Архив резултати
Държавно лично първенство по свободна борба – кадети (14-16.02.2014 г. - гр. Търговище)
- Сряда, 01 Октомври 2014
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 42 кг | кат. 46 кг | ||||||
1 | Онур Ибрям | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 1 | Мустафа Мустафов | "Олимпиец" | Търговище |
2 | Ахмед Неджмидин | "Кубадън" | Лозница | 2 | Мартин Цачев | "Илия Павлов" | В.Търново |
3 | Мартин Петров | "Левски" | София | 3 | Станислав Бояджиев | "Локомотив" | Г.Оряховица |
3 | Иван Янков | "Димитровград" | Димитровград | 3 | Генади Маринов | "Кубадън" | Лозница |
5 | Нурла Незатов | "Олимпиец" | Търговище | 5 | Пресиян Петков | "Берое" | Ст.Загора |
5 | Пламен Колев | СК Борба и самбо | Ямбол | 5 | Тансер Сали | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
7 | Бончо Бончев | "Добруджански юнак" | Добрич | 7 | Исуф Хаджиев | "Бистрица" | Абланица |
8 | Серкан Мехмед | "Айтос" | Айтос | 8 | Иван Йорданов | "Царевец-Етър-93" | В.Търново |
9 | Ангел Шапков | "Армеец-ЦСКА" | София | ||||
10 | Хюсеин Бекир | "Лютфи Ахмедов" | Разград | ||||
кат. 54 кг | |||||||
кат. 50 кг | 1 | Микяй Наим | "Димитровград" | Димитровград | |||
1 | Даниел Ганев | АСК "Сливен" | Сливен | 2 | Хасан Хасан | "Левски" | София |
2 | Петко Петков | "Странджа-2001" | Средец | 3 | Якуб Ниязи | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
3 | Кристиян Пеев | АСК "Сливен" | Сливен | 3 | Мартин Пенчев | "Черноморски сокол" | Варна |
3 | Серкан Али | "Левски" | София | 5 | Емин Еминоглу | "Димитровград" | Димитровград |
5 | Сали Маринов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 5 | Страхил Паралов | "Локомотив" | Пловдив |
5 | Тодор Димов | "Илия Павлов" | В.Търново | 7 | Панайот Николов | "Никола Станчев" | Созопол |
7 | Никола Левенов | "Тракиец" | Пловдив | 8 | Радослав Дойранлиев | "Левски" | София |
8 | Димитър Демирев | "Енергетик" | Гълъбово | 9 | Николай Тодоров | "Берое" | Ст.Загора |
9 | Мехмед Рамадан | "Асеновец" | Асеновград | 10 | Рамадан Рамаданов | "Айтос" | Айтос |
10 | Тугай Алиев | "Олимпиец" | Търговище | 11 | Красимир Димитров | АСК "Сливен" | Сливен |
11 | Камерон Минков | "Берое" | Ст.Загора | 12 | Ахмед Ахмед | "Черноморски сокол" | Варна |
12-13 | Дилян Димитров | "Добруджански юнак" | Добрич | 13 | Теодор Ханев | "Ловеч" | Ловеч |
12-13 | Сюлейман Чолаков | "Дан Колов" | Севлиево | 14 | Кадир Крумов | "Дан Колов" | В.Преслав |
14 | Ангел Чолаков | "Асеновец" | Асеновград | 15 | Начо Хараламбов | СК Борба и самбо | Ямбол |
15 | Хюсеин Хюсеин | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 16 | Дениз Салиев | "Спартак" | Цар Калоян |
17 | Георги Георгиев | "Юнак-Локомотив" | Русе | ||||
кат. 58 кг | 18 | Юнал Падиков | "Дан Колов" | Севлиево | |||
1 | Светослав Петров | "Олимпиец" | Търговище | 19 | Пеньо Пенев | "Дан Колов" | Севлиево |
2 | Джамал Али | "Асеновец" | Асеновград | ||||
3 | Андрей Сикачов | "Армеец-ЦСКА" | София | ||||
3 | Иван Ангелов | "Димитровград" | Димитровград | кат. 63 кг | |||
5 | Диян Калов | "Никола Станчев" | Созопол | 1 | Мирослав Иванов | "Димитровград" | Димитровград |
5 | Ангел Георгиев | "Армеец-ЦСКА" | София | 2 | Венелин Великов | АСК "Сливен" | Сливен |
7 | Керим Керимов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 3 | Павел Иванов | "Димитровград" | Димитровград |
8 | Джелил Джелилов | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 3 | Ерман Ибрахим | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
9 | Петър Иванов | "Левски" | София | 5 | Анатоли Христов | "Дан Колов" | Елена |
10 | Дилян Руцов | "Славия-2009" | София | 5 | Атанас Караджов | "Берое" | Ст.Загора |
11 | Радослав Качулков | "Странджа-2001" | Средец | 7 | Орхан Али | "Ангел войвода" | Хасково |
12 | Ташко Тодоров | "Стефан Караджа" | Елхово | 8 | Борислав Геров | "Левски" | София |
13 | Симеон Химчев | "Добруджански юнак" | Добрич | 9 | Сертан Хюсеинов | "Олимпиец" | Търговище |
14 | Шенол Мехмедов | "Кубадън" | Лозница | 10 | Хикмет Онбашиев | "Черноморски сокол" | Варна |
15 | Хюсеин Хюсеинов | "Спартак" | Цар Калоян | 11 | Димитър Хънев | "Продан Гарджев" | Бургас |
16 | Алкан Али | "Дан Колов" | Севлиево | 12 | Тодор Япански | "Загорец" | Нова Загора |
17 | Цветан Шангов | "Славия-2009" | София | 13 | Бойчо Чирелов | "Никола Станчев" | Созопол |
18 | Николай Петров | "Берое" | Ст.Загора | 14 | Ахмед Хасан | "Никола Станчев" | Созопол |
19 | Александър Селишки | "Левски" | София | 15 | Денислав Хаджиев | "Берое" | Ст.Загора |
20 | Мюмюн Чалъшкан | "Ангел войвода" | Хасково | 16 | Йордан Пелев | "Златарица" | Златарица |
21 | Александър Манарудов | инд. | Златоград | 17 | Валентин Валентинов | "Дан Колов" | Елена |
22 | Теодор Стоилов | АСК "Сливен" | Сливен | 18 | Борислав Миталов | "Армеец-ЦСКА" | София |
23-25 | Верхат Ангелов | "Дан Колов" | Севлиево | 19 | Незми Камберов | "Локомотив" | Пловдив |
23-25 | Метин Сефер | "Каолин-2000" | Глоджево | 20 | Йордан Йорданов | "Левски" | София |
23-25 | Дилян Георгиев | СК Борба и самбо | Ямбол | 21 | Джамал Кьоров | "Берое" | Ст.Загора |
26 | Теоман Ибрахим | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 22 | Денис Митрев | "Левски" | София |
27 | Тодор Французов | "Продан Гарджев" | Бургас | 23 | Ивалин Иванов | "Черноморски сокол" | Варна |
28 | Даниел Димитров | "Черноморски сокол" | Варна | 24 | Исмаил Мелиш | "Черноморски сокол" | Варна |
29 | Габриел Михайлов | АСК "Сливен" | Сливен | 25-29 | Хюсеин Ганчев | "Каолин-2000" | Глоджево |
30-31 | Денис Ванев | "Продан Гарджев" | Бургас | 25-29 | Исмет Кьоров | "Бистрица" | Абланица |
30-31 | Рушан Мустафа | "Лудогорец-Паисиево" | Паисиево | 25-29 | Хабил Хасанов | "Дан Колов" | В.Преслав |
25-29 | Хюсеин Ахмедов | "Олимпиец" | Търговище | ||||
кат. 69 кг | 25-29 | Ивайло Нанчев | "Илия Павлов" | В.Търново | |||
1 | Иван Стефанов | инд. | инд. | 30 | Пламен Динулов | "Ловеч" | Ловеч |
2 | Джан Бекир | "Крепост" | Стремци | ||||
3 | Велико Великов | инд. | инд. | ||||
3 | Йордан Йорданов | АСК "Сливен" | Сливен | кат. 76 кг | |||
5 | Живко Василев | "Берое" | Ст.Загора | 1 | Богомил Бонев | "Димитровград" | Димитровград |
5 | Николай Господинов | "Берое" | Ст.Загора | 2 | Марчело Кючуков | АСК "Сливен" | Сливен |
7 | Александър Илиев | "Асеновец" | Асеновград | 3 | Иван Иванов | АСК "Сливен" | Сливен |
8 | Димитър Арабаджиев | "Никола Станчев" | Созопол | 3 | Алтан Исмаилов | "Олимпиец" | Търговище |
9 | Николай Дюлгеров | инд. | Златоград | 5 | Антонио Грозев | "Славия-2009" | София |
10 | Мехмед Чакал | "Спартак" | Цар Калоян | 5 | Дельо Михалев | "Берое" | Ст.Загора |
11 | Сашо Георгиев | "Армеец-ЦСКА" | София | 7 | Даниел Динев | "Берое" | Ст.Загора |
12 | Ивелин Иванов | "Добруджански юнак" | Добрич | 8 | Мехмед Сопотлиев | "Дан Колов" | Севлиево |
13 | Танжуан Сабри | "Юнак-Локомотив" | Русе | 9 | Руси Минев | "Берое" | Ст.Загора |
14 | Венцислав Ханев | "Ловеч" | Ловеч | 10 | Мартин Ваканин | "Левски" | София |
15 | Диньо Динев | "Берое" | Ст.Загора | 11 | Светлин Костадинов | АСК "Сливен" | Сливен |
16 | Едуард Йорданов | "Черноморски сокол" | Варна | 12 | Мехмед Мехмед | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
17 | Трифон Иванов | "Черноморски сокол" | Варна | 13 | Свилен Георгиев | "Берое" | Ст.Загора |
18 | Лятиф Мехмед | "Никола Станчев" | Созопол | 14 | Джанер Тефик | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
19 | Исмет Исмедов | "Олимпиец" | Търговище | 15 | Реджеп Юмер | "Асеновец" | Асеновград |
20-21 | Димитър Ганчев | "Загорец" | Нова Загора | 16 | Станислав Петков | "Продан Гарджев" | ПГ-Бургас |
20-21 | Иван Нанев | "Продан Гарджев" | Бургас | 17 | Стоян Стоянов | "Локомотив" | Г.Оряховица |
22 | Мирослав Андреев | "Дан Колов" | Севлиево | 18 | Стефан Георгиев | инд. | Златоград |
23 | Душан Каменов | "Левски" | София | 19 | Николай Колев | инд. | |
20 | Ангел Рисянов | "Тракиец" | Пловдив | ||||
кат. 85 кг | 21 | Александър Мунев | "Локомотив" | Г.Оряховица | |||
1 | Ахмед Караали | "Юнак-Локомотив" | Русе | 22 | Живко Милушев | "Беласица" | Петрич |
2 | Константин Димитров | "Тракиец" | Пловдив | 23-25 | Георги Арабаджиев | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
3 | Иван Иванов | "Берое" | Ст.Загора | 23-25 | Алпай Исмаил | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
3 | Хаят Джемал | "Юнак-Локомотив" | Русе | 23-25 | Ереджеб Ереджеб | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
5 | Виктор Данев | АСК "Сливен" | Сливен | 26-27 | Мартин Петров | "Армеец-ЦСКА" | София |
5 | Момчил Бинбелов | "Армеец-ЦСКА" | София | 26-27 | Йордан Стоянов | "Добруджански юнак-96" | Силистра |
7 | Петко Петков | "Дан Колов" | Севлиево | 28 | Пламен Данчев | "Академик-2012" | Свищов |
8 | Тасим Юсеин | "Крепост" | Стремци | 29 | Стилиан Иванов | "Берое" | Ст.Загора |
9 | Кирил Балабанов | "Никола Станчев" | Бургас | 30 | Ибрим Спохиев | "Бистрица" | Абланица |
10 | Гюнер Али | "Лютфи Ахмедов" | Разград | ||||
11 | Велико Тодоров | "Димитровград" | Димитровград | кат. 100 кг | |||
12 | Толга Салиев | "Олимпиец" | Търговище | 1 | Драгомир Димов | "Димитровград" | Димитровград |
13 | Стоян Стоянов | "Юнак-Локомотив" | Русе | 2 | Иван Георгиев | "Черноморец-св.борба" | Бургас |
14 | Тайфун Газиюмер | "Асеновец" | Асеновград | 3 | Денис Геогиев | "Славия-2009" | София |
15 | Юли Митев | "Дан Колов" | Севлиево | 3 | Йонко Балабанов | "Берое" | Ст.Загора |
16 | Антон Златков | "Левски" | София | 5 | Адел Бакър | АСК "Сливен" | Сливен |
17 | Кристиян Костов | "Беласица" | Петрич | 5 | Георги Траков | "Асеновец" | Асеновград |
18-20 | Илиян Сълмов | "Царевец-Етър-93" | В.Търново | 7 | Джошкун Меджит | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
18-20 | Алиша Иванов | "Айтос" | Айтос | 8 | Танер Ридванов | "Шумен" | Шумен |
18-20 | Джафер Яхячауш | "Асеновец" | Асеновград | 9 | Борислав Партенов | "Тангра" | Благоевград |
21 | Марио Славчев | "Левски" | София | 10-11 | Брайко Брайков | "Странджа-2001" | Средец |
22 | Мартин Крумов | "Славия-2009" | София | 10-11 | Васко Василев | "Никола Станчев" | Созопол |
12 | Хасан Чакъров | "Лютфи Ахмедов" | Разград | ||||
кат. +100 кг | 13 | Денислав Димитров | "Ловеч" | Ловеч | |||
1 | Айкут Адем | "Лютфи Ахмедов" | Разград | 14 | Петър Христов | "Дан Колов" | Севлиево |
2 | Октай Осман | "Добруджански юнак" | Силистра | 15 | Пеньо Господинов | "Стефан Караджа" | Елхово |
3 | Калоян Петров | "Царевец-Етър-93" | В.Търново | 16-17 | Едис Еюбов | "Лютфи Ахмедов" | Разград |
3 | Николай Корчев | "Беласица" | Петрич | 16-17 | Андрея Андреев | "Никола Станчев" | Созопол |
5 | Владимир Димитров | "Тангра" | Благоевград | 18 | Преслав Георгиев | "Акадамеки-2012" | Свищов |
5 | Румен Руменов | "Царевец-Етър-93" | В.Търново | ||||
7 | Мариян Стефанов | "Академик-2012" | Свищов | ||||
Най-техничен състезател - Богомил Бонев, кат. 76 кг, СК Борба "Димитровград", гр. Димитровград | |||||||
Най-резултатен състезател - Светослав Петров, кат. 58 кг, "Олимпиец", Търговище | |||||||
Гл.съдия: В. Гецов /п/ | Гл.секретар: Али Пъръшмолла /п/ |