Архив резултати
Държавно лично първенство по свободна борба – кадети (16-18.02.2012 г. - гр. София)
- Сряда, 01 Октомври 2014
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||||
кат. 42 кг | кат. 46 кг | |||||||
1 | Милен Янков | "Ловеч" | Ловеч | 1 | Мартин Гочев | "Берое" | Ст. Загора | |
2 | Ибрахим Гюлбиев | АСК "Сливен" | Сливен | 2 | Хюсеин Осман | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
3 | Кристиян Йовчев | "Царевец-Етър 93" | В. Търново | 3 | Николай Ивайлов | "Борба и Самбо" | Ямбол | |
3 | Стилян Ивайлов | "Борба и Самбо" | Ямбол | |||||
кат. 50 кг | 5 | Първан Транчев | "Ловеч" | Ловеч | ||||
1 | Димитър Иванов | "Димитровград" | Димитровград | 5 | Адем Мурали | АСК "Сливен" | Сливен | |
2 | Айджан Раимов | "Олимпиец" | Търговище | 7 | Байрам Шабан | "Крепост" | Стремци | |
3 | Айджан Ахмед | "Армеец-ЦСКА" | София | 8 | Петър Сабаков | "Берое" | Ст. Загора | |
3 | Валери Стоянов | "Руен" | Руен | 9 | Дован Расимов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
5 | Адем Рамис | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 10 | Саид Кадир | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
5 | Еюб Еюб | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |||||
7 | Юсуф Халил | Черноморец-св.борба | Бургас | кат. 54 кг | ||||
8 | Мартин Гиров | АСК "Сливен" | Сливен | 1 | Александър Димитров | "Левски" | София | |
9 | Ангел Радев | "Ангел Войвода" | Хасково | 2 | Михаил Георгиев | АСК "Сливен" | Сливен | |
10 | Георги Георгиев | "Армеец-ЦСКА" | София | 3 | Ангел Илиев | "Дан Колов" | Севлиево | |
11 | Алпай Юсуф | "Юнак-Локомотив" | Русе | 3 | Аднан Мурат | "Ангел Войвода" | Хасково | |
12 | Джунейт Исмаилов | "Кубадън" | Лозница | 5 | Георги Илиев | "Дан Колов" | Елена | |
13 | Денис Сали | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 5 | Ибраим Мандев | "Левски" | София | |
14 | Елиян Илиев | "Армеец-ЦСКА" | София | 7 | валентин Дончев | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
15 | Християн Шангов | "Славия-2009" | София | 8 | Костадин Асенов | "Енергетик" | Гълъбово | |
16 | Сезер Сефер | "Юнак-Локомотив" | Русе | 9 | Краси Енчев | "Славия-2009" | София | |
17 | Пламен Желязков | "Никола Станчев" | Созопол | 10 | Атила Хайриев | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
11 | Николай Михайлов | "Миньор" | Раднево | |||||
кат. 58 кг | 12 | Дениз Ахмедов | "Юнак-Локомотив" | Русе | ||||
1 | Пресиян Михов | АСК "Сливен" | Сливен | 13 | Християн Василев | "Стефан Караджа" | Елхово | |
2 | Въльо Стойков | "Берое" | Ст. Загора | 14 | Идриз Мехмедов | "Кубадън" | Лозница | |
3 | Мехмед Шерифов | "Кубадън" | Лозница | 15 | Сабри Сабриев | "Кубадън" | Лозница | |
3 | Пламен Минчев | "Дан Колов" | Елена | 16 | Мирослав Алдинов | "Ловеч" | Ловеч | |
5 | Михаил Йончев | "Левски" | София | 17 | Иво Айвазов | "Локомотив" | Пловдив | |
5 | Методи Ангелов | "Царевец-Етър 93" | В. Търново | 18 | Костадин Димитров | "Никола Станчев" | Созопол | |
7 | Гюнай Исмаилов | "Кубадън" | Лозница | 19 | Атанас Дуков | "Черноморски сокол" | Варна | |
8 | Георги Пайов | Черноморец-св.борба | Бургас | 20 | Ермин Мустафов | "Локомотив" | Г. Оряховица | |
9 | Кемран Назифов | "Шумен" | Шумен | 21 | Александър Радев | "Добруджански юнак-96" | Силистра | |
10 | Ертан Керинов | "Юнак-Локомотив" | Русе | |||||
11 | Емин Васви | "Черноморски сокол" | Варна | кат. 63 кг | ||||
12 | Иван Дишков | Черноморец-св.борба | Бургас | 1 | Евелин Русев | "Берое" | Ст. Загора | |
