||||
1 | "Левски" | София | 85 т. | 10 | Костадин Аргиров | "Атлетик" | Пловдив | ||
2 | "ЦСКА-кл.борба" | София | 64 т. | 11 | Божидар Петков | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | ||
3 | "Рилски Спортист" | Самоков | 53 т. | 12 | Радослав Иванов | "Миньор" | Перник | ||
Най-резултатен състезател - Трифон Агов, кат. 100 кг., "Локомотив", Пловдив | |||||||||
Най-техничен състезател - Евгени Генчев, кат. 85 кг., "Рилски Спортист", Самоков |