Архив резултати
Държавно лично първенство по свободна борба – деца (01-02.03.2012 г. - гр. Сливен)
- Сряда, 01 Октомври 2014
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||||
кат. 30 кг | кат. 32 кг | |||||||
1 | Мустафа Фаик | "Крепост" | Стремци | 1 | Алиш Алиш | "Айтос" | Айтос | |
2 | Димитър Ангелов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 2 | Ферхат Якимов | "Дан Колов" | Севлиево | |
3 | Стефан Величков | "Локомотив" | Г. Оряховица | 3 | Ахмед Ахмедов | "Кубадън" | Лозница | |
3 | Стоян Георгиев | "Димитровград" | Димитровград | 3 | Иван Иванов | "Димитровград" | Димитровград | |
5 | Димитър Рандев | АСК "Сливен" | Сливен | 5 | Мехмед Мехмедов | "Борба и самбо" | Ямбол | |
5 | Николай Тодоринов | "Ловеч" | Ловеч | 5 | Владимир Запрянов | "Ангел войвода" | Хасково | |
7 | Сердар Али | "Крепост" | Стремци | 7 | Диян Дончев | "Златарица" | Златарица | |
8 | Сергей Бонев | "Берое" | Ст. Загора | 8 | Рамадан Ахмед | "Крепост" | Стремци | |
9 | Денис Христов | "Локомотив" | Пловдив | 9 | Божидар Дичев | "Загорец" | Н. Загора | |
10 | Анатоли Губаков | "Златарица" | Златарица | 10 | Станимир Петров | "Ловеч" | Ловеч | |
11 | Ердинч Таукчу | "Димитър Добрев" | Езерче | 11 | Стилян Илиев | "Димитровград" | Димитровград | |
12 | Николай Даскалов | "Дан Колов" | Севлиево | 12 | Христо Мандаджиев | "Тракиец" | Пловдив | |
13 | Панайот Димитров | "Добруджански юнак" | Добрич | 13 | Виктор Неделчев | "Миньор" | Раднево | |
14 | Ердал Сали | "Локомотив" | Г. Оряховица | 14 | Петър Горняшки | "Славия-2009" | София | |
15 | Цветан Мустафов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 15 | Християн Димитров | АСК "Сливен" | Сливен | |
16 | Симеон Миджев | "Никола Станчев" | Созопол | 16 | Исин Хюсеин | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
17 | Георги Боев | "Ловеч" | Ловеч | 17 | Севдалин Ангелов | "Берое" | Ст. Загора | |
18 | Петко Петков | "Странджа-2001" | Средец | 18 | Юсуф Исуфов | "Локомотив" | Г. Оряховица | |
19 | Стоян Стоянов | "Стефан Караджа" | Елхово | 19 | Ибрахим Карабаджак | "Каолин" | Глоджево | |
20 | Ангел Балтов | АСК "Сливен" | Сливен | |||||
21 | Мехмед Мехмедов | "Кубадън" | Лозница | кат. 38 кг | ||||
22 | Божидар Шанг | "Марица-Изток" | Раднево | 1 | Митко Стойков | "Берое" | Ст. Загора | |
23 | Мустафа Исмедов | "Борба и самбо" | Ямбол | 2 | Доргут Тасим | "Крепост" | Стремци | |
3 | Делчо Нейчев | "Димитровград" | Димитровград | |||||
кат. 35 кг | 3 | Николай Скендеров | "Димитровград" | Димитровград | ||||
1 | Илия Христов | "Димитровград" | Димитровград | 5 | Галин Ангелов | "Локомотив" | Г. Оряховица | |
2 | Фарис Фаик | "Крепост" | Стремци | 5 | Петър Господинов | "Берое" | Ст. Загора | |
3 | Ахмед Ахмедов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 7 | Назми Ибрямов | АСК "Сливен" | Сливен | |
3 | Тургай Февзи | "Шампиони" | Самуил | 8 | Георги Илев | "Никола Станчев" | Созопол | |
5 | Иван Петров | "Ловеч" | Ловеч | 9 | Георги Жистов | "Димитровград" | Димитровград | |
5 | Елисей Янков | "Никола Станчев" | Созопол | 10 | Гьокан Нурсед | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
7 | Орхан Мустафов | "Тракиец" | Пловдив | 11 | Петър Петров | "Никола Станчев" | Созопол | |
8 | Стефан Младенов | "Странджа-2001" | Средец | 12 | Иван Енчев | АСК "Сливен" | Сливен | |
