Архив резултати
Държавно лично първенство по класическа борба - мъже (12-13.01.2013 г. - гр. София)
- Сряда, 01 Октомври 2014
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 60 кг | кат. 55 кг | ||||||
1 | Иво Ангелов | "Миньор" | Перник | 1 | Николай Вичев | "Левски" | София |
2 | Александър Костадинов | "Миньор" | Перник | 2 | Радостин Шиндов | "НСА-Академик" | София |
3 | Румен Савчев | "Ботев-93" | Враца | 3 | Стефан Григоров | "Слава" | Монтана |
3 | Радослав Василев | "Левски" | София | 3 | Йото Христов | "Левски" | София |
5 | Пламен Динков | "НСА-Академик" | София | 5 | Августин Спасов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
5 | Наско Георгиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 5 | Марио Михайлов | "НСА-Академик" | София |
7 | Халил Атанасов | "НСА-Академик" | София | 7 | Светлин Шиндов | "НСА-Академик" | София |
8 | Венцислав Дончев | "Изобор" | Плевен | 8 | Петър Иванов | "Локомотив-93" | Варна |
9 | Димитър Христов | "ЦСКА-кл.борба" | София | 9 | Милен Морарски | "Рилски спортист" | Самоков |
10 | Михаил Петков | "Рилски спортист" | Самоков | 10 | Йордан Анев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
11 | Андрей Борисов | "Левски" | София | 11 | Стоян Щерев | "НСА-Академик" | София |
12 | Светослав Димитров | "ЦСКА-кл.борба" | София | 12 | Асен Камбуров | "Атлетик-2004" | Куклен |
13 | Кристиян Бахчеванов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 13 | Виктор Вълков | "Славия" | София |
14 | Цветомир Пенев | "Марек" | Дупница | 14 | Детелин Димитров | "Левски" | София |
15 | Станислав Луков | "ЦСКА-кл.борба" | София | 15 | Кристиян Гайдаров | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
16 | Алекс Шейнов | "НСА-Академик" | София | 16 | Илиян Кичуков | "Атлетик" | Пловдив |
17 | Муса Кехайов | "Левски" | София | 17 | Владимир Божилов | "Миньор" | Перник |
18 | Теодор Петров | "Олимпиец-Ат-Комшев" | Карнобат | 18 | Петко Петков | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
19 | Илиян Парушев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | ||||
кат. 66 кг | 20 | Георги Захариев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |||
1 | Константин Стас | "Славия-2009" | София | 21 | Мирослав Виячев | "ЦСКА-кл.борба" | София |
2 | Венелин Венков | индивидуално | 22 | Станислав Йорданов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
dq | Емил Милев | "Левски" | София | 23 | Севделин Савков | "Славия" | София |
3 | Милен Димитров | "НСА-Академик" | София | ||||
3 | Христо Дойнов | "ЦСКА-кл.борба" | София | кат. 74 кг | |||
5 | Емилиян Недев | "НСА-Академик" | София | 1 | Илиян Георгиев | "Миньор" | Перник |
6 | Майкъл Измирлийски | "НСА-Академик" | София | 2 | Стилиян Найденов | "НСА-Академик" | София |
7 | Александър Кежов | "Левски" | София | 3 | Даниел Александров | "НСА-Академик" | София |
8 | Росиан Дермански | "Ловеч" | Ловеч | 3 | Радослав Цаков | "ЦСКА-кл.борба" | София |
9 | Петър Георгиев | "НСА-Академик" | София | 5 | Щерьо Щерев | "ЦСКА-кл.борба" | София |
10 | Ралин Цаков | "ЦСКА-кл.борба" | София | 5 | Емилиян Тодоров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
11 | Антон Георгиев | "Рилски спортист" | Самоков | 7 | Георги Заяков | "Атлетик" | Пловдив |
12 | Петър Алучев | "Локомотив" | Пловдив | 8 | Владимир Георгиев | "Рилски спортист" | Самоков |
13 | Петър Илчев | "НСА-Академик" | София | 9 | Томи Димитров | "Левски" | София |
14 | Идрис Пашалиев | "Левски" | София | 10 | Кристиян Тошков | "Левски" | София |
15 | Станислав Борисов | "Олимпиец" | Търговище | 11 | Кирил Станев | "Левски" | София |
16 | Радослав Палчев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 12 | Озкан Рашид | Локомотив" | Пловдив |
17 | Даниел Симеонов | "Рилски спортист" | Самоков | 13 | Салих Кехайов | "ЦСКА-кл.борба" | София |
18 | Георги Георгиев | "НСА-Академик" | София | 14 | Тунай Бекир | "НСА-Академик" | София |
19 | Росен Грозданов | "НСА-Академик" | София | 15 | Иван Пановски | "Атлетик" | Пловдив |
20 | Ален Мирчев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 16 | Мариян Павлов | "Олимпиец" | Карнобат |
21 | Станислав Миланов | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 17 | Стефан Дюлгеров | "Левски" | София |
22 | Христо Георгиев | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 18 | Атанас Колев | индивидуално | |
23 | Димитър Павлов | "Рилски спортист" | Самоков | 19 | Сали Сали | "Левски" | София |
24 | Мартин Борисов | "Левски" | София | 20 | Никола Павлов | "Левски" | София |
25 | Иван Болбозанов | "Изобор" | Плевен | 21 | Борислав Лилов | "Левски" | Карлово |
26 | Чавдар Караджов | "Левски" | Карлово | 22 | Ивайло Доцин | "Марек" | Дупница |
27 | Момчил Сирашки | "НСА-Академик" | София | 23 | Георги Момчев | "Локомотив-93" | Варна |
28 | Стоян Чобанов | "Ангел войвода" | Хасково | 24 | Пламен Атанасов | "Рилски спортист" | Самоков |
25 | Мирослав Христов | "Изобор" | Плевен | ||||
кат. 84 кг | 26 | Петър Събев | "ЦСКА-кл.борба" | София | |||
1 | Николай Байряков | "Локомотив" | Пловдив | 27 | Иван Добрев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
2 | Ради Недков | "НСА-Академик" | София | 28 | Георги Иванов | индивидуално | |
3 | Христо Маринов | "Миньор" | Перник | 29 | Георги Станев | "Левски" | София |
3 | Антонио Вражев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 30 | Ивайло Маринов | "Левски" | София |
5 | Станислав Кънев | "Берое" | Стара Загора | 31 | Марян Данаилов | "Рилски спортист" | Самоков |
5 | Боян Загоров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 32 | Петьо Генев | "Рилски спортист" | Самоков |
7 | Олег Стоянов | "Рилски спортист" | Самоков | 33 | Филип Калайджиев | "Левски" | София |
8 | Борис Налбантов | "ЦСКА-кл.борба" | София | 34 | Мустафа Бошнаков | "ЦСКА-кл.борба" | София |
9 | Николай Найденов | "ЦСКА-кл.борба" | София | 35 | Марио Борисов | "Миньор" | Перник |
10 | Ивайло Бойнов | "Изобор" | Плевен | 36 | Тихомир Спахийски | "Ловеч" | Ловеч |
11 | Спас Шуманов | "Рилски спортист" | Самоков | 37 | Силви Шишков | "Мадан" | Мадан |
12 | Стилиян Илиев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 38 | Димитър Стойчев | "Изобор" | Плевен |
13 | Васил Василев | "Рилски спортист-2000" | Самоков-2000 | 39 | Мирослав Чакъров | "Левски" | Карлово |
14 | Айрън Рамадановски | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||||
15 | Николай Минков | "Левски" | Карлово | кат. 96 кг | |||
16 | Николай Добрев | "Локомотив-93" | Варна | 1 | Владислав Методиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
17 | Ивелин Ибришимов | "Изобор" | Плевен | 2 | Даниел Банков | "НСА-Академик" | София |
18 | Златко Атанасов | "ЦСКА-кл.борба" | София | 3 | Тодор Михов | "Ангел войвода" | Хасково |
19 | Светослав Петров | "Славия" | София | dq | Илиян Газепов | "Локомотив" | Пловдив |
20 | Сурен Мамиконе | "Славия" | София | 5 | Димчо Димчев | "НСА-Академик" | София |
21 | Мануил Русев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 3 | Юлиян Георгиев | "Ботев-93" | Враца |
22 | Ангел Ценов | "НСА-Академик" | София | 6 | Леонид Христов | "Марек" | Дупница |
23 | Юлиян Алдимиров | "Рилски спортист" | Самоков | 7 | Красимир Ненков | "Марек" | Дупница |
24 | Костадин Щерьов | "Рилски спортист-2000" | Самоков-2000 | 8 | Асен Табаков | "Ангел войвода" | Хасково |
25 | Благовест Линджов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 9 | Иван Аврамов | "Левски" | София |
26 | Васил Костадинов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 10 | Мариян Атанасов | "Рилски спортист" | Самоков |
27 | Христо Бураджиев | "НСА-Академик" | София | 11 | Красимир Крумов | "Ботев-93" | Враца |
28 | Владимир Стефанов | "Изобор" | Плевен | 12 | Радослав Атанасов | "Атлетик" | Пловдив |
29 | Николай Николов | "НСА-Академик" | София | 13 | Марсел Цветанов | "Славия" | София |
30 | Галин Галчов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 14 | Елис Гури | "Миньор" | Перник |
31 | Христо Павлов | "НСА-Академик" | София | 15 | Кирил Тодоров | "Рилски спортист" | Самоков |
32 | Тони Танчев | "Левски" | Карлово | 16 | Валентин Захариев | "Левски" | София |
33 | Александър Деянов | "Мадан" | Мадан | 17 | Иван Пенков | "ЦСКА-кл.борба" | София |
18 | Тодор Чонов | "Левски" | Карлово | ||||
19 | Виктор Цанов | "НСА-Академик" | София | ||||
20 | Йордан Петров | "Изобор" | Плевен | ||||
кат. 120 кг | |||||||
1 | Любомир Димитров | "НСА-Академик" | София | ||||
2 | Сотир Беков | "Левски" | София | 13 | Николай Кашинов | "Рилски спортист" | Самоков |
3 | Атанас Качулков | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 14 | Петър Бандров | "Рилски спортист" | Самоков |
3 | Милослав Методиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 15 | Тодор Тенев | "Берое" | Стара Загора |
5 | Илиян Илиев | "Марен" | Дупница | 16 | Серги Сергиев | "Миньор" | Перник |
5 | Иван Иванов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 17 | Кристиян Цветанов | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
7 | Петър Богаевски | "Локомотив-93" | Варна | 18 | Божидар Петков | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
8 | Калоян Динчев | "Берое" | Стара Загора | 19 | Миша Аракелян | "Славия" | София |
9 | Димитър Магаев | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 20 | Златомир Димитров | "НСА-Академик" | София |
10 | Ангел Кочов | "НСА-Академик" | София | 21 | Георги Славов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
11 | Ивайло Иванов | "Рилски спортист" | Самоков | 22 | Иван Янчев | "Марек" | Дупница |
12 | Михаил Павлов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 23 | Райчо Ненков | "Марек" | Дупница |
Най-техничен състезател - Илиян Георгиев, кат. 74 кг, СК Борба "Миньор", Перник | |||||||
Най-резултатен състезател - Любомир Димитров, кат. 120 кг, "НСА-Академик", София | |||||||
Гл. съдия: В. Гецов | Гл.секретар: М.Мутафчиев /п/ |