Архив резултати
XІІ международен турнир по свободна борба за момчета Злати Динев Ройдев (08-10.03.2013 г., гр. Гълъбово)
- Сряда, 01 Октомври 2014
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 32 кг | кат. 35 кг | ||||||
1 | Димитър Ангелов | Черноморец-св.борба | Бургас | 1 | Попов Ньургустаан | Русия | Русия |
2 | Ефимов Прокопий | Русия | Русия | 2 | Emrah Kaya | Edirne | Турция |
3 | Сердар Али | Крепост | Стремци | 3 | Argiris Grigorian | Гърция | Гърция |
3 | Halit Osmani | Liria | Македония | 3 | Илия Христов | Черноморец-св.борба | Бургас |
5 | Ege Yelmaz | Edirne | Турция | 5 | Пламен Колев | СК Борба и самбо | Ямбол |
5 | Нурла Незатов | Олимпиец | Търговище | 5 | Soykan Makas | Edirne | Турция |
7 | Лебайтин Мехмедов | Дан Колов | Севлиево | 7 | Исин Хюсеин | Лютфи Ахмедов | Разград |
8 | Atzkov Blagoj | Radovish | Македония | 8 | Юсни Манафов | Локомотив | Г.Оряховица |
9 | Иван Нучев | Дан Колов | Севлиево | 9 | Серкан Мехмед | Айтос | Айтос |
10 | Цветан Мустафов | Черноморец-св.борба | Бургас | ||||
11 | Петър Петров | Олимпиец | Търговище | кат. 42 кг | |||
12 | Мустафа Исмедов | СК Борба и самбо | БиС Яб | 1 | Неустроев Вадим | Русия | Русия |
2 | Михаил Пенев | Юнак-Локомотив | Русе | ||||
кат. 38 кг | 3 | Росен Петков | Странджа-2001 | Средец | |||
1 | Алексеев Айаал | Русия | Русия | 3 | Сали Маринов | Лютфи Ахмедов | Разград |
2 | Кычкин Георгий | Русия | Русия | 5 | Диян Илчев | Любимец-95 | Любимец |
3 | Фарис Фаик | Крепост-93 | Стремци | 5 | Narek Grigorian | Гърция | Гърция |
3 | Генади Маринов | Кубадън | Лозница | 7 | Мерд Рамадан | Крепост | Стремци |
5 | Mertay Dernekci | Edirne | Турция | 8 | Иван Енчев | АСК Сливен | Сливен |
5 | Живко Атанасов | Никола Станчев | Созопол | 9 | Ангел Чолаков | Асеновец | Асеновград |
7 | Shair Brava | Liria | Македония | 10 | Mustafa Ay | Edirne | Турция |
8 | Николай Ахмедов | Локомотив | Г.Оряховица | 11 | Мехмед Мехмед | СК Борба и самбо | Ямбол |
9 | Ангел Шапков | Армеец-ЦСКА | София | 12 | Хакан Хюсеинов | Кубадън | Лозница |
10 | Arda Agac | Edirne | Турция | 13 | Bojinov Gorge | Liria | Македония |
11 | Наум Желязков | Берое | Стара Загора | 14 | Християн Кънев | Локомотив | Г.Оряховица |
12 | Jovanov Vase | Radovish | Македония | 15 | Тансер Сали | Лютфи Ахмедов | Разград |
13 | Хюсеин Бекир | Лютфи Ахмедов | Разград | 16 | Стефан Младенов | Черноморец-св.борба | Бургас |
17 | Amir Saiti | Liria | Македония | ||||
кат.47 кг | 18 | Цветелин Спасов | Олимпиец | Търговище | |||
1 | Тотонов Дьулусхан | Русия | Русия | 19 | Севгин Юсеинов | Олимпиец | Търговище |
