Архив резултати
Държавeн лично-отборен шампионат по свободна борба – мъже (25-27.05.2012 г. - гр. Сливен)
- Сряда, 01 Октомври 2014
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||||
кат. 55 кг | кат. 60 кг | |||||||
1 | Крум Чучуров | "НСА-Академик" | София | 1 | Владимир Дубов | "Славия-2009" | София | |
2 | Християн Йорданов | "Левски" | София | 2 | Стоян Илиев | "НСА-2004" | София | |
3 | Ивайло Димов | "Левски" | София | 3 | Стефан Иванов | "НСА-Академик" | София | |
3 | Ивелин Иванов | "Олимпиец" | Търговище | 3 | Георги Георгиев | АСК "Сливен" | Сливен | |
5 | Димитър Желев | "Добруджански юнак" | Добрич | 5 | Леон Сухов | "Берое" | Ст.Загора | |
5 | Валентин Колев | "Ловеч" | Ловеч | 5 | Станимир Митев | "Енергетик" | Гълъбово | |
7 | Митко Асенов | "Енергетик" | Гълъбово | 7 | Борислав Станков | "Любимец-95" | Любимец | |
8 | Росен Атанасов | СК Борба и самбо | Ямбол | 8 | Велико Люцканов | "НСА-Академик" | София | |
9 | Ивайло Ганчев | "Дан Колов" | Севлиево | 9 | Тодор Маринов | "НСА-Академик" | София | |
10 | Жан Стилиянов | "Олимпиец" | Търговище | 10 | Николай Ганев | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
11 | Сюлейман Шериф | "Армеец-ЦСКА" | София | 11 | Риза Ризов | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
12 | Емин Ислям | "Юнак-Локомотив" | Русе | 12 | Шюкри Шюкриев | "Армеец-ЦСКА" | София | |
13 | Методи Младенов | "Левски" | София | 13 | Мехмед Фераим | "Левски" | София | |
14 | Даниел Колев | "Загорец" | Нова Загора | 14 | Ахмед Халимов | "Дан Колов" | Севлиево | |
15 | Петър Владимиров | "Царевец-Етър'93" | В.Търново | 15 | Константин Янков | "НСА-2004" | София | |
16 | Екрам Мюмюнов | "Царевец-Етър'93" | В.Търново | |||||
17 | Владимир Тумпаров | "Армеец-ЦСКА" | София | кат. 66 кг | ||||
18 | Христо Георгиев | "Левски" | София | 1 | Димитър Димитров | "НСА-Академик" | София | |
19 | Стоимен Айвазов | "Локомотив" | Пловдив | 2 | Стойчо Мануров | "Ловеч" | Ловеч | |
20 | Стоян Курумилев | СК Борба и самбо | Ямбол | 3 | Исмаил Реджеб | "Левски" | София | |
21 | Денис Шакиров | АСК "Сливен" | Сливен | 3 | Димитър Стоянов | "НСА-Академик" | София | |
5 | Валентин Бенишев | "НСА-Академик" | София | |||||
кат. 74 кг | 5 | Руско Русков | "Олимпиец" | Търговище | ||||
1 | Мирослав Киров | "НСА-Академик" | София | 7 | Тихомир Кирев | "Енергетик" | Гълъбово | |
2 | Хасан Молла | "Армеец-ЦСКА" | София | 8 | Хасан Абилов | "Дан Колов" | Севлиево | |
3 | Мануил Петев | "НСА-Академик" | София | 9 | Михаил Янев | "НСА-Академик" | София | |
3 | Пламен Киров | "НСА-Академик" | София | 10 | Иван Добрев | "Ловеч" | Ловеч | |
5 | Пламен Дончев | "Локомотив" | Г.Оряховица | 11 | Добромир Симеонов | "Тангра" | Благоевград | |
5 | Николай Бистрев | "Тракия 2010" | Пловдив | 12 | Янко Огнянов | АСК "Сливен" | Сливен | |
7 | Илчо Илчев | "Енергетик" | Гълъбово | 13 | Тодор Тодоров | "Левски" | Карлово | |
8 | Хюсеин Хюсеин | "Левски" | София | 14 | Димитър Тръндев | "Любимец-95" | Любимец | |
9 | Емин Еминов | "Тракиец" | Пловдив | 15 | Мишел Михайлов | "НСА-Академик" | София | |
10 | Евелин Митев | "Тракия 2010" | Пловдив | 16 | Марин Динев | "Загорец" | Нова Загора | |
11 | Кадир Кадир | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 17 | Ильо Илиев | "Енергетик" | Гълъбово | |
12 | Иван Йорданов | "Загорец" | Нова Загора | |||||
13 | Георги Куртев | "Берое" | Ст.Загора | кат. 84 кг | ||||
14 | Георги Стоянов | "Черноморец-св..борба" | Бургас | 1 | Иван Деливерски | "Локомотив" | Пловдив | |
15 | Любчо Митов | "Царевец-Етър'93" | В.Търново | 2 | Неделчо Неделчев | "НСА-Академик" | София | |