9 | Мюждат Рамадан | "Крепост" | Стремци | 13 | Иван Бангов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
10 | Наум Желязков | "Берое" | Ст. Загора | 14 | Дженгис Муса | "Каолин" | Глоджево | |
11 | Петър Тенев | "Димитровград" | Димитровград | 15 | Павел Тенев | "Димитровград" | Димитровград | |
12 | Николай Ненов | "Шумен" | Шумен | 16 | Асан Кърнаков | "Локомотив" | Г. Оряховица | |
13 | Мерт Славов | "Ангел войвода" | Хасково | 17 | Мехмед Ахмед | "Айтос" | Айтос | |
14 | Гьоксел Делихасанов | "Каолин" | Глоджево | 18 | Милко Тренчев | "Митекс" | Благоевград | |
15 | Атанас Атанасов | "Димитровград" | Димитровград | 19 | Найден Костадинов | "Атлетик" | Пловдив | |
16 | Живко Атанасов | "Странджа-2001" | Средец | 20 | Ферхад Басриев | "Дан Колов" | В. Преслав | |
17 | Ангел Генев | "Енергетик" | Енергетик | 21 | Божидар Тотев | "Дан Колов" | Севлиево | |
18 | Хасан Хюсеинов | "Агросем" | Острово | 22 | Божидар Сидеров | "Енергетик" | Енергетик | |
19 | Георги Тодоров | "Марица-Изток" | Раднево | 23 | Сезгин Алиев | "Айтос" | Айтос | |
20 | Красимир Томов | "Добруджански юнак-96" | Силистра | 24 | Даниел Велев | "Атлетик" | Пловдив | |
21 | Стоян Божинов | "Спартак" | Сандански | 25 | Тунджай Мехмед | "Айтос" | Айтос | |
22 | Михаил Йорданов | "Херкулес" | Ямбол | 26 | Емре Рашид | "Лудогорец" | Паисиево | |
23 | Иван Г. Иванов | АСК "Сливен" | Сливен | 27 | Добромир Димов | "Енергетик" | Енергетик | |
24 | Росен Петков | "Странджа-2001" | Средец | 28 | Симеон Костадинов | "Странджа-2001" | Средец | |
29 | Светослав Делев | "Митекс" | Благоевград | |||||
кат. 42 кг | 30 | Илиян Илиев | "Шумен" | Шумен | ||||
1 | Тургай Юмергюве | "Юнак-Локомотив" | Русе | 31 | Николай Миталов | "Спартак" | Сандански | |
2 | Октай Хасан | "Айтос" | Айтос | 32 | Кристиян Денев | "Атлетик" | Пловдив | |
3 | Митко Бонев | "Димитровград" | Димитровград | |||||
3 | Христо Илиев | "Ахил" | Петрич | кат. 47 кг | ||||
5 | Боби Ников | "Димитровград" | Димитровград | 1 | Иван Бадавров | "Димитровград" | Димитровград | |
5 | Християн Тодоров | АСК "Сливен" | Сливен | 2 | Юлджан Мехмед | "Асеновец" | Асеновград | |
7 | Алекс Неделчев | "Миньор" | Раднево | 3 | Никола Стоянов | "Локомотив" | Г. Оряховица | |
8 | Цветан Кънев | "Казанлък" | Казанлък | 3 | Сава Иванов | АСК "Сливен" | Сливен | |
9 | Мерт Рамадан | "Крепост" | Стремци | 5 | Георги Киров | "Спартак" | Сандански | |
10 | Щерьо Янев | "Ахил" | Петрич | 5 | Христо Методиев | "Армеец-ЦСКА" | София | |
11 | Байрям Мехмед | "Ангел войвода" | Хасково | 7 | Сашо Лозанов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
12 | Илиян Илиев | "Локомотив" | Г. Оряховица | 8 | Октай Кадиров | "Кубадън" | Лозница | |
13 | Николай Пламенов | "Шумен" | Шумен | 9 | Мурад Месудов | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
14 | Мартин Стоянов | АСК "Сливен" | Сливен | 10 | Васил Ангелов | "Димитровград" | Димитровград | |
15 | Мехмед Месудов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 11 | Костадин Карабоников | "Никола Станчев" | Созопол | |
16 | Християн Петров | "Руен" | Руен | 12 | Юсеин Мухов | "Тракиец" | Пловдив | |
17 | Иван Михалев | "Миньор" | Раднево | 13 | Даниел Йорданов | "Миньор" | Раднево | |
