Архив резултати
ДЛОШ кадети - класически стил (09-10.06.2018, гр. Плевен)
- Неделя, 10 Юни 2018
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | ||||||||
кат. 42 кг | кат. 48 кг | |||||||
1 | Райко Стоянов | "Крали Бимбалов" | Царево | 3 | Христо Тошев | "Локомотив" | Пловдив | |
2 | Борислав Марчев | "Ботев-93" | Враца | 1 | Георги Попов | "Рилски спортист" | Самоков | |
3 | Мирослав Емилов | "Надежда-2014" | Оряхово | 2 | Тайфун Тодоров | "Локомотив" | Пловдив | |
кат. 45 кг | кат. 51 кг | |||||||
3 | Сюлейман Хашим | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | 1 | Денис Демирев | "Локомотив-93" | Варна | |
2 | Кирчо Т. Михайлов | "Крали Бимбалов" | Царево | 2 | Андриян Красимиров | "Тетевен" | Тетевен | |
4 | Радослав Клашнов | "Рилски спортист" | Самоков | 3 | Виктор Маринов | "Изобор" | Плевен | |
1 | Едмонд Назарян | "Славия" | София | 4 | Антонио Кильов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
5 | Борислав Бръмчев | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | |||||
кат. 55 кг | 6 | Айджан Али | "Ловеч" | Ловеч | ||||
1 | Кирчо А. Михайлов | "Крали Бимбалов" | Царево | 7 | Александър Стоянов | "Ботев-93" | Враца | |
2 | Виктор Станев | "Локомотив-93" | Варна | |||||
3 | Кирчо Илиев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | кат. 60 кг | ||||
3 | Райко Райков | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 1 | Цветан Сирашки | "Изобор" | Плевен | |
5 | Димитър Семизов | "Берое" | Ст.Загора | 2 | Рафед Рашид | "Локомотив" | Пловдив | |
5 | Димитър Димитров | "Тетевен" | Тетевен | 3 | Теодор Георгиев | "Изобор" | Плевен | |
7 | Илия Мустаков | "Локомотив" | Пловдив | 3 | Георги Аначков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
8 | Георги Райнов | "Бургас" | Бургас | 5 | Ангел Добчев | "Локомотив" | Пловдив | |
9 | Борислав Симеонов | "Изобор" | Плевен | 5 | Мартин Борисов | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |
10 | Калин Мутев | "Левски" | София | 7 | Атанас Асенов | "Армеец-ЦСКА" | София | |
11 | Галин Гочев | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | 8 | Валери Красимиров | "Ловеч" | Ловеч | |
12 | Айхан Алиев | "Ловеч" | Ловеч | 9 | Михаил Михайлов | "Ловеч" | Ловеч | |
13 | Илия Чанев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 10 | Георги Петров | "Миньор" | Перник | |
14 | Адриян Илиев | "Ловеч" | Ловеч | 11 | Младен Тоев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
15 | Даниел Георгиев | "Етрополе" | Етрополе | 12 | Борис Димитров | "Етрополе" | Етрополе | |
16 | Стефан Ралчев | "Стоян Николов" | Златица | 13 | Жоро Маринов | "Изобор" | Плевен | |
14 | Ивайло Маринов | "Изобор" | Плевен | |||||
кат. 65 кг | 15 | Якуб Дерменджиев | "Рилски спортист" | Самоков | ||||
1 | Генади Севдалинов | "Тетевен" | Тетевен | 16 | Даниел Димитров | "Тича" | Д.Чифлик | |
2 | Николай Дзезов | "Изобор" | Плевен | 17 | Борислав Георгиев | "Слава" | Монтана | |
3 | Жоро Добрев | "Локомотив-93" | Варна | 18 | Мердан Шабан | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | |
3 | Димитър Петров | "Атлетик" | Пловдив | 19 | Георги Ценов | "Левски" | София | |
5 | Марио Цветанов | "Изобор" | Плевен | 19 | Лъчезар Митков | "Тича" | Д.Чифлик | |
5 | Велислав Кирилов | "Левски" | София | 19 | Янко Христов | "Тича" | Д.Чифлик | |
7 | Антоан Иванов | "Миньор" | Перник | 19 | Христо Нетовски | "Изобор" | Плевен | |
8 | Ивайло Тодоров | "Крали Бимбалов" | Царево | 19 | Радослав Димитров | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | |
9 | Красимир Пеев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | дк | Димитър Гечев | "Левски" | София | |
10 | Георги Велинов | "Септември" | София | |||||
11 | Ахмед Ахмедов | "Изобор" | Плевен | кат. 71 кг | ||||
12 | Антонио Пармаков | "Армеец-ЦСКА" | София | 1 | Петър Горняшки | "Рилски спортист" | Самоков | |
13 | Ерин Ненков | "Рилски спортист-2000" | Самоков | 2 | Димитър Стефчев | "Локомотив-93" | Варна | |
14 | Даниел Георгиев | "Класкик" | Белене | 3 | Юлиян Маринов | "Тетевен" | Тетевен | |
15 | Михаил Веловски | "Славия" | София | 3 | Иво Стоянов | "Славия" | София | |
16 | Мариян Тодоров | "Левски" | София | 5 | Виктор Георгиев | "Левски" | София | |
17 | Антон Семизов | "Берое" | Ст.Загора | 5 | Михаил Мелехов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
18 | Самуил Савов | "Класкик" | Белене | 7 | Красимир Златев | "Берое" | Ст.Загора | |
18 | Гошо Бонов | "Класкик" | Белене | 8 | Ангел Алов | "Атлетик" | Пловдив | |
18 | Даниел Божилов | "Левски" | София | 9 | Илиян Върбанов | "Армеец-ЦСКА" | София | |
21 | Ивелин Бонев | "Ботев-93" | Враца | 10 | Теодор Русев | "Левски" | София | |
22 | Симеон Симеонов | "Славия" | София | 11 | Генади Бурдиняшки | "Изобор" | Плевен | |
23 | Адриан Айков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 12 | Юсню Юсню | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | |
24 | Евгени Ценов | "Слава" | Монтана | 13 | Ивайло Казаков | "Берое" | Ст.Загора | |
25 | Георги Валентинов | "Ботев-93" | Враца | 14 | Иво Димитров | "Левски" | София | |
15 | Галин Етимов | "Атлетик" | Пловдив | |||||
кат. 92 кг | 16 | Виктор Блажев | "Изобор" | Плевен | ||||
1 | Илиян Лазаров | "Ботев-93" | Враца | 17 | Михаил Александров | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
2 | Ивайло Пейзанов | "Левски" | София | 17 | Милен Торториков | "Класкик" | Белене | |
3 | Христо Цветанов | "Слава" | Монтана | 17 | Денис Стефанов | "Ботев-93" | Враца | |
3 | Пламен Захариев | "Септември" | София | 20 | Николай Шидиров | "Атлетик" | Пловдив | |
5 | Румен Димитров | "Класкик" | Белене | |||||
5 | Калоян Калоянов | "Изобор" | Плевен | кат. 80 кг | ||||
7 | Тодор Димитров | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 1 | Валери Алексиев | "Тетевен" | Тетевен | |
8 | Пламен Йорданов | "Славия" | София | 2 | Цветелин Йосифов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
9 | Мирослав Георгиев | "Локомотив-93" | Варна | 3 | Атанас Иванов | "Локомотив-93" | Варна | |
10 | Георги Чакъров | "Берое" | Ст.Загора | 3 | Здравко Ников | "Рилски спортист" | Самоков | |
11 | Бетино Георгиев | "Ботев-93" | Враца | 5 | Валери Пенчев | "Левски" | София | |
12 | Сашо Данаилов | "Тича" | Д.Чифлик | 5 | Стоян Барев | "Стоян Николов" | Златица | |
7 | Величко Величков | "Стоян Николов" | Златица | |||||
кат. 110 кг | 8 | Ивайло Иванов | "Локомотив" | Пловдив | ||||
1 | Камен Петров | "Тетевен" | Тетевен | 9 | Сабо Стайков | "Рилски спортист-2000" | Самоков | |
2 | Емилиян Лазаров | "Ботев-93" | Враца | 10 | Иван Иванов | "Тича" | Д.Чифлик | |
3 | Емил Емилов | "Изобор" | Плевен | 11 | Александър Косев | "Левски" | София | |
3 | Димитър Георгиев | "Стоян Николов" | Златица | 12 | Християн Стоев | "Септември" | София | |
5 | Теодор Христов | "Ловеч" | Ловеч | 13 | Боян Георгиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | |
5 | Мартин Станкович | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 14 | Владислав Михайлов | "Миньор" | Перник | |
7 | Мустафа Мустафа | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | 15 | Александър Маршаков | "Класкик" | Белене | |
8 | Тодор Динев | "Локомотив-93" | Варна | 16 | Стоян Стоянов | "Бургас" | Бургас | |
9 | Рамадан Рамадан | "Ангел Войвода-Хасково" | Хасково | 17 | Слави Стоянов | "Бургас" | Бургас | |
10 | Християн Керефеин | "Рилски спортист" | Самоков | 18 | Юлиян Андреев | "Изобор" | Плевен | |
11 | Никола Василев | "Ловеч" | Ловеч | 19 | Иван Манов | "Левски" | София | |
20 | Стивън Илиев | "Изобор" | Плевен | |||||
Отборно класиране | 21 | Цвятко Пашкулев | "Левски" | София | ||||
1 | "Тетевен" | Тетевен | 120 т. | 21 | Момчил Бимбалов | "Бургас" | Бургас | |
2 | "Изобор" | Плевен | 114 т. | |||||
3 | "Локомотив-93" | Варна | 105 т. | |||||
Най-резултатен състезател - Цветан Сирашки, кат. 60 кг, "Изобор" Плевен | ||||||||
Най-техничен състезател - Генади Севдалинов, кат. 65 кг, "Тетевен" Тетевен | ||||||||
Гл. съдия: М.Гочев | Гл. Секретар: П.Лазов |