2 | Тугай Алиев | Олимпиец | Търговище | 20 | Иван Бангов | Черноморец-св.борба | Бургас |
3 | Дургут Тасим | Крепост | Стремци | ||||
3 | Elmedin Sejfulat | Liria | Македония | кат. 53 кг | |||
5 | Симеон Панайотов | СК Борба и самбо | Ямбол | 1 | Андрей Сикачов | Армеец-ЦСКА | София |
5 | Abdulbaki Kara | Edirne | Турция | 2 | Теоман Ибрахим | Лютфи Ахмедов | Разград |
7 | Петко Петков | Странджа-2001 | Средец | 3 | Севдар Фаик | Крепост | Стремци |
8 | Даниел Ганев | АСК Сливен | Сливен | 3 | Иван Бадавров | Димитровград | Димитровград |
9 | Николай Тодоров | Енергетик | Гълъбово | 5 | Алкан Али | Дан Колов | Севлиево |
10 | Ivan Vinnik | Гърция | Гърция | 5 | Никола Стоянов | Локомотив | Г.Оряховица |
11 | Алпай Гюр | Черноморец-св.борба | Бургас | 7 | Сава Иванов | АСК Сливен | Сливен |
12 | Хюсеин Бедри | Черноморец-св.борба | Бургас | 8 | Христо Методиев | Армеец-ЦСКА | София |
13 | Екжан Михайлов | Агросем | Острово | 9 | Христо Дамянов | Странджа-2001 | Средец |
14 | Гьокан Нурсет | Лютфи Ахмедов | Разград | 10 | Судинов Валентин | Русия | Русия |
15 | Дарбасов Иннокентий | Русия | Русия | 11 | Шенол Мехмедов | Кубадън | Лозница |
16 | Димитър Демирев | Енергетик | Гълъбово | 12 | Севен Али | Агросем | Острово |
17 | Стоян Нейков | СК Борба и самбо | Ямбол | 13 | Рамадан Рамаданов | Айтос | Айтос |
18 | Мехмед Даудов | Юнак-Локомотив | Русе | 14 | Djengiz Dervish | Edirne | Турция |
19 | Антон Иванов | Никола Станчев | Созопол | 15 | Басри Мурад | Крепост | Стремци |
20 | Мехмед Рамадан | Асеновец | Асеновград | 16 | Хюсеин Хасанов | СК Борба и самбо | Ямбол |
21 | Ахмед Сейди | Олимпиец | Търговище | 17 | Сашо Лозанов | Армеец-ЦСКА | София |
22 | Iliya Marantidus | Гърция | Гърция | 18 | Хюсеин Халкинов | Олимпиец | Търговище |
23 | Мурад Месудов | Юнак-Локомотив | Русе | 19 | Дончо Донев | Енергетик | Гълъбово |
24 | Айян Каратеков | Дан Колов | Севлиево | 20 | Христо Илиев | Армеец-ЦСКА | София |
25 | Чанко Георгиев | АСК Сливен | Сливен | 21 | Minik Rexhepi | Liria | Македония |
22 | Rian Rexhepi | Liria | Македония | ||||
кат. 59 кг | 23 | Иван Иванов | Енергетик | Гълъбово | |||
1 | Джемал Али | Асеновец | Асеновград | 24 | Тургай Юмергюве | Юнак-Локомотив | Русе |
2 | Йордан Пелев | Армеец-ЦСКА | София | 25 | Мариян Желязков | Любимец-95 | Любимец |
3 | Мехмед Чакал | Лютфи Ахмедов | Разград | 26 | Atakan Makas | Edirne | Турция |
3 | Енчо Гаджев | АСК Сливен | Сливен | 27 | Genadi Karipidis | Гърция | Гърция |
5 | Тодор Ялански | Берое | Стара Загора | 28 | Йонко Димитров | СК Борба и самбо | Ямбол |
5 | Цветан Шангов | Славия-2009 | София | ||||
7 | Живко Василев | Любимец-95 | Любимец | кат. 66 кг | |||
