Архив резултати
Международен турнир "Серафим Бързаков" - деца, момчета, момичета (11-12.10.2013 г. - гр. Петрич)
- Сряда, 01 Октомври 2014
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ -ДЕЦА | |||||||||
кат. 28 кг | кат. 32 кг | ||||||||
1 | Ненад Панов | Щип | Македония | 1 | Мартин Стоянов | Щип | Македония | ||
2 | Сашко Костадинов | "Спартак" | Сандански | 2 | Георги Аначков | "В. и Г. Илиеви" | Кюстендил | ||
3 | Дейвид Златков | "Левски" | София | 3 | Димитър Хръстев | "Казанлък" | Казанлък | ||
4 | Ихо Гичев | Щип | Македония | ||||||
5 | Валентин Илиев | "Митекс" | Благоевград | ||||||
5 | Костадин Гуцев | "ЦСКА" | София | ||||||
кат. 35 кг | |||||||||
1 | Антон Паралов | "Беласица" | Петрич | кат. 38 кг | |||||
2 | Вилислав Малинов | "Левски" | София | 1 | Кананидис Костас | Солун2 | Гърция | ||
3 | Стоян Стоянов | "Беласица" | Петрич | 2 | Никола Стефанов | "Левски" | София | ||
3 | Шукри Вранчев | "Пирин" | Г. Делчев | 3 | Петър Горняшки | "Славия-2009" | София | ||
5 | Ибрин Шеимов | "Пирин" | Г. Делчев | 3 | Давид Мишев | Щип | Македония | ||
5 | Кристиян Георгиев | "В. и Г. Илиеви" | Кюстендил | 5 | Кроусталидис | Солун1 | Гърция | ||
7 | Филип Тасев | Щип | Македония | 5 | Андриян Манолчев | "Беласица" | Петрич | ||
7 | Димитър Кирилов | "Левски" | София | ||||||
8 | Антон Танков | "Беласица" | Петрич | ||||||
кат. 43 кг | 9 | Васил Георгиев | "Спартак" | Сандански | |||||
1 | Ненад Николовски | Щип | Македония | ||||||
2 | Георгиадис Димитри | Солун2 | Гърция | кат. 47 кг | |||||
3 | Светослав Делев | "Левски" | София | 1 | Милко Тренчев | "Митекс" | Благоевград | ||
4 | Петър Михов | "Черноморец" | Бургас | 2 | Иван Бангов | "Черноморец" | Бургас | ||
5 | Аспарух Влахов | "Спартак" | Сандански | 3 | Гивизинис | Солун1 | Гърция | ||
5 | Филип Стойков | Щип | Македония | 4 | Дениз Шеинов | "Пирин" | Г. Делчев | ||
5 | Георги Николов | "Спартак" | Сандански | ||||||
5 | Оглян Николов | "Спартак" | Сандански | ||||||
кат. 53 кг | |||||||||
1 | Дениз Камберов | "Пирин" | Г. Делчев | кат. 59 кг | |||||
2 | Илия Марчов | "Спартак" | Сандански | 1 | Петър Тодев | Щип | Македония | ||
3 | Димитър Василев | "В. и Г. Илиеви" | Кюстендил | 2 | Осман Халибрям | "Черноморец" | Бургас | ||
4 | Йоан Карамфилов | "Спартак" | Сандански | 3 | Каледзидис Стериос | Солун2 | Гърция | ||
5 | Йордан Йорчев | "Беласица" | Петрич | 4 | Христо Петлички | "Спартак" | Сандански | ||
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ - МОМЧЕТА | |||||||||
кат. 42 кг | кат. 47 кг | ||||||||
1 | Николай Миталов | "Спартак" | Сандански | 1 | Мартин Петров | "Левски" | София | ||
2 | Ангел Шапков | "ЦСКА" | София | 2 | Андон Георгиев | "Левски" | София | ||
3 | Горги Божков | Щип | Македония | 3 | Симеон Марков | "Спартак" | Сандански | ||
4 | Самуил Марков | "Спартак" | Сандански | 4 | Горги Тоялов | Щип | Македония | ||