16 | Якуб Якуб | "Руен" | Руен | 3 | Никола Николов | АСК "Сливен" | Сливен | |
17 | Цветослав Кирилов | "Локомотив" | Г.Оряховица | 3 | Илиян Стефанов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
18 | Иван Петров | "Любимец-95" | Любимец | 5 | Красимир Самарджиев | "НСА-2004" | София | |
19 | Ашкън Кюлтуклиев | "Дан Колов" | Елена | 5 | Милан Благоев | "Левски" | София | |
20 | Нермедин Якуб | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 7 | Николай Димитров | "Стефан Караджа" | Елхово | |
21 | Николай Керимов | "Левски" | Карлово | 8 | Пенчо Дочев | "Добруджански юнак" | Добрич | |
9 | Ирен Юруков | "Левски" | София | |||||
кат. 96 кг | 10 | Борислав Добрев | "НСА-Академик" | София | ||||
1 | Любен Илиев | "Левски" | София | 11 | Демир Демирев | "Добруджански юнак" | Добрич | |
2 | Георги Средков | "Локомотив" | Пловдив | 12 | Калоян Петков | "Олимпиец" | Търговище | |
3 | Мирослав Гешев | "Локомотив" | Пловдив | 13 | Венелин Кочков | "Загорец" | Нова Загора | |
3 | Иван Благоев | "НСА-Академик" | София | 14 | Теодор Стоев | "Левски" | София | |
5 | Калоян Колев | "НСА-Академик" | София | 15 | Златин Ройдев | "Енергетик" | Гълъбово | |
5 | Стилиян Георгиев | "НСА-Академик" | София | 16 | Васил Власакиев | "Тракия 2010" | Пловдив | |
7 | Петър Петров | "Левски" | София | 17 | Христо Динев | "Загорец" | Нова Загора | |
8 | Атанас Газепов | "Локомотив" | Пловдив | 18 | Ивайло Митев | "Енергетик" | Гълъбово | |
9 | Денис Хамид | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 19 | Иво Дженков | "Добруджански юнак" | Добрич | |
10 | Станимир Динев | "Руен" | Руен | 20 | Гюрсес Юсеин | "Тракиец" | Пловдив | |
11 | Павел Калчев | "Стефан Караджа" | Елхово | 21 | Иван Марков | "НСА-Академик" | София | |
12 | Ганчо Ганчев | "Дан Колов" | Севлиево | 22 | Мартин Калчев | "Тракия 2010" | Пловдив | |
13 | Станимир Атанасов | "Стефан Караджа" | Елхово | 23 | Николай Ганчев | "Локомотив" | Пловдив | |
14 | Сидомир Стоянов | "Тракия 2010" | Пловдив | 24 | Самет Зекерие | "Руен" | Руен | |
15 | Евтим Евтимов | "Армеец-ЦСКА" | София | 25 | Петър Къратлиев | "Любимец-95" | Любимец | |
26 | Христо Струмин | "Славия-2009" | София | |||||
27 | Лило Лилов | "Левски" | Карлово | |||||
кат. 120 кг | ||||||||
1 | Божидар Бояджиев | "Локомотив" | Пловдив | 10 | Гюлхан Ислям | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
2 | Драгомир Стойчев | "Добруджански юнак" | Добрич | 11 | Тотьо Митев | "Берое" | Ст.Загора | |
3 | Георги Михайлов | АСК "Сливен" | Сливен | 12 | Илия Енев | "НСА-2004" | София | |
3 | Димитър Кумчев | "Асеновец" | Асеновград | 13 | Юксел Юсеин | "Черноморски сокол" | Варна | |
5 | Васил Балазов | АСК "Сливен" | Сливен | 14 | Юнуз Юнуз | "Левски" | Левски | |
5 | Никола Балазов | "НСА-Академик" | София | 15 | Атанас Данчев | "Тракиец" | Пловдив | |
7 | Мартин Георгиев | "Локомотив" | Г.Оряховица | 16 | Бинчо Стоянов | "НСА-Академик" | София | |
8 | Паскал Караников | "Стефан Караджа" | Елхово | 17 | Дамян Стефанов | "Загорец" | Нова Загора | |
9 | Ахмед Мехмедов | "Царевец-Етър'93" | В.Търново | |||||
Най-техничен състезател - Мирослав Киров, кат. 74 кг, "НСА-Академик", София | ||||||||
Най-резултатен състезател - Владимир Дубов, кат. 60, "Славия-2009", София | ||||||||
Абсолютен шампион - Любен Илиев, кат. 96 кг., "Левски", София | ||||||||
Отборно класиране - Купа "Никола Станчев" | ||||||||
1 | "НСА-Академик" | София | 63 т. | |||||
2 | "Левски" | София | 48 т. | |||||
3 | "Локомотив" | Пловдив | 40 т. | |||||
Гл.съдия: В. Гецов /п/ | Гл.секретар: Али Пъръшмолла /п/ |