Архив резултати
ДЛП момчета, класически стил (16-17.02.2017, Бургас)
- Петък, 17 Февруари 2017
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ | |||||||
кат. 32 кг | кат. 35 кг | ||||||
1 | Борислав Марчев | "Ботев-93" | Враца | 1 | Мирослав Емилов | "Надежда-2014" | Оряхово |
2 | Борислав Емилов | "Надежда-2014" | Оряхово | 2 | Паоло Милков | "ЦСКА-кл.борба" | София |
3 | Алишан Ризов | "Камчия" | Долни чифлик | 3 | Тайфун Тодоров | "Локомотив" | Пловдив |
4 | Галин Иванов | "Изобор" | Плевен | 3 | Кубрат Коев | "Спартак" | Варна |
5 | Йордан Манов | "Рилски спортист" | Самоков | ||||
кат. 38 кг | 5 | Дарио Огнянов | "Септември" | София | |||
1 | Едмонд Назарян | "Славия" | София | 7 | Мартин Иванов | "Камчия" | Долни чифлик |
2 | Йордан Арнаудов | "Локомотив" | Пловдив | ||||
3 | Деан Асенов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | кат. 42 кг | |||
3 | Райко Стоянов | "Крали Бимбалов" | Царево | 1 | Петър Шулеков | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
5 | Радослав Дишкелев | "Левски" | Карлово | 2 | Борислав Бръмчев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
5 | Красимир Калоянов | "Надежда-201" | Оряхово | 3 | Синан Юмер | "Бургас" | Бургас |
7 | Пепи Йотов | "Слава" | Монтана | 3 | Роберто Владов | "Миньор" | Перник |
8 | Радослав Клашнов | "Рилски спортист" | Самоков | 5 | Александър Михайлов | "Септември" | София |
9 | Денис Владимиров | "Ловеч" | Ловеч | 5 | Теодор Илиев | "Левски" | София |
10 | Любомир Павлов | "Рилски спортист" | Самоков | 7 | Павел Георгиев | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
11-12 | Красен Сталев | "ЦСКА-кл.борба" | София | 8 | Иван Иванов | "Тича" | Долни чифлик |
11-12 | Сашко Иванов | "Слава" | Монтана | 9-10 | Ерин Парашкевов | "Класик" | Белене |
13 | Денис Георгиев | "Атлетик" | Пловдив | 9-10 | Симеон Симеонов | "Атлетик" | Пловдив |
14 | Георги Славов | "Левски" | София | 11 | Милчо Енчев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
12-13 | Петър Златаров | "Бургас" | Бургас | ||||
кат. 47 кг | 12-13 | Ивайло Николов | "НСА-Академик" | София | |||
1 | Виктор Станев | "Локомотив-93" | Варна | ||||
2 | Кирчо Илиев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | кат. 53 кг | |||
3 | Димитър Семизов | "Берое" | Стара Загора | 1 | Рафет Рашид | "Локомотив" | Пловдив |
3 | Виторио Василев | "Надежда-2014" | Оряхово | 2 | Иво Йотов | "ЦСКА-кл.борба" | София |
5 | Паруш Иванов | "Локомотив" | Пловдив | 3 | Теодор Георгиев | "Изобор" | Плевен |
5 | Лоренцо Илиянов | "Ловеч" | Ловеч | 3 | Деян Ангелов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
7 | Адриян Романов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 5 | Симеон Кичуков | "Бургас" | Бургас |
8 | Ивайло Иванов | "Бургас" | Бургас | 5 | Антон Семизов | "Берое" | Стара Загора |
9 | Илия Чанев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 7 | Якуб Дерменджиев | "Рилски спортист" | Самоков |
10 | Айредин Хюсеин | "Локомотив-93" | Варна | 8 | Антонио Пармаков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
11 | Иван Илиев | "Крали Бимбалов" | Царево | 9 | Лъчезар Митков | "Тича" | Тича |
12 | Марин Сърбов | "Торнадо" | Костандово | 10 | Исус Янев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