5 | Алберто Петров | "Левски" | София | ||||||
5 | Леонардо Насески | Прилеп | Македония | кат. 66 кг | |||||
1 | Джемал Али | "ЦСКА" | София | ||||||
кат. 53 кг | 2 | Христо Методиев | "ЦСКА" | София | |||||
1 | Радослав Дойранлиев | "Левски" | София | 3 | Марангопулос | Солун2 | Гърция | ||
2 | Страхил Паралов | "Беласица" | Петрич | 3 | Феодорос Кирякис | Солун2 | Гърция | ||
3 | Трайче Нацев | Щип | Македония | 5 | Християн Тодоров | "Левски" | София | ||
3 | Мехмед Рамадан | "ЦСКА" | София | 5 | Християн Смилков | "Левски" | София | ||
5 | Християн Дрельовски | "Беласица" | Петрич | 7 | Шабир Шанс | Славия-2009 | |||
5 | Хасан Хасан | "Левски" | София | 8 | Димитър Динев | "Черноморец" | Бургас | ||
7 | Хюсеин Хюсеин | "Черноморец" | Бургас | 9 | Гивид Блиадзе | Солун2 | Гърция | ||
8 | Марангидис Илиас | Солун2 | Гърция | 10 | Илиадис Йоанис | Солун2 | Гърция | ||
9 | Тургай Февзи | "Левски" | София | 11 | Кязим Камберов | "Пирин" | Г. Делчев | ||
10 | Теодор Темелкоски | Прилеп | Македония | 12 | Далибор Гичев | Щип | Македония | ||
11 | Изет Гавазов | "Пирин" | Г. Делчев | 13 | Варверидис Христос | Солун2 | Гърция | ||
14 | Незми Камберов | "Пирин" | Г. Делчев | ||||||
кат. +73 кг | 14 | Цветан Шангов | "Славия-2009" | София | |||||
1 | Петридис | Солун1 | Гърция | 16 | Тони Карагюзев | "Левски" | София | ||
2 | Тсадекидис Александрос | Солун2 | Гърция | 16 | Фиданчо Миланов | Щип | Македония | ||
3 | Мартин Ваканин | "Левски" | София | 18 | Стаматис | Солун2 | Гърция | ||
3 | Георгиос Георгиадис | Солун2 | Гърция | ||||||
5 | Стефан Темелков | "Спартак" | Сандански | ||||||
5 | Кристиян Костов | "Беласица" | Петрич | КРАЙНО КЛАСИРАНЕ - МОМИЧЕТА | |||||
7 | Дарко Иванов | Щип | Македония | кат. 50 кг | |||||
8 | Мартин Петров | "ЦСКА" | София | 1 | Моника Илиева | "Митекс" | Благоевград | ||
9 | Александър Пантелич | Сърбия | Сърбия | 2 | Катерина Мирческа | "Прилеп" | Македония | ||
10 | Николай Корчев | "Беласица" | Петрич | ||||||
11 | Коукларис | Солун1 | Гърция | кат. +50 кг | |||||
12 | Нехат Комаров | "Пирин" | Г. Делчев | 1 | Мартина Йоргова | "Левски" | София | ||
13 | Дениз Янузов | "Пирин" | Г. Делчев | 2 | Даниела Мореева | "Черноморец" | Бургас | ||
14 | Драган Коцев | Щип | Македония | 3 | Сийка Иванова | "Левски" | София | ||
15 | Чавдар Радов | "Дупница" | Дупница | 3 | Диана Георгиева | "Черноморец" | Бургас | ||
16 | Михаил Михайлов | "Дупница" | Дупница | 5 | Сотириадоу | Солун1 | Гърция | ||
17 | Антон Златков | "Левски" | София | 5 | Тамара Камачки | Сърбия | Сърбия | ||
Най-техничен състезател - Милко Тренчев, кат. 47 кг., "Митекс", гр. Благоевград | |||||||||
Най-резултатен състезател - Радослав Дойранлиев, кт. 53 кг., "Левски" София | |||||||||
Най-добър чуждестранен състезател - Петридис, кат. +73 кг., Гърция |