Архив резултати
Държавно лично първенство по свободна борба – момичета (31.01.-1.02.2014 г. - гр. Сливен)
- Сряда, 01 Октомври 2014
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||||
кат. 30 кг. | кат. 32 кг. | |||||||
1 | Петя Делчева | "Ангел Войвода" | Хасково | 1 | Деница Борисова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
2 | Борислава Борисова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 2 | Стефка Стефанова | "Вълко Костов" | Симеоновград | |
3 | Александрина Николова | "Приморец" | Аксаково | кат. 34 кг. | ||||
1 | Кристина Кирилова | "Дан Колов" | Елена | |||||
кат. 37 кг. | 2 | Димитринка Сергеева | "Вълко Костов" | Симеоновград | ||||
1 | Мариела Желязкова | "Странджа-2001" | Средец | 3 | Сезен Мехмедова | "Дан Колов" | В.Преслав | |
2 | Иванка Барутчийска | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 3 | Мерал Зиберова | "Дан Колов" | Севлиево | |
3 | Нелина Недялкова | "Загорец" | Н.Загора | 5 | Божидара Георгиева | "Вълко Костов" | Симеоновград | |
3 | Пламена Бунарова | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 6 | Ния Манчева | "Ботев-93" | Враца | |
5 | Анна Янчева | "Стефан Караджа" | Елхово | |||||
5 | Евелина Христова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | кат. 40 кг. | ||||
7 | Емине Аптрахим | "Шампиони" | Самуил | 1 | Светлана Караянева | "Загорец" | Н.Загора | |
2 | Велизара Лалчева | "Левски" | София | |||||
кат. 44 кг. | 3 | Даяна Димитрова | "Вълко Костов" | Симеоновград | ||||
1 | Даяна Янчева | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 3 | Силвия Митева | "Вълко Костов" | Симеоновград | |
2 | Атанаска Миткова | "Дан Колов" | В.Преслав | 5 | Ребека Янкова | "Никола Станчев" | Созопол | |
3 | Симона Виноградова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 5 | Биляна Асенова | "Дан Колов" | В.Преслав | |
3 | Бетина Колева | "Берое" | Ст.Загора | 7 | Виктория Божинова | "Ботев-93" | Враца | |
5 | Руска Максимова | "Борба и Самбо" | Ямбол | 8 | Румяна Бонева | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
5 | Валентина Николова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 9 | Мария Христова | "Загорец" | Н.Загора | |
7 | Станимира Танева | "Загорец" | Н.Загора | 10 | Ивелина Костадинова | "Ботев-93" | Враца | |
8 | Павлина Иванова | "Берое" | Ст.Загора | |||||
9 | Таня Тенева | "Димитровград" | Димитровград | кат. 48 кг. | ||||
10 | Николета Николова | "Странджа-2001" | Средец | 1 | Весела Бръмчева | "Ангел Войвода" | Хасково | |
11 | Ивелина Димова | "Херкулес" | Ямбол | 2 | Раймял Зиберова | "Дан Колов" | Севлиево | |
12 | Моника Барутчийска | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 3 | Атанаска Петрова | "Странджа-2001" | Средец | |
3 | Нина Андонова | "Рилски Спортист-2000" | Самоков | |||||
кат. 52 кг. | 5 | Михаела Минкова | "Херкулес" | Ямбол | ||||
1 | Сезен Белберова | "Армеец-ЦСКА" | София | 5 | Виктория Николова | "Рилски Спортист-2000" | Самоков | |
2 | Даниела Мореева | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 7 | Айджан Ибрям | "Олимпиец" | Търговище | |
3 | Преслава Николова | "Загорец" | Н.Загора | 8 | Златка Ангелова | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
3 | Стела Ангелова | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 9 | Биляна Калинина | "Ботев-93" | Враца | |
5 | Недрет Симеонова | "Стефан Караджа" | Елхово | 10 | Зиниш Митева | "Стефан Караджа" | Елхово | |
5 | Мария Георгиева | "Ботев-93" | Враца | 11 | Сияна Петрова | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
7 | Пламена Пенева | "Вихър" | Славяново | 12 | Ася Христова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
8 | Бурджу Шабан | "Бели лом" | Буйново | 13 | Десислава Спасова | "Марица Изток" | Раднево | |
8 | Стефка Пашова | "Марица Изток" | Раднево | 14 | Биляна Анастасова | "Марица Изток" | Раднево | |
10 | Йоана Иванова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 15 | Ели Янкова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
11 | Халиме Мехмед | "Кубадън" | Лозница | |||||
кат. 57 кг. | ||||||||
кат. 62 кг. | 1 | Йоана Малинкова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | ||||
1 | Ева Янкова | "Никола Станчев" | Созопол | 2 | Десислава Стоянова | "Черноморски сокол" | Варна | |
2 | Юлияна Иванова | "Левски" | София | 3 | Деяна Аначкова | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
3 | Камелия Христова | "Марица Изток" | Раднево | 3 | Марияна Маринчова | "Дан Колов" | Севлиево | |
3 | Дияна Георгиева | "Черноморец-св.борба" | Бургас | 5 | Станимира Янкова | "Черноморец-св.борба" | Бургас | |
5 | Себиле Ибрям | "Дан Колов" | Севлиево | 5 | Байрие Ходжова | "Крепост" | Устина | |
5 | Росица Маркова | "Загорец" | Н.Загора | 7 | Емиде Ахмед | "Шампиони" | Самуил | |
7 | Екатерина Лазарова | "Борба и Самбо" | Ямбол | 8 | Преслава Брезоева | "Багаин" | Силистра | |
7 | Дебора Анастасова | "Марица Изток" | Раднево | 9 | Ирина Павлова | "Ботев-93" | Враца | |
9 | Дебора Добрева | "Загорец" | Н.Загора | 9 | Диляна Христова | "Локомотив" | Г.Оряховица | |
10 | Габриела Давидкова | "Дан Колов" | Севлиево | 9 | Радост Танева | "Загорец" | Н.Загора | |
11 | Виктория Камбурова | "Марица Изток" | Раднево | 9 | Медиха Ахмедова | "Вихър" | Славяново | |
9 | Селин Сезгин | "Кубадън" | Лозница | |||||
14 | Мириян Василева | "Вълко Костов" | Симеоновград | |||||
кат. +62 кг. | ||||||||
1 | Мартина Соргова | "Левски" | София | 5 | Сузана Миланова | "Сливен" | Сливен | |
2 | Дониана Петрова | "Сливен" | Сливен | 5 | Ивета Бонова | "Берое" | Ст.Загора | |
3 | Сийка Иванова | "Левски" | София | 7 | Мариела Колева | "Багаин" | Силистра | |
3 | Моника Цветанова | Индивидуално | инд. | 8 | Мария Идаетова | "Бели лом" | Буйново | |
Най-технична състезателка - Светлана Караянева, кат. 50 кг, "Загорец", Н. Загора | ||||||||
Най-резултатна състезателка - Сезен Белберова, кат. 52 кг, "Армеец-ЦСКА", София | ||||||||
Гл. секретар: А. Пъръшмолла | Гл. съдия: М. Гочев |