Архив резултати
Държавен личено-отборен шампионат по свободна борба –жени (25-27.05.2012 г. - гр. Сливен)
- Сряда, 01 Октомври 2014
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 48 кг | кат. 51 кг | ||||||
1 | Елица Янкова | "Левски" | София | 1 | Пепа Димитрова | "Херкулес" | Ямбол |
2 | Веселка Тенева | "Берое" | Ст.Загора | 2 | Ирена Георгиева | "Ботев-93" | Враца |
3 | Марина Манева | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 3 | Ивона Горова | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
3 | Десислава Кънчева | "НСА-Академик" | София | 3 | Людмила Любомирова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
5 | Сехере Адемова | "Дан Колов" | В.Преслав | 5 | Петя Тодорова | "Тракия спорт" | Пловдив |
5 | Каролина Грозданова | "НСА-2004" | София | 5 | Марияна Петрова | "Ботев-93" | Враца |
7 | Надя Стамова | СК Борба и самбо | Ямбол | 7 | Елза Абгьова | "НСА-2004" | София |
8 | Мартина Господинова | "Дан Колов" | Севлиево | 8 | Кристина Велева | "Тракия спорт" | Пловдив |
9 | Даниела Георгиева | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 9 | Пепа Перчинска | "Херкулес" | Ямбол |
10 | Даниела Дайова | "НСА-Академик" | София | 10 | Венка Ангова | "Тракия'93" | Стамболийски |
11 | Яна Георгиева | "Дан Колов" | Севлиево | ||||
12 | Пламена Христова | "Дан Колов" | Севлиево | ||||
кат. 55 кг | кат. 59 кг | ||||||
1 | Виолета Симеонова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 1 | Мими Христова | "Левски" | София |
2 | Евелина Николова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 2 | Мария Учкова | СК Борба и самбо | Ямбол |
3 | Живка Иванова | "Херкулес" | Ямбол | 3 | Венелина Георгиева | "НСА-2004" | София |
3 | Мария Гонева | "НСА-2004" | София | 4 | Анна Методиева | "Тракия спорт" | Пловдив |
5 | Екатерина Сардовска | "НСА-2004" | София | ||||
5 | Мария Дачева | "Херкулес" | Ямбол | ||||
кат. 67 кг | кат. 63 кг | ||||||
1 | Ралица Иванова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 1 | Тайбе Юсеин | "Юнак-Локомотив" | Русе |
2 | Даяна Иванова | "Берое" | Ст.Загора | 2 | Таня Милкова | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
3 | Гюлджан Бехчедова | "Кубадън" | Лозница | 3 | Ани Димитрова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
4 | Вяра Гергинова | "НСА-2004" | София | 4 | Леман Мустафова | "Дан Колов" | В.Преслав |
5 | Анифе Мустафова | "Дан Колов" | В.Преслав | ||||
кат. 72 кг | |||||||
1 | Станка Златева | "Левски" | София | ||||
2 | Мария Георгиева | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||||
3 | Хаджер Юмер | "Черноморец-св.борба" | Бургас | ||||
3 | Палмина Желева | "НСА-Академик" | София | ||||
5 | Невена Радославова | "Дан Колов" | Севлиево | ||||
5 | Милена Въчкова | "Херкулес" | Ямбол | ||||
7 | Венислава Петрова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||||
8 | Синдия Никова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||||
9 | Айгюл Мандалова | "Дан Колов" | Севлиево | ||||
Най-технична състезателка - Станка Златева, кат. 72 кг, СК Борба "Левски", София | |||||||
Най-резултатна състезателка - Тайбе Юсеин, кат. 63 кг, СК Борба "Юнак-Локомотив", Русе | |||||||
ОТБОРНО КЛАСИРАНЕ | Точки | ||||||
1 | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 69 | ||||
2 | "НСА-2004" | София | 39 | ||||
3 | "Херкулес" | Ямбол | 32 | ||||
Гл.съдия: В. Гецов /п/ | Гл.секретар: М.Мутафчиев /п/ |