8 | Иса Ибрямов | Кубадън | Лозница | 1 | Иван Стефанов | инд. | |
9 | Abdylfeta Osmani | Liria | Македония | 2 | Дельо Михалев | Миньор | Раднево |
10 | Жоро Желязков | Берое | Стара Загора | 3 | Fedoros Kiryakidis | Гърция | Гърция |
11 | Jovanov Fidancho | Radovish | Македония | 3 | Fedoros Iosifidis | Гърция | Гърция |
12 | Даниел Кадънков | Странджа-2001 | Средец | 5 | Hristos Grigorian | Гърция | Гърция |
13 | Едис Чираков | Юнак-Локомотив | Русе | 5 | Veysel Colak | Edirne | Турция |
14 | Юлджан Мехмед | Димитровград | Димитровград | 7 | Денислав Хаджиев | Берое | Стара Загора |
15 | Станислав Канев | Енергетик | Гълъбово | 8 | Айхан Хаджиев | АСК Сливен | Сливен |
16 | Хюсеин Адемов | Юнак-Локомотив | Русе | 9 | Хасан Хасанбашев | Юнак-Локомотив | Русе |
17 | Валентин Димитров | Миньор | Раднево | 10 | Ибрахим Ибрахимов | Кубадън | Лозница |
18 | Иван Сидеров | Никола Станчев | Созопол | 11 | Николай Пеев | Берое | Стара Загора |
19 | Димитър Димов | Черноморец-св.борба | Бургас | 12 | Реджеп Реджеп | Агросем | Острово |
20 | Шабир Шамс | Славия-2009 | София | 13 | Стоян Татарев | Армеец-ЦСКА | ЦСКА |
14 | Костадин Пиперевлиев | Армеец-ЦСКА | София | ||||
кат. 73 кг | |||||||
1 | Реджеп Юмер | Асеновец | Асеновград | кат. 85 кг | |||
2 | Tsandakidis Alexandros | Гърция | Гърция | 1 | Йонко Балабанов | Енергетик | Гълъбово |
3 | Басри Мехмед | Лютфи Ахмедов | Разград | 2 | Иван Иванов | Берое | Стара Загора |
3 | Веисин Джанферов | Юнак-Локомотив | Русе | 3 | Георги Гогев | Олимпиец | Търговище |
5 | Ивайло Димитров | Енергетик | Гълъбово | 3 | Mikail Yasha | Edirne | Турция |
5 | Николай Митев | Енергетик | Гълъбово | 5 | Адел Бакър | АСК Сливен | Сливен |
7 | Тодор Чанев | Никола Станчев | Созопол | 5 | Алпай Исмаил | Лютфи Ахмедов | Разград |
8 | Светлин Костадинов | АСК Сливен | Сливен | 7 | Георги Ангелов | Любимец-95 | Любимец |
9 | Сертан Ахмед | Лютфи Ахмедов | Разград | 8 | Огнян Йорданов | Локомотив | Г.Оряховица |
10 | Антон Вълчев | СК Борба и самбо | Ямбол | ||||
11 | Kotzev Dragan | Radovish | Македония | ||||
12 | Emre Kayadjik | Edirne | Турция | ||||
13 | Костадин Костов | АСК Сливен | Сливен | ||||
Най-техничен състезател - Андрей Сикачов, кат. 53 кг, СК Борба Армеец-ЦСКА, София | |||||||
Най-резултатен състезател - Димитър Ангелов, кат. 32 кг, СК Борба Черноморец-св.борба, Бургас | |||||||
Най-добър чуждестранен състезател - Тотонов Дьулусхан, кат. 47 кг, Русия | |||||||
Приз Купа Злати Динев Ройдев - Йонко Балабанов, кат. 85 кг, СК Борба Енергетик, Гълъбово | |||||||
Най-добър съдия - Иван Ламбов | |||||||
Гл. секретар: Али Пъръшмолла | Гл. съдия: Димо Христов |