Архив резултати
Държавeн лично-отборен шампионат по свободна борба – юноши (26-27.04.2014 г. - гр. Бургас)
- Сряда, 01 Октомври 2014
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 50 кг | кат. 55 кг | ||||||
1 | Милен Янков | "Ловеч" | Ловеч | 1 | Християн Йорданов | "Левски" | София |
2 | Ибрахим Гюлбиев | АСК "Сливен" | Сливен | 2 | Дован Расимов | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
3 | Димитър Вичев | "Добруджански юнак-96" | Силистра | 3 | Адем Нурали | АСК "Сливен" | Сливен |
4 | Кристиян Йовчев | "Царевец-Етър-93" | В.Търново | 3 | Байрам Шабан | "Левски" | София |
5 | Исмет Кашев | "Царевец-Етър-93" | В.Търново | 5 | Хасан Хасанов | АСК "Сливен" | Сливен |
5 | Емин Ислям | "Каолин-2000" | Глоджево | ||||
кат. 60 кг | 7 | Стилян Ивайлов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |||
1 | Шюкри Шюкриев | "НСА-Академик" | София | 8 | Николай Ивайлов | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
2 | Георги Георгиев | "Армеец-ЦСКА" | София | 9 | Еюб Еюб | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
3 | Хюсеин Осман | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 10 | Христо Георгиев | "Левски" | София |
3 | Димитър Иванов | "Димитровград" | Димитровград | 11 | Танжу Сали | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
5 | Екрам Мюмюнов | "Царевец-Етър-93" | В.Търново | 12 | Елиян Илиев | "Армеец-ЦСКА" | София |
5 | Юсуф Халил | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 13 | Енгин Мюмюнов | "Кубадън" | Лозница |
7 | Мустафа Мустафов | "Олимпиец" | Търговище | ||||
8 | Аднан Мурад | "Ангел войвода" | Хасково | кат. 66 кг | |||
9 | Ангел Радев | "Ангел войвода" | Хасково | 1 | Пресиян Михов | АСК "Сливен" | Сливен |
10 | Валентин Дончев | "Юнак-Локомотив" | Русе | 2 | Шамил Куракаев | "Армеец-ЦСКА" | София |
11 | Кемран Назифов | "Шумен" | Шумен | 3 | Мухамед Махмуд | "Руен" | Руен |
12 | Александър Димитров | "Левски" | София | 3 | Иван Бойчев | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
13 | Димитър Желев | "Добруджански юнак" | Добрич | 5 | Ибраим Мандев | индивидуално | |
14 | Мехмед Мехмед | "Добруджански юнак-96" | Силистра | 5 | Стоян Илев | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
15 | Александър Радев | "Добруджански юнак-96" | Силистра | 7 | Мартин Гиров | АСК "Сливен" | Сливен |
16 | Иван Георгиев | "Айтос" | Айтос | 8 | Мехмед Шерифов | "Кубадън" | Лозница |
9 | Даниел Чолаков | "Продан Гарджев" | Бургас | ||||
кат. 74 кг | 10 | Айджан Ахмедов | "Олимпиец" | Търговище | |||
1 | Енгин Исмаил | "Ангел войвода" | Хасково | 11 | Мартин Гочев | "Берое" | Стара Загора |
2 | Евелин Русев | "Берое" | Стара Загора | 12 | Ахмед Ахмед | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
3 | Михаил Георгиев | АСК "Сливен" | Сливен | 13 | Емин Васви | "Черноморски сокол" | Варна |
3 | Сабри Сабриев | "Армеец-ЦСКА" | София | 14 | Денислав Бадавров | "Димитровград" | Димитровград |
5 | Хюсеин Мустафа | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 15 | Гюнай Исмаилов | "Кубадън" | Лозница |
5 | Иван Николов | АСК "Сливен" | Сливен | 16 | Ангел Илиев | "Дан Колов" | Севлиево |
7 | Емил Топалов | "Армеец-ЦСКА" | София | 17 | Ибрахим Ибрям | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
8 | Пламен Цветанов | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 18 | Реджеб Чобанов | "Каолин-2000" | Глоджево |
9 | Мирослав Алдинов | "Ловеч" | Ловеч | 19 | Живко Хънев | "Продан Гарджев" | Бургас |
10 | Кръстьо Костов | "Никола Станчев" | Созопол | 20 | Денис Сали | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
11 | Виктор Златков | "Левски" | София | 21 | Ивелин Михайлов | "Добруджански юнак-96" | Силистра |
12 | Никола Одрински | "Берое" | Стара Загора | 22 | Никола Пенев | "Стефан Караджа" | Елхово |
13 | Галин Георгиев | "Берое" | Стара Загора | 23 | Мартин Колев | "Черноморски сокол" | Варна |
14 | Алпай Юсуф | "Юнак-Локомотив" | Русе | 24 | Николай Цветков | "Айтос" | Айтос |
15 | Мохамед-Йосеф Бакър | "НСА-Академик" | София | 25 | Георги Кондов | "Добруджански юнак-96" | Силистра |
15 | Тодор Иванов | АСК "Сливен" | Сливен | ||||
15 | Стоян Жабов | "Никола Станчев" | Созопол | кат. 84 кг | |||
18 | Йордан Колев | "Локомотив" | Г.Оряховица | 1 | Младен Василев | "Армеец-ЦСКА" | София |
19 | Иван Иванов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 2 | Ведат Исмаилов | "Олимпиец" | Търговище |