18 | Мехмед Акалиев | "Димитър Добрев" | Езерче | 14 | Октай Хасанов | "Олимпиец" | Търговище | |
19 | Георги Славков | "Славия-2009" | София | 15 | Слави Йоргов | "Миньор" | Раднево | |
20 | Сюлейман Сюлейман | "Крепост" | Стремци | 16 | Георги Стоянов | "Добруджански юнак" | Добрич | |
21 | Андон Георгиев | "Митекс" | Благоевград | 17 | Туран Караали | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
22 | Ертан Салиев | "Айтос" | Айтос | 18 | Радослав Русев | "Ангел войвода" | Хасково | |
23 | Расим Расим | "Ангел войвода" | Хасково | 19 | Айтин Реджеб | "Черноморски сокол" | Варна | |
24 | Христо Петков | "Странджа-2001" | Средец | 20 | Христо Дамянов | "Странджа-2001" | Средец | |
25 | Мойсей Маринов | "Ахил" | Петрич | 21 | Десислав Георгиев | "Миньор" | Раднево | |
26 | Мерт Идриз | "Шампиони" | Самуил | 22 | Кристиян Костов | "Дан Колов" | В. Преслав | |
27 | Йонко Димитров | "Борба и самбо" | Ямбол | 23 | Християн Смилков | "Митекс" | Благоевград | |
28 | Божидар Юруков | "Ахил" | Петрич | 24 | Али Неджимов | "Борба и самбо" | Ямбол | |
29 | Ростислав Неделчев | "Миньор" | Раднево | 25 | Габриел Мичев | "Дан Колов" | Севлиево | |
30 | Хюсеин Николов | "Стефан Караджа" | Елхово | 26 | Джошкун Исмаил | "Лудогорец" | Паисиево | |
31 | Чанко Георгиев | АСК "Сливен" | Сливен | |||||
32 | Рафет Ахмедов | "Асеновец" | Асеновград | кат. 53 кг | ||||
33 | Ахмед Кямилов | "Олимпиец" | Търговище | 1 | Жоро Желязков | "Берое" | Ст. Загора | |
34 | Алиджан Алиев | "Агросем" | Острово | 2 | Валентин Димитров | "Берое" | Ст. Загора | |
35 | Антон Грудов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 3 | Благовест Тропчев | "Спартак" | Сандански | |
36 | Николай Станчев | "Дан Колов" | Севлиево | 3 | Ангел Дойчинов | "Митекс" | Благоевград | |
37 | Адил Кабилов | "Каолин" | Глоджево | 5 | Павел Стефанов | "Димитровград" | Димитровград | |
5 | Айхан Хаджиев | АСК "Сливен" | Сливен | |||||
кат. 59 кг | 7 | Валентин Хаджиев | "Кубадън" | Лозница | ||||
1 | Енчо Гаджев | АСК "Сливен" | Сливен | 8 | Валентин Недев | АСК "Сливен" | Сливен | |
2 | Костадин Пиперевски | "Ахил" | Петрич | 9 | ПАвел Павлов | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
3 | Вейсин Джанферов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 10 | Станислав Канев | "Енергетик" | Енергетик | |
3 | Никола Лозанов | "Олимпиец" | Търговище | 11 | Касим Читали | "Асеновец" | Асеновград | |
5 | Боян Зоев | "Загорец" | Н. Загора | 12 | Йордан Георгиев | "Олимпиец" | Търговище | |
5 | Жулиен Стоев | "Миньор" | Раднево | 13 | Едис Чираков | "Каолин" | Глоджево | |
7 | Адриян Иванов | "Дан Колов" | Севлиево | 14 | Живко Кадънков | "Странджа-2001" | Средец | |
8 | Александър Балабанов | "Никола Станчев" | Созопол | 15 | Съби Гъбичев | "Странджа-2001" | Средец | |
9 | Динко Иванов | "Никола Станчев" | Созопол | 16 | Ангел Шопов | "Тракия-93" | Стамболийски | |
10 | Цветан Евтимов | АСК "Сливен" | Сливен | 17 | Даниел Узунов | АСК "Сливен" | Сливен | |
11 | Златомир Чолаков | "Странджа-2001" | Средец | 18 | Бойхан Рамадан | "Ангел войвода" | Хасково | |
12 | Шабир Шамс | "Славия-2009" | София | 19 | Сали Сали | "Шампиони" | Самуил | |
13 | Ердинай Ердуван | "Добруджански юнак" | Добрич | 20 | Басри Басриев | "Дан Колов" | В. Преслав | |