13 | Андриян Данчев | "Левски" | София | 11 | Любомир Кирилов | "Левски" | София |
14 | Георги Ценов | "Левски" | София | 12 | Самуел Савов | "Класик" | Белене |
15 | Александър Стефанов | "Славия" | София | 13 | Митко Митков | "Левски" | София |
16 | Виктор Христов | "Левски" | София | 14 | Веселин Иванов | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
17 | Самуил Стойнев | "Славия" | София | 15 | Даниел Костадинов | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
18 | Стоян Милев | "Крали Бимбалов" | Царево | 16 | Филип Николов | "Левски" | София |
19-20 | Валентин Шиндров | "Ловеч" | Ловеч | 17 | Нури Али | "Камчия" | Долни чифлик |
19-20 | Янко Христов | "Тича" | Долни чифлик | 18 | Калоян Иванов | "Левски" | София |
21 | Владислав Ангелов | "Левски" | Карлово | 19 | Калин Борисов | "Левски" | София |
22 | Константин Ахмедов | "Крали Бимбалов" | Царево | 20-24 | Виолин Димитров | "Стоян Николов" | Златица |
23 | Виктор Маринов | "Изобор" | Плевен | 20-24 | Никола Димитров | "Локомотив" | Пловдив |
24 | Калоян Цамбов | "Миньор" | Перник | 20-24 | Даниел Георгиев | "Класик" | Белене |
25 | Габриел Йолов | "Септември" | София | 20-24 | Светослав Неделчев | "Тича" | Долни чифлик |
26-27 | Галин Гочев | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | 20-24 | Валери Иванов | "Камчия" | Долни чифлик |
26-27 | Марин Йорданов | "Тича" | Долни чифлик | 25 | Станислав Станиславов | "Тича" | Долни чифлик |
28 | Кирил Владимиров | "Миньор" | Перник | 26 | Борис Гьоровски | "Септември" | София |
кат. 59 кг | кат. 66 кг | ||||||
1 | Мартин Димитров | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 1 | Иво Стоянов | "Славия" | София |
2 | Атанас Парушев | "Локомотив-93" | Варна | 2 | Михаил Мелехов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
3 | Атанас Асенов | "Ловеч" | Ловеч | 3 | Кънчо Камбуров | "Атлетик-2004" | Куклен |
3 | Марио Цветанов | "Изобор" | Плевен | 3 | Илиян Върбанов | "ЦСКА-кл.борба" | София |
5 | Кевин Балиев | "Торнадо" | Костандово | 5 | Алберто Кирилов | "Миньор" | Перник |
5 | Георги Велинов | "Септември" | София | 5 | Николай Гушевилов | "Левски" | София |
7 | Момчил Бимбалов | "Бургас" | Бургас | 7 | Иво Димитров | "Левски" | София |
8 | Велислав Кирилов | "Левски" | София | 8 | Георги Жеков | "Крали Бимбалов" | Царево |
9 | Валентин Червенков | "Стоян Николов" | Златица | 9 | Антони Въчев | "Ловеч" | Ловеч |
10 | Светлозар Гочев | "Атлетик" | Пловдив | 10 | Ангел Георгиев | "Левски" | София |
11 | Адриан Айков | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 11 | Никола Данаилов | "Септември" | София |
12 | Диян Митрев | "Крали Бимбалов" | Царево | 12 | Милен Стоянов | "Крали Бимбалов" | Царево |
13 | Теодор Иванов | "Ботев-93" | Враца | 13 | Денис Стефанов | "Ботев-93" | Враца |
14 | Алек Александров | "Ботев-93" | Враца | 14 | Атанас Терзийски | "Рилски спортист" | Самоков |
15 | Николай Стоянов | "Крали Бимбалов" | Царево | 15 | Николай Султански | "Локомотив" | Пловдив |
16 | Мехмед Маркошев | "Левски" | София | 16 | Димитър Стефчев | "Локомотив-93" | Варна |
17 | Мердан Шабан | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 17-18 | Александър Борисов | "Левски" | София |