13 | Динко Русев | "Никола Станчев" | Созопол | 2 | Мирослав Христов | "Берое" | Ст. Загора | |
14 | Георги Стойков | Черноморец-св.борба | Бургас | 3 | Кръстьо Костев | Черноморец-св.борба | Бургас | |
15 | Ибрахим Ибрям | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 3 | Иван Бойчев | Черноморец-св.борба | Бургас | |
16 | Живко Хънев | "Никола Станчев" | Созопол | 5 | Стоян Жабов | Черноморец-св.борба | Бургас | |
17 | Николай Енински | "Стефан Караджа" | Елхово | 5 | Айсун Йомузов | "Олимпиец" | Търговище | |
18 | Цветелин Кирилов | "Дан Колов" | Севлиево | 7 | Ахмед Кадовлуев | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
19 | Георги Цанев | "Славия-2009" | София | 8 | Иван Иванов | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
20 | Ибрям Салефевндиев | "Каолин 2000" | Глоджево | 9 | Валентин Омайников | АСК "Сливен" | Сливен | |
21 | Стойко Петров | "Черноморски сокол" | Варна | 10 | Анатоли Чиликов | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
22 | Габриел Иванов | "Царевец-Етър 93" | В. Търново | 11 | Тейфик Алиман | "Дан Колов" | Севлиево | |
12 | Милен Калчев | "Берое" | Ст. Загора | |||||
кат. 69 кг | 13 | Барис Николаев | "Дан Колов" | Севлиево | ||||
1 | Сабри Сабриев | "Армеец-ЦСКА" | София | 14 | Бисер Чиликов | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
2 | Юсеин Хасан | Черноморец-св.борба | Бургас | 15 | Хюсеин Мустафа | Черноморец-св.борба | Бургас | |
3 | Виктор Златков | "Левски" | София | 16 | Неджип Неджип | "Руен" | Руен | |
3 | Мохамед-Йосеф Бакър | АСК "Сливен" | Сливен | 17 | Росен Иванов | "Дан Колов" | Севлиево | |
5 | Илхан Енверов | АСК "Сливен" | Сливен | 18 | Мартин Райков | "Локомотив" | Г. Оряховица | |
5 | Илия Ханев | "Ловеч" | Ловеч | 19 | Стоян Илиев | Черноморец-св.борба | Бургас | |
7 | Шакир Хасан | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 20 | Никола Одрински | "Берое" | Ст. Загора | |
8 | Галин Георгиев | АСК "Сливен" | Сливен | 21 | Димитър Караиванов | АСК "Сливен" | Сливен | |
9 | Андрей Стоянов | "Руен" | Руен | 22 | Георги Русев | "Локомотив" | Пловдив | |
10 | Айсун Юсуфов | "Олимпиец" | Търговище | 23 | Невзат Хрюстем | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
11 | Денислав Калеканов | "Локомотив" | Пловдив | 24 | Хаакан Алиев | "Дан Колов" | Севлиево | |
12 | Георги Запрев | "Левски" | София | 25 | Сали Тодоров | "Стефан Караджа" | Елхово | |
13 | Мехмедали Тефик | "Руен" | Руен | 26 | Георги Кондов | "Добруджански юнак-96" | Силистра | |
14 | Адинан Хасан | "Олимпиец" | Търговище | 27 | Джихан Мустафа | "Каолин 2000" | Глоджево | |
15 | Георги Димиторв | "Ангел Войвода" | Хасково | 28 | Марио Димитров | "Дан Колов" | Севлиево | |
16 | Севдалин Димитров | АСК "Сливен" | Сливен | 29 | Мартин Буров | "Левски" | София | |
17 | Гьокан Ниази | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 30 | Денисклав Бадавров | "Димитровград" | Димитровград | |
18 | Борис Големечков | "Славия-2009" | София | |||||
19 | Валентин Михайлов | Индивидуално | Индив. | кат. 76 кг | ||||
20 | Мариян Ганев | АСК "Сливен" | Сливен | 1 | Пламен Карчев | "Берое" | Ст. Загора | |
21 | Славчо Пенев | "Локомотив" | Г. Оряховица | 2 | Джейхан Ебазер | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
22 | Жулиян Желязков | "Черноморски сокол" | Варна | 3 | Йордан Кунгалов | "Левски" | София | |
23 | Преслав Петров | "Юнак-Локомотив" | Русе | 3 | Младен Василев | "Армеец-ЦСКА" | София | |
24 | Йозджан Абтулов | "Кубадън" | Лозница | 5 | Ради Радев | АСК "Сливен" | Сливен | |
25 | Мехмед Топалов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 5 | Стефан Георгиев | Черноморец-св.борба | Бургас | |
26 | Янаки Янакиев | Черноморец-св.борба | Бургас | 7 | Кадир Деде | "Спартак" | Цар Калоян | |
27 | Светослав Демирев | "Добруджански юнак" | Добрич | 8 | Дженгис Рахмис | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
28 | Стиван Стоянов | "Левски" | София | 9 | Тодор Иванов | АСК "Сливен" | Сливен | |
29 | Йордан Господинов | "Черноморски сокол" | Варна | 10 | Гьокан Мехмедов | "Локомотив" | Пловдив | |
30 | Димитър Вълчев | АСК "Сливен" | Сливен | 11 | Иван Николов | АСК "Сливен" | Сливен | |
31 | Нурхан Халил | "Добруджански юнак-96" | Силистра | 12 | Йосиф Големечков | "Славия-2009" | София | |
32 | Сашо Емилов | "Дан Колов" | Севлиево | 13 | Атанас Буланов | "Никола Станчев" | Созопол | |
14 | Петър Андонов | АСК "Сливен" | Сливен | |||||
кат. 85 кг | 15 | Синан Мурадов | "Каолин 2000" | Глоджево | ||||
1 | Билгин Юмеров | "Армеец-ЦСКА" | София | 16 | Николай Кръстев | АСК "Сливен" | Сливен | |
2 | Ведат Исмаилов | "Олимпиец" | Търговище | 17 | Атанас Атанасов | АСК "Сливен" | Сливен | |
3 | Илиян Димитров | АСК "Сливен" | Сливен | 18 | Красимир Георгиев | "Берое" | Ст. Загора | |
3 | Момчил Колев | АСК "Сливен" | Сливен | 19 | Христо Иванов | "Миньор" | Раднево | |
5 | Калин Костадинов | Черноморец-св.борба | Бургас | 20 | Мехмед Мехмед | "Никола Станчев" | Созопол | |
5 | Георги Костов | "Ахил" | Петрич | 21 | Иван Маринов | "Дан Колов" | Елена | |
7 | Ангел Сидеров | "Армеец-ЦСКА" | София | 22 | Кирил Казъмски | "Армеец-ЦСКА" | София | |
8 | Веселин Славов | "Димитровград" | Димитровград | |||||
9 | Стоян Милушев | "Левски" | София | кат. 100 кг | ||||
10 | Николай Сачаров | Черноморец-св.борба | Бургас | 1 | Радомир Атанасов | "Берое" | Ст. Загора | |
11 | Мехмед Мехмедов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 2 | Георги Ванчев | "Ангел Войвода" | Хасково | |
12 | Манол Димитров | "Никола Станчев" | Созопол | 3 | Сали Бейтула | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
13 | Виктор Христов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 3 | Тихомир Иванов | Черноморец-св.борба | Бургас | |
14 | Петър Петров | "Добруджански юнак-96" | Силистра | 5 | Веледин Есат | "Царевец-Етър 93" | В. Търново | |
15 | Михаил Миленков | "Славия-2009" | София | 5 | Гюлхан Юсуф | "Лютфи Ахмедов" | Разград | |
16 | Ахмед Ивов | "Дан Колов" | Севлиево | 7 | Идает Идает | "Кубадън" | Лозница | |
8 | Денис Бахри | "Левски" | София | |||||
9 | Юсеин Юсеин | "Царевец-Етър 93" | В. Търново | |||||
кат. +100 кг | 10 | Стефан Сотиров | "Левски" | София | ||||
1 | Бойко Арсенков | "Славия-2009" | София | 11 | Йоан Цонев | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
2 | Георги Матанов | "Казанлък" | Казанлък | 12 | Димитър Александров | Черноморец-св.борба | Бургас | |
3 | Мартин Кибаров | "Никола Станчев" | Созопол | 13 | Нергюн Джинали | "Юнак-Локомотив" | Русе | |
4 | Ахмед Пюскюллю | "Спартак" | Цар Калоян | 14 | Мехмед Мехмедов | "Олимпиец" | Търговище | |
Най-техничен състезател: Евелин Русев, кат. 63 кг., "Берое" гр. Стара Загора | ||||||||
Най-резултатен състезател: Билгин Юмеров, кат. 85 кг, "Армеец-ЦСКА", гр. София | ||||||||
Гл. Секретар: Али Пъръшмолла | Гл. Съдия: Янчо Костадинов |