14 | Янчо Андонов | "Никола Станчев" | Созопол | 21 | Димитър Димитров | АСК "Сливен" | Сливен | |
15 | Димитър Малчев | "Никола Станчев" | Созопол | 22 | Радко Николов | "Локомотив" | Г. Оряховица | |
23 | Сюлейман Хасан | "Крепост" | Стремци | |||||
кат. 66 кг | 24 | Делян Василев | "Дан Колов" | В. Преслав | ||||
1 | Николай Митев | "Енергетик" | Енергетик | 25 | Сезай Садула | "Айтос" | Айтос | |
2 | Сертан Ахмед | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 26 | Айхан Сабри | "Лудогорец" | Паисиево | |
3 | Радко Бонев | "Димитровград" | Димитровград | 27 | Доукан Данаилов | "Дан Колов" | Севлиево | |
3 | Костадин Костов | АСК "Сливен" | Сливен | 28 | Илия Марков | "Спартак" | Сандански | |
5 | Едис Касим | "Лудогорец" | Паисиево | 29 | Николай Николов | "Димитровград" | Димитровград | |
5 | Тодор Колов | "Никола Станчев" | Созопол | |||||
7 | Стефан Темелков | "Спартак" | Сандански | кат. 73 кг | ||||
8 | Десислав Димитров | "Добруджански юнак-96" | Силистра | 1 | Въчо Делчев | "Димитровград" | Димитровград | |
9 | Петър Петков | "Берое" | Ст. Загора | 2 | Ивайло Димитров | "Енергетик" | Енергетик | |
10 | Стилиян Йовчев | АСК "Сливен" | Сливен | 3 | Ивелин Димов | АСК "Сливен" | Сливен | |
11 | Любослав Влахов | "Армеец-ЦСКА" | София | 3 | Георги Саракостов | "Стефан Караджа" | Елхово | |
12 | Даниел Киров | АСК "Сливен" | Сливен | 5 | Виктор Георгиев | "Златарица" | Златарица | |
13 | Янко Георгиев | "Никола Станчев" | Созопол | 5 | Даниел Веселинов | "Черноморски сокол" | Варна | |
14 | Ибрахим Ибрахимов | "Кубадън" | Лозница | 7 | Наоман Салит | "Тракиец" | Пловдив | |
15 | Димитър Йорданов | АСК "Сливен" | Сливен | 8 | Антоний Радков | "Добруджански юнак-96" | Силистра | |
16 | Хасан Хасанов | "Дан Колов" | В. Преслав | 9 | Луций Шопов | "Локомотив" | Пловдив | |
17 | Калоян Гъдев | "Казанлък" | Казанлък | 10 | МАриян Патилов | "Спартак" | Сандански | |
18 | Злати Атанасов | "Казанлък" | Казанлък | 11 | Георги Гочев | "Миньор" | Раднево | |
19 | Димитър Димов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 12 | Атанас Стойков | "Шумен" | Шумен | |
20 | Йоан Ананиев | "Славия-2009" | София | 13 | Калин Тодоров | "Загорец" | Н. Загора | |
кат. +73 кг | ||||||||
1 | Мохамед Мохамед | "Ангел войвода" | Хасково | 10 | Камен Атанасов | "Димитровград" | Димитровград | |
2 | Стелиян Капитанов | "Никола Станчев" | Созопол | 11 | Давид Бакърджиев | "Шумен" | Шумен | |
3 | Огнян Йорданов | "Локомотив" | Г. Оряховица | 12 | Кристиян Михайлов | "Добруджански юнак-96" | Силистра | |
3 | Мартин Балевски | "Черноморски сокол" | Варна | 13 | Цветелин Станев | "Черноморски сокол" | Варна | |
5 | Мазлум Руфад | "Кубадън" | Лозница | 14 | Толга Мехмед | "Шампиони" | Самуил | |
5 | Веселин Василев | "Берое" | Ст. Загора | 15 | Пламен Тончев | "Ловеч" | Ловеч | |
7 | Божан Ламбрев | "Асеновец" | Асеновград | 16 | Петър Иванов | "Херкулес" | Ямбол | |
8 | Дарин Дралчев | "Миньор" | Раднево | 17 | Николай Петров | АСК "Сливен" | Сливен | |
9 | Пламен Драголов | "Славия-2009" | София | |||||
Най-техничен състезател - Енчо Гаджев, кат. 59 кг., АСК "Сливен", гр. Сливен | ||||||||
Най-резултатен състезател - Мустафа Фаик, кат. 30 кг., "Крепост", Стремци | ||||||||
Гл. Съдия: Иван Радков | Гл. Секретар: Али Пъръшмолла |