19 | Малин Костадинов | "НСА-Академик" | НСА-Академик | 3 | Ради Радев | АСК "Сливен" | Сливен |
21 | Анатоли Чиликов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 3 | Мариян Ганев | АСК "Сливен" | Сливен |
22 | Айсун Таиров | "Олимпиец" | Търговище | 5 | Илхан Енверов | АСК "Сливен" | Сливен |
23 | Гьокан Ниязи | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 5 | Хасан Дуралиев | "НСА-Академик" | София |
24 | Александър Колев | "Дан Колов" | Севлиево | 7 | Петър Саваков | "Берое" | Стара Загора |
25 | Кирил Къзъмски | "Армеец-ЦСКА" | София | 8 | Георги Димитров | "Ангел войвода" | Хасково |
26 | Йордан Господинов | "Черноморски сокол" | Варна | 9 | Айсун Йонузов | "Олимпиец" | Търговище |
26 | Митко Томанов | СК Борба и самбо | Ямбол | 10 | Димитър Караиванов | АСК "Сливен" | Сливен |
28 | Станимир Джеферлиев | "Продан Гарджев" | Бургас | 11 | Ахмед Кадовлуев | "Юнак-Локомотив" | Русе |
34 | Веселин Василев | "Добруджански юнак" | Добрич | 12 | Илия Ханев | "Ловеч" | Ловеч |
29-33 | Теодор Бараков | "Стефан Караджа" | Елхово | 13 | Атанас Атанасов | "Стефан Караджа" | Елхово |
29-33 | Светослав Демирев | "Добруджански юнак" | Добрич | 14 | Айсун Сабриев | "Олимпиец" | Търговище |
29-33 | Стоян Стоянов | "Продан Гарджев" | Бургас | 15 | Атанас Буланов | "Продан Гарджев" | Бургас |
29-33 | Теодор Мишевски | СК Борба и самбо | Ямбол | 16 | Красимир Георгиев | "Берое" | Стара Загора |
29-33 | Адинан Хасан | "Олимпиец" | Търговище | 17 | Шакир Хасан | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
дискв. | Мирослав Христов | "Берое" | Стара Загора | 18 | Борислав Славов | "Дан Колов" | Севлиево |
19 | Цани Кръстев | АСК "Сливен" | Сливен | ||||
кат. 96 кг | 20 | Ахмед Ислямов | "Тракиец" | Пловдив | |||
1 | Стефан Георгиев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 21 | Цветелин Кирилов | "Дан Колов" | Севлиево |
2 | Георги Ванчев | "Ангел войвода" | Хасково | 22 | Петър Петров | "Добруджански юнак-96" | Силистра |
3 | Недко Георгиев | СК Борба и самбо | Ямбол | 23 | Алвин Исмаил | "Шумен" | Шумен |
3 | Пламен Карчев | "Черноморец-св.борба" | Бургас | ||||
5 | Иво Дженков | "Добруджански юнак" | Добрич | кат. 120 кг | |||
5 | Йордан Кунгалов | "Левски" | София | и | Мариян Тодоров | "НСА-Академик" | София |
7 | Момчил Колев | АСК "Сливен" | Сливен | 2 | Васил Балазов | "Илия Павлов" | В.Търново |
8 | Джейхан Ебазер | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 3 | Идает Идает | "Кубадън" | Лозница |
9 | Дженгис Рахмис | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 3 | Хюсеин Хюсеин | "Юнак-Локомотив" | Русе |
10 | Георги Настев | "Спартак" | Сандански | 5 | Венцислав Кацаров | "Тракиец" | Пловдив |
11 | Мерт Емин | "Локомотив" | Пловдив | 5 | Гюлхан Исуфов | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
12 | Кадир Деде | "Спартак" | Цар Калоян | 7 | Юнуз Юнуз | "Черноморски сокол" | Варна |
13 | Нурхан Халил | "Добруджански юнак-96"" | Силистра | 8 | Тихомир Иванов | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
14 | Ангел Гочев | "Никола Станчев" | Созопол | 9 | Милен Дишлев | "Царевец-Етър-93" | В.Търново |
15 | Кирил Кирилов | "Царевец-Етър-93" | В.Търново | 10 | Калин Костадинов | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
16 | Диян Николов | "Добруджански юнак" | Добрич | 11 | Йоан Цонев | "Юнак-Локомотив" | Русе |
17 | Денис Бахри | "Левски" | София | 12 | Нергюн Джинали | "Юнак-Локомотив" | Русе |
18 | Фахри Фахри | "Добруджански юнак-96"" | Силистра | 13 | Цветелин Георгиев | "Царевец-Етър-93" | В.Търново |
19 | Мирослав Василев | "Локомотив" | Г.Оряховица | 14 | Мартин Кибаров | "Продан Гарджев" | Бургас |
20 | Стефан Георгиев | "Черноморски сокол" | Варна | 15 | Дейвид Петров | "Левски" | София |
21 | Георги Илиев | АСК "Сливен" | Сливен | 16 | Сали Бейтула | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
22 | Михаил Боянов | "Царевец-Етър-93" | В.Търново | 17 | Белгин Идризов | "Олимпиец" | Търговище |
23 | Гюнер Зейнал | "Ангел войвода" | Хасково | 18 | Петър Петров | "Добруджански юнак" | Добрич |
19 | Даил Тахиров | "Лютфи Ахмедов" | Разград | ||||
Най-техничен състезател - Енгин Исмаил, кат. 74 кг, "Ангел войвода", Хасково | |||||||
Най-резултатен състезател - Пресиян Михов, кат. 84 кг, АСК "Сливен", Сливен | |||||||
Гл. съдия: В. Гецов | Гл. секретар: Али Пъръшмолла |