18-19 | Пламен Радулов | "Левски" | София | 17-18 | Николай Тошков | "Ботев-93" | Враца |
18-19 | Илия Тодоров | "Ботев-93" | Враца | 19 | Юлиян Стефанов | "Тича" | Долни чифлик |
20 | Петър Бончев | "Левски" | София | 20 | Александър Косев | "Левски" | София |
21-22 | Петър Пачев | "Рилски спортист" | Самоков | 21 | Боян Апостолов | "Левски" | София |
21-22 | Кристиян Лозанов | "Миньор" | Перник | ||||
23-24 | Николай Марков | "Локомотив" | Пловдив | кат. 85 кг | |||
23-24 | Мойсей Асенов | "Ловеч" | Ловеч | 1 | Илиян Лазаров | "Ботев-93" | Враца |
25 | Валентин Илиев | "Ботев-93" | Враца | 2 | Георги Раев | "Рилски спортист" | Самоков |
26 | Добромир Колев | "Черноморец-кл.борба" | Бургас | 3 | Емилиян Лазаров | "Ботев-93" | Враца |
3 | Иван Георгиев | "Рилски спортист" | Самоков | ||||
кат. 73 кг | 5 | Пламен Йорданов | "Славия" | София | |||
1 | Ивайло Пейзанов | "Левски" | София | 5 | Христамир Раев | "Стоян Николов" | Златица |
2 | Иван Иванов | "Левски" | София | 7 | Борис Дечков | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
3 | Атанас Иванов | "Локомотив-93" | Варна | 8 | Илиян Георгиев | "Изобор" | Плевен |
3 | Цвятко Пашкулев | "Левски" | София | 9 | Пламен Захариев | "Септември" | София |
5 | Георги Георгиев | "Ботев-93" | Враца | 10 | Иван Иванов | "Локомотив" | Пловдив |
5 | Иван Манов | "Левски" | София | ||||
7 | Красимир Исягов | "Торандо" | Костандово | кат. +85 кг | |||
8 | Теодор Трифонов | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат | 1 | Димитър Георгиев | "Стоян Николов" | Златица |
9 | Юлиян Андреев | "Изобор" | Плевен | 2 | Георги Бошнаков | "Рилски спортист" | Самоков |
10 | Цветан Асенов | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил | 3 | Теодор Александров | "Стоян Николов" | Златица |
11 | Рашко Каменаров | "Рилски спортист" | Самоков | 3 | Кристиян Пандов | "Бургас" | Бургас |
12 | Мехмед Юсеинов | "Изобор" | Плевен | 5 | Валентин Валентинов | "Рилски спортист-2000" | Самоков |
13 | Красимир Златев | "Берое" | Стара Загора | 5 | Димитър Пепелджийски | "Васил и Георги Илиеви" | Кюстендил |
14 | Георги Велчев | "Миньор" | Перник | 7 | Хасан Хасан | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково |
15 | Живко Петров | "Атлетик" | Пловдив | 8 | Орхан Юсеин | "Левски" | София |
16 | Тошко Ангелов | "Слава" | Монтана | 9 | Иван Василев | "Олимпиец-Ат.Комшев" | Карнобат |
17 | Ангел Чолев | "Рилски спортист" | Самоков | 10 | Теодор Христов | "Ловеч" | Ловеч |
18-19 | Богдан Славчев | "ЦСКА-кл.борба" | София | 11 | Пламен Цалов | "Изобор" | Плевен |
18-19 | Гошо Бонов | "Класик" | Белене | 12 | Емил Емилов | "Изобор" | Плевен |
20 | Денис Велков | "Славия" | София | 13 | Джевдет Молламахмуд | "Черноморец-кл.борба" | Бургас |
14 | Лъчезар Иванов | "Тича" | Долни чифлик | ||||
15 | Рамадан Рамадан | "Ангел войвода-Хасково" | Хасково | ||||
16 | Алекс Илиев | "Слава" | Монтана | ||||
Най-техничен състезател - Иво Стоянов, кат. 66 кг, СК Борба "Славия", София | |||||||
Най-резултатен състезател - Мартин Димитров, кат. 59 кг, СК Борба "Черноморец-кл.борба", Бургас | |||||||
Гл.съдия: М. Гочев /п/ | Гл.секретар: /п/ Али Пъръшмолла |