Архив резултати
Държавно лично първенство по свободна борба, жени (14-15.01.2012 г. - гр. София)
- Сряда, 01 Октомври 2014
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 48 кг | кат. 51 кг | ||||||
1 | Елица Янкова | "Левски" | София | 1 | Джелян Ахмед | "Юнак-Локомотив" | Русе |
2 | Даниела Дайова | "НСА-Академик" | София | 2 | Елена Якимчук | "Левски" | София |
3 | Пепа Димитрова | "Херкулес" | Ямбол | 3 | Елза Абгьова | "НСА-2004" | София |
3 | Веселка Тенева | "Берое" | Ст.Загора | 3 | Кристина Велева | "Тракия спорт" | Пловдив |
5 | Ивана Димитрова | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 5 | Ирена Георгиева | "Ботев-93" | Враца |
5 | Цветомира Георгиева | "Херкулес" | Ямбол | 5 | Мервин Исмаил | "Юнак-Локомотив" | Русе |
7 | Марина Тодорова | "Дарк Ейнджълс" | София | ||||
8 | Десислава Кънчева | "НСА-Академик" | София | кат. 59 кг | |||
9 | Ивона Горова | "Рилски спортист" | Самоков | 1 | Анна Методиева | "Тракия спорт" | Пловдив |
10 | Каролина Грозданова | "НСА-2004" | София | 2 | Венелина Георгиева | "НСА-2004" | София |
11 | Гергана Василева | "Ботев-93" | Враца | 3 | Елица Йорданова | "Ботев-93" | Враца |
12 | Венка Ангова | "Тракия-93" | Стамболийски | 3 | Евелина Николова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
13 | Надя Стамова | СК Борба и самбо | София | 5 | Кръстина Маринова | "НСА-2004" | София |
14 | Василе Ангелова | "Дан Колов" | Севлиево | 5 | Сийка Лозева | "Берое" | Ст.Загора |
7 | Мария Учкова | СК Борба и самбо | Ямбол | ||||
кат. 55 кг | |||||||
1 | Мими Христова | "Левски" | София | кат. 63 кг | |||
2 | Виолета Симеонова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 1 | Елина Васева | "Юнак-Локомотив" | Русе |
3 | Екатерина Сардовска | "НСА-2004" | София | 2 | Таня Милкова | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
3 | Валя Трандева | "НСА-Академик" | София | 3 | Вяра Гергинова | "НСА-2004" | София |
5 | Живка Иванова | "Херкулес" | Ямбол | 3 | Мюмюне Мехмед | "Дан Колов" | Севлиево |
5 | Мария Гонева | "НСА-2004" | София | 5 | Веселина Йорданова | "НСА-2004" | София |
7 | Светлана Иванова | "Берое" | Ст.Загора | 5 | Христина Стоянова | "Херкулес" | Ямбол |
8 | Надин Токар | инд. | 7 | Ина Шиварова | "Дан Колов" | Севлиево | |
9 | Марияна Петрова | "Ботев-93" | Враца | ||||
10 | Илияна Динкова | "Херкулес" | Ямбол | кат. 67 кг | |||
11 | Илейха Ахмедова | "Дан Колов" | Севлиево | 1 | Ралица Иванова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
12 | Мария Дачева | "Херкулес" | Ямбол | 2 | Джанан Манолова | "Армеец-ЦСКА" | София |
13 | Деница Иванова | "Рилски спортист" | Самоков | 3 | Даяна Иванова | "Берое" | Ст.Загора |
кат. 72 кг | |||||||
1 | Станка Златева | "Левски" | София | 5 | Палмина Желева | "НСА-Академик" | София |
2 | Хаджер Юмер | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 5 | Невена Радославова | "Дан Колов" | Севлиево |
3 | Златка Жекова | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 7 | Калинка Йонова | "Ботев-93" | Враца |
3 | Гюлджан Бехчедова | "Кубадън" | Лозница | 8 | Айгюл Мандалова | "Дан Колов" | Севлиево |
Най-технична състезателка - Станка Златева, кат. 72 кг, СК Борба "Левски", София | |||||||
Най-резултатна състезателка - Мими Христова, кат. 55 кг, СК Борба "Левски", София | |||||||
Гл.съдия: Я. Костадинов /п/ | Гл.секретар: Али Пъръшмолла